Susiekite su mumis: 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064, 8 41 399 544, travelcentre@splius.lt

Balkanų perlas Juodkalnija su poilsiu prie Adrijos jūros

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 3]

Išvykimo laikas ir vieta:
00:30 val. – PC Akropolis, Gegužių gatvė

1 diena.
Išvykstame iš Šiaulių (pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną). Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė Slovakijos viešbutyje.

2 diena.
Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Vakare atykstame į Serbijos sostinę Belgradą. Ekskursija autobusu po miestą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu. Tai gražus baltas miestas. Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai – turkiškas bei moderniosios architektūros stiliai. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose.. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

3 diena.
Ryte po pusryčių išvykstame Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui, per Serbiją į Juodkalniją. Įamžinsite unikalius Serbijos ir Juodkalnijos gamtovaizdžius. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, kuris savo nepaprastu ir akinančiu grožiu pakerės Jus. Dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens jis dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kai kuriose vietose jo gylis siekia net 1300 m. Taros upės kanjonas, kaip nepaliestos gamtos oazė, nuo 1980 m. yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį gamtos paveldo sąrašą. Pasivaikščiojimas prie kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Važiuojant automagistrale šalia yra Biogradska Gora nacionalinis parkas, kurį 1878m. įkūrė karalius Nikola. Aukščiausios Bjelasicos kalno viršūnės Crna Glava (2139 m) šlaitai apaugę šimtamečių kėnių, beržų ir bukų mišku yra vadinami paskutinėmis Europos „džiunglėmis.
Vakare atvykimas į Juodkalnijos kurortą Ulčinį prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje/pensione.

4 diena.
Pusryčiai. Laisva diena kurorte. Norintiems lepintis saulės voniomis – paplūdimys yra ~20min kelio pėstute, arba mikroautobusu galima vykti į Velika Plaža, didžiausią Juodkalnijos smėlėtą paplūdimį. Ulčinio jaukus centras, mažasis paplūdimys (Mala Plaža) ir Ulčinio tvirtovė, nuo kurios atsiveria įspūdinga panorama ~3km nuo viešbučio (taxi ~7-10eur). Nakvynė.

5 diena.
Pusryčiai. Laisva diena kurorte arba pageidaujantiems – išvyka** į Juodkalnijos pakrantės miestelius. Vykdami palei Adrijos jūrą, užsuksime į Senąjį Barą – tai mažą miestelį ant stačios uolos. Senasis Baras įkurtas dar IX a. Nuo antikos laikų žinomas Juodkalnijos uostas, apsuptas alyvuogių giraičių. Sakoma, kad čia 270 dienų per metus šviečia saulė ir miestas laikomas viena saulėčiausių vietų Pietų Europoje. Alyvmedžių giraitės stačiais šlaitais tęsiasi palei visus keliukus. Čia auga patys seniausi tūkstantmečiai alyvmedžiai. Pasigrožėsime vienu seniausių pasaulio alyvmedžių – Senuoju Mirovicos alyvmedžiu*, kuriam jau daugiau nei 2000 metų.
Vykstame į Kotoro įlanka. Tai viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsuptas kalnų, įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas. Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Ekskursija po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime* (esant galimybei) po Kotoro įlanką. Pamatysime dvi dirbtinas salas, kur vienoje 1630 m. pastatyta Dievo Motinos cerkvė. Jeigu užteks laiko – stabtelėsime Budvoje.
Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

6 diena.
Pusryčiai. Laisva diena kurorte arba pageidaujantiems – išvyka** į Ostrago vienuolyną ir Lovčeno nacionalinį parką. Atvykstame į Ostrogo vienuolyną*. Tai antras pagal svarbą Juodkalnijos dvasinis centras, įsikūręs įspūdingose uolose, tarsi kabantis ore 900 m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv.Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru.
Įspūdingais serpantinais vykstame į Lovčeno nacionalinį parką*, lankomės antroje pagal aukštį Juodkalnijos viršukalnėje įrengtame Petaro II Petrovičiaus-Njegošo mauzoliejuje*. Njegošas buvo kunigaikštis, filosofas ir poetas, kurį labai mylėjo vietiniai gyventojai. Pakilę į kalnų aikšteles, gėrėsimės įspūdinga Juodkalnijos panorama. Vykstame į Cetinje miestą, buvusią Juodkalnijos sostinę. Trumpa apžvalginė ekskursija Cetinje: istorijos muziejus, Cetinje stačiatikių vienuolynas, įkurtas dar 1484 metais. Apžiūrime Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka.
Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

7 diena.
Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstame link Kroatijos miesto Dubrovniko. Keliamės keltu per Kotoro įlankos siauriausią vietą. Kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante, pro šiauriausius Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novį, vykstame į Dubrovniką. Dubrovnikas – vienas gražiausių ne tik Kroatijos, bet ir visos Europos miestų. Tai vieta, kuri dvelkia senove ir istorija, o taip pat gali pasigirti ir įspūdingais gamtos turtais. Miestą juosia beveik 2 km gynybinė siena, kuri nukels jus į viduramžių laikus, o esantys pastatai primins apie mieste kadaise gyvus renesanso laikus. Turbūt visi esate girdėję apie serialą „Sostų karai“, kuris buvo filmuojamas viduramžių dvasią išsaugojusiame Dubrovniko mieste. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. Ekskursijos metu – UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės.
Išvykstame į Bosniją ir Hercegoviną. Kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos miestą Mostarą. UNESCO saugomas Mostaras – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Mostaras yra Hercegovinos – pietinio Bosnijos ir Hercegovinos regiono – didžiausias miestas ir neoficiali šio regiono sostinė. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Kelionė per Bosniją link Sarajevo. Nakvynė viešbutyje.

8 diena.
Pusryčiai. Trumpam stabtelime Sarajeve. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniškojo gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną, Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena.
Pusryčiai. Ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

KELIONĖS KAINA 649 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė autobusu;
4 nakvynės viešbutyje/pensione kurorte su pusryčiais;
4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
kelionės vadovo paslaugos;
ekskursinė programa;
kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 100 EUR;
(**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (pasirinktinai).

Siūlomos poilsio metu įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos ** (Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių):
** išvyka į Ostrogo vienuolyną ir Lovčeno nacionalinį parką – 65 EUR
** išvyka į Juodkalnijos pakrantės miestelius – 55 EUR
Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS! Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

PASTABA: lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

APMOKĖJIMAS. Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia sumokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

MOKĖJIMO BŪDAI:
Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 696 84 064 Aurelija, el.paštas: bustravel@smail.lt

Nr.:119983
Datos: 2024 04 27 - 2024 05 05
Trukmė: 9 d. 8 n.
Spec. žinutė: GRUPĖ RENKAMA
Kaina: 649 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Išvykimo laikas ir vieta:
  00:30 val. – PC Akropolis, Gegužių gatvė

  1 diena.
  Išvykstame iš Šiaulių (pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną). Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė Slovakijos viešbutyje.

  2 diena.
  Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Vakare atykstame į Serbijos sostinę Belgradą. Ekskursija autobusu po miestą: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu. Tai gražus baltas miestas. Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai – turkiškas bei moderniosios architektūros stiliai. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose.. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

  3 diena.
  Ryte po pusryčių išvykstame Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui, per Serbiją į Juodkalniją. Įamžinsite unikalius Serbijos ir Juodkalnijos gamtovaizdžius. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, kuris savo nepaprastu ir akinančiu grožiu pakerės Jus. Dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens jis dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kai kuriose vietose jo gylis siekia net 1300 m. Taros upės kanjonas, kaip nepaliestos gamtos oazė, nuo 1980 m. yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį gamtos paveldo sąrašą. Pasivaikščiojimas prie kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Važiuojant automagistrale šalia yra Biogradska Gora nacionalinis parkas, kurį 1878m. įkūrė karalius Nikola. Aukščiausios Bjelasicos kalno viršūnės Crna Glava (2139 m) šlaitai apaugę šimtamečių kėnių, beržų ir bukų mišku yra vadinami paskutinėmis Europos „džiunglėmis.
  Vakare atvykimas į Juodkalnijos kurortą Ulčinį prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje/pensione.

  4 diena.
  Pusryčiai. Laisva diena kurorte. Norintiems lepintis saulės voniomis – paplūdimys yra ~20min kelio pėstute, arba mikroautobusu galima vykti į Velika Plaža, didžiausią Juodkalnijos smėlėtą paplūdimį. Ulčinio jaukus centras, mažasis paplūdimys (Mala Plaža) ir Ulčinio tvirtovė, nuo kurios atsiveria įspūdinga panorama ~3km nuo viešbučio (taxi ~7-10eur). Nakvynė.

  5 diena.
  Pusryčiai. Laisva diena kurorte arba pageidaujantiems – išvyka** į Juodkalnijos pakrantės miestelius. Vykdami palei Adrijos jūrą, užsuksime į Senąjį Barą – tai mažą miestelį ant stačios uolos. Senasis Baras įkurtas dar IX a. Nuo antikos laikų žinomas Juodkalnijos uostas, apsuptas alyvuogių giraičių. Sakoma, kad čia 270 dienų per metus šviečia saulė ir miestas laikomas viena saulėčiausių vietų Pietų Europoje. Alyvmedžių giraitės stačiais šlaitais tęsiasi palei visus keliukus. Čia auga patys seniausi tūkstantmečiai alyvmedžiai. Pasigrožėsime vienu seniausių pasaulio alyvmedžių – Senuoju Mirovicos alyvmedžiu*, kuriam jau daugiau nei 2000 metų.
  Vykstame į Kotoro įlanka. Tai viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsuptas kalnų, įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas. Kotoro miestas, saugomas UNESCO. Ekskursija po jaukų senamiestį: Šv. Trifonijaus soboras, Laikrodžio bokštas, Šv. Luko bažnyčia, kunigaikščių rūmai, Napoleono teatras. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime* (esant galimybei) po Kotoro įlanką. Pamatysime dvi dirbtinas salas, kur vienoje 1630 m. pastatyta Dievo Motinos cerkvė. Jeigu užteks laiko – stabtelėsime Budvoje.
  Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

  6 diena.
  Pusryčiai. Laisva diena kurorte arba pageidaujantiems – išvyka** į Ostrago vienuolyną ir Lovčeno nacionalinį parką. Atvykstame į Ostrogo vienuolyną*. Tai antras pagal svarbą Juodkalnijos dvasinis centras, įsikūręs įspūdingose uolose, tarsi kabantis ore 900 m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv.Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru.
  Įspūdingais serpantinais vykstame į Lovčeno nacionalinį parką*, lankomės antroje pagal aukštį Juodkalnijos viršukalnėje įrengtame Petaro II Petrovičiaus-Njegošo mauzoliejuje*. Njegošas buvo kunigaikštis, filosofas ir poetas, kurį labai mylėjo vietiniai gyventojai. Pakilę į kalnų aikšteles, gėrėsimės įspūdinga Juodkalnijos panorama. Vykstame į Cetinje miestą, buvusią Juodkalnijos sostinę. Trumpa apžvalginė ekskursija Cetinje: istorijos muziejus, Cetinje stačiatikių vienuolynas, įkurtas dar 1484 metais. Apžiūrime Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo ranka.
  Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

  7 diena.
  Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstame link Kroatijos miesto Dubrovniko. Keliamės keltu per Kotoro įlankos siauriausią vietą. Kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante, pro šiauriausius Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novį, vykstame į Dubrovniką. Dubrovnikas – vienas gražiausių ne tik Kroatijos, bet ir visos Europos miestų. Tai vieta, kuri dvelkia senove ir istorija, o taip pat gali pasigirti ir įspūdingais gamtos turtais. Miestą juosia beveik 2 km gynybinė siena, kuri nukels jus į viduramžių laikus, o esantys pastatai primins apie mieste kadaise gyvus renesanso laikus. Turbūt visi esate girdėję apie serialą „Sostų karai“, kuris buvo filmuojamas viduramžių dvasią išsaugojusiame Dubrovniko mieste. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. Ekskursijos metu – UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės.
  Išvykstame į Bosniją ir Hercegoviną. Kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos miestą Mostarą. UNESCO saugomas Mostaras – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Mostaras yra Hercegovinos – pietinio Bosnijos ir Hercegovinos regiono – didžiausias miestas ir neoficiali šio regiono sostinė. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Kelionė per Bosniją link Sarajevo. Nakvynė viešbutyje.

  8 diena.
  Pusryčiai. Trumpam stabtelime Sarajeve. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniškojo gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną, Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

  9 diena.
  Pusryčiai. Ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

  KELIONĖS KAINA 649 €

  Į kelionės kainą įskaičiuota:
  kelionė autobusu;
  4 nakvynės viešbutyje/pensione kurorte su pusryčiais;
  4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
  kelionės vadovo paslaugos;
  ekskursinė programa;
  kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 100 EUR;
  (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (pasirinktinai).

  Siūlomos poilsio metu įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos ** (Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių):
  ** išvyka į Ostrogo vienuolyną ir Lovčeno nacionalinį parką – 65 EUR
  ** išvyka į Juodkalnijos pakrantės miestelius – 55 EUR
  Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS! Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

  PASTABA: lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

  APMOKĖJIMAS. Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia sumokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

  MOKĖJIMO BŪDAI:
  Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
  Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

  REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

  INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 696 84 064 Aurelija, el.paštas: bustravel@smail.lt

  Nr.:119983
  Datos: 2024 04 27 - 2024 05 05
  Trukmė: 9 d. 8 n.
  Spec. žinutė: GRUPĖ RENKAMA
  Kaina: 649 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė