Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

ESTIJOS SALOS IR SPA MALONUMAI KURESARĖJE

[Total: 1    Average: 5/5]

1 diena. 5.00 val. išvykimas iš Šiaulių, Gegužių g., PC Akropolis, 05.15 val. – stotelė Tilžės g., Katedra.

Kelionė Lietuva – Estija. Atvykstame į Virtsu uostą. Keltu persikeliame į  Muhu salą – Kuivastu uostą.

Muhu saloje važiuojame į Koguvos žvejų kaimelį, kur įsikūręs Muhu etnografinis muziejus* po atviru dangumi – geriausiai išsilaikęs 19 a.  Estijos kaimelis. Negrįstas kaimelio gatves supa storo samanų sluoksnio apgaubtos akmeninės tvoros, už kurių vis dar stovi pajuodę namai šiaudiniais stogais, o šalia jų – tradicinės medinės valtys. Be to, kaimelio uoste laukia tūkstančio metų senumo burlaivio kopija.

Kita stotelė – Muhu salos sostinė Liva, kurioje ant pagoniškos šventyklos liekanų stovi Šv. Kotrynos bažnyčia.

Iš Muhu salos Vaika Vain sąsiauriu keliaujame į Saremos salą. Sustosime prie Kalio meteoritinio kraterio unikalios vietos Europoje. Vėliau vykstame link Pangos skardžio. Pakeliui sustosime Angla vėjo malūnų komplekse. Sustojame papietauti* ir paskanauti saloje verdamo alaus (papildomas mokestis – apie 10 Eur).

Atvykstame prie Pangos skardžio. Pangos skardis yra Vakarų Estijos ir salų aukščiausia pagrindinių uolienų atodanga. Aukščiausia vieta – 21,2 m (7 aukštų pastatas). Čia pasimėgaujame gamtos grožiu. Ant skardžio yra Saulės laikrodis, kuris rodo tikrą laiką. Prie skardžio yra galimybė įsigyti suvenyrų iš Saremos dolomito ir kadagio.

Atvykstame į Kuresarę (buvusį Arensburgą). Kuresarės miesto parke stovi vyskupų bažnyčia, kuri yra vienintelė visiškai išsilaikiusi viduramžių tvirtovė Baltijos šalyse. Dabar pilis yra muziejus*.  Apžiūrime miesto centrinę aikštę, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, Svarstyklių namus, Kuresarės pilį*.

Apsigyvename viešbutyje. Poilsis, SPA paslaugos* (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keltu keliamės į kitą Estijos salą HYJUMĄ. Ši sala unikali savo kraštovaizdžiais ir švyturiais. Lankome salos simbolį – Kopų švyturį, kuris pastatytas 1531 m. ir yra vienas seniausių pasaulyje. Kitas švyturys, su kuriuo mūsų laukia pasimatymas, yra Tahkuna švyturys, esantis šiaurinėje salos dalyje. Iš šio švyturio apžvalgos aikštelės pamatysime kerinčius vaizdus su jūros platybėmis, kopomis ir pušynais. Aplankysime bronzinį paminklą “Estonia“ kelto katastrofai atminti. Apžiūrime Puhalepa (Šv. Laurencijaus) bažnyčią. Ši bažnyčia yra seniausia saloje, jos statyba pradėta 13 a., bokštas pastatytas 18 a.

Kasari pusiasalis, garsėjantis išskirtine augmenija, žavinga gamta ir unikaliu gamtos kampeliu – Saretirp iškyšuliu.

Vėliau mūsų laukia kelionė keltu į Hapsalu miestelį. Susipažinsime su kurortu, dėl labai švelnaus klimato vadinamu Estijos Rivjera“. Apžvalginė ekskursija po miestą: Vyskupų pilies griuvėsiai (13 a.), legendomis apipinta miesto katedra (13 a.), Traukinių stotis su su ilgiausiu Europoje dengtu peronu (216 m). Laisvas laikas pavalgymui. Vakare išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Estiją – Latviją. Naktį sugrįžtame į namus.

KELIONĖS KAINA –  05.12 – 89 €;

                                          08.04 – 99 €;

                                          10.06 – 84 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė autobusu;

*1 nakvynė viešbutyje Kuresarės mieste;

*1 pusryčiai  (švediškas stalas), sauna, baseinas, vandens centras;

* Kelto iš Saremos bei Hiumos salų bilietai;

*Kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa;

*Kelionės organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

*Draudimas; 

*pietūs ir vakarienės, alaus degustavimas;

*Lankomi mokami objektai:

Koguva – etnografinis muziejus. Bilietas – 4 € – 3 €;

Angla vėjo malūnų kompleksas.  Bilietas 3,5 – 1.5 Eur;

Kuresare pilis 7 – 4 Eur.  Gidas – 2  Eur/žm.;

Haapsalu pilis – tikslinama

Pastaba. Lankomų objektų eiliškumas ir skaičius, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Dėl pavalgymo, alaus degustacijos Angla komplekse – registruotis, perkant kelionę.

INFORMACIJA/REGISTRACIJA tel.: 841525059, 860197003 – vadybininkė Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMAS: iš Šiaulių, Joniškio. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galėsite sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute. 

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. 

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus

Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu, kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 22:00 val.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.
Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biure..

Ligos ar nelaimingo atsitikimo atveju, kreipkitės į kelionių vadovą ir draudimo kompaniją, kuri nukreips į artimiausią medicinos punktą arba iškvies gydytoją. Ne visos medicinos įstaigos dirba su draudimo kompanijomis, todėl, net turint medicininės pagalbos draudimą, gali tekti sumokėti už medicinines paslaugas vietoje. Tokiu atveju, iš gydymo įstaigos reikalaukite šių dokumentų: pažymos, kurioje būtų nurodyta diagnozė, gydymo išlaidų sąskaitos, patvirtintos gydytojo parašu ir antspaudu. Be to, draudimo kompanijai reikės pristatyti vaistų receptus ir išrašytų vaistų pirkimo kvitus.

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją, rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę poilsiui autobuse;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvijos valiuta: euras (EUR)
Latvijoje: pietūs ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 5 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Estijos valiuta: euras (EUR)
Estijoje: pietūs ~ 10-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

MOKAMI OBJEKTAI:

Kelto bilietai Virstu – Kuivastu – Virstu ~ 6 EUR;
Saremos vyskupų pilis Kuresarėje ~ 7 EUR; mokiniams ir studentams ~4 EUR; gido paslaugos ~ 2 EUR;

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.
Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

 

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Peržiūrėti sutartį
Nr.:9347
Datos: 2018 10 06 - 2018 10 07
Trukmė: 2d.1n.
Kaina: 84 €
Kelionės ID: KC3I181006

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė
Atsisiųsti PDF

1 diena. 5.00 val. išvykimas iš Šiaulių, Gegužių g., PC Akropolis, 05.15 val. – stotelė Tilžės g., Katedra.

Kelionė Lietuva – Estija. Atvykstame į Virtsu uostą. Keltu persikeliame į  Muhu salą – Kuivastu uostą.

Muhu saloje važiuojame į Koguvos žvejų kaimelį, kur įsikūręs Muhu etnografinis muziejus* po atviru dangumi – geriausiai išsilaikęs 19 a.  Estijos kaimelis. Negrįstas kaimelio gatves supa storo samanų sluoksnio apgaubtos akmeninės tvoros, už kurių vis dar stovi pajuodę namai šiaudiniais stogais, o šalia jų – tradicinės medinės valtys. Be to, kaimelio uoste laukia tūkstančio metų senumo burlaivio kopija.

Kita stotelė – Muhu salos sostinė Liva, kurioje ant pagoniškos šventyklos liekanų stovi Šv. Kotrynos bažnyčia.

Iš Muhu salos Vaika Vain sąsiauriu keliaujame į Saremos salą. Sustosime prie Kalio meteoritinio kraterio unikalios vietos Europoje. Vėliau vykstame link Pangos skardžio. Pakeliui sustosime Angla vėjo malūnų komplekse. Sustojame papietauti* ir paskanauti saloje verdamo alaus (papildomas mokestis – apie 10 Eur).

Atvykstame prie Pangos skardžio. Pangos skardis yra Vakarų Estijos ir salų aukščiausia pagrindinių uolienų atodanga. Aukščiausia vieta – 21,2 m (7 aukštų pastatas). Čia pasimėgaujame gamtos grožiu. Ant skardžio yra Saulės laikrodis, kuris rodo tikrą laiką. Prie skardžio yra galimybė įsigyti suvenyrų iš Saremos dolomito ir kadagio.

Atvykstame į Kuresarę (buvusį Arensburgą). Kuresarės miesto parke stovi vyskupų bažnyčia, kuri yra vienintelė visiškai išsilaikiusi viduramžių tvirtovė Baltijos šalyse. Dabar pilis yra muziejus*.  Apžiūrime miesto centrinę aikštę, senuosius Teismo rūmus, Rotušę, Svarstyklių namus, Kuresarės pilį*.

Apsigyvename viešbutyje. Poilsis, SPA paslaugos* (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keltu keliamės į kitą Estijos salą HYJUMĄ. Ši sala unikali savo kraštovaizdžiais ir švyturiais. Lankome salos simbolį – Kopų švyturį, kuris pastatytas 1531 m. ir yra vienas seniausių pasaulyje. Kitas švyturys, su kuriuo mūsų laukia pasimatymas, yra Tahkuna švyturys, esantis šiaurinėje salos dalyje. Iš šio švyturio apžvalgos aikštelės pamatysime kerinčius vaizdus su jūros platybėmis, kopomis ir pušynais. Aplankysime bronzinį paminklą “Estonia“ kelto katastrofai atminti. Apžiūrime Puhalepa (Šv. Laurencijaus) bažnyčią. Ši bažnyčia yra seniausia saloje, jos statyba pradėta 13 a., bokštas pastatytas 18 a.

Kasari pusiasalis, garsėjantis išskirtine augmenija, žavinga gamta ir unikaliu gamtos kampeliu – Saretirp iškyšuliu.

Vėliau mūsų laukia kelionė keltu į Hapsalu miestelį. Susipažinsime su kurortu, dėl labai švelnaus klimato vadinamu Estijos Rivjera“. Apžvalginė ekskursija po miestą: Vyskupų pilies griuvėsiai (13 a.), legendomis apipinta miesto katedra (13 a.), Traukinių stotis su su ilgiausiu Europoje dengtu peronu (216 m). Laisvas laikas pavalgymui. Vakare išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Estiją – Latviją. Naktį sugrįžtame į namus.

KELIONĖS KAINA –  05.12 – 89 €;

                                          08.04 – 99 €;

                                          10.06 – 84 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė autobusu;

*1 nakvynė viešbutyje Kuresarės mieste;

*1 pusryčiai  (švediškas stalas), sauna, baseinas, vandens centras;

* Kelto iš Saremos bei Hiumos salų bilietai;

*Kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa;

*Kelionės organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

*Draudimas; 

*pietūs ir vakarienės, alaus degustavimas;

*Lankomi mokami objektai:

Koguva – etnografinis muziejus. Bilietas – 4 € – 3 €;

Angla vėjo malūnų kompleksas.  Bilietas 3,5 – 1.5 Eur;

Kuresare pilis 7 – 4 Eur.  Gidas – 2  Eur/žm.;

Haapsalu pilis – tikslinama

Pastaba. Lankomų objektų eiliškumas ir skaičius, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Dėl pavalgymo, alaus degustacijos Angla komplekse – registruotis, perkant kelionę.

INFORMACIJA/REGISTRACIJA tel.: 841525059, 860197003 – vadybininkė Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMAS: iš Šiaulių, Joniškio. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galėsite sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute. 

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. 

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus

Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu, kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 22:00 val.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.
Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biure..

Ligos ar nelaimingo atsitikimo atveju, kreipkitės į kelionių vadovą ir draudimo kompaniją, kuri nukreips į artimiausią medicinos punktą arba iškvies gydytoją. Ne visos medicinos įstaigos dirba su draudimo kompanijomis, todėl, net turint medicininės pagalbos draudimą, gali tekti sumokėti už medicinines paslaugas vietoje. Tokiu atveju, iš gydymo įstaigos reikalaukite šių dokumentų: pažymos, kurioje būtų nurodyta diagnozė, gydymo išlaidų sąskaitos, patvirtintos gydytojo parašu ir antspaudu. Be to, draudimo kompanijai reikės pristatyti vaistų receptus ir išrašytų vaistų pirkimo kvitus.

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją, rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę poilsiui autobuse;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvijos valiuta: euras (EUR)
Latvijoje: pietūs ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 5 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Estijos valiuta: euras (EUR)
Estijoje: pietūs ~ 10-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

MOKAMI OBJEKTAI:

Kelto bilietai Virstu – Kuivastu – Virstu ~ 6 EUR;
Saremos vyskupų pilis Kuresarėje ~ 7 EUR; mokiniams ir studentams ~4 EUR; gido paslaugos ~ 2 EUR;

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.
Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

 

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Peržiūrėti sutartį
Nr.:9347
Datos: 2018 10 06 - 2018 10 07
Trukmė: 2d.1n.
Kaina: 84 €
Kelionės ID: KC3I181006

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė