Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

KOLEKTYVAMS: Italija. Šiaurės Italijos ežerų ir mažų miestelių grožybės

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Brno–Zalcburgas–Gardos ežeras–Riva del Garda–Malčezine–Mantuja–Sigurta–Sirmionė–Bardolinas–Madžorės ir Komo ežerai–Strezas–Isolla Bella–Komo–Verona–Paduva–Gracas–Brno 

1 diena. 01:30 val. išvykimas iš Šiaulių, apie 04:00 val. išvykimas iš Kauno. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Moravijos sostinę – Brno miestą. Pažintis su miestu, iškilusiu ant dviejų kalvų: gotikinės Šv. Jokūbo, Šv. Petro ir Povilo bažnyčios, senoji ir naujoji rotušės, žavios miesto aikštės. Prie senosios Rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Nakvynė viešbutyje (Nuvažiuojama 1083 km).
2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Vykstame į Zalcburgą. (400 km). Pažintis su Mocarto gimtine: Katedra, gražiausia miesto gatvė Getreidegasse, Mirabelos sodas, Zalcburgo pilis*, Mocarto namas* ir kt. Laisvas laikas. Kelionė per Austriją, Italiją (440 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna (7 km nuo Gardo ežero).
3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje – Gardos ežero (35 km). Keliaujame ežero pakrantėmis ir žavimės nepaprasto grožio gamta ir mažais miestukais, kuriuos puošia jaukūs uostai, nedidelės pilys, siauros gatvelės. Apsilankome nuostabiame Riva del Garda kurortiniame miestelyje, dar vadinamame „Gardos perlu”, dėl nuostabios ežero bei jį supančių uolėtų krantų ir kalnų panoramos. Trumpa pažintis su senamiesčiu: XIII a. Torre Apponale laikrodžio bokštas, viduramžius menanti Rocca tvirtovė. Autobusas vyksta (17 km) į Malčezine miestelį. Grupė atplaukia laivu*, Malčezine pagrindinis akcentas – XIII a. pastatyta Skaligero pilis*, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Praplaukiame gražiausią šiaurinės pakrantės miestelį – Limone Sul Garda. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys keltuvu pasikelia į Monte Baldo kalną* (2218 m), dar vadinamą „Europos sodu“, nuo kurio atsiveria įspūdinga Gardos ežero pakrančių panorama, aplanko pilį* arba išsimaudo ežere. Grįžtame į viešbutį (18 km). Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna .
4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mantują (72 km). Šis nepakartojamas Italijos miestas išsidėstęs Po slėnyje, iš trijų pusių apsuptas Superiore, Mezza ir Inferiore ežerų, turistus sužavi UNESCO saugomu senamiesčiu. Jau nuo XIV a. Mantują valdė Gonzagų giminė, kurie buvo dideli meno mecenatai. Jų dėka iki šių dienų galime rasti žymių menininkų ir architektų, tokių kaip Leone Battiso, Paulo Rubenso, Donatelo, atspindžius miesto architektūroje. Pažintis su senamiesčiu: Pallazzo Ducale, Palazzo Te, Šv. Andrejaus bazilika, Katedra. Laisvas laikas. Vykstame į vieną unikaliausių Pasaulio parkų – Sigurta* ir miestelius aplink ežerą (24 km). Šis parkas buvo pradėtas formuoti dar XVII a., šiuo metu užimantis 600,000 kvadratinių metrų teritoriją. Lankytojus sužavi augalų ir žydinčių gėlių gausa, net 1 km ilgio rožių alėja, labirintas, vandens sodas ir parko simbolis – milžiniškas 400 metų senumo ąžuolas, kurio kamieno skersmuo siekia 6 metrus. Vakarop apsilankymas „Gardos terminiame parke*“. Tai –  žymus terminių baseinų parkas, kuriame galima net tik pasimaudyti 5000 kvadratinių metrų terminiame baseine su masažinėmis srovėmis ir fontanais, bet ir pasigėrėti architektūriniais statiniais, tokiais kaip Villa dei Cedri, Villa Moscardo ir visą parko teritoriją puošiančiomis skulptūromis. Grįžtame į viešbutį -40 km. Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna.
5 diena. Pusryčiai. Kelionė į Bordolino miestelį (15 km). 10.00 Vyno muziejus, vyno degustacija*. Laisvas laikas. Vykstame į Sirmione (32 km). Gardos ežero pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas – žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys kateriais* pasiplaukioja ežere, besigrožint įspūdingomis garsenybių vilomis arba pasimaudo. Laisvas laikas poilsiui. Vykstame į viešbutį (44 km). Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna .
6 diena. Pusryčiai. Išvyka prie Madžorės ir Komo ežerų (246 km). Atvykimas į Strezą, kur norintys gali pailsėti prie Madžorės ežero arba plaukti laivu* į Isolla Bella salą – rūmus*. Tai vienas lankomiausių Šiaurės Italijos objektų. Visą salos teritoriją užima nuostabaus grožio rūmai su itališko tipo parku, kurį puošia daugybė skulptūrų. Vykstame prie Komo ežero (100 km), kuris yra trečias pagal dydį Italijoje. Nuo romėnų laikų pamėgtas aristokratų, nuostabaus grožio ežeras ir šiandien vilioja turistus iš viso pasaulio. Trumpas apsilankymas viename prabangiausių Italijos miestų – Kome, kur prabangias vilas turi tokios įžymybės, kaip Madona, S. Stalonė ir kt. Vakare grįžimas į viešbutį (208 km). Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna.
7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veroną (42 km). Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. I a. pastatytas Arenos amfiteatras, buvęs antikinis forumas – Erbės aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas ir kt. Vykstame į seną universitetinį miestą – Paduvą (87 km), žymią dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga šv. Paduviečio bazilika, pastatyta XII – XIV a., universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai*, Fruto aikštė.Grįžtame į viešbutį (123km) Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna.
8 diena. Ankstyvi pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją į Gracą (560 km). Atvykimas į Štirijos sostinę – Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco į Čekiją į Brno miestą (330 km). Nakvynė viešbutyje Brno mieste.
9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją (1100 km) į namus į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
*Kelionės vadovas, ekskursinė programa;
*8 nakvynės viešbutyje su pusryčiais +6 vakarienės Italijoje.
Pastaba. Kelionės kaina derinama agentūroje. Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos, programos. Grupėje 11-as keliautojas keliauja nemokamai (35+3, 40+4)

Lankomi mokami objektai:
*Lenkija. Higienos reikmėms turėti 5 PLN, ketinant pavalgyti –  30-40 PLN;  kava, arbata 4-8 PLN (1 Eur 4 PLN).
*Čekija -pietūs apie 200-300CZK (1 Eur 25 CZK)
*Austrija, Italija-pietūs 15-20 Eur
*Skaligero pilis –  6 Eur
* Zalcburgas gidas grupei –  3.62 Eur /žm.
*Mantuja gidas grupei –  3.62 Eur /žm.
*Bardolino muziejus, vyno degustacija 15 eur
*Keltuvas į Monte Baldo kalną ir pilį 22 Eur (suaugusiems), 17 Eur (senjorams), 10 Eur /vaikams
*Plaukimas laivu į Melčezine miestelį 10-8 Eur
*Sigurta parkas –  9-12-6.50 Eur (vaikams)
*Arenos amfiteatras Veronoje –  10 Eur
*Gardos terminis parkas –  24-15 Eur (vaikams)
*Džiuljetos namas 6-4.50 Eur
*Sirmione pilis –  3 Eur, pasiplaukiojimas kateriu apie 18 Eur-7 Eur
*Plaukimas Komo ež. –  23 Eur (pageidaujantys)
*Paduva, Radžionės rūmai –  10 Eur
*Kurorto rinkliava Italijoje (privaloma) -8 Eur

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, lankynmo eiliškumas ir kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

INFORMACIJA kont. tel.:  841399544, 861846466, 869807197 –  Virginija, Jovita

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas
  Pavardė
  El. paštas
  Telefono numeris
  Vykstančių asmenų skaičius
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Brno–Zalcburgas–Gardos ežeras–Riva del Garda–Malčezine–Mantuja–Sigurta–Sirmionė–Bardolinas–Madžorės ir Komo ežerai–Strezas–Isolla Bella–Komo–Verona–Paduva–Gracas–Brno 

  1 diena. 01:30 val. išvykimas iš Šiaulių, apie 04:00 val. išvykimas iš Kauno. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Moravijos sostinę – Brno miestą. Pažintis su miestu, iškilusiu ant dviejų kalvų: gotikinės Šv. Jokūbo, Šv. Petro ir Povilo bažnyčios, senoji ir naujoji rotušės, žavios miesto aikštės. Prie senosios Rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Nakvynė viešbutyje (Nuvažiuojama 1083 km).
  2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Vykstame į Zalcburgą. (400 km). Pažintis su Mocarto gimtine: Katedra, gražiausia miesto gatvė Getreidegasse, Mirabelos sodas, Zalcburgo pilis*, Mocarto namas* ir kt. Laisvas laikas. Kelionė per Austriją, Italiją (440 km). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna (7 km nuo Gardo ežero).
  3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje – Gardos ežero (35 km). Keliaujame ežero pakrantėmis ir žavimės nepaprasto grožio gamta ir mažais miestukais, kuriuos puošia jaukūs uostai, nedidelės pilys, siauros gatvelės. Apsilankome nuostabiame Riva del Garda kurortiniame miestelyje, dar vadinamame „Gardos perlu”, dėl nuostabios ežero bei jį supančių uolėtų krantų ir kalnų panoramos. Trumpa pažintis su senamiesčiu: XIII a. Torre Apponale laikrodžio bokštas, viduramžius menanti Rocca tvirtovė. Autobusas vyksta (17 km) į Malčezine miestelį. Grupė atplaukia laivu*, Malčezine pagrindinis akcentas – XIII a. pastatyta Skaligero pilis*, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Praplaukiame gražiausią šiaurinės pakrantės miestelį – Limone Sul Garda. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys keltuvu pasikelia į Monte Baldo kalną* (2218 m), dar vadinamą „Europos sodu“, nuo kurio atsiveria įspūdinga Gardos ežero pakrančių panorama, aplanko pilį* arba išsimaudo ežere. Grįžtame į viešbutį (18 km). Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna .
  4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mantują (72 km). Šis nepakartojamas Italijos miestas išsidėstęs Po slėnyje, iš trijų pusių apsuptas Superiore, Mezza ir Inferiore ežerų, turistus sužavi UNESCO saugomu senamiesčiu. Jau nuo XIV a. Mantują valdė Gonzagų giminė, kurie buvo dideli meno mecenatai. Jų dėka iki šių dienų galime rasti žymių menininkų ir architektų, tokių kaip Leone Battiso, Paulo Rubenso, Donatelo, atspindžius miesto architektūroje. Pažintis su senamiesčiu: Pallazzo Ducale, Palazzo Te, Šv. Andrejaus bazilika, Katedra. Laisvas laikas. Vykstame į vieną unikaliausių Pasaulio parkų – Sigurta* ir miestelius aplink ežerą (24 km). Šis parkas buvo pradėtas formuoti dar XVII a., šiuo metu užimantis 600,000 kvadratinių metrų teritoriją. Lankytojus sužavi augalų ir žydinčių gėlių gausa, net 1 km ilgio rožių alėja, labirintas, vandens sodas ir parko simbolis – milžiniškas 400 metų senumo ąžuolas, kurio kamieno skersmuo siekia 6 metrus. Vakarop apsilankymas „Gardos terminiame parke*“. Tai –  žymus terminių baseinų parkas, kuriame galima net tik pasimaudyti 5000 kvadratinių metrų terminiame baseine su masažinėmis srovėmis ir fontanais, bet ir pasigėrėti architektūriniais statiniais, tokiais kaip Villa dei Cedri, Villa Moscardo ir visą parko teritoriją puošiančiomis skulptūromis. Grįžtame į viešbutį -40 km. Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna.
  5 diena. Pusryčiai. Kelionė į Bordolino miestelį (15 km). 10.00 Vyno muziejus, vyno degustacija*. Laisvas laikas. Vykstame į Sirmione (32 km). Gardos ežero pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas – žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys kateriais* pasiplaukioja ežere, besigrožint įspūdingomis garsenybių vilomis arba pasimaudo. Laisvas laikas poilsiui. Vykstame į viešbutį (44 km). Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna .
  6 diena. Pusryčiai. Išvyka prie Madžorės ir Komo ežerų (246 km). Atvykimas į Strezą, kur norintys gali pailsėti prie Madžorės ežero arba plaukti laivu* į Isolla Bella salą – rūmus*. Tai vienas lankomiausių Šiaurės Italijos objektų. Visą salos teritoriją užima nuostabaus grožio rūmai su itališko tipo parku, kurį puošia daugybė skulptūrų. Vykstame prie Komo ežero (100 km), kuris yra trečias pagal dydį Italijoje. Nuo romėnų laikų pamėgtas aristokratų, nuostabaus grožio ežeras ir šiandien vilioja turistus iš viso pasaulio. Trumpas apsilankymas viename prabangiausių Italijos miestų – Kome, kur prabangias vilas turi tokios įžymybės, kaip Madona, S. Stalonė ir kt. Vakare grįžimas į viešbutį (208 km). Vakarienė* ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna.
  7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veroną (42 km). Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. I a. pastatytas Arenos amfiteatras, buvęs antikinis forumas – Erbės aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas ir kt. Vykstame į seną universitetinį miestą – Paduvą (87 km), žymią dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga šv. Paduviečio bazilika, pastatyta XII – XIV a., universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai*, Fruto aikštė.Grįžtame į viešbutį (123km) Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Park Hotel Jolanda San zeno di montagna.
  8 diena. Ankstyvi pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją į Gracą (560 km). Atvykimas į Štirijos sostinę – Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Trumpa ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco į Čekiją į Brno miestą (330 km). Nakvynė viešbutyje Brno mieste.
  9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją (1100 km) į namus į Lietuvą.

  Į kelionės kainą įskaičiuota:
  *Kelionė patogiu autobusu;
  *Kelionės vadovas, ekskursinė programa;
  *8 nakvynės viešbutyje su pusryčiais +6 vakarienės Italijoje.
  Pastaba. Kelionės kaina derinama agentūroje. Kaina priklauso nuo žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos, programos. Grupėje 11-as keliautojas keliauja nemokamai (35+3, 40+4)

  Lankomi mokami objektai:
  *Lenkija. Higienos reikmėms turėti 5 PLN, ketinant pavalgyti –  30-40 PLN;  kava, arbata 4-8 PLN (1 Eur 4 PLN).
  *Čekija -pietūs apie 200-300CZK (1 Eur 25 CZK)
  *Austrija, Italija-pietūs 15-20 Eur
  *Skaligero pilis –  6 Eur
  * Zalcburgas gidas grupei –  3.62 Eur /žm.
  *Mantuja gidas grupei –  3.62 Eur /žm.
  *Bardolino muziejus, vyno degustacija 15 eur
  *Keltuvas į Monte Baldo kalną ir pilį 22 Eur (suaugusiems), 17 Eur (senjorams), 10 Eur /vaikams
  *Plaukimas laivu į Melčezine miestelį 10-8 Eur
  *Sigurta parkas –  9-12-6.50 Eur (vaikams)
  *Arenos amfiteatras Veronoje –  10 Eur
  *Gardos terminis parkas –  24-15 Eur (vaikams)
  *Džiuljetos namas 6-4.50 Eur
  *Sirmione pilis –  3 Eur, pasiplaukiojimas kateriu apie 18 Eur-7 Eur
  *Plaukimas Komo ež. –  23 Eur (pageidaujantys)
  *Paduva, Radžionės rūmai –  10 Eur
  *Kurorto rinkliava Italijoje (privaloma) -8 Eur

  Pastaba. Lankomų objektų skaičius, lankynmo eiliškumas ir kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

  INFORMACIJA kont. tel.:  841399544, 861846466, 869807197 –  Virginija, Jovita

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas
   Pavardė
   El. paštas
   Telefono numeris
   Vykstančių asmenų skaičius
   Jūsų žinutė