Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

BALTIJOS KRUIZAS TALINAS–STOKHOLMAS–PIARNU

[Total: 5    Average: 4.6/5]

*Talinas – viduramžių dvasia alsuojantis miestas. Pasivaikščiokite siauromis senamiesčio gatvelėmis, pajuskite viduramžišką dvasią, laisvo laiko metu apsilankykite Talino senamiesčio kavinukėje, paragaukite estiškų patiekalų.

*Pramogos, linksmybės, skanus maistas, šokiai, muzika, šou programa – pasimėgaukite visu tuo plaukdami Baltijos jūra!

*Aplankykite istorines Stokholmo vietas ir sužinokite daugiau apie Švedijos istoriją ir švedų kasdienybę.

 

1 diena. 05:00 išvykimas iš Šiaulių. Kelionė per Latviją, Estiją..  Išvykimo vietos: 05.00 val. – “Akropolis”, Gegužių gatvė, 05.15 val. – Katedra, Tilžės g. Kelionė per Latviją, Estiją…  Gerą įspūdį paliks ir gerų emocijų suteiks sustojimas prie Jagalos krioklio. Tai – plačiausias krioklys Estijoje (50 m). Jis susiformuoja, krisdamas per Jagalos upės slenkstį iš 8 m aukščio..

 Atvažiuojate į Taliną.  Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Tarptautinis jūrų uostas.

18:00 val.  iš Talino komfortišku kruiziniu laivu išplauksite į Stokholmą. Pramoginė programa laive. Šokiai, grojant gyvai muzikai, karaoke, žaidimai, viktorinos, loterija su nuostabiais prizais ir dovanų kuponais kruizui, nepakartojama šou programa, sauna, SPA centras. Nakvynė laive.         

2 diena. Atplaukiame į Švedijos sostinę- Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“: Rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai, Rotušės bokštas. Sergels Torg – šiuolaikinių pastatų rajonas, kurio puošmena – Kultūros namai; elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Gamla Stanas – Stokholmo senamiestis, išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Karalių rūmai – Stokholmo simbolis – visais laikais buvę atviri visuomenei, *Didžioji katedra – vieta, kur buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia – viena iš geriausiai Šiaurės Europoje išlikusių pranciškonų bažnyčių, kurioje nuo XIII a. laidojami šalies monarchai. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje *“Vaza” muziejus, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkas karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Laisvas laikas.

Vakare išplaukiame iš Stokholmo į Taliną. Laive vėl įvairios pramogos, saunos, Spa centras, diskotekos, barai, kazino, restoranai. Nakvynė laive. 

3 diena. Atplaukiame į Taliną. Vykstame į Talino senamiestį.1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis. Aplankysime istorine praeitimi garsėjančią Tompea pilį, kur šiandien – Estijos seimas, didingą Domo katedrą, miesto Rotušę, Aleksandro Nevskio soborą- 19a. caro valdžios simbolį, gatves “Trumpoji koja“, ”Bandelių skersgatvis“, „Oleivistės” ir “Nigulistės” bažnyčias, storosios Margaritos bokštą, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatus. Žymiausia ir didžiausia Talino senamiesčio bažnyčia- Šv. Nikolo ortodoksų maldos namai (13a.), pastatyti Šv. Nikolo- jūrininkų globėjo garbei. Pasigrožėsime seniausiu Taline dekoruotu įėjimu į maldos namus, pakilsime ant Tompea kalvos esančių Patkuli ir Koktuosta apžvalgos aikštelių. Laisvas laikas Talino senamiestyje.

Kelionė į Estijos vasaros sostinę Piarnu. Pasivaikščiosite pakrantės promenada, gražiausiame miesto parke, apžiūrėsite vieną iš garsiausių Piarnu statinių – raudonąjį bokštą, pastatytą XV am., švedų bastioną.

Kelionė per Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Kruizinės kelionės kaina: –

 

2018.07.27 – 104 € (4-vietėje B kl. kajutėje be lango, 5,6,8 deniai)

B4- B2 laivo kajutėje be lango  

Kaina (Eur)

27.07.2018

Kaina

(Eur)

07.12.2018

1 asm. 4-vietėje kajutėje

104

94

1 asm. 3-vietėje kajutėje

114

100

1 asm. 2-vietėje kajutėje

133

112

A4-A2 laivo kajutėje su langu

 

 

1 asm. 4-vietėje kajutėje

115

100

1 asm. 3-vietėje kajutėje

128

108

1 asm. 2-vietėje kajutėje

154

125

Į kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
*Plaukimas kruiziniu laivu Talinas – Stokholmas –Talinas;
*2 nakvynės kruizinio laivo kajutėse;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa Taline, Stokholme.

Papildomos išlaidos (pageidaujant):
*Sveikatos draudimas;
*Bilietai į mokamus objektus (~150 Sek; ~5 Eur).
*Maitinimas laive:
-1 pusryčiai suaugusiam- 10,50 Eur; vaikui (6-11 m.)- 4,5 Eur; vaikui (11-17m.)- 6,5 Eur
-1 vakarienė suaugusiam- 33 Eur; vaikui (6-11 m.)- 10,50 Eur; vaikui (11-17 m.)- 15,50 Eur

Informacija/registracija  tel.: 8 41 525059 , +370 601 97003, el. p.: pardavimai_travelcentre@splius.lt –

vadybininkė Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMAS

Į išvykimo vietą prašome atvykti prieš 10 min. iki kelionės pradžios. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats. Likus iki kelionės 2 dienoms, galite sužinoti apie išvykimo laiką “Kelionių centre” tel.: 841399544. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite SMS žinute.

 

AUTOBUSA S

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų , pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

 

KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

Keltas iš Talino  išplaukia – 18:00 val., atplaukia į Stokholmą – 10:15 val.

Keltas iš Stokholmo išplaukia – 17:30 val. , atplaukia į Taliną – 10:00 val.

Išvykimo ir atvykimo laikai yra vietiniai.

 

APGYVENDINIMAS

Kelto kajutės yra kelių kategorijų.

A kategorijos kajutė su langu ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

B kategorijos kajutė be lango ( 4-6 arba 5,8-9 deniai ,priklausomai nuo kelto) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

C kategorijos kajutė be lango ( 2 žemutinis denis ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduotina turėti MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidarusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas konpensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

 

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

kuprinėlę (ekskursijoms, išvykoms); šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų; apsiaustą nuo lietaus arba skėtį; maudymosi kostiumą; rankšluostį maudynėms; akinius nuo saulės; galvos apdangalą; apsauginį kremą nuo saulės; plaukų džiovintuvą; kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas; fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją); mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną); higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo žele, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t. siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis; reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų; kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas); greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos.

PINIGAI:

Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvijos valiuta: euras (EUR)
Latvijoje: pietūs ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 5 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Švedijos valiuta: Švedijos krona (SEK); 1 EUR ~ 9 SEK. Švedijos kronų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galima pasikeisti kelte.
Švedijoje: pietūs ~ 200-250 SEK; taurė vyno ar alaus ~ 50-80 SEK; kava, arbata ~ 30-50 SEK.

MOKAMI OBJEKTAI:

„Vaza“ laivo muziejus Stokholme : suaugusiems ~ 130 SEK, studentams ~ 100 SEK , vaikams iki 18 m. – nemokamai. Galima mokėti ir tarptautinėmis kreditinėmis kortelėmis ( Visa, Master Card, Maestro,American Express).

 

Kiti muziejai Stokholme laisvu laiku:
Rotušė: suaugusiems ~ 100 SEK, studentams ~ 80 SEK,vaikams 12-19m. ~ 40 SEK, vaikams iki 11 m. – nemokamai, vietinio gido paslaugos – nuo 100 SEK/žm.
Katedra: suaugusiems ~ 40 SEK, senjorams nuo 65 m. ~ 30 SEK, vaikams iki 18m. – nemokmai.
Karalių rūmai: suaugusiems ~ 150 SEK, vaikams 7-17m. ~ 75 SEK, vaikams iki 7m. – nemokamai;
ABBA muziejus: suaugusiems ~ 195 SEK, vaikams 7-15m. ~ 65 SEK, vaikams iki 7m.- nemokamai, audiogidas – 40 SEK.

 

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

 

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

 

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda..

DĖL KELTŲ LINIJŲ TVARKARAŠČIŲ IR JŲ PAKEITIMŲ KELTŲ IŠPLAUKIMO/ATPLAUKIMO VIETOS IR DATOS GALI KEISTIS.

Peržiūrėti sutartį
Nr.:14760
Datos: 2018 07 27 - 2018 07 29
Trukmė: 3d.2n.
Spec. žinutė: Vietų nebėra
Kaina: 104 €
Kelionės ID: KC5I180727

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė
Atsisiųsti PDF

*Talinas – viduramžių dvasia alsuojantis miestas. Pasivaikščiokite siauromis senamiesčio gatvelėmis, pajuskite viduramžišką dvasią, laisvo laiko metu apsilankykite Talino senamiesčio kavinukėje, paragaukite estiškų patiekalų.

*Pramogos, linksmybės, skanus maistas, šokiai, muzika, šou programa – pasimėgaukite visu tuo plaukdami Baltijos jūra!

*Aplankykite istorines Stokholmo vietas ir sužinokite daugiau apie Švedijos istoriją ir švedų kasdienybę.

 

1 diena. 05:00 išvykimas iš Šiaulių. Kelionė per Latviją, Estiją..  Išvykimo vietos: 05.00 val. – “Akropolis”, Gegužių gatvė, 05.15 val. – Katedra, Tilžės g. Kelionė per Latviją, Estiją…  Gerą įspūdį paliks ir gerų emocijų suteiks sustojimas prie Jagalos krioklio. Tai – plačiausias krioklys Estijoje (50 m). Jis susiformuoja, krisdamas per Jagalos upės slenkstį iš 8 m aukščio..

 Atvažiuojate į Taliną.  Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Tarptautinis jūrų uostas.

18:00 val.  iš Talino komfortišku kruiziniu laivu išplauksite į Stokholmą. Pramoginė programa laive. Šokiai, grojant gyvai muzikai, karaoke, žaidimai, viktorinos, loterija su nuostabiais prizais ir dovanų kuponais kruizui, nepakartojama šou programa, sauna, SPA centras. Nakvynė laive.         

2 diena. Atplaukiame į Švedijos sostinę- Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“: Rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai, Rotušės bokštas. Sergels Torg – šiuolaikinių pastatų rajonas, kurio puošmena – Kultūros namai; elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Gamla Stanas – Stokholmo senamiestis, išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Karalių rūmai – Stokholmo simbolis – visais laikais buvę atviri visuomenei, *Didžioji katedra – vieta, kur buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia – viena iš geriausiai Šiaurės Europoje išlikusių pranciškonų bažnyčių, kurioje nuo XIII a. laidojami šalies monarchai. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje *“Vaza” muziejus, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkas karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Laisvas laikas.

Vakare išplaukiame iš Stokholmo į Taliną. Laive vėl įvairios pramogos, saunos, Spa centras, diskotekos, barai, kazino, restoranai. Nakvynė laive. 

3 diena. Atplaukiame į Taliną. Vykstame į Talino senamiestį.1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis. Aplankysime istorine praeitimi garsėjančią Tompea pilį, kur šiandien – Estijos seimas, didingą Domo katedrą, miesto Rotušę, Aleksandro Nevskio soborą- 19a. caro valdžios simbolį, gatves “Trumpoji koja“, ”Bandelių skersgatvis“, „Oleivistės” ir “Nigulistės” bažnyčias, storosios Margaritos bokštą, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatus. Žymiausia ir didžiausia Talino senamiesčio bažnyčia- Šv. Nikolo ortodoksų maldos namai (13a.), pastatyti Šv. Nikolo- jūrininkų globėjo garbei. Pasigrožėsime seniausiu Taline dekoruotu įėjimu į maldos namus, pakilsime ant Tompea kalvos esančių Patkuli ir Koktuosta apžvalgos aikštelių. Laisvas laikas Talino senamiestyje.

Kelionė į Estijos vasaros sostinę Piarnu. Pasivaikščiosite pakrantės promenada, gražiausiame miesto parke, apžiūrėsite vieną iš garsiausių Piarnu statinių – raudonąjį bokštą, pastatytą XV am., švedų bastioną.

Kelionė per Latviją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Kruizinės kelionės kaina: –

 

2018.07.27 – 104 € (4-vietėje B kl. kajutėje be lango, 5,6,8 deniai)

B4- B2 laivo kajutėje be lango  

Kaina (Eur)

27.07.2018

Kaina

(Eur)

07.12.2018

1 asm. 4-vietėje kajutėje

104

94

1 asm. 3-vietėje kajutėje

114

100

1 asm. 2-vietėje kajutėje

133

112

A4-A2 laivo kajutėje su langu

 

 

1 asm. 4-vietėje kajutėje

115

100

1 asm. 3-vietėje kajutėje

128

108

1 asm. 2-vietėje kajutėje

154

125

Į kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
*Plaukimas kruiziniu laivu Talinas – Stokholmas –Talinas;
*2 nakvynės kruizinio laivo kajutėse;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa Taline, Stokholme.

Papildomos išlaidos (pageidaujant):
*Sveikatos draudimas;
*Bilietai į mokamus objektus (~150 Sek; ~5 Eur).
*Maitinimas laive:
-1 pusryčiai suaugusiam- 10,50 Eur; vaikui (6-11 m.)- 4,5 Eur; vaikui (11-17m.)- 6,5 Eur
-1 vakarienė suaugusiam- 33 Eur; vaikui (6-11 m.)- 10,50 Eur; vaikui (11-17 m.)- 15,50 Eur

Informacija/registracija  tel.: 8 41 525059 , +370 601 97003, el. p.: pardavimai_travelcentre@splius.lt –

vadybininkė Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMAS

Į išvykimo vietą prašome atvykti prieš 10 min. iki kelionės pradžios. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats. Likus iki kelionės 2 dienoms, galite sužinoti apie išvykimo laiką “Kelionių centre” tel.: 841399544. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite SMS žinute.

 

AUTOBUSA S

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų , pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

 

KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

Keltas iš Talino  išplaukia – 18:00 val., atplaukia į Stokholmą – 10:15 val.

Keltas iš Stokholmo išplaukia – 17:30 val. , atplaukia į Taliną – 10:00 val.

Išvykimo ir atvykimo laikai yra vietiniai.

 

APGYVENDINIMAS

Kelto kajutės yra kelių kategorijų.

A kategorijos kajutė su langu ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

B kategorijos kajutė be lango ( 4-6 arba 5,8-9 deniai ,priklausomai nuo kelto) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

C kategorijos kajutė be lango ( 2 žemutinis denis ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduotina turėti MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidarusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas konpensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

 

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

kuprinėlę (ekskursijoms, išvykoms); šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų; apsiaustą nuo lietaus arba skėtį; maudymosi kostiumą; rankšluostį maudynėms; akinius nuo saulės; galvos apdangalą; apsauginį kremą nuo saulės; plaukų džiovintuvą; kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas; fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją); mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną); higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo žele, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t. siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis; reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų; kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas); greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos.

PINIGAI:

Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvijos valiuta: euras (EUR)
Latvijoje: pietūs ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 5 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Švedijos valiuta: Švedijos krona (SEK); 1 EUR ~ 9 SEK. Švedijos kronų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galima pasikeisti kelte.
Švedijoje: pietūs ~ 200-250 SEK; taurė vyno ar alaus ~ 50-80 SEK; kava, arbata ~ 30-50 SEK.

MOKAMI OBJEKTAI:

„Vaza“ laivo muziejus Stokholme : suaugusiems ~ 130 SEK, studentams ~ 100 SEK , vaikams iki 18 m. – nemokamai. Galima mokėti ir tarptautinėmis kreditinėmis kortelėmis ( Visa, Master Card, Maestro,American Express).

 

Kiti muziejai Stokholme laisvu laiku:
Rotušė: suaugusiems ~ 100 SEK, studentams ~ 80 SEK,vaikams 12-19m. ~ 40 SEK, vaikams iki 11 m. – nemokamai, vietinio gido paslaugos – nuo 100 SEK/žm.
Katedra: suaugusiems ~ 40 SEK, senjorams nuo 65 m. ~ 30 SEK, vaikams iki 18m. – nemokmai.
Karalių rūmai: suaugusiems ~ 150 SEK, vaikams 7-17m. ~ 75 SEK, vaikams iki 7m. – nemokamai;
ABBA muziejus: suaugusiems ~ 195 SEK, vaikams 7-15m. ~ 65 SEK, vaikams iki 7m.- nemokamai, audiogidas – 40 SEK.

 

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

 

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

 

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda..

DĖL KELTŲ LINIJŲ TVARKARAŠČIŲ IR JŲ PAKEITIMŲ KELTŲ IŠPLAUKIMO/ATPLAUKIMO VIETOS IR DATOS GALI KEISTIS.

Peržiūrėti sutartį
Nr.:14760
Datos: 2018 07 27 - 2018 07 29
Trukmė: 3d.2n.
Spec. žinutė: Vietų nebėra
Kaina: 104 €
Kelionės ID: KC5I180727

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė