Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

CENTRINĖ KROATIJA. ŠALIS, Į KURIĄ NORISI SUGRĮŽTI DAR KARTĄ

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

KELIONĖS DATA : 2022.08.20-28 ,09.03-11

Trukmė 9d. 8n

1 diena Išvykimo laikas ir vieta:

 • 02.40 val. iš Šiaulių nuo PC “ Akropolis“

1 diena Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų atvyksime į **Zagrebą  Kroatijos sostinę. Šis miestas yra šalies politinio, ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centras. Jis įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio.  Miestas yra padalytas į du didelius rajonus: senamiestį (Gornji Gradas arba Aukštutinis miestas), kuriam priklauso du ant kalvų išsidėstę rajonai (Gradecas ir Kaptolas), ir modernius rajonus (Donji Gradą arba Žemutinį miestą) lygumoje. Ekskursija su vietiniu gidu*  Aplankysite 1899 m. pastatytą *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrėsite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią . Vakare atvyksate į kurortinę vietovę Starigrad-Paklenica prie Adrijos jūros .. Nakvynė privačiame sektoriuje.

3 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems ryte siūlome išvyką į** Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Toliau keliausime į Zrce paplūdimį, dar žinomą kaip kroatų Ibiza. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems  išvyka Džip safari** (kelionė su džipais po Velebit kalnu masyvą,pasikeliama maždaug 1100 m virš juros lygio). Keliamasi i kalnus senuoju keliu,kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai iš pietines dalies Velebit kalnu masyvo- Dalmatijos regiono į šiaurinę dalį- Likos regioną. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu), bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į Starigrad Paklenicą kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė privačiame sektoriuje.

5 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į  **Trogirą,  bei Krkos nacionalinį parką*.

Trogiras viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų į Krka nacionalinį parką*. Nacionaliniame Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taipogi gyvena per 200 rūšių paukščių, o miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Esant galimybei – maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

6 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba  išvyka laivu** į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą,  sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių… Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“.  Dieną praleiste pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu.

Vakare grožėsitės Vakariniu Zadaru.  Viename gražiausių Kroatijos kurortų – Zadare vakarais prie Adrijos jūros krantinės renkasi turistai ir vietiniai palydėti saulę ir pasiklausyti jūros vargonų. Prie jūros  po plačiais, elegantiškais, baltais laiptais, vedančiais į vandenį slepiasi jūros vargonai. Jūros vargonai (morske orgulje) – tai natūralus muzikos instrumentas, kuriuo virtuoziškai groja dvi gamtos stichijos – du seniausi muzikos atlikėjai Žemėje: vanduo ir vėjas. Šį akustikos ir architektūros šedevrą sukūrė garsus kroatų architektas Nikola Bašič su profesionalia ekspertų komanda. Dėka jų, nuo 2005 metų šioje unikalioje Zadaro vietoje galite palydėti patį nuostabiausią saulėlydį savo gyvenime, o dienos metu pailsėti, atsipalaiduoti, pamąstyti ar tiesiog pasiklausyti nuostabių „gamtos orkestro“ gaidų. Vėlai vakare grįžtame į  Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

diena Ši diena yra skiriama poilsiui prie jūros maudynėms. Nakvynė privačiame sektoriuje. Kad savo laisvą dieną
išnaudotumėt dar įdomiau, pasiūlysime savarankiškai pasivaikščioti Paklenicos nacionalinio parko didžiuoju kanjonu,pasivažinėti nuomotais dviračiais ar automobiliais, ar tiesiog maloniai leisti laiką kurorte . Nakvynė privačiame sektoriuje.

8 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, saugomą UNESCOŠiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstančių, kol atsirado kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena Pusryčiai. Keliausime per Čekiją, Lenkiją grįžtame naktį į namus

KELIONĖS KAINA 435 Eur

Į kelionę įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,

 • 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

 • 6 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje (kroatiškai vaidinami apartmani) nuo jūros kranto 120-300 m vietovėje Starigrad – Paklenica.

 • kelionės vadovo paslaugos,

 • ekskursinė programa,

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 60 € pažymėtus objektus.

Siūlomos poilsio metu  įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos **, kurių metu labiau pažinsite nuostabiąją Kroatiją.

Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių:

**išvyka į Pag salą  – 25 €

** išvyka visureigiais į Paklenica nacionalinį parką:  – 75 € asmeniui .

  ** išvyka į Trogirą ir KRKA nacionalinį parką  – 35 €

** Išvyka į Karnati Nacionalinį parką – 50 € (Į kainą įskaičiuota pasiplaukiojimas laivu, pusryčiai ir pietūs laive).

 Pusryčiai ir vakarienės Kroatijoje: 7-10 €/1 asm už vienus pusryčius,  22-25 € /1 asm už vieną vakarienę;

 • Oro kondicionierius (kambariui) – 7€/ 1 parai  (mokate kelionės metu)

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

 • Medicininis draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, maitinimas, kondicionierius, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Lankomi objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

 

Reikalingi dokumentai:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. ir dokumentai, dėl COVID (daugiau informacijos www.urm.lt).

INFORMACIJA / REGISTRACIJA: + 37041 399544 ,869684064  – vadybininkė Natalja

 

ANONSAS

CENTRINĖ KROATIJA-Šalis į kurią norisi vėl sugrįžti

Data 2022.08-20-28 ,09.03-11

Trukmė 9d8n

Kaina 435 Eur

Jūsų laukia saulėta ,nuostabiai graži Kroatija ,gausybė kultūrinių gėrybių 7nakvynės Starygrad Paklenicoje prie Adrijos jūros Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis , pramoginėmis išvykomis

Daugiau

 

KELIONĖS DATA : 2022.08.20-28 ,09.03-11

Trukmė 9d8n

 

1 diena Išvykimo laikas ir vieta:

 • 02.40 val. iš Šiaulių nuo PC “ Akropolis“

1 diena Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyjeČekijoje

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų atvyksime į **Zagrebą  Kroatijos sostinę. Šis miestas yra šalies politinio, ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centras. Jis įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio.  Miestas yra padalytas į du didelius rajonus: senamiestį (Gornji Gradas arba Aukštutinis miestas), kuriam priklauso du ant kalvų išsidėstę rajonai (Gradecas ir Kaptolas), ir modernius rajonus (Donji Gradą arba Žemutinį miestą) lygumoje. Ekskursija su vietiniu gidu*  Aplankysite 1899 m. pastatytą *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrėsite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią

 

.Vakare atvyksate į kurortinę vietovę Starigrad-Paklenica prie Adrijos jūros .. Nakvynė privačiame sektoriuje.

3 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems ryte siūlome išvyką į** Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Toliau keliausime į Zrce paplūdimį, dar žinomą kaip kroatų Ibiza. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems  išvyka Džip safari** (kelionė su džipais po Velebit kalnu masyvą,pasikeliama maždaug 1100 m virš juros lygio). Keliamasi i kalnus senuoju keliu,kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai iš pietines dalies Velebit kalnu masyvo- Dalmatijos regiono į šiaurinę dalį- Likos regioną. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu), bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į Starigrad Paklenicą kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė privačiame sektoriuje.

5 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į  **Trogirą,  bei Krkos nacionalinį parką*.

Trogiras viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų į Krka nacionalinį parką*. Nacionaliniame Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taipogi gyvena per 200 rūšių paukščių, o miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Esant galimybei – maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

6 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba  išvyka laivu** į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą,  sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių… Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“.  Dieną praleiste pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu.

Vakare grožėsitės Vakariniu Zadaru.  Viename gražiausių Kroatijos kurortų – Zadare vakarais prie Adrijos jūros krantinės renkasi turistai ir vietiniai palydėti saulę ir pasiklausyti jūros vargonų. Prie jūros  po plačiais, elegantiškais, baltais laiptais, vedančiais į vandenį slepiasi jūros vargonai. Jūros vargonai (morske orgulje) – tai natūralus muzikos instrumentas, kuriuo virtuoziškai groja dvi gamtos stichijos – du seniausi muzikos atlikėjai Žemėje: vanduo ir vėjas. Šį akustikos ir architektūros šedevrą sukūrė garsus kroatų architektas Nikola Bašič su profesionalia ekspertų komanda. Dėka jų, nuo 2005 metų šioje unikalioje Zadaro vietoje galite palydėti patį nuostabiausią saulėlydį savo gyvenime, o dienos metu pailsėti, atsipalaiduoti, pamąstyti ar tiesiog pasiklausyti nuostabių „gamtos orkestro“ gaidų. Vėlai vakare grįžtame į  Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

diena Ši diena yra skiriama poilsiui prie jūros maudynėms. Nakvynė privačiame sektoriuje. Kad savo laisvą dieną
išnaudotumėt dar įdomiau, pasiūlysime savarankiškai pasivaikščioti Paklenicos nacionalinio parko didžiuoju kanjonu,pasivažinėti nuomotais dviračiais ar automobiliais, ar tiesiog maloniai leisti laiką kurorte . Nakvynė privačiame sektoriuje.

8 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, saugomą UNESCOŠiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstančių, kol atsirado kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena Pusryčiai. Keliausime per Čekiją, Lenkiją grįžtame naktį į namus

KELIONĖS KAINA 435 Eur

Į kelionę įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,

 • 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

 • 6 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje (kroatiškai vaidinami apartmani) nuo jūros kranto 120-300 m vietovėje Starigrad – Paklenica.

 • kelionės vadovo paslaugos,

 • ekskursinė programa,

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 60 € pažymėtus objektus.

Siūlomos poilsio metu  įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos **, kurių metu labiau pažinsite nuostabiąją Kroatiją.

Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių:

**išvyka į Pag salą  – 25 €

** išvyka visureigiais į Paklenica nacionalinį parką:  – 75 € asmeniui .

  ** išvyka į Trogirą ir KRKA nacionalinį parką  – 35 €

** Išvyka į Karnati Nacionalinį parką – 50 € (Į kainą įskaičiuota pasiplaukiojimas laivu, pusryčiai ir pietūs laive).

 Pusryčiai ir vakarienės Kroatijoje: 7-10 €/1 asm už vienus pusryčius,  22-25 € /1 asm už vieną vakarienę;

 • Oro kondicionierius (kambariui) – 7€/ 1 parai  (mokate kelionės metu)

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

 • Medicininis draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, maitinimas, kondicionierius, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Lankomi objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

 

Reikalingi dokumentai:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. ir dokumentai, dėl COVID (daugiau informacijos www.urm.lt).

INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 867088723 ,869684064 841399544; –

 

ANONSAS

CENTRINĖ KROATIJA-Šalis į kurią norisi vėl sugrįžti

Data 2022.08-20-28 ,09.03-11

Trukmė 9d8n

Kaina 435 Eur

Jūsų laukia saulėta ,nuostabiai graži Kroatija ,gausybė kultūrinių gėrybių 7nakvynės Starygrad Paklenicoje prie Adrijos jūros Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis , pramoginėmis išvykomis

Daugiau

Nr.:98034
Datos: 2022 07 23 - 2022 07 31
Trukmė: 9d.8n.
Spec. žinutė: Išparduota
Kaina: 435 €
Nr.:98034
Datos: 2022 08 20 - 2022 08 28
Trukmė: 9d.8n.
Spec. žinutė: Liko 1 vietos
Kaina: 435 €
Nr.:98034
Datos: 2022 09 03 - 2022 09 11
Trukmė: 9d.8n.
Kaina: 435 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  KELIONĖS DATA : 2022.08.20-28 ,09.03-11

  Trukmė 9d. 8n

  1 diena Išvykimo laikas ir vieta:

  • 02.40 val. iš Šiaulių nuo PC “ Akropolis“

  1 diena Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje

  2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų atvyksime į **Zagrebą  Kroatijos sostinę. Šis miestas yra šalies politinio, ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centras. Jis įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio.  Miestas yra padalytas į du didelius rajonus: senamiestį (Gornji Gradas arba Aukštutinis miestas), kuriam priklauso du ant kalvų išsidėstę rajonai (Gradecas ir Kaptolas), ir modernius rajonus (Donji Gradą arba Žemutinį miestą) lygumoje. Ekskursija su vietiniu gidu*  Aplankysite 1899 m. pastatytą *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrėsite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią . Vakare atvyksate į kurortinę vietovę Starigrad-Paklenica prie Adrijos jūros .. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  3 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems ryte siūlome išvyką į** Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Toliau keliausime į Zrce paplūdimį, dar žinomą kaip kroatų Ibiza. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

  4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems  išvyka Džip safari** (kelionė su džipais po Velebit kalnu masyvą,pasikeliama maždaug 1100 m virš juros lygio). Keliamasi i kalnus senuoju keliu,kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai iš pietines dalies Velebit kalnu masyvo- Dalmatijos regiono į šiaurinę dalį- Likos regioną. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu), bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į Starigrad Paklenicą kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  5 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į  **Trogirą,  bei Krkos nacionalinį parką*.

  Trogiras viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų į Krka nacionalinį parką*. Nacionaliniame Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taipogi gyvena per 200 rūšių paukščių, o miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Esant galimybei – maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  6 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba  išvyka laivu** į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą,  sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių… Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“.  Dieną praleiste pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu.

  Vakare grožėsitės Vakariniu Zadaru.  Viename gražiausių Kroatijos kurortų – Zadare vakarais prie Adrijos jūros krantinės renkasi turistai ir vietiniai palydėti saulę ir pasiklausyti jūros vargonų. Prie jūros  po plačiais, elegantiškais, baltais laiptais, vedančiais į vandenį slepiasi jūros vargonai. Jūros vargonai (morske orgulje) – tai natūralus muzikos instrumentas, kuriuo virtuoziškai groja dvi gamtos stichijos – du seniausi muzikos atlikėjai Žemėje: vanduo ir vėjas. Šį akustikos ir architektūros šedevrą sukūrė garsus kroatų architektas Nikola Bašič su profesionalia ekspertų komanda. Dėka jų, nuo 2005 metų šioje unikalioje Zadaro vietoje galite palydėti patį nuostabiausią saulėlydį savo gyvenime, o dienos metu pailsėti, atsipalaiduoti, pamąstyti ar tiesiog pasiklausyti nuostabių „gamtos orkestro“ gaidų. Vėlai vakare grįžtame į  Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  diena Ši diena yra skiriama poilsiui prie jūros maudynėms. Nakvynė privačiame sektoriuje. Kad savo laisvą dieną
  išnaudotumėt dar įdomiau, pasiūlysime savarankiškai pasivaikščioti Paklenicos nacionalinio parko didžiuoju kanjonu,pasivažinėti nuomotais dviračiais ar automobiliais, ar tiesiog maloniai leisti laiką kurorte . Nakvynė privačiame sektoriuje.

  8 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, saugomą UNESCOŠiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstančių, kol atsirado kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

  9 diena Pusryčiai. Keliausime per Čekiją, Lenkiją grįžtame naktį į namus

  KELIONĖS KAINA 435 Eur

  Į kelionę įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,

  • 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

  • 6 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje (kroatiškai vaidinami apartmani) nuo jūros kranto 120-300 m vietovėje Starigrad – Paklenica.

  • kelionės vadovo paslaugos,

  • ekskursinė programa,

   Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 60 € pažymėtus objektus.

  Siūlomos poilsio metu  įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos **, kurių metu labiau pažinsite nuostabiąją Kroatiją.

  Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių:

  **išvyka į Pag salą  – 25 €

  ** išvyka visureigiais į Paklenica nacionalinį parką:  – 75 € asmeniui .

    ** išvyka į Trogirą ir KRKA nacionalinį parką  – 35 €

  ** Išvyka į Karnati Nacionalinį parką – 50 € (Į kainą įskaičiuota pasiplaukiojimas laivu, pusryčiai ir pietūs laive).

   Pusryčiai ir vakarienės Kroatijoje: 7-10 €/1 asm už vienus pusryčius,  22-25 € /1 asm už vieną vakarienę;

  • Oro kondicionierius (kambariui) – 7€/ 1 parai  (mokate kelionės metu)

  Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

  • Medicininis draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, maitinimas, kondicionierius, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Lankomi objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

  Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

   

  Reikalingi dokumentai:

  LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. ir dokumentai, dėl COVID (daugiau informacijos www.urm.lt).

  INFORMACIJA / REGISTRACIJA: + 37041 399544 ,869684064  – vadybininkė Natalja

   

  ANONSAS

  CENTRINĖ KROATIJA-Šalis į kurią norisi vėl sugrįžti

  Data 2022.08-20-28 ,09.03-11

  Trukmė 9d8n

  Kaina 435 Eur

  Jūsų laukia saulėta ,nuostabiai graži Kroatija ,gausybė kultūrinių gėrybių 7nakvynės Starygrad Paklenicoje prie Adrijos jūros Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis , pramoginėmis išvykomis

  Daugiau

   

  KELIONĖS DATA : 2022.08.20-28 ,09.03-11

  Trukmė 9d8n

   

  1 diena Išvykimo laikas ir vieta:

  • 02.40 val. iš Šiaulių nuo PC “ Akropolis“

  1 diena Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyjeČekijoje

  2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Slovėniją. Po pietų atvyksime į **Zagrebą  Kroatijos sostinę. Šis miestas yra šalies politinio, ekonominio ir kultūrinio gyvenimo centras. Jis įsikūręs pietinėje Medvednicos kalno papėdėje, šiauriniame Savos krante, 120 metrų virš jūros lygio.  Miestas yra padalytas į du didelius rajonus: senamiestį (Gornji Gradas arba Aukštutinis miestas), kuriam priklauso du ant kalvų išsidėstę rajonai (Gradecas ir Kaptolas), ir modernius rajonus (Donji Gradą arba Žemutinį miestą) lygumoje. Ekskursija su vietiniu gidu*  Aplankysite 1899 m. pastatytą *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Apžiūrėsite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią

   

  .Vakare atvyksate į kurortinę vietovę Starigrad-Paklenica prie Adrijos jūros .. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  3 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems ryte siūlome išvyką į** Pago salą. Tai sala, kuri su žemynu sujungta tiltu. Vos tik į ją įvažiavus matosi, kad žemė čia sausa ir nederlinga, yra vos keli rajonai užsodinti vynmedžiais ir alyvmedžiais. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Nuo senų laikų čia išgaunama druska, kai kurios rūšys gali turėti net 75 mineralus! Siūlome aplankyti druskos muziejų*Vietinių pasididžiavimas – avių pieno sūris „Paški“ – seniai, kaip ir druska, tapo geidžiamiausiomis lauktuvėmis iš Kroatijos. Sūrių gamyklos lankymas ir sūrių degustacija*. Toliau keliausime į Zrce paplūdimį, dar žinomą kaip kroatų Ibiza. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė.

  4 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba pageidaujantiems  išvyka Džip safari** (kelionė su džipais po Velebit kalnu masyvą,pasikeliama maždaug 1100 m virš juros lygio). Keliamasi i kalnus senuoju keliu,kuriuo keliaudavo vietiniai gyventojai iš pietines dalies Velebit kalnu masyvo- Dalmatijos regiono į šiaurinę dalį- Likos regioną. Aplankysite Dalmatijos ir Likos regionus, gėrėsitės nepakartojamais kalnų vaizdais, būsite vaišinami nacionaliniais užkandžiais (kalnų medumi, namine duona, vytintu kumpiu), bei vietinės gamybos gėrimais (rakija, baltu bei raudonu vynais, sultimis). Turėsite galimybę pasivaikščioti kalnų takeliais. Kalnuose Jums bus pagaminti pietūs. Į Starigrad Paklenicą kurortą grįšite filmo „Vinetu“ keliu, gėrėdamiesi nepakartojama jūros, salų ir kalnų panorama. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  5 diena. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką į  **Trogirą,  bei Krkos nacionalinį parką*.

  Trogiras viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra**, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Vykstame į nuostabų į Krka nacionalinį parką*. Nacionaliniame Krka parke nuostabaus grožio skaidraus vandens kriokliai įveikia daugiau nei 17 natūraliai susiformavusių terasų, išsidėsčiusių 400 m ilgio atkarpoje, upės vanduo čia krenta iš daugiau nei 37 m aukščio. Šie kriokliai laikomi gražiausiais kalcio karbonato kriokliais visoje Europoje. Krka nacionalinis parkas stebina ne tik vandens stebuklais, čia taipogi gyvena per 200 rūšių paukščių, o miškuose knibžda net 18 rūšių šikšnosparnių. Esant galimybei – maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  6 diena Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba  išvyka laivu** į Kornati salų nacionalinį parką. Pasak rašytojo Bernardo Shaw, paskutinę pasaulio tvėrimo dieną Dievas karūnavo savo darbą,  sukurdamas Kornati salas iš ašarų ir žvaigždžių… Didžiausią salyną Adrijos jūroje – Kornati salų archipelagą – sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“.  Dieną praleiste pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu.

  Vakare grožėsitės Vakariniu Zadaru.  Viename gražiausių Kroatijos kurortų – Zadare vakarais prie Adrijos jūros krantinės renkasi turistai ir vietiniai palydėti saulę ir pasiklausyti jūros vargonų. Prie jūros  po plačiais, elegantiškais, baltais laiptais, vedančiais į vandenį slepiasi jūros vargonai. Jūros vargonai (morske orgulje) – tai natūralus muzikos instrumentas, kuriuo virtuoziškai groja dvi gamtos stichijos – du seniausi muzikos atlikėjai Žemėje: vanduo ir vėjas. Šį akustikos ir architektūros šedevrą sukūrė garsus kroatų architektas Nikola Bašič su profesionalia ekspertų komanda. Dėka jų, nuo 2005 metų šioje unikalioje Zadaro vietoje galite palydėti patį nuostabiausią saulėlydį savo gyvenime, o dienos metu pailsėti, atsipalaiduoti, pamąstyti ar tiesiog pasiklausyti nuostabių „gamtos orkestro“ gaidų. Vėlai vakare grįžtame į  Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

  diena Ši diena yra skiriama poilsiui prie jūros maudynėms. Nakvynė privačiame sektoriuje. Kad savo laisvą dieną
  išnaudotumėt dar įdomiau, pasiūlysime savarankiškai pasivaikščioti Paklenicos nacionalinio parko didžiuoju kanjonu,pasivažinėti nuomotais dviračiais ar automobiliais, ar tiesiog maloniai leisti laiką kurorte . Nakvynė privačiame sektoriuje.

  8 diena Anksti ryte išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, saugomą UNESCOŠiuo metu Plitvice ežerų nacionalinį parką sudaro 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstančių, kol atsirado kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Nuostabi gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Slovėniją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

  9 diena Pusryčiai. Keliausime per Čekiją, Lenkiją grįžtame naktį į namus

  KELIONĖS KAINA 435 Eur

  Į kelionę įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,

  • 2 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

  • 6 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje (kroatiškai vaidinami apartmani) nuo jūros kranto 120-300 m vietovėje Starigrad – Paklenica.

  • kelionės vadovo paslaugos,

  • ekskursinė programa,

   Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus ekskursijų metu. Turistas moka pats už visus žvaigždute (*) ~ 60 € pažymėtus objektus.

  Siūlomos poilsio metu  įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos **, kurių metu labiau pažinsite nuostabiąją Kroatiją.

  Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių:

  **išvyka į Pag salą  – 25 €

  ** išvyka visureigiais į Paklenica nacionalinį parką:  – 75 € asmeniui .

    ** išvyka į Trogirą ir KRKA nacionalinį parką  – 35 €

  ** Išvyka į Karnati Nacionalinį parką – 50 € (Į kainą įskaičiuota pasiplaukiojimas laivu, pusryčiai ir pietūs laive).

   Pusryčiai ir vakarienės Kroatijoje: 7-10 €/1 asm už vienus pusryčius,  22-25 € /1 asm už vieną vakarienę;

  • Oro kondicionierius (kambariui) – 7€/ 1 parai  (mokate kelionės metu)

  Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:

  • Medicininis draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, maitinimas, kondicionierius, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

  Lankomi objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

  Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

   

  Reikalingi dokumentai:

  LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. ir dokumentai, dėl COVID (daugiau informacijos www.urm.lt).

  INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 867088723 ,869684064 841399544; –

   

  ANONSAS

  CENTRINĖ KROATIJA-Šalis į kurią norisi vėl sugrįžti

  Data 2022.08-20-28 ,09.03-11

  Trukmė 9d8n

  Kaina 435 Eur

  Jūsų laukia saulėta ,nuostabiai graži Kroatija ,gausybė kultūrinių gėrybių 7nakvynės Starygrad Paklenicoje prie Adrijos jūros Galimybė derinti poilsį su pažintinėmis , pramoginėmis išvykomis

  Daugiau

  Nr.:98034
  Datos: 2022 07 23 - 2022 07 31
  Trukmė: 9d.8n.
  Spec. žinutė: Išparduota
  Kaina: 435 €
  Nr.:98034
  Datos: 2022 08 20 - 2022 08 28
  Trukmė: 9d.8n.
  Spec. žinutė: Liko 1 vietos
  Kaina: 435 €
  Nr.:98034
  Datos: 2022 09 03 - 2022 09 11
  Trukmė: 9d.8n.
  Kaina: 435 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė