Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

TARTU – AHHAA MOKSLO CENTRAS

[Total: 8    Average: 5/5]

Tartu Estijoje – senas universitetinis, antras pagal dydį šalies miestas, anksčiau vadintas Dorpatu, Jurjevu. 1030 m. rusai čia įkūrė Jurjevo tvirtovę, šie metai ir laikomi Tartu įkūrimo data.Tartu yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. 13-16 a. miestas buvo Hanzos sąjungos narys. Tartu Universitetas įkurtas 1632 m. Gustavo II Adolfo.

Norite nustebinti save, viešėdami Tartu? Tuomet apsilankykite Tartu įsikūrusiame mokslo centre AHHAA, kuriame mokslas žaismingai susilieja su nuotykiais, įspūdžiais ir žiniomis… Tai – vienintelis toks mokslo centras trijose Baltijos šalyse, įkurtas 2011 m. Pramoga visiems nuo 5 iki 99 metų.

 

4.00 val. išvykimas iš Šiaulių. Išvykimo vieta – 4.00 val. Gegužių g., Akropolis, 4.15 val. – aikštelė Tilžės g., Katedra. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją – iki Tartu miesto (377 km). Apie 11 val. atvykstame į Tartu (autobusas Tartu stovės 9 val.).

Lankomės didžiausiame Baltijos šalyse mokslo centre „AHHAA“*. Čia susipažinsime su mokslo ir technologijų naujovėmis. Vos tik įžengus į šią mokslo erdvę, lankytojus pasitinka įdomios kėdės: įvairūs iškilimai, pritaikyti ant sėdimų krėslo dalių. Čia iš karto pajusite atpalaiduojantį jausmą… Centras – tai ne muziejus, čia viskas kitaip, čia niekas nėra draudžiama, tad galėsime viską liesti, viską išbandyti. O išbandyti yra ką. Čia pradėsime prisiminti matytus filmus apie ateitį…Galėsime išbandyti veidrodžių labirintą, Niutono obelį (energijos mašina). Galėsime stebėti žvaigždes, pasivažinėti dviračiu ant lyno. Galima bus išbandyti ir 4D kino salę, pagal galimybę – apsilankymas planetariume – žvaigždžių teatre, dirbtuvėse …

Pageidaujantys papietauja mokslo centro kavinėje “Niutonas” (būtina išankstinė rezervacija). Po pietų ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušės aikštė – istorinis Tartu centras, Universitetas, Domo katedros griuvėsiai, angelų ir velnių tiltai, Tėvo ir sūnaus, Barklajaus de Toli, Dviejų Vilde paminklai …

Bene labiausiai Tartu miestą garsina Tartu Universitetas, kuris buvo įkurtas 1632 m. Gustavo II Adolfo. Universitetas žymus savo observatorija, menų muziejumi, biblioteka ir botanikos sodu. Čia įsikūręs ir Tartu universiteto istorinis muziejus*, kurį 16.00 val.  galėsite aplankyti*.

Pastaba. Nepageidaujantys lankytis Tartu Universiteto istorijos muziejuje, gali pramogauti vandens atrakcionų parke Aura* (bilieto kaina su Mokslo centro AHHA bilietu –  pigesnė 20 proc.).

Laisvas laikas ir apie 20 val. išvažiuojame iš Tartu. Kelionė į namus. Naktį sugrįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 26 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu autobusu;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas.

Papildomos išlaidos:

*Mokslo centro “AHHAA“ lankymas 10 – 14 €;

*Mokslo centras “Planetariumas” – 4 €;

*Mokslo centras „AHHAA“, dirbtuvės – 3 €;

*Kavinė “Niutonas”, pavalgymas 3- 8 €;

*Universiteto istorijos muziejus 4-3 Eur. Gidas grupei – 30 Eur; 

*Vandens pramogų parkas “Aura”. Bilietas  nuo 15 val. – 7 Eur su mokslo centro AHHAA bilietu nuolaida.

Pastaba. Lydintis kelionės vadovas ekskursijos mokslo centre „AHHAA“ neveda. Vykstantys į kelionę, “Kelionių centre” gali užsisakyti medicininių išlaidų draudimo polisą (2 Eur).

Informacija /registracija tel.: 841525059, 8601 97003 – vadybininkė Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMAS

Ryte išvykimas iš Šiaulių. Galimos stotelės (jeigu būtų turistų) Joniškyje.

Į išvykimo vietą prašome atvykti prieš 10 min. iki kelionės pradžios. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats. Likus iki kelionės 2 dienoms, galite sužinoti apie išvykimo laiką “Kelionių centre” tel.: 841399544. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo, informaciją gausite SMS žinute.

 AUTOBUSAS

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų, pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

APGYVENDINIMAS

Kelionei rezervuotas turistinės klasės viešbutis 2-3*. Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbučiai. Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba 2 atskiros lovos. Ne visi viešbučiai turi 3- viečius kambarius, todėl užsakius trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sulankstomas fotelis arba sulankstoma lova. Vienvietis kambarys užsakomas už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, apgyvendinamas su kitais po 1 vykstančiais turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentaliniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18 m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę,  rekomenduotina turėti  MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

*pledą, nedidelę pagalvėlę;

*patogią avalynę , kelionei autobusu – šlepetes;

*patogius drabužius, galvos apdangalą ir šiltesnius drabužius , skraistę nuo lietaus;

*higienos priemones (dantų pasta , muilas, tualetinis popierius , drėgnos servetėlės , šampūnas , dantų šepetėlis);

*nedidelę kuprinę ekskursijoms;

*medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate;

*siūlų , adatą , žirkles, plaukų džiovintuvą;

*maisto ir gėrimo kelionės pradžiai.

 PINIGAI

Estijos valiuta – eurai.

 MOKAMI OBJEKTAI

*Mokslo centro AHHAA lankymas 10-14 €;

*Mokslo centras “Planetariumas” – 4 €;

*Mokslo centras AHHA – skrydžio stimuliatorius – 1€;

*Mokslo centras AHHA – dirbtuvės –  4 €

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Peržiūrėti sutartį
Nr.:2823
Datos: 2018 06 09 - 2018 06 09
Trukmė: 1d
Spec. žinutė: 26 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė
Atsisiųsti PDF

Tartu Estijoje – senas universitetinis, antras pagal dydį šalies miestas, anksčiau vadintas Dorpatu, Jurjevu. 1030 m. rusai čia įkūrė Jurjevo tvirtovę, šie metai ir laikomi Tartu įkūrimo data.Tartu yra vienas iš Europos plytų gotikos kelio stočių. 13-16 a. miestas buvo Hanzos sąjungos narys. Tartu Universitetas įkurtas 1632 m. Gustavo II Adolfo.

Norite nustebinti save, viešėdami Tartu? Tuomet apsilankykite Tartu įsikūrusiame mokslo centre AHHAA, kuriame mokslas žaismingai susilieja su nuotykiais, įspūdžiais ir žiniomis… Tai – vienintelis toks mokslo centras trijose Baltijos šalyse, įkurtas 2011 m. Pramoga visiems nuo 5 iki 99 metų.

 

4.00 val. išvykimas iš Šiaulių. Išvykimo vieta – 4.00 val. Gegužių g., Akropolis, 4.15 val. – aikštelė Tilžės g., Katedra. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją – iki Tartu miesto (377 km). Apie 11 val. atvykstame į Tartu (autobusas Tartu stovės 9 val.).

Lankomės didžiausiame Baltijos šalyse mokslo centre „AHHAA“*. Čia susipažinsime su mokslo ir technologijų naujovėmis. Vos tik įžengus į šią mokslo erdvę, lankytojus pasitinka įdomios kėdės: įvairūs iškilimai, pritaikyti ant sėdimų krėslo dalių. Čia iš karto pajusite atpalaiduojantį jausmą… Centras – tai ne muziejus, čia viskas kitaip, čia niekas nėra draudžiama, tad galėsime viską liesti, viską išbandyti. O išbandyti yra ką. Čia pradėsime prisiminti matytus filmus apie ateitį…Galėsime išbandyti veidrodžių labirintą, Niutono obelį (energijos mašina). Galėsime stebėti žvaigždes, pasivažinėti dviračiu ant lyno. Galima bus išbandyti ir 4D kino salę, pagal galimybę – apsilankymas planetariume – žvaigždžių teatre, dirbtuvėse …

Pageidaujantys papietauja mokslo centro kavinėje “Niutonas” (būtina išankstinė rezervacija). Po pietų ekskursija po Tartu senamiestį: Rotušės aikštė – istorinis Tartu centras, Universitetas, Domo katedros griuvėsiai, angelų ir velnių tiltai, Tėvo ir sūnaus, Barklajaus de Toli, Dviejų Vilde paminklai …

Bene labiausiai Tartu miestą garsina Tartu Universitetas, kuris buvo įkurtas 1632 m. Gustavo II Adolfo. Universitetas žymus savo observatorija, menų muziejumi, biblioteka ir botanikos sodu. Čia įsikūręs ir Tartu universiteto istorinis muziejus*, kurį 16.00 val.  galėsite aplankyti*.

Pastaba. Nepageidaujantys lankytis Tartu Universiteto istorijos muziejuje, gali pramogauti vandens atrakcionų parke Aura* (bilieto kaina su Mokslo centro AHHA bilietu –  pigesnė 20 proc.).

Laisvas laikas ir apie 20 val. išvažiuojame iš Tartu. Kelionė į namus. Naktį sugrįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina – 26 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu autobusu;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas.

Papildomos išlaidos:

*Mokslo centro “AHHAA“ lankymas 10 – 14 €;

*Mokslo centras “Planetariumas” – 4 €;

*Mokslo centras „AHHAA“, dirbtuvės – 3 €;

*Kavinė “Niutonas”, pavalgymas 3- 8 €;

*Universiteto istorijos muziejus 4-3 Eur. Gidas grupei – 30 Eur; 

*Vandens pramogų parkas “Aura”. Bilietas  nuo 15 val. – 7 Eur su mokslo centro AHHAA bilietu nuolaida.

Pastaba. Lydintis kelionės vadovas ekskursijos mokslo centre „AHHAA“ neveda. Vykstantys į kelionę, “Kelionių centre” gali užsisakyti medicininių išlaidų draudimo polisą (2 Eur).

Informacija /registracija tel.: 841525059, 8601 97003 – vadybininkė Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMAS

Ryte išvykimas iš Šiaulių. Galimos stotelės (jeigu būtų turistų) Joniškyje.

Į išvykimo vietą prašome atvykti prieš 10 min. iki kelionės pradžios. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats. Likus iki kelionės 2 dienoms, galite sužinoti apie išvykimo laiką “Kelionių centre” tel.: 841399544. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo, informaciją gausite SMS žinute.

 AUTOBUSAS

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų, pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

APGYVENDINIMAS

Kelionei rezervuotas turistinės klasės viešbutis 2-3*. Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbučiai. Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba 2 atskiros lovos. Ne visi viešbučiai turi 3- viečius kambarius, todėl užsakius trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sulankstomas fotelis arba sulankstoma lova. Vienvietis kambarys užsakomas už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, apgyvendinamas su kitais po 1 vykstančiais turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentaliniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18 m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę,  rekomenduotina turėti  MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

*pledą, nedidelę pagalvėlę;

*patogią avalynę , kelionei autobusu – šlepetes;

*patogius drabužius, galvos apdangalą ir šiltesnius drabužius , skraistę nuo lietaus;

*higienos priemones (dantų pasta , muilas, tualetinis popierius , drėgnos servetėlės , šampūnas , dantų šepetėlis);

*nedidelę kuprinę ekskursijoms;

*medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate;

*siūlų , adatą , žirkles, plaukų džiovintuvą;

*maisto ir gėrimo kelionės pradžiai.

 PINIGAI

Estijos valiuta – eurai.

 MOKAMI OBJEKTAI

*Mokslo centro AHHAA lankymas 10-14 €;

*Mokslo centras “Planetariumas” – 4 €;

*Mokslo centras AHHA – skrydžio stimuliatorius – 1€;

*Mokslo centras AHHA – dirbtuvės –  4 €

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Peržiūrėti sutartį
Nr.:2823
Datos: 2018 06 09 - 2018 06 09
Trukmė: 1d
Spec. žinutė: 26 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė