Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

BALTARUSIJA. GARDINAS IR AUGUSTOVO KANALAI

Click to rate this post!
[Total: 11 Average: 4.5]

1diena. 4.00val išvykstame iš Šiaulių. Išvykimo vietos: 4.00val Tilžės g. stotelė prie katedros ir 04.15val – Gegužių g. PC Akropolis.

Kelionė Lietuvos keliais link Druskininkų – Raigardo pasienio Kontrolės punkto. Pasienio formalumai. Atvykstame į Gardiną. Gardinas vienas seniausių Baltarusijos miestų. LDK laikais tai buvo vienas svarbiausių valstybės miestų, kuriame savo rezidencijas turėjo Vytautas Didysis ir Steponas Batoras. Atvykus į Gardiną pirmiausia apsilankome kultūros centre ”Festivalnyj”, kur pamatome unikalų istorinį Gardino modulį su vaizdais į pamestus karališkojo miesto paminklus (Gidas lietuvių kalba). Dvidešimties minučių šviesos ir garso pristatymas supažindins jus su miesto istorija.* Toliau ekskursija po Gardino miestą aplankant Senąją* ir Naująją* pilis. Naujojoje pilyje kadaise posėdžiaudavo LDK Ponų taryba, rinkdavosi LDK ir Abiejų tautų Respublikos seimai, veikė LDK iždo Komisija, Lietuvos Vyriausias Tribunolas. Aplankote Tyzenchauzų aikštę, Bernardinų ir Liuteronų bažnyčias, Šv.Boriso ir Glebo cerkvę (Koložna), kuri stovi neperstatyta nuo 12 amžiaus. Pamatome Gardino getą menantį liūdnus istorijos momentus. Laisvas laikas pietums. Pietaujame vienoje senamiesčio kavinėje.* . Nakvynė viešbutyje.

 

2diena. Pusryčiai. Aplankome Gardino tvirtovę -II fortą pastatytą Pirmojo Pasaulinio karo metais. Antrojo Pasaulinio karo metais vokiečiai čia laikė Gardino gyventojus ir karo belaisvius. Po karo čia pastatytas paminklas -kryžius , žuvusiems žmonėms. Tęsiame kelionę prie Augustovo kanalų Baltarusijoje. Plaukiame laivu Augustavo kanalais.* Vykstame į agrokompleksą “Karobčici”*. Tai vieta kur saugomos baltarusių tradicijos. Lankantis šioje vietoje susipažįstama su senąją Baltarusija, jos papročiais. Komplekse pietaujame* ir po pietų keliaujame Lietuvos link. Pasienio formalumai. Vėlai vakare sugrįžtame į Šiaulius.

 

Kelionės kaina 73Eur

 

Į kelionės kainą įskaičiuota :

*Transportas

*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa

*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais

*Sveikatos draudimas kelionei 3Eur/žm

*Kelionės organizavimas

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE :

*Baltarusijos bevizio rėžimo mokestis 5Eur (privalomas)

*Gardinas -maketai 2Eur

*Vietinis gidas po Gardiną – 50Eur grupei

*Pietūs Gardine 6Eur /žm

*Plaukimas Augustovo kanalu 150Eur/grupei

*Agro kompleksas Karobčici ekskursija, pietūs 8Eur

 

Lankomų objektų skaičius, kainos bei eiliškumas gali keistis.

 

Pastaba. Vykstant į Gardiną reikalingas pasas, galiojantis ne trumpiau nei 3 mėnesiai nuo kelionės pabaigos. PASO KOPIJA TURI BŪTI PRISTATYTA Į AGENTŪRĄ NE MAŽIAU KAIP 4 DIENOS IKI KELIONĖS.

Ši kelionė organizuojama kolektyvams pagal pasirinktą datą. Dėl kolektyvų kelionės į Gardiną skambinti 869807197, 861846466

 

Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų.

 

INFORMACIJA /REGISTRACIJA 841399544, 864219000 Vadybininkas Gytis Lukoševičius

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją. Prieš kelionę paso kopiją reikia pristatyti kelionių organizatoriui, kad padarytų Jums leidimą įvažiuotį į Gardino sritį.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti pasą. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

Vykstant į Baltarusiją, yra draužiama įvežti/ išvežti pieno, sūrio, mėsos ir žuvies gaminius, vaistus.

Išvykstant iš Baltarusijos yra ribojamas išvežamų prekių kiekis vienam asmeniui: 40 vnt. cigarečių (2 pakeliai), 1 litras stipraus alkoholio (virš 20 laipsnių stiprumo, putojantis vynas priskiriamas prie stipriųjų gėrimų), 4 litrai vyno ir 16 litrų alaus.

PINIGAI

Baltarusijos valiuta: Baltarusijos rublis (BYN); 1 EUR ~ 2,4 BYN.  Baltarusijos rublių galėsite įsigyti pasienyje.

MOKAMI OBJEKTAI

Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, kadangi progamos ruošiamos pries 5-7mėn. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

REKOMENDUOJAME TURĖTI

· pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;

· patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;

· nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;

· higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;

· medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę PRIVALOMA turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėse – Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos:

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 48-52 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos. Kai kuriuose atobusuose tiekiamas arštas vanduo arba yra kavos aparatai. Tualetu daugumoje autobusu naudotis galim TIK esant ekstra situacijoms, kadangi stojama gana daždai degalinėse ar kitose vietose, kur galima pasinaudoti tualetais.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

· Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.

· Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.

· Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.

· Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.

· Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

 

Peržiūrėti sutartį
Nr.:20049
Datos: 2019 07 27 - 2019 07 28
Trukmė: 2d1n
Spec. žinutė: nebėra vietų!
Kaina: 73 €
Nr.:20049
Datos: 2019 09 21 - 2019 09 22
Trukmė: 2d1n
Spec. žinutė: Renkama grupė
Kaina: 73 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  1diena. 4.00val išvykstame iš Šiaulių. Išvykimo vietos: 4.00val Tilžės g. stotelė prie katedros ir 04.15val – Gegužių g. PC Akropolis.

  Kelionė Lietuvos keliais link Druskininkų – Raigardo pasienio Kontrolės punkto. Pasienio formalumai. Atvykstame į Gardiną. Gardinas vienas seniausių Baltarusijos miestų. LDK laikais tai buvo vienas svarbiausių valstybės miestų, kuriame savo rezidencijas turėjo Vytautas Didysis ir Steponas Batoras. Atvykus į Gardiną pirmiausia apsilankome kultūros centre ”Festivalnyj”, kur pamatome unikalų istorinį Gardino modulį su vaizdais į pamestus karališkojo miesto paminklus (Gidas lietuvių kalba). Dvidešimties minučių šviesos ir garso pristatymas supažindins jus su miesto istorija.* Toliau ekskursija po Gardino miestą aplankant Senąją* ir Naująją* pilis. Naujojoje pilyje kadaise posėdžiaudavo LDK Ponų taryba, rinkdavosi LDK ir Abiejų tautų Respublikos seimai, veikė LDK iždo Komisija, Lietuvos Vyriausias Tribunolas. Aplankote Tyzenchauzų aikštę, Bernardinų ir Liuteronų bažnyčias, Šv.Boriso ir Glebo cerkvę (Koložna), kuri stovi neperstatyta nuo 12 amžiaus. Pamatome Gardino getą menantį liūdnus istorijos momentus. Laisvas laikas pietums. Pietaujame vienoje senamiesčio kavinėje.* . Nakvynė viešbutyje.

   

  2diena. Pusryčiai. Aplankome Gardino tvirtovę -II fortą pastatytą Pirmojo Pasaulinio karo metais. Antrojo Pasaulinio karo metais vokiečiai čia laikė Gardino gyventojus ir karo belaisvius. Po karo čia pastatytas paminklas -kryžius , žuvusiems žmonėms. Tęsiame kelionę prie Augustovo kanalų Baltarusijoje. Plaukiame laivu Augustavo kanalais.* Vykstame į agrokompleksą “Karobčici”*. Tai vieta kur saugomos baltarusių tradicijos. Lankantis šioje vietoje susipažįstama su senąją Baltarusija, jos papročiais. Komplekse pietaujame* ir po pietų keliaujame Lietuvos link. Pasienio formalumai. Vėlai vakare sugrįžtame į Šiaulius.

   

  Kelionės kaina 73Eur

   

  Į kelionės kainą įskaičiuota :

  *Transportas

  *Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa

  *1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais

  *Sveikatos draudimas kelionei 3Eur/žm

  *Kelionės organizavimas

  PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE :

  *Baltarusijos bevizio rėžimo mokestis 5Eur (privalomas)

  *Gardinas -maketai 2Eur

  *Vietinis gidas po Gardiną – 50Eur grupei

  *Pietūs Gardine 6Eur /žm

  *Plaukimas Augustovo kanalu 150Eur/grupei

  *Agro kompleksas Karobčici ekskursija, pietūs 8Eur

   

  Lankomų objektų skaičius, kainos bei eiliškumas gali keistis.

   

  Pastaba. Vykstant į Gardiną reikalingas pasas, galiojantis ne trumpiau nei 3 mėnesiai nuo kelionės pabaigos. PASO KOPIJA TURI BŪTI PRISTATYTA Į AGENTŪRĄ NE MAŽIAU KAIP 4 DIENOS IKI KELIONĖS.

  Ši kelionė organizuojama kolektyvams pagal pasirinktą datą. Dėl kolektyvų kelionės į Gardiną skambinti 869807197, 861846466

   

  Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų.

   

  INFORMACIJA /REGISTRACIJA 841399544, 864219000 Vadybininkas Gytis Lukoševičius

  KELIONĖS DOKUMENTAI

  Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją. Prieš kelionę paso kopiją reikia pristatyti kelionių organizatoriui, kad padarytų Jums leidimą įvažiuotį į Gardino sritį.

  Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

  VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

  Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti pasą. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

  Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

  Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

  Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

  PASIENIO KONTROLĖ

  Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

  Vykstant į Baltarusiją, yra draužiama įvežti/ išvežti pieno, sūrio, mėsos ir žuvies gaminius, vaistus.

  Išvykstant iš Baltarusijos yra ribojamas išvežamų prekių kiekis vienam asmeniui: 40 vnt. cigarečių (2 pakeliai), 1 litras stipraus alkoholio (virš 20 laipsnių stiprumo, putojantis vynas priskiriamas prie stipriųjų gėrimų), 4 litrai vyno ir 16 litrų alaus.

  PINIGAI

  Baltarusijos valiuta: Baltarusijos rublis (BYN); 1 EUR ~ 2,4 BYN.  Baltarusijos rublių galėsite įsigyti pasienyje.

  MOKAMI OBJEKTAI

  Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, kadangi progamos ruošiamos pries 5-7mėn. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

  REKOMENDUOJAME TURĖTI

  · pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;

  · patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;

  · nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;

  · higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;

  · medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

  DRAUDIMAS

  Vykstantiems į kelionę PRIVALOMA turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu.

  Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėse – Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos:

  AUTOBUSAS

  Į keliones vykstame 48-52 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos. Kai kuriuose atobusuose tiekiamas arštas vanduo arba yra kavos aparatai. Tualetu daugumoje autobusu naudotis galim TIK esant ekstra situacijoms, kadangi stojama gana daždai degalinėse ar kitose vietose, kur galima pasinaudoti tualetais.

  Vieta autobuse
  Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

  Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

  Taisyklės keliaujantiems autobusu:

  · Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.

  · Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.

  · Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.

  · Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.

  · Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

  KELIONĖS EIGA

  išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

  Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

  APGYVENDINIMAS

  Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

  Dviviečiai kambariai
  Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

  Jei į kelionę vykstate vienas
  Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

  Palikti daiktai
  Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

  LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

   

  Peržiūrėti sutartį
  Nr.:20049
  Datos: 2019 07 27 - 2019 07 28
  Trukmė: 2d1n
  Spec. žinutė: nebėra vietų!
  Kaina: 73 €
  Nr.:20049
  Datos: 2019 09 21 - 2019 09 22
  Trukmė: 2d1n
  Spec. žinutė: Renkama grupė
  Kaina: 73 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė