LT EN
 •  Noriu padėkoti "Kelionių centrui" už puikiai atliktą darbą. Pakako nurodyti kryptį, norus ir svajonės išpildytos su kaupu!
  Kada viskas apskaičiuota, sudėliota, įvertinta, paprastas miestas Ryga virsta legendomis, pasakomis bei magiškomis istorijomis apipintu miestu. Už tai turime padėkoti mus lydėjusiam gidui Dainiui Stasiui. Klausydami jo pamiršome tolimą kelią, pavargusias kojas ir vis norėjosi eiti tolyn, išgirsti dar daugiau ir viską išsaugoti atminty, kad kiek galima daugiau įspūdžių parvežti namie laukiantiems artimiesiems. Džiugu, kad yra tokių žmonių, kurie istorines datas, statistinius skaičius paverčia magiškais pasakojimais, verčiančiais suklusti, išklausyti ir įsivaizduoti lyg viskas būtų čia pat, dabar ir čia.

  Na, O vairuotojui Arūnui lieka padėkot už saugią kelionę link tikslo ir atgal į namus.

  Jūsų organizuotumo dėka supratome, kad turint svajonę ir žmones, kurie geba tai daryti, patys didžiausi norai tampa tokie paprasti ir įgyvendinami!
  VŠĮ \"Skuodo globos namai\" kolektyvas
 • Kelionė į Zanavykiją buvo puiki  kaip ir oras. Autobusas geras, gidė šauni. Šiek tiek nuvylė pietūs, nes maistas- atvežamas. Vežė per 2 kartus. 40-čiai pietautojų- 1 darbuotoja. Atrodė, kad mūsų nelaukė. Gerą nuotaiką sugrąžino teatralizuota ekskursija. Taigi viskas šaunu. Iki kitos kelionės.
  Sėkmės, Giedrė
El. paštas: travelcentre@splius.lt
Tel.: +37041399544
Tel.: +37060197003
I-V 9:00-18:00
VI 10:00-15:00
Lankytojų šiandien: 158
Lankytojų iš viso: 330983
Savaitgalio kelionės