Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

CENTRINĖ KROATIJA. ŠALIS, Į KURIĄ NORISI SUGRĮŽTI

Click to rate this post!
[Total: 13 Average: 4.6]

1 diena. Anksti ryte išvykstame: 00:30val stotelė Tilžės g prie Katedros, 00:40val stotelė Tilžės g prie Akropolio. Iki Kryžkalnio veš minibusas JND002. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė Čekijos viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų atvyksime į Zagrebą – Kroatijos sostinę. Šis miestas yra šalies politinio, ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centras. Jis įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio. Miestas yra padalytas į du didelius rajonus: senamiestį (Gornji Gradas arba Aukštutinis miestas), kuriam priklauso du ant kalvų išsidėstę rajonai (Gradecas ir Kaptolas), ir modernius rajonus (Donji Gradą arba Žemutinį miestą) lygumoje. Ekskursijos metu su vietiniu gidu aplankysite 1899 m. pastatytą *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrėsite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią.

Vakare atvyksate į nakvynės vietą nedidelėje vietovėje Starigrad-Paklenica (Kroatija), kuri nutolusi nuo seno Romos imperijos miesto Zadar 40 km, tai vidurinė dalis Adrijos jūros pakrantės. Nakvynė.

 

3 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems ryte siūlome išvyką į** Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*. Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Po ekskursijos grįžtate į Starigrad Paklenicą. Laisvas laikas.

Vakare siūloma vakarinė ekskursija – **Vakarinis Zadaras. Viename gražiausių Kroatijos kurortų – Zadare vakarais prie Adrijos jūros krantinės renkasi turistai ir vietiniai palydėti saulę ir pasiklausyti vargonų. Prie jūros po plačiais, elegantiškais, baltais laiptais, vedančiais į vandenį slepiasi jūros vargonai. Jūros vargonai (morske orgulje) – tai natūralus muzikos instrumentas, kuriuo virtuoziškai groja dvi gamtos stichijos – du seniausi muzikos atlikėjai Žemėje: vanduo ir vėjas. Šį akustikos ir architektūros šedevrą sukūrė garsus kroatų architektas Nikola Bašič su profesionalia ekspertų komanda. Dėka jų, nuo 2005 metų šioje unikalioje Zadaro vietoje galite palydėti patį nuostabiausią saulėlydį savo gyvenime, o dienos metu pailsėti, atsipalaiduoti, pamąstyti ar tiesiog pasiklausyti nuostabių „gamtos orkestro“ gaidų. Vėlai vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems išvyka Džip safari** (kelionė su džipais po Velebit kalnu masyvą,pasikeliama maždaug 1100 m virš juros lygio). Keliamasi i kalnus senuoju keliu,kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai iš pietines dalies Velebit kalnu masyvo- Dalmatijos regiono į šiaurinę dalį- Likos regioną. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu), bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais, išsimaudyti prie Zrmanja upės krioklių. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į Starigrad Paklenicą kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė..

5 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į **Splitą ir **Trogirą, bei Krkos nacionalinį parką*. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra**, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku – nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras – viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų į Krka nacionalinį parką*. Nacionaliniame Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taipogi gyvena per 200 rūšių paukščių, o miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Esant galimybei – maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė .

6 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba išvyka laivu** į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą, sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių… Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“. Dieną praleiste pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu. Po ekskursijos grįžtate į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

7 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakare siūloma išvyka į etnografinę sodybą įsikūrusią **Etnoland Dalmati Pakovo Selo. Čia namų šeimininkai supažindina svečius su akmeninių namų statybos ypatumais Dalmatijos regione, gyvenamosiomis patalpomis, drabužiais, valgymo ir valgio gaminimo tradicijomis. Papasakoja apie šio regiono tradicinio valgio – vytinto kumpio gaminimo tradicijas, demonstruoja, kaip buvo kuliami grūdai, šokami tradiciniai šokiai.

8 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, saugomą UNESCO. Šiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstančių, kol atsirado kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena Pusryčiai. Toliau tęsiame kelionę per Čekiją, Lenkiją į Lietuvą.

Kelionės kaina: 335Eur

Įskaičiuota į kelionės kainą:

Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu,

2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

6 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje (kroatiškai vaidinami apartmani) nuo jūros kranto 120-300 m vietovėje Starigrad – Paklenica.

kelionės vadovo paslaugos,

ekskursinė programa,

kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 55 pažymėtus objektus.

Siūlomos poilsio metu įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos **, kurių metu labiau pažinsite nuostabiąją Kroatiją.

Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių:

  **išvyka į Pag salą – 18 

  ** Vakarinis Zadaras – 10 

  ** išvyka visureigiais į Paklenica nacionalinį parką:  ~ 65  asmeniui .

  ** išvyka į Splitą ir Trogirą – 26 

  ** Išvyka į Karnati Nacionalinį parką – 39 € (Į kainą įskaičiuota pasiplaukiojimas laivu, pusryčiai ir pietūs laive).

  **Etnoland Dalmati Pakovo Selo – 45 (į kainą įskaičiuota ekskursija su vietiniu gidu, kroatiškas vakaras su nacionalinais valgiais grojant gyvai muzikai).

 

Pusryčiai ir vakarienės Kroatijoje: 8 € už vienus pusryčius, 13 € už vieną vakarienę; (pageidaujantiems)

Oro kondicionierius (kambariui) – 36 € (mokate nuvykę).

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos. Lankomi objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

Dėmesio! Lankomų objektų kainos, skaičius ir eiliškumas gali nežymiai kisti.

Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų

 

 

 

 Rezervacija/informacija telefonu 841399544; 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė

Nr.:20486
Datos: 2019 06 10 - 2019 06 18
Trukmė: 9d.8n.
Spec. žinutė: grupė pilna. DĖMESIO PASIKEITĖ IŠVYKIMO LAIKAS!
Kaina: 335 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  1 diena. Anksti ryte išvykstame: 00:30val stotelė Tilžės g prie Katedros, 00:40val stotelė Tilžės g prie Akropolio. Iki Kryžkalnio veš minibusas JND002. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė Čekijos viešbutyje.

  2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų atvyksime į Zagrebą – Kroatijos sostinę. Šis miestas yra šalies politinio, ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centras. Jis įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio. Miestas yra padalytas į du didelius rajonus: senamiestį (Gornji Gradas arba Aukštutinis miestas), kuriam priklauso du ant kalvų išsidėstę rajonai (Gradecas ir Kaptolas), ir modernius rajonus (Donji Gradą arba Žemutinį miestą) lygumoje. Ekskursijos metu su vietiniu gidu aplankysite 1899 m. pastatytą *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrėsite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią.

  Vakare atvyksate į nakvynės vietą nedidelėje vietovėje Starigrad-Paklenica (Kroatija), kuri nutolusi nuo seno Romos imperijos miesto Zadar 40 km, tai vidurinė dalis Adrijos jūros pakrantės. Nakvynė.

   

  3 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems ryte siūlome išvyką į** Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*. Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Po ekskursijos grįžtate į Starigrad Paklenicą. Laisvas laikas.

  Vakare siūloma vakarinė ekskursija – **Vakarinis Zadaras. Viename gražiausių Kroatijos kurortų – Zadare vakarais prie Adrijos jūros krantinės renkasi turistai ir vietiniai palydėti saulę ir pasiklausyti vargonų. Prie jūros po plačiais, elegantiškais, baltais laiptais, vedančiais į vandenį slepiasi jūros vargonai. Jūros vargonai (morske orgulje) – tai natūralus muzikos instrumentas, kuriuo virtuoziškai groja dvi gamtos stichijos – du seniausi muzikos atlikėjai Žemėje: vanduo ir vėjas. Šį akustikos ir architektūros šedevrą sukūrė garsus kroatų architektas Nikola Bašič su profesionalia ekspertų komanda. Dėka jų, nuo 2005 metų šioje unikalioje Zadaro vietoje galite palydėti patį nuostabiausią saulėlydį savo gyvenime, o dienos metu pailsėti, atsipalaiduoti, pamąstyti ar tiesiog pasiklausyti nuostabių „gamtos orkestro“ gaidų. Vėlai vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

  4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems išvyka Džip safari** (kelionė su džipais po Velebit kalnu masyvą,pasikeliama maždaug 1100 m virš juros lygio). Keliamasi i kalnus senuoju keliu,kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai iš pietines dalies Velebit kalnu masyvo- Dalmatijos regiono į šiaurinę dalį- Likos regioną. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu), bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais, išsimaudyti prie Zrmanja upės krioklių. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į Starigrad Paklenicą kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė..

  5 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į **Splitą ir **Trogirą, bei Krkos nacionalinį parką*. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai, katedra**, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku – nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Trogiras – viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų į Krka nacionalinį parką*. Nacionaliniame Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taipogi gyvena per 200 rūšių paukščių, o miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Esant galimybei – maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė .

  6 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba išvyka laivu** į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą, sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių… Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“. Dieną praleiste pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu. Po ekskursijos grįžtate į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

  7 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakare siūloma išvyka į etnografinę sodybą įsikūrusią **Etnoland Dalmati Pakovo Selo. Čia namų šeimininkai supažindina svečius su akmeninių namų statybos ypatumais Dalmatijos regione, gyvenamosiomis patalpomis, drabužiais, valgymo ir valgio gaminimo tradicijomis. Papasakoja apie šio regiono tradicinio valgio – vytinto kumpio gaminimo tradicijas, demonstruoja, kaip buvo kuliami grūdai, šokami tradiciniai šokiai.

  8 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, saugomą UNESCO. Šiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstančių, kol atsirado kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

  9 diena Pusryčiai. Toliau tęsiame kelionę per Čekiją, Lenkiją į Lietuvą.

  Kelionės kaina: 335Eur

  Įskaičiuota į kelionės kainą:

  Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu,

  2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

  6 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje (kroatiškai vaidinami apartmani) nuo jūros kranto 120-300 m vietovėje Starigrad – Paklenica.

  kelionės vadovo paslaugos,

  ekskursinė programa,

  kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 55 pažymėtus objektus.

  Siūlomos poilsio metu įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos **, kurių metu labiau pažinsite nuostabiąją Kroatiją.

  Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių:

    **išvyka į Pag salą – 18 

    ** Vakarinis Zadaras – 10 

    ** išvyka visureigiais į Paklenica nacionalinį parką:  ~ 65  asmeniui .

    ** išvyka į Splitą ir Trogirą – 26 

    ** Išvyka į Karnati Nacionalinį parką – 39 € (Į kainą įskaičiuota pasiplaukiojimas laivu, pusryčiai ir pietūs laive).

    **Etnoland Dalmati Pakovo Selo – 45 (į kainą įskaičiuota ekskursija su vietiniu gidu, kroatiškas vakaras su nacionalinais valgiais grojant gyvai muzikai).

   

  Pusryčiai ir vakarienės Kroatijoje: 8 € už vienus pusryčius, 13 € už vieną vakarienę; (pageidaujantiems)

  Oro kondicionierius (kambariui) – 36 € (mokate nuvykę).

  Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos. Lankomi objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

  Dėmesio! Lankomų objektų kainos, skaičius ir eiliškumas gali nežymiai kisti.

  Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų

   

   

   

   Rezervacija/informacija telefonu 841399544; 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė

  Nr.:20486
  Datos: 2019 06 10 - 2019 06 18
  Trukmė: 9d.8n.
  Spec. žinutė: grupė pilna. DĖMESIO PASIKEITĖ IŠVYKIMO LAIKAS!
  Kaina: 335 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė