Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

GDANSKAS – SOPOTAS – MALBORKAS

[Total: 0    Average: 0/5]
Atsisiųsti PDF
Kelionės ID: KC1
Kaina: 70 €

1 diena. Anksti ryte 5.00 val. išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Neprivažiavę Kenštyno miestelio, vaizdingame Mozūrijos ežerų krašte, Gerložo girioje apsilankome buvusioje Hitlerio būstinėje “Vilko guolis“.  Išvysime,  kas iš jos liko. Antrojo pasaulinio karo metu, su pertraukomis, nuo 1941 m. birželio iki 1944 m. lapkričio iš šio štabo nacistinės Vokietijos lyderis kontroliavo karo veiksmus. Čia įvyko ir vienas iš pasikėsinimų į A. Hitlerį. Ekskursija po buvusią Hitlerio būstinę*.

Tęsiame kelionę. Nedideliame slėnyje,  gražių Mozūrijos miškų ir ežerų apsupta – Šventa Lipka – įžymi Dievo Motinos šventovė. Šį nuostabų architektūrinį vėlyvojo baroko ansamblį sudaro nuostabaus grožio barokinė bažnyčia, galerija ir vienuolynas, pastatyti stebuklingojo apsireiškimo vietoje. Istoriniuose dokumentuose Šventos Lipkos koplyčia minima 1473 m.  ir 1491 m.

Šventos Lipkos bažnyčia garsėja vargonais, sukonstruotais dar 1721 m. Vargonus puošia angelų ir šventųjų skulptūros. Pradėjus groti vargonams, arkangelas Gabrielius lenkiasi, Marija pritaria galvos linkčiojimais, angelai groja mandolina ir skambina varpeliais, dar aukščiau sukasi žvaigždės. Iš vargonų sklinda Bacho, Šuberto ar Bethoveno melodijos. Ši vargonų muzikos programa vyksta nustatytomis valandomis ištisus metus.

Tęsiame kelionę į Gdanską. Gdanskas – tai tūkstantmečio istoriją skaičiuojantis vokiečių pastatytas didmiestis, savo laiku buvęs vienu svarbiausių Baltijos jūros uostų. Tai – vienas gražiausių Lenkijos miestų. Gido lydimi, pasivaikštome po senamiestį, kuris per II Pasaulinį karą buvo subombarduotas, bet pokario metais pilnai atstatytas pagal išlikusias fotografijas.

Aplankome miesto simbolį – Neptūno fontaną, Švč. Marijos Mergelės katedrą*, miesto Rotušę, Turgaus aikštę, Arsenalą, Miesto vartus. Nakvynė viešbutyje Gdanske.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje.Vykstame į Sopotą. Pakeliui aplankome gražų Gdansko rajoną, kur yra Olivo katedra – gotikinė – ilgiausia Lenkijoje (107m). Katedra pastatyta 13 a. Tai buvo Rytų Pamario kunigaikščių laidojimo vieta. Greta – nuostabus parkas.

Atvykstame į populiarų Lenkijos kurortą – Sopotą. Pasivaikštome ilgiausiu Batijos jūros molu (515 m)*.

Vykstame į Malborką. Čia stovi Marienburgo tvirtovė , kuri yra didžiausia gotikinė mūro pilis Europoje. Tai – buvusi kryžiuočių sostinė. Ji ir šiandien savo dydžiu, niūriais gynybiniais vartais, bokštais, neįveikiamomis sienomis byloja – iš čia išvykdavo vyrai užkariauti pagonių žemių, čia buvo puoselėjami ir Lietuvos pavergimo planai. Joje buvo kankinamas ir LDK kunigaikštis Kęstutis. Ansamblį sudaro 3 pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą. Ekskursija po pilį, sales, menes, kiemus*.

Keliaujame toliau Lenkijos keliais – Lietuvos link. Naktį sugrįžtame į namus.

KELIONĖS KAINA – (grupė  30+3 ) – 85  €/asm.

                                          (grupė  35+3) – 77  €/asm.

                                         (grupė 40+4) – 70  €/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu autobusu;

*Kelionės vadovas – ekskursinė programa;

*Kelionės organizavimo išlaidos.

Papildomos išlaidos Lenkijos valiuta zlotais (1 Eur -4 Zlotai):

*Hitlerio būstinė „Vilko guolis – 15PLN/ suaugusiems – 10PLN/ studentams, mokiniams. Gidas anglų arba rusų kalba -8 PLN;

*Šv. Lipka – 5 – 3 PLN;

Gdanskas. Olivos katedra – 5 PLN;

Gdanskas. Šv. Marijos Mergelės katedra – 5 PLN, bokštas -5 PLN;

Sopotas – Molas – 7 PLN;

*Malborko pilis. Bilietas – 32 PLN. Gidas – 250 PLN/ grupei.

Pastaba. Užsakovui pageidaujant, kelionės programa koreguojama. Keliones kaina paskaičiuota, jeigu grupė išvyksta iš Šiaulių. Keliones kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus grupėje, išvykimo vietos.

Visi, vykstantys į Lenkiją, turi turėti asmens dokumentą – pasą arba tapatybės kortelę.

Informacija /užsakymas  841399544, 869807197, 861846466 – Jovita,Virginija

IŠVYKIMAS

Informacija apie tikslų išvykimo laiką, vietą likus iki kelionės 2 – 3 dienoms galite sužinoti mūsų internetinėje svetainėje arba agentūroje tel.: 8642 19000. Likus vienai dienai iki kelionės, išvykimo informaciją gausite SMS žinute.

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo laiko ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta laiku, už pasekmes atsako jis pats.

 AUTOBUSA S

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų , pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

 KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

 APGYVENDINIMAS

Kelionei rezervuotas turistinės klasės viešbutis 2-3*. Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbučiai. Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba 2 atskiros lovos. Ne visi viešbučiai turi 3- viečius kambarius, todėl užsakius trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sulankstomas fotelis arba sulankstoma lova. Vienvietis kambarys užsakomas už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, apgyvendinamas su kitais po 1 vykstančiais turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentaliniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18 m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę, rekomenduotina turėti MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

*pledą, nedidelę pagalvėlę;

*patogią avalynę , kelionei autobusu – šlepetes;

*patogius drabužius, galvos apdangalą ir šiltesnius drabužius , skraistę nuo lietaus;

*higienos priemones (dantų pasta , muilas, tualetinis popierius , drėgnos servetėlės , šampūnas , dantų šepetėlis);

*nedidelę kuprinę ekskursijoms;

*medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate;

*siūlų , adatą , žirkles, plaukų džiovintuvą;

*maisto ir gėrimo kelionės pradžiai.

 PINIGAI:

 Pravažiuojant Lenkiją, higienos reikmėms reikia turėti 5 PLN.

Lenkijoje pietūs 30 – 40 PLN, kava , arbata 4-8 PLN

 MOKAMI OBJEKTAI, PASLAUGOS:

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

 

Peržiūrėti sutartį