LT EN
 • Laba diena,
  pirmiausia tai labai Jums ačiū už pagalbą organizuojant šią kelionę. Vis dar gyvename kelionės įspūdžiais. Žmonės kalba, kad net neįsivaizdavo, kad ir žiemą keliauti gali būti idomu, naudinga ir smagu. Apie gidę Rasą tai jau net kalbėti nereikia. Mes jau ją imame savintis kaip mūsų kelionių gidę:)) Vairuotojai puikūs, tolerantiški, mandagūs, kantrūs:) Gidė taip puikiai pristatė Talino ir Tartu miestus, kad daugelis buvo nustebę, o visi susižavėję. Mūsų maršrutas buvo tobulai suplanuotas, atsižvelgta į visų amžiaus grupių poreikius, tad grįžome laimingi, pilni gerų įspudžių. Dar kartą dėkojame Jums už pagalbą ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo. :) Gerų Jums artėjančių švenčių, puikių kelionių ir šaunių keliautojų. Sėkmės darbuose bei asmeniniame gyvenime!

  Pagarbiai,
  Aldona Jurelevičienė
  Šeduvos lopšelis-darželis
  Direktoriaus  pavaduotoja ugdymui


 • Pasak A. M. Lemjero, pasaulis nesibaigia ties mūsų horizontu.. Todėl kiekviena išvyka yra ne tik puiki proga pailsėti nuo kasdieninių darbų bei rūpesčių, bet ir smagus būdas išvysti kažką naujo, pažinti kitas kultūras.
  Norėtume nuoširdžiai padėkoti kelionių organizatoriui "Kelionių Centras" už suorganizuotą nuostabią kelionę į Latviją.
  Už išsamią informaciją ir patarimus iš visos širdies dėkojame mūsų kelionės gidui Irenai.
  Už saugią kelionę dėkojame UAB "LL Mediena" vairuotojui Marijui.
  Linkime Jūsų įmonei nuolatinio klestėjimo, plėtros, o darbuotojams - stiprybės, ištvermės ir tegul darbas kiekvienam iš Jūsų suteikia tik gerų emocijų ir sulaukia nuoširdžios klientų padėkos.
  Keliautojai iš Radviliškio rajono
El. paštas: travelcentre@splius.lt
Tel.: +37041399544
Tel.: +37060197003
I-V 9:00-18:00
VI 10:00-15:00
Lankytojų šiandien: 317
Lankytojų iš viso: 501919
Savaitgalio kelionės
(1 d.)

Užsakyti kelionę
Vardas, pavardė
Telefono nr.
El. pašto adresas
Žmonių skaičius
Komentaras
Įrašykite kiek bus šimtas plius penki