Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

BALTOSIOS NAKTYS SANKT PETERBURGE. PSKOVAS-SANKT PETERBURGAS

Click to rate this post!
[Total: 27 Average: 4.7]

Sankt Peterburgas – tai kultūrinis Rusijos centras, įkurtas caro Petro I. Sankt Peterburgas garsus savo architektūra, parkais, fontanais, muziejais, kylančiais tiltais … Vien ko verti Peterhofas, Ermitažas …

Sankt Peterburgas – baltųjų naktų miestas, dieną ir naktį šviesu ir miestas pripildytas romantiškos dvasios. Miesto ritmą reguliuoja baltosios naktys… Baltosios naktys Sankt Peterburge tęsiasi pusantro mėnesio.

Miestas, UNESCO duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką. Nevos krantinė Sankt Peterburge primena Paryžių, kanalai ir upės  – Amsterdamą, parkai  -Prahą.

1 diena. Anksti ryte, apie 4.00 val. išvykimas iš Šiaulių, PC Akropolis, aikštelė nuo Gegužių g. pusės, 4.15 val. – Tilžės gatvė, stotelė prie Katedros.

Kelionė Lietuva–Latvija–Estija–Rusija (412 km). Pirmas sustojimas – Rusijos senasis Pskovas. Pskovas įsikūręs ant Velikajos upės kranto. Tai vienas seniausių Rusijos miestų, senovės sergėtojų. Pskovas net 33 metus buvo valdomas lietuvių kunigaikščio Daumanto. Jo garbei Pskovo kremlius vadinamas “Dovmontov grad” (Daumanto miestas), o pats Daumantas buvo kanonizuotas į šventuosius. Pskove apžvalginė ekskursija: apžiūrime kremlių* su Šv. Trejybės soboru, centrinę miesto dalį su gausybe pravoslaviškų cerkvių, pirklių palatų, paminklais kunigaikštienei Olgai, monumentą A. Nevskiui.

Nakvynė viešbutyje.  

2 diena Ankstyvi pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgą (290 km). Sankt Peterburgas vienas gražiausių pasaulio miestų (anksčiau Leningradas, Peterburgas, Petrogradas, prieškario Lietuvoje Petrapilis). Miestas pastatytas ant 42 salų, kurias jungia 400 nuostabaus grožio tiltų. Tai antras pagal dydį miestas Rusijoje ir ketvirtas Europoje. Sankt Peterburgas 100 metų buvo Rusijos sostinė. Šį miestą įkūrė garsiausias Rusijos caras, vėliau imperatorius Petras I.

Pažintį su miestu pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu*. Aplankome vieną gražiausių pastatų į rytus nuo Vatikano – Isakijaus soborą*. Tai – didžiausia šventykla su nuostabiomis freskomis, vitražais, unikaliomis durimis ir mozaikomis. Nuo soboro viršaus galėsime pasigrožėti Piterio panorama. Aplankome Petropavkovsko tvirtovę su soboru*, kur ilsisi Rusijos valdovų palaikai. Laisvas laikas Nevos prospekte. Vakare plaukimas laivu* Nevos upe ir kanalais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Ankstyvi pusryčiai. Lankome Jusupovo rūmus*vieną iš kunigaikščių Jusupovų šeimos rezidencijų , kurie stebina savo puošnumu ir prabanga. Rūmuose buvo nužudytas G. Rasputinas.

Po to – ekskursija į Peterhofą (carų užmiesčio rezidencija). Pakeliui pravažiuojame Strelnią (prezidento Putino vasaros rezidencija, Kongresų rūmi). Peterhofe* susipažįstame su įmperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintų fontanų kompozicijų.

Grįžtame į miestą, lankome “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo), kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, brondza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos iš viso 308 mozaikiniai paveikslai.

Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Pavlovską – dar vieną Rusijos carų vasaros rezidenciją. Pavlovskas, kaip rodo jo pavadinimas, buvo pastatytas imperatoriui Pauliui I. Tai buvo dovana Pavelui ir jo žmonai iš jo motinos imperatorės Kotrynos Didžiosios (18 a.).

Po to – išvyka į Puškino miestą (Carskoe selo), aplankome Jekaterinos rūmus* su garsiuoju “Gintaro kambariu”*. Tai įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų.

Pagal galimybę, aplankome legendinį kreiserį “Aurora”, kuris 1917.11.07 iššovė į Žiemos rūmų pusę, tuo pradėdamas naują politinę erą ne tik Rusijoje , bet ir pasaulyje . Nakvynė viešbutyje.

5 diena.  Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Sankt Peterburgu. Vykstame į Ermitažą*. Italų architekto B. Rastrelio suprojektuoti 535 kambarių Žiemos rūmai, kuriuose telpa apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt. garsių menininkų kūrinius, antikinių skulptūrų kolekcijas. Norint apžiūrėti visą ermitažą, ties eksponatu sustojant po 5 min., muziejuje praleidžiant po 5 d. per savaitę po 8 val., reikėtų net 10 metų.

Po pietų lankome Kunskamerą*. Muziejaus įkūrėjas pats Petras I, tai buvo pirmas muziejus Rusijoje. Laivas laikas suvenyrams. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Lietuvą. Vakare sugrįžtame į namus.

Kelionės kaina –  280 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

*5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos :

*Rusijos viza ir draudimas – 78 Eur;

*Jekaterinos vasaros rezidencija 1300/400 – iki 16 m. – rub /žm.;

*Petehofas, žemutinis parkas 1000/500rub -iki 18 m +2500 rub ekskursija grupei;

*Naktinė ekskursija po Sankt Peterburgą /tiltų pakėlimo stebėjimas 6000 rub. ;

*Petropavlovsko tvirtovė 580/350 rub /žm.;

*Isakijaus soboras 350/100 rub.;

*Isakijaus soboro kolonada 200 rub.;

*Ermitažas 800 rub, vaikai iki 18 m. nemokamai + Ekskursija 6500 rub. / grupei;

*Kunskamera ~ 400 rub. / suaug.;

*Apžvalginė ekskursija 1 d. gido paslauga grupei 5000  Rub. / 1 diena;

*Pskovas, Kremlius. Ekskursija – 50 €/grupei;

*Jusupovo rūmai – 15 €/asm – 13 €/asm.

*Kreiseris „Aurora“ – 700 Rub./asm.-400 Rub./asm.

Pastaba. 1 Eur – 76 rub

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas.

Informacija tel.: +370 41 525059, +370 601 97003 – Ieva Balčiūnienė

Patariame į kelionę pasiimti:

• kuprinėlę (ekskursijoms, išvykoms);

• šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų;

• apsiaustą nuo lietaus arba skėtį;

• akinius nuo saulės;

• galvos apdangalą (moterims einant į cerkvę);

• apsauginį kremą nuo saulės;

• rankšluostį;

• plaukų džiovintuvą;

• kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas;

• fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją);

• mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną);

• higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo želė, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t.

• siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis;

• reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų;

• kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas);

• greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos. Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

• Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

• Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

• Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

• Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

• Rusijos rublių (kursas nepastovus, pasitikrinti galite adresu https://e.seb.lt/mainib/web.p?act=currencyrates&lang=LIT). Jeigu vykstate į šalį, kurioje atsiskaitoma vietine valiuta, geriausia vežtis eurus ir juos keistis į vietinę valiutą. Kursas įprastai būna panašus, kaip ir Lietuvoje.

Pagal galimybę, Rusijos valiutos patariame išsikeisti dar Lietuvoje.

Vietine valiuta atsiskaitoma Norvegijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, D. Britanijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir t.t. Taip pat rekomenduojama turėti smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.).

VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS NE LIETUVIŲ KALBA!

Lankomų objektų kainos (bilietų kaina gali kisti):

• Kunstkamera: ~ 400 RUB (suaug);

• Isakijaus soboras: ~ 350 RUB (suaug), ~ 100 RUB (vaikams ir studentams su studento pažymėjimu);

• Isakijaus soboro kolonada: ~ 200 RUB;

• Petropavlovsko tvirtovė: ~ 580 RUB (suaug), ~ 350 RUB (vaikams iki 12 m.);

• Plaukiojimas Nevos upe ir Peterburgo kanalais: ~ 500 RUB (kai grupėje ne mažiau 20 asm);

Ermitažas:

• Ermitažas: ~ 800 RUB; vaikams iki 18 metų ir studentams su studento pažymėjimu – nemokamai;

Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 6500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 25 asm.)

Peterhofas:

• Peterhofo parkas ir fontanai: ~ 1000 RUB (suaug), ~ 500 RUB (moksleiviams, studentams); Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 2500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 30 asm.)

Puškinas:

• Jekaterinos rūmai ir parkas: ~ 1200 RUB, vaikui iki 16 metų 400 RUB (užsakoma iš anksto);

Naudinga informacija:

Pietūs ~ 350 – 500 RUB, kava ~ 100-150 RUB, arbata ~ 90-120 RUB;

Metro bilietas ~ 300 RUB;

Pastaba: dėl Rusijos rublio kurso svyravimo, bilietų kainos gali keistis.

Dokumentai

• LR piliečiui išvykstant iš Europos Sąjungos ir(ar) Šengeno erdvės ribų būtinas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – LR piliečio pasas. Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Pasas, kurio galiojimas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Būtinas vaiko asmens dokumentas – LR pasas (gimimo liudijimas netinka). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Rekomenduojame į užsienio šalis nevykti su apgadintu (suteptu, aplietu, įplėštu ar pan.) dokumentu. Jei abejojate dėl savo dokumento tinkamumo ir/ar galiojimo laiko, būtinai pasitikslinkite: www.urm.lt; www.pasienis.lt; www.migracija.lt Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

• Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie dokumentų tinkamumą pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

• KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „KELIONIŲ CENTRAS“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Draudimas

• Vykstant į kelionę, privaloma turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą). Šis draudimas sudaro galimybę išvengti nuostolių, jei turistas neišvyksta į kelionę dėl su juo susijusių priežasčių. Atidžiai perskaitykite informaciją, pateiktą draudimo polise: išlaidų kompensavimo tvarka ir dokumentai, kuriuos reikalaujama pateikti prašant kompensuoti patirtas išlaidas ar gauti kitokią draudimo išmoką, įvairiose draudimo kompanijose gali skirtis.

• Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja.

Išvykimas

• Į keliones autobusu iš pagrindinės išvykimo vietos išvykstama anksti ryte.

• Ne vėliau kaip 2–3 dienos prieš išvykimą būtinai pasitikslinkite išvykimo į kelionę laiką.

• Į išvykimo vietą atvykite 10–15 min iki nurodyto išvykimo laiko.

Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas

• Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas priklauso nuo daugelio faktorių, kurių neįmanoma iš anksto numatyti: meteorologinių sąlygų, transporto kamščių, kelių būklės bei jų remonto darbų. Kataloge nurodomi apytikriai laikai, kurie gali keistis dėl neįmanomų iš anksto numatyti sąlygų. Paprastai į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 – 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 6:00 – 9:00 val.

Autobusas

• Į keliones vyksta patogūs turistinės klasės 16–66 sėdimų vietų autobusai ar mikroautobusai, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (išskyrus mikroautobusus), tualetas (išskyrus mikroautobusus), vėdinimo sistema; sėdynės dalinai atsilenkia. Keleivių saugumo sumetimais autobusui judant autobuso salone draudžiama stovėti, vaikščioti, gerti ar ruošti karštus gėrimus. Autobuse draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (dėl talpos ribotumo) prašome naudotis tik ekstra atveju, ačiū už supratimą. • Vieno vieneto bagažo svoris neturėtų viršyti 25 kg. Rekomenduojame daiktus pakuoti taip, kad kelionės metu būtiniausi daiktai nedideliame krepšyje būtų šalia Jūsų, kiti – lagamine autobuso bagažinėje.

• Išlipdami iš autobuso, nepalikite jame vertingų daiktų. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju kelionės organizatorius ir/ar transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Apgyvendinimas

• Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standartų. Kataloge aprašytų kelionių autobusu metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės” viešbučiuose. „Turistinė klasė” – tai minimalių

patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose (arba keliems kambariams: Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje) yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

• Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

• Kambaryje esantis kondicionierius gali būti nuomojamas už papildomą mokestį. Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

• Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

Pastabos: Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

P.S. Mokamų objektų kainos sezono metu gali keistis!

Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

• Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

• Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

• Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

• Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

Anketiniai duomenys.

Peržiūrėti sutartį
Nr.:20199
Datos: 2019 06 22 - 2019 06 27
Trukmė: 6d.5n.
Spec. žinutė: Vietų nebėra
Kaina: 280 €
Kelionės ID: KC4I190622

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Sankt Peterburgas – tai kultūrinis Rusijos centras, įkurtas caro Petro I. Sankt Peterburgas garsus savo architektūra, parkais, fontanais, muziejais, kylančiais tiltais … Vien ko verti Peterhofas, Ermitažas …

  Sankt Peterburgas – baltųjų naktų miestas, dieną ir naktį šviesu ir miestas pripildytas romantiškos dvasios. Miesto ritmą reguliuoja baltosios naktys… Baltosios naktys Sankt Peterburge tęsiasi pusantro mėnesio.

  Miestas, UNESCO duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką. Nevos krantinė Sankt Peterburge primena Paryžių, kanalai ir upės  – Amsterdamą, parkai  -Prahą.

  1 diena. Anksti ryte, apie 4.00 val. išvykimas iš Šiaulių, PC Akropolis, aikštelė nuo Gegužių g. pusės, 4.15 val. – Tilžės gatvė, stotelė prie Katedros.

  Kelionė Lietuva–Latvija–Estija–Rusija (412 km). Pirmas sustojimas – Rusijos senasis Pskovas. Pskovas įsikūręs ant Velikajos upės kranto. Tai vienas seniausių Rusijos miestų, senovės sergėtojų. Pskovas net 33 metus buvo valdomas lietuvių kunigaikščio Daumanto. Jo garbei Pskovo kremlius vadinamas “Dovmontov grad” (Daumanto miestas), o pats Daumantas buvo kanonizuotas į šventuosius. Pskove apžvalginė ekskursija: apžiūrime kremlių* su Šv. Trejybės soboru, centrinę miesto dalį su gausybe pravoslaviškų cerkvių, pirklių palatų, paminklais kunigaikštienei Olgai, monumentą A. Nevskiui.

  Nakvynė viešbutyje.  

  2 diena Ankstyvi pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgą (290 km). Sankt Peterburgas vienas gražiausių pasaulio miestų (anksčiau Leningradas, Peterburgas, Petrogradas, prieškario Lietuvoje Petrapilis). Miestas pastatytas ant 42 salų, kurias jungia 400 nuostabaus grožio tiltų. Tai antras pagal dydį miestas Rusijoje ir ketvirtas Europoje. Sankt Peterburgas 100 metų buvo Rusijos sostinė. Šį miestą įkūrė garsiausias Rusijos caras, vėliau imperatorius Petras I.

  Pažintį su miestu pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu*. Aplankome vieną gražiausių pastatų į rytus nuo Vatikano – Isakijaus soborą*. Tai – didžiausia šventykla su nuostabiomis freskomis, vitražais, unikaliomis durimis ir mozaikomis. Nuo soboro viršaus galėsime pasigrožėti Piterio panorama. Aplankome Petropavkovsko tvirtovę su soboru*, kur ilsisi Rusijos valdovų palaikai. Laisvas laikas Nevos prospekte. Vakare plaukimas laivu* Nevos upe ir kanalais. Nakvynė viešbutyje.

  3 diena. Ankstyvi pusryčiai. Lankome Jusupovo rūmus*vieną iš kunigaikščių Jusupovų šeimos rezidencijų , kurie stebina savo puošnumu ir prabanga. Rūmuose buvo nužudytas G. Rasputinas.

  Po to – ekskursija į Peterhofą (carų užmiesčio rezidencija). Pakeliui pravažiuojame Strelnią (prezidento Putino vasaros rezidencija, Kongresų rūmi). Peterhofe* susipažįstame su įmperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintų fontanų kompozicijų.

  Grįžtame į miestą, lankome “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo), kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, brondza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos iš viso 308 mozaikiniai paveikslai.

  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

  4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Pavlovską – dar vieną Rusijos carų vasaros rezidenciją. Pavlovskas, kaip rodo jo pavadinimas, buvo pastatytas imperatoriui Pauliui I. Tai buvo dovana Pavelui ir jo žmonai iš jo motinos imperatorės Kotrynos Didžiosios (18 a.).

  Po to – išvyka į Puškino miestą (Carskoe selo), aplankome Jekaterinos rūmus* su garsiuoju “Gintaro kambariu”*. Tai įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų.

  Pagal galimybę, aplankome legendinį kreiserį “Aurora”, kuris 1917.11.07 iššovė į Žiemos rūmų pusę, tuo pradėdamas naują politinę erą ne tik Rusijoje , bet ir pasaulyje . Nakvynė viešbutyje.

  5 diena.  Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Sankt Peterburgu. Vykstame į Ermitažą*. Italų architekto B. Rastrelio suprojektuoti 535 kambarių Žiemos rūmai, kuriuose telpa apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt. garsių menininkų kūrinius, antikinių skulptūrų kolekcijas. Norint apžiūrėti visą ermitažą, ties eksponatu sustojant po 5 min., muziejuje praleidžiant po 5 d. per savaitę po 8 val., reikėtų net 10 metų.

  Po pietų lankome Kunskamerą*. Muziejaus įkūrėjas pats Petras I, tai buvo pirmas muziejus Rusijoje. Laivas laikas suvenyrams. Nakvynė viešbutyje.

  6 diena.  Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Lietuvą. Vakare sugrįžtame į namus.

  Kelionės kaina –  280 €

  Į kelionės kainą įskaičiuota:

  *Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

  *5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

  *Kelionės vadovo paslauga;

  *Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

  Papildomos išlaidos :

  *Rusijos viza ir draudimas – 78 Eur;

  *Jekaterinos vasaros rezidencija 1300/400 – iki 16 m. – rub /žm.;

  *Petehofas, žemutinis parkas 1000/500rub -iki 18 m +2500 rub ekskursija grupei;

  *Naktinė ekskursija po Sankt Peterburgą /tiltų pakėlimo stebėjimas 6000 rub. ;

  *Petropavlovsko tvirtovė 580/350 rub /žm.;

  *Isakijaus soboras 350/100 rub.;

  *Isakijaus soboro kolonada 200 rub.;

  *Ermitažas 800 rub, vaikai iki 18 m. nemokamai + Ekskursija 6500 rub. / grupei;

  *Kunskamera ~ 400 rub. / suaug.;

  *Apžvalginė ekskursija 1 d. gido paslauga grupei 5000  Rub. / 1 diena;

  *Pskovas, Kremlius. Ekskursija – 50 €/grupei;

  *Jusupovo rūmai – 15 €/asm – 13 €/asm.

  *Kreiseris „Aurora“ – 700 Rub./asm.-400 Rub./asm.

  Pastaba. 1 Eur – 76 rub

  Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas.

  Informacija tel.: +370 41 525059, +370 601 97003 – Ieva Balčiūnienė

  Patariame į kelionę pasiimti:

  • kuprinėlę (ekskursijoms, išvykoms);

  • šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų;

  • apsiaustą nuo lietaus arba skėtį;

  • akinius nuo saulės;

  • galvos apdangalą (moterims einant į cerkvę);

  • apsauginį kremą nuo saulės;

  • rankšluostį;

  • plaukų džiovintuvą;

  • kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas;

  • fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją);

  • mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną);

  • higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo želė, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t.

  • siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis;

  • reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų;

  • kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas);

  • greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos. Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

  • Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

  • Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

  • Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

  • Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

  • Rusijos rublių (kursas nepastovus, pasitikrinti galite adresu https://e.seb.lt/mainib/web.p?act=currencyrates&lang=LIT). Jeigu vykstate į šalį, kurioje atsiskaitoma vietine valiuta, geriausia vežtis eurus ir juos keistis į vietinę valiutą. Kursas įprastai būna panašus, kaip ir Lietuvoje.

  Pagal galimybę, Rusijos valiutos patariame išsikeisti dar Lietuvoje.

  Vietine valiuta atsiskaitoma Norvegijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, D. Britanijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir t.t. Taip pat rekomenduojama turėti smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.).

  VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS NE LIETUVIŲ KALBA!

  Lankomų objektų kainos (bilietų kaina gali kisti):

  • Kunstkamera: ~ 400 RUB (suaug);

  • Isakijaus soboras: ~ 350 RUB (suaug), ~ 100 RUB (vaikams ir studentams su studento pažymėjimu);

  • Isakijaus soboro kolonada: ~ 200 RUB;

  • Petropavlovsko tvirtovė: ~ 580 RUB (suaug), ~ 350 RUB (vaikams iki 12 m.);

  • Plaukiojimas Nevos upe ir Peterburgo kanalais: ~ 500 RUB (kai grupėje ne mažiau 20 asm);

  Ermitažas:

  • Ermitažas: ~ 800 RUB; vaikams iki 18 metų ir studentams su studento pažymėjimu – nemokamai;

  Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 6500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 25 asm.)

  Peterhofas:

  • Peterhofo parkas ir fontanai: ~ 1000 RUB (suaug), ~ 500 RUB (moksleiviams, studentams); Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 2500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 30 asm.)

  Puškinas:

  • Jekaterinos rūmai ir parkas: ~ 1200 RUB, vaikui iki 16 metų 400 RUB (užsakoma iš anksto);

  Naudinga informacija:

  Pietūs ~ 350 – 500 RUB, kava ~ 100-150 RUB, arbata ~ 90-120 RUB;

  Metro bilietas ~ 300 RUB;

  Pastaba: dėl Rusijos rublio kurso svyravimo, bilietų kainos gali keistis.

  Dokumentai

  • LR piliečiui išvykstant iš Europos Sąjungos ir(ar) Šengeno erdvės ribų būtinas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – LR piliečio pasas. Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Pasas, kurio galiojimas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Būtinas vaiko asmens dokumentas – LR pasas (gimimo liudijimas netinka). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Rekomenduojame į užsienio šalis nevykti su apgadintu (suteptu, aplietu, įplėštu ar pan.) dokumentu. Jei abejojate dėl savo dokumento tinkamumo ir/ar galiojimo laiko, būtinai pasitikslinkite: www.urm.lt; www.pasienis.lt; www.migracija.lt Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

  • Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie dokumentų tinkamumą pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

  • KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „KELIONIŲ CENTRAS“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

  Draudimas

  • Vykstant į kelionę, privaloma turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą). Šis draudimas sudaro galimybę išvengti nuostolių, jei turistas neišvyksta į kelionę dėl su juo susijusių priežasčių. Atidžiai perskaitykite informaciją, pateiktą draudimo polise: išlaidų kompensavimo tvarka ir dokumentai, kuriuos reikalaujama pateikti prašant kompensuoti patirtas išlaidas ar gauti kitokią draudimo išmoką, įvairiose draudimo kompanijose gali skirtis.

  • Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja.

  Išvykimas

  • Į keliones autobusu iš pagrindinės išvykimo vietos išvykstama anksti ryte.

  • Ne vėliau kaip 2–3 dienos prieš išvykimą būtinai pasitikslinkite išvykimo į kelionę laiką.

  • Į išvykimo vietą atvykite 10–15 min iki nurodyto išvykimo laiko.

  Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas

  • Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas priklauso nuo daugelio faktorių, kurių neįmanoma iš anksto numatyti: meteorologinių sąlygų, transporto kamščių, kelių būklės bei jų remonto darbų. Kataloge nurodomi apytikriai laikai, kurie gali keistis dėl neįmanomų iš anksto numatyti sąlygų. Paprastai į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 – 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 6:00 – 9:00 val.

  Autobusas

  • Į keliones vyksta patogūs turistinės klasės 16–66 sėdimų vietų autobusai ar mikroautobusai, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (išskyrus mikroautobusus), tualetas (išskyrus mikroautobusus), vėdinimo sistema; sėdynės dalinai atsilenkia. Keleivių saugumo sumetimais autobusui judant autobuso salone draudžiama stovėti, vaikščioti, gerti ar ruošti karštus gėrimus. Autobuse draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (dėl talpos ribotumo) prašome naudotis tik ekstra atveju, ačiū už supratimą. • Vieno vieneto bagažo svoris neturėtų viršyti 25 kg. Rekomenduojame daiktus pakuoti taip, kad kelionės metu būtiniausi daiktai nedideliame krepšyje būtų šalia Jūsų, kiti – lagamine autobuso bagažinėje.

  • Išlipdami iš autobuso, nepalikite jame vertingų daiktų. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju kelionės organizatorius ir/ar transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

  Apgyvendinimas

  • Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standartų. Kataloge aprašytų kelionių autobusu metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės” viešbučiuose. „Turistinė klasė” – tai minimalių

  patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose (arba keliems kambariams: Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje) yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

  • Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

  • Kambaryje esantis kondicionierius gali būti nuomojamas už papildomą mokestį. Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

  • Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

  Pastabos: Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

  P.S. Mokamų objektų kainos sezono metu gali keistis!

  Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

  • Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

  • Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

  • Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

  • Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

  Anketiniai duomenys.

  Peržiūrėti sutartį
  Nr.:20199
  Datos: 2019 06 22 - 2019 06 27
  Trukmė: 6d.5n.
  Spec. žinutė: Vietų nebėra
  Kaina: 280 €
  Kelionės ID: KC4I190622

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė