LT EN
 • Viso kolektyvo vardu nuoširdziai dėkoju kelionių agentūrai už  puikiai suorganizuotą kelionę  Kernavė -Trakai - Aukštadvaris. Parsivežėme begalę puikių ispūdžių ir geros nuotaikos, kurios nesugebėjo sugadinti net retkarčiais krapnojęs lietutis. Taip pat dėkingi gidei Žanai bei vairuotojui Dainiui,  lydėjusius mus visos keliones metu.
   
  UAB "Interscalit" profesinės sąjungos pirmininkė     Juvita Matulienė
 • Sveiki,
  Dėkojame už kelionę į Vengriją. Viskas buvo gerai - autobusas patogus, vairuotojai taktiški, labai patiko vaikams, nes "buvo nepikti ir nesusiraukę". Gidė Laima, kaip visada, buvo puiki. Įdomi jos pateikiama informacija ir mokiniams, ir suaugusiems. Geras viešbutis Zvolene, gražus ir pats miestelis.
  Tik viešbutyje Budapešte iš 2 kambarių dingo keletas mergaičių rūbų. Pasijautėme truputį nesaugūs ir šis įvykis šiek tiek apkartino kelionės įspūdžius. Netgi sakėme, kad Jus informuosime nerezervuoti kitoms grupėms šio viešbučio, kad neįvyktų daugiau panašių incidentų. 
  Pati kelionė buvo šauni ir su kuo geriausiais įspūdžiais.
  Ačiū Jūsų kolektyvui už įdėtą darbą, kuris, kaip visada, mūsų nenuvilia. Taip pat ačiū gidei Laimai Z., kuri puikiai suvokia ir įvertina keliaujančių turistų amžių ir visiems pateikia tinkamą informaciją.
  Iki kitų kelionių.
   Pagarbiai,
  Loreta Krasnickienė
El. paštas: travelcentre@splius.lt
Tel.: +37041399544
Tel.: +37060197003
I-V 9:00-18:00
VI 10:00-15:00
Lankytojų šiandien: 106
Lankytojų iš viso: 430355
Savaitgalio kelionės