Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

KARELIJOS ASORTI: SORTAVALA–LADOGA–VALAAMŲ SALOS–RUSKAELA–KONDOPOGA–BALTOJI JŪRA–SOLOVKŲ SALOS–ONEGA–PSKOVAS–PEČIORAI–IZBORSKAS

[Total: 2    Average: 5/5]
Atsisiųsti PDF
Kelionės ID: KC1

SU KELIONĖS VADOVU SAULIUMI STASIŪNU

1 diena. 5:00 (anksti ryte) išvažiuojame iš Šiaulių, Joniškio, Rygos. Keliausime per Latviją, Estiją, kertame Rusijos sieną Pskovo link. *Pietūs kavinėje Pskove, nuvažiavus 410 km. Toliau – dar keli šimtai kilometrų lygaus vakarų Rusijos peizažo ir, pravažiavus Sankt Peterburgą, pamatysime akims mielus pokyčius: kalnelius, pirmas uolas ir, galiausiai, Ladogos ežero pakrantės. Prie paties didžiausio Europos ežero įsikūręs Sortavalos miestas: europietiškas, turintis tris gimimo datas ir tris pavadinimus! Dailininkas, filosofas, archeologas, keliautojas ir mistikas Nikolajus Rerichas šį miestą priskyrė prie retų vietų pasaulyje, išsiskiriančių ypatingu kvėpavimu. Jis šia gydėsi plaučių ligą ir pagijo! Nuvažiavę beveik 1000 kilometrų, nakvosime Sortavala viešbutyje.

 

2 diena. Kompleksiniai pusryčiai viešbutyje.

*9.00 prasideda ekskursija „Legendinis šiaurės Atonas …“ į Valaamų salas. Per 45 minutes laivu – „meteoru“ lėksime ežeru, kur, tarsi banginių nugaros, mus lydės Ladogos šcherai, rifai, o pakrantės stebins fiordais. Atvyksime į Rusijos dvasinį – kultūrinį bei stačiatikybės centrą – Valaamo vienuolyną, aplankysime veikiančią Spaso-Preobroženskio soborą (katedrą), kur saugomi vienuolyno įkūrėjų Germano ir Sergėjaus Valaamų palaikai. Sakoma, kad salų oras gydo ne tik kūną, bet ir sielą … Saloje būsime 2.5 val., o visos ekskursijos trukmė – 4.5 val.

  Liekantiems mieste – apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu lankysime Nikolajaus Stebukladario (Церкв Николая Чудотворца) cerkvę, pastatytą rusišku stiliumi pirklių Jelisejevų lėšomis, kopsime į apžvalgos kalną Kuchavuori, fotografuosime miestą ir gražuolę Ladogą iš „paukščio skrydžio“.

13.00 Visi susitiksime Sortavala prieplaukoje ir pietausime kavinėje. Po pietų išvažiuosime į Centrinę Kareliją (290 km), o pakeliui mūsų laukia nuostabi gamta, kriokliai ir marmuro uolos.

Pirmasis sustojimas – prie „filmų žvaigždės“ – Achvenkoskio krioklio. Nors jo aukštis tik keturi metrai, bet tokie filmai ir serialai, kaip „O aušros šia tylios“, „Tamsus pasaulis“ („А зори здесь тихие…“, „Темный мир“) yra tik jo „kūrybinio kelio“ pradžia.

Antrasis sustojimas – Marmuro kalnų parkas „Ruskeala“. Tai – viena įspūdingiausių Karelijos vietų, kurioje dera gamta ir žmogaus veikla. Pasivaikščiosime vietoje, iš kurios ilgus metus marmuras keliavo Sankt Peterburgo statyboms. Dabar kanjono šonai atrodo vis dar akinančiai baltai ir atsispindi susiformavusiame ežero vandenyje. O kur dar požeminiai tuneliai ir uolos …

22:30 atvyksime į Karelijos kultūros ir turizmo sostinę – Kondopogos miestą su 30 000 gyventojų. Iš anksto užsisakiusiems – *vakarienė prie „švediško“ stalo. Visai grupei – puikus nakties poilsis viešbutyje „Karelija“.

 

3 diena. 6.30 Pusryčiai viešbutyje prie „švediško“ stalo.

7.00 pradedame 390 km kelionę į Rabočeostrovsko uostą prie Baltosios jūros.

12:30 Keliame inkarą ir leidžiamės į jūrinę kelionę Solovkų archipelago link. Dviejų valandų kelionėje verta atidžiau pasidairyti – bet kurią akimirką galite pamatyti jūros kiškį ar ruonį, o nuo birželio pabaigos – net banginį…

14:30 atvykstame į Solovkų salas – unikalios architektūros ir visos pasaulio piligrimystės vietą. Pradžioje mūsų laukia pietūs kavinėje, o plačioje apžvalginėje ekskursijoje susipažinsime su Solovkų vienuolyno centriniu kompleksu, veikiančiomis šventovėmis, paminklais, ūkinės veiklos objektais ir tvirtove. Tai – UNESCO pasaulio paveldas! Stiprius įspūdžius paliks ir papildoma ekskursija „Vienuolyno kalėjimas“ su tikromis ir legendomis apipintomis paslaptimis. Laisvu laiku siūloma įsigyti Baltosios jūros kopūstų, kosmetikos su jūržole, ar net išsimaudyti šioje jūroje!

21.00 grįžtame iš „didžiąją“ žemę. Pageidaujantiems, *vakarienė kavinėje uoste. Išvykstame į Kondopogą.

Naktį 02.30 atvykstame į viešbutį nakvynei.

 

4 diena. 10.00 Vėlyvi pusryčiai viešbutyje – „švediškas“ stalas.

10.30 išvykstame „medžioti“ naujų įspūdžių į gamtos draustinį „Kyvač“. Čia sužinosime senąją karelų legendą apie upę Suną ir kaip susidarė didžiausiais Europos lygumų krioklys. „Алмазна сыплется гора с уступа четырьмя скалами…“ – pakiliai rašė Gavrilas Deržavinas, pirmasis Rusijos poetas – lyrikas. Pirmiausia aplankysime Karelijos beržų miškelį, tapusį draustinio dendrariumo puošmena. Šis medis – paslaptis, per 50-60 metų subrandinantis tokį medienos piešinį, kad sunku atskirti nuo marmuro. Kyvač krioklys ir pažintinis miško takas leis pasinerti į tikrą Karelijos gamtos pasaulį.

13 val. aplankysime žuvų parduotuvę Beriozovkoje, o 13.30 klausysimės Kondopogos karilionų melodijos, kuri kas pusvalandį vis kitokia.

14.00 pietūs viešbučio kavinėje prie „švediško“ stalo.

Po pietų – laisvas laikas poilsiui, parduotuvių lankymui arba siūloma rinktis įvairias pramogos prie vandens arba ant vandens:

*Valčių stotis prie Onegos ežero (300 m nuo viešbučio) siūlo keturvietes valtis (150rub./val.), vandens dviračius (100 rub./val.) ar meškeres žvejybai įlankoje (nuo 70 rub.),

*15.00 ekskursija dengtu greitaeigiu 13-os vietų kateriu į UNESCO paveldo objektą – Kižų salą (rezervuojama prieš kelionės pradžią!). Per 1,5 valandos nuvyksite į pasaulinio garso Karelijos skanseną, kur jūsų lauks 2,5 val. ekskursinė programa. Bendra trukmė – 6 val.;

15.30 saugus pasiplaukiojimas (raftingas) plaustais Šujos upe su pikniku ir nacionalinių gėrimų degustacija suaugusiems bei gėrimu (морс) vaikams. Patyrę instruktoriai apmokys saugumo technikos taisyklių, plausto valdymo subtilybių ir plaukdami kartu su jumis, parodys smagiuosius upės slenksčius. Piknikas prie laužo – puikus metas pasidalinti įspūdžiais, beskanaujant žuvienę iš Karelijos upėtakio, jūrininkų makaronų (макароны по-флотски), šviežių salotų, arbatos su sausainiais ir išlenkiant „kovinius“ 100 gramų užpiltinės arba kito skanaus gėrimo – morso. O jeigu dar pirtelę ant kranto išbandytumėt?!

 

5 diena. 6:00 pusryčiai viešbutyje prie „švediško“ stalo.

Keliausime į pietus, po truputį atsisveikindami su svetingąja Karelija. Visai šalia simbolinės jos sienos stabtelsime pasipildyti vandens atsargas. Šis vanduo – tai Šventos Trejybės Aleksandro Svirskio vyrų vienuolyno dovana mums – tikėjimo stiprybės ir natūralios gamtos simbolis. Toliau mūsų laukia 740 km kelias iki Pskovo. Pakeliui bus *pietų sustojimas pakelės kavinėje, o vakare – ekskursija Pskovo tvirtovėje – Kremliuje. Vakaro metas čia labai tiks, nes leisimės į beveik 800 metų istoriją, kai šiuose kraštuose pasirodė lietuvis kunigaikštis Daumantas, dar vadinamas Daumantu Pskoviškiu. Jo darbai čia tokie svarbūs ir stebuklingi, kad pelnė jam šventojo Timofiejaus vardą ir neblėstančią pskoviečių pagarbą. Kiek daug pasako užrašas „Rusija prasideda čia“ ant upės kranto… Nakvynė viešbutyje Pskove arba užmiesčio viešbutyje prie Pskovo ežero.

6 diena 8.00 pusryčiai viešbutyje.

9.00 vykstame į Pskovo-Pečiorų vienuolyną. Tai vienas didžiausių ir žinomiausių Rusijoje vyrų vienuolynų. Dabar čia gyvena apie šešiasdešimt vienuolių, o istorija mena net aštuonis šventuosius. Ypatingą dėmesį patraukia vienuolių laidojimo vietos – urvai ir aukštos, tvirtovę primenančios, vienuolyno sienos bei bokštai.

Paskutinis kelionės stotelė Rusijoje – Izborsko miestelis su netikėtai gilia istorija – jau nuo 862 metų minimo vikingų kunigaikščio, 1233 metais čia pasirodžiusių Livonijos ordino riterių ir iki šių laikų išsaugotos galingos tvirtovės. Po smagaus pasivaikščiojimo mūsų lauks *pietūs senuosius pirklių laikus menančiame viešbutyje.

Po pietų išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Estiją , Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Kelionės kaina – pagal grupės dydį:

nuo 10 keliautojų – ____ Eur.

nuo 15 keliautojų – ____ Eur.

nuo 20 keliautojų – ____ Eur.

nuo 30 keliautojų – ____ Eur.

nuo 40 keliautojų – ____ Eur.

Sveikatos draudimas kelionei __ Eur.

Vienkartinė Rusijos viza ___ Eur.

Į kelionės kainą įskaičiuota :

* Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu su dviem vairuotojais,

* Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa,

* Kelionės organizavimas,

* 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais: viešbutis Sortavaloje – 1 naktis, viešbutis Kondopogoje – trys naktys, viešbutis prie Pskovo – 1 naktis,

* pusryčiai Kondopogoje – „švediškas“ stalas, kitur – kompleksiniai,

* dveji kompleksiniai pietūs Sortavaloje ir Solovkuose, vieni pietūs Kondopogoje – „švediškas“ stalas,

* Ekskursijos į kalnų parką Ruskeala, Solovkų salas, krioklius Kyvač ir Achvenkovskio, po Kondopogą su muzikiniais karilionais.

 

Papildomos išlaidos kelionėje Rusijos valiuta – rublis (1 Eur – 69 rub.):

* 1 diena pietūs kavinėje Pskove 300-500 rub.

* 2 diena – ekskursija „Legendinis šiaurės Atonas …“ į Valamų salas – 2500 rub. (vaikams iki 12 metų – 2000 rub.); vakarienė – „švediškas“ stalas 300 rub.

* 3 diena – vakarienė kavinėje 450 rub.

* 4 diena :

rezervuojama iš anksto kelionė greitaeigiu kateriu į Kiži salą ir ekskursinė programa: transportas – 2500 rub. suaugusiam ir 2000 rub. vaikui iki 17 metų, bilietas į Kiži – 700 rub. suaugusiam ir 500 rub. vaikui iki 17 metų;

raftingas Šujos upe su pikniku ir nacionalinių gėrimų degustacija suaugusiems ir gėrimu (морс) vaikams – 700 rub. dalyviui.

 * 5 diena – pietūs kavinėje prie kelio 300-500 rub.

* 6 diena – pietūs kavinėje Izborske 300-500 rub.

 Pastabos:

– Lankomų objektų skaičius , eiliškumas ir kainos gali keistis.

– Paslaugos su ženklu * įsigyjamos už papildomą kainą, o ekskursija į Kižus rezervuojama, perkant visą kelionę.

– Plaukiant Baltąja jūra ir Karelijos ežerais, rekomenduojama turėti vaistų nuo supimo;

– Rekomenduojame turėti pagalvėlę poilsiui autobuse, vėjo neperpučiamą aprangą, apsiaustą nuo lietaus, patogią sportinę avalynę. Taip pat gali praversti purškikliai nuo uodų ir kremas nuo saulės.

– Esant blogam orui ir bangavimui virš 1,5 metro, vandens ekskursijos nevyks, o pinigai bus grąžinti tokiu pat būdu, kaip ir buvo įmokėta.

 

 Informacija tel. 841399544 ,869807197 ,861846466 Jovita, Virginija

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė

Atsisiųsti PDF

SU KELIONĖS VADOVU SAULIUMI STASIŪNU

1 diena. 5:00 (anksti ryte) išvažiuojame iš Šiaulių, Joniškio, Rygos. Keliausime per Latviją, Estiją, kertame Rusijos sieną Pskovo link. *Pietūs kavinėje Pskove, nuvažiavus 410 km. Toliau – dar keli šimtai kilometrų lygaus vakarų Rusijos peizažo ir, pravažiavus Sankt Peterburgą, pamatysime akims mielus pokyčius: kalnelius, pirmas uolas ir, galiausiai, Ladogos ežero pakrantės. Prie paties didžiausio Europos ežero įsikūręs Sortavalos miestas: europietiškas, turintis tris gimimo datas ir tris pavadinimus! Dailininkas, filosofas, archeologas, keliautojas ir mistikas Nikolajus Rerichas šį miestą priskyrė prie retų vietų pasaulyje, išsiskiriančių ypatingu kvėpavimu. Jis šia gydėsi plaučių ligą ir pagijo! Nuvažiavę beveik 1000 kilometrų, nakvosime Sortavala viešbutyje.

 

2 diena. Kompleksiniai pusryčiai viešbutyje.

*9.00 prasideda ekskursija „Legendinis šiaurės Atonas …“ į Valaamų salas. Per 45 minutes laivu – „meteoru“ lėksime ežeru, kur, tarsi banginių nugaros, mus lydės Ladogos šcherai, rifai, o pakrantės stebins fiordais. Atvyksime į Rusijos dvasinį – kultūrinį bei stačiatikybės centrą – Valaamo vienuolyną, aplankysime veikiančią Spaso-Preobroženskio soborą (katedrą), kur saugomi vienuolyno įkūrėjų Germano ir Sergėjaus Valaamų palaikai. Sakoma, kad salų oras gydo ne tik kūną, bet ir sielą … Saloje būsime 2.5 val., o visos ekskursijos trukmė – 4.5 val.

  Liekantiems mieste – apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu lankysime Nikolajaus Stebukladario (Церкв Николая Чудотворца) cerkvę, pastatytą rusišku stiliumi pirklių Jelisejevų lėšomis, kopsime į apžvalgos kalną Kuchavuori, fotografuosime miestą ir gražuolę Ladogą iš „paukščio skrydžio“.

13.00 Visi susitiksime Sortavala prieplaukoje ir pietausime kavinėje. Po pietų išvažiuosime į Centrinę Kareliją (290 km), o pakeliui mūsų laukia nuostabi gamta, kriokliai ir marmuro uolos.

Pirmasis sustojimas – prie „filmų žvaigždės“ – Achvenkoskio krioklio. Nors jo aukštis tik keturi metrai, bet tokie filmai ir serialai, kaip „O aušros šia tylios“, „Tamsus pasaulis“ („А зори здесь тихие…“, „Темный мир“) yra tik jo „kūrybinio kelio“ pradžia.

Antrasis sustojimas – Marmuro kalnų parkas „Ruskeala“. Tai – viena įspūdingiausių Karelijos vietų, kurioje dera gamta ir žmogaus veikla. Pasivaikščiosime vietoje, iš kurios ilgus metus marmuras keliavo Sankt Peterburgo statyboms. Dabar kanjono šonai atrodo vis dar akinančiai baltai ir atsispindi susiformavusiame ežero vandenyje. O kur dar požeminiai tuneliai ir uolos …

22:30 atvyksime į Karelijos kultūros ir turizmo sostinę – Kondopogos miestą su 30 000 gyventojų. Iš anksto užsisakiusiems – *vakarienė prie „švediško“ stalo. Visai grupei – puikus nakties poilsis viešbutyje „Karelija“.

 

3 diena. 6.30 Pusryčiai viešbutyje prie „švediško“ stalo.

7.00 pradedame 390 km kelionę į Rabočeostrovsko uostą prie Baltosios jūros.

12:30 Keliame inkarą ir leidžiamės į jūrinę kelionę Solovkų archipelago link. Dviejų valandų kelionėje verta atidžiau pasidairyti – bet kurią akimirką galite pamatyti jūros kiškį ar ruonį, o nuo birželio pabaigos – net banginį…

14:30 atvykstame į Solovkų salas – unikalios architektūros ir visos pasaulio piligrimystės vietą. Pradžioje mūsų laukia pietūs kavinėje, o plačioje apžvalginėje ekskursijoje susipažinsime su Solovkų vienuolyno centriniu kompleksu, veikiančiomis šventovėmis, paminklais, ūkinės veiklos objektais ir tvirtove. Tai – UNESCO pasaulio paveldas! Stiprius įspūdžius paliks ir papildoma ekskursija „Vienuolyno kalėjimas“ su tikromis ir legendomis apipintomis paslaptimis. Laisvu laiku siūloma įsigyti Baltosios jūros kopūstų, kosmetikos su jūržole, ar net išsimaudyti šioje jūroje!

21.00 grįžtame iš „didžiąją“ žemę. Pageidaujantiems, *vakarienė kavinėje uoste. Išvykstame į Kondopogą.

Naktį 02.30 atvykstame į viešbutį nakvynei.

 

4 diena. 10.00 Vėlyvi pusryčiai viešbutyje – „švediškas“ stalas.

10.30 išvykstame „medžioti“ naujų įspūdžių į gamtos draustinį „Kyvač“. Čia sužinosime senąją karelų legendą apie upę Suną ir kaip susidarė didžiausiais Europos lygumų krioklys. „Алмазна сыплется гора с уступа четырьмя скалами…“ – pakiliai rašė Gavrilas Deržavinas, pirmasis Rusijos poetas – lyrikas. Pirmiausia aplankysime Karelijos beržų miškelį, tapusį draustinio dendrariumo puošmena. Šis medis – paslaptis, per 50-60 metų subrandinantis tokį medienos piešinį, kad sunku atskirti nuo marmuro. Kyvač krioklys ir pažintinis miško takas leis pasinerti į tikrą Karelijos gamtos pasaulį.

13 val. aplankysime žuvų parduotuvę Beriozovkoje, o 13.30 klausysimės Kondopogos karilionų melodijos, kuri kas pusvalandį vis kitokia.

14.00 pietūs viešbučio kavinėje prie „švediško“ stalo.

Po pietų – laisvas laikas poilsiui, parduotuvių lankymui arba siūloma rinktis įvairias pramogos prie vandens arba ant vandens:

*Valčių stotis prie Onegos ežero (300 m nuo viešbučio) siūlo keturvietes valtis (150rub./val.), vandens dviračius (100 rub./val.) ar meškeres žvejybai įlankoje (nuo 70 rub.),

*15.00 ekskursija dengtu greitaeigiu 13-os vietų kateriu į UNESCO paveldo objektą – Kižų salą (rezervuojama prieš kelionės pradžią!). Per 1,5 valandos nuvyksite į pasaulinio garso Karelijos skanseną, kur jūsų lauks 2,5 val. ekskursinė programa. Bendra trukmė – 6 val.;

15.30 saugus pasiplaukiojimas (raftingas) plaustais Šujos upe su pikniku ir nacionalinių gėrimų degustacija suaugusiems bei gėrimu (морс) vaikams. Patyrę instruktoriai apmokys saugumo technikos taisyklių, plausto valdymo subtilybių ir plaukdami kartu su jumis, parodys smagiuosius upės slenksčius. Piknikas prie laužo – puikus metas pasidalinti įspūdžiais, beskanaujant žuvienę iš Karelijos upėtakio, jūrininkų makaronų (макароны по-флотски), šviežių salotų, arbatos su sausainiais ir išlenkiant „kovinius“ 100 gramų užpiltinės arba kito skanaus gėrimo – morso. O jeigu dar pirtelę ant kranto išbandytumėt?!

 

5 diena. 6:00 pusryčiai viešbutyje prie „švediško“ stalo.

Keliausime į pietus, po truputį atsisveikindami su svetingąja Karelija. Visai šalia simbolinės jos sienos stabtelsime pasipildyti vandens atsargas. Šis vanduo – tai Šventos Trejybės Aleksandro Svirskio vyrų vienuolyno dovana mums – tikėjimo stiprybės ir natūralios gamtos simbolis. Toliau mūsų laukia 740 km kelias iki Pskovo. Pakeliui bus *pietų sustojimas pakelės kavinėje, o vakare – ekskursija Pskovo tvirtovėje – Kremliuje. Vakaro metas čia labai tiks, nes leisimės į beveik 800 metų istoriją, kai šiuose kraštuose pasirodė lietuvis kunigaikštis Daumantas, dar vadinamas Daumantu Pskoviškiu. Jo darbai čia tokie svarbūs ir stebuklingi, kad pelnė jam šventojo Timofiejaus vardą ir neblėstančią pskoviečių pagarbą. Kiek daug pasako užrašas „Rusija prasideda čia“ ant upės kranto… Nakvynė viešbutyje Pskove arba užmiesčio viešbutyje prie Pskovo ežero.

6 diena 8.00 pusryčiai viešbutyje.

9.00 vykstame į Pskovo-Pečiorų vienuolyną. Tai vienas didžiausių ir žinomiausių Rusijoje vyrų vienuolynų. Dabar čia gyvena apie šešiasdešimt vienuolių, o istorija mena net aštuonis šventuosius. Ypatingą dėmesį patraukia vienuolių laidojimo vietos – urvai ir aukštos, tvirtovę primenančios, vienuolyno sienos bei bokštai.

Paskutinis kelionės stotelė Rusijoje – Izborsko miestelis su netikėtai gilia istorija – jau nuo 862 metų minimo vikingų kunigaikščio, 1233 metais čia pasirodžiusių Livonijos ordino riterių ir iki šių laikų išsaugotos galingos tvirtovės. Po smagaus pasivaikščiojimo mūsų lauks *pietūs senuosius pirklių laikus menančiame viešbutyje.

Po pietų išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Estiją , Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Kelionės kaina – pagal grupės dydį:

nuo 10 keliautojų – ____ Eur.

nuo 15 keliautojų – ____ Eur.

nuo 20 keliautojų – ____ Eur.

nuo 30 keliautojų – ____ Eur.

nuo 40 keliautojų – ____ Eur.

Sveikatos draudimas kelionei __ Eur.

Vienkartinė Rusijos viza ___ Eur.

Į kelionės kainą įskaičiuota :

* Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu su dviem vairuotojais,

* Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa,

* Kelionės organizavimas,

* 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais: viešbutis Sortavaloje – 1 naktis, viešbutis Kondopogoje – trys naktys, viešbutis prie Pskovo – 1 naktis,

* pusryčiai Kondopogoje – „švediškas“ stalas, kitur – kompleksiniai,

* dveji kompleksiniai pietūs Sortavaloje ir Solovkuose, vieni pietūs Kondopogoje – „švediškas“ stalas,

* Ekskursijos į kalnų parką Ruskeala, Solovkų salas, krioklius Kyvač ir Achvenkovskio, po Kondopogą su muzikiniais karilionais.

 

Papildomos išlaidos kelionėje Rusijos valiuta – rublis (1 Eur – 69 rub.):

* 1 diena pietūs kavinėje Pskove 300-500 rub.

* 2 diena – ekskursija „Legendinis šiaurės Atonas …“ į Valamų salas – 2500 rub. (vaikams iki 12 metų – 2000 rub.); vakarienė – „švediškas“ stalas 300 rub.

* 3 diena – vakarienė kavinėje 450 rub.

* 4 diena :

rezervuojama iš anksto kelionė greitaeigiu kateriu į Kiži salą ir ekskursinė programa: transportas – 2500 rub. suaugusiam ir 2000 rub. vaikui iki 17 metų, bilietas į Kiži – 700 rub. suaugusiam ir 500 rub. vaikui iki 17 metų;

raftingas Šujos upe su pikniku ir nacionalinių gėrimų degustacija suaugusiems ir gėrimu (морс) vaikams – 700 rub. dalyviui.

 * 5 diena – pietūs kavinėje prie kelio 300-500 rub.

* 6 diena – pietūs kavinėje Izborske 300-500 rub.

 Pastabos:

– Lankomų objektų skaičius , eiliškumas ir kainos gali keistis.

– Paslaugos su ženklu * įsigyjamos už papildomą kainą, o ekskursija į Kižus rezervuojama, perkant visą kelionę.

– Plaukiant Baltąja jūra ir Karelijos ežerais, rekomenduojama turėti vaistų nuo supimo;

– Rekomenduojame turėti pagalvėlę poilsiui autobuse, vėjo neperpučiamą aprangą, apsiaustą nuo lietaus, patogią sportinę avalynę. Taip pat gali praversti purškikliai nuo uodų ir kremas nuo saulės.

– Esant blogam orui ir bangavimui virš 1,5 metro, vandens ekskursijos nevyks, o pinigai bus grąžinti tokiu pat būdu, kaip ir buvo įmokėta.

 

 Informacija tel. 841399544 ,869807197 ,861846466 Jovita, Virginija

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė