Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

LENKIJA: ŽEMUTINĖS SILEZIJOS GROŽIS

[Total: 8    Average: 4.1/5]
Atsisiųsti PDF
Kelionės ID: KC1

Trukmė – 3 d.2 n.

Kelionės maršrutas: VROCLAVAS – ŠVIDNICE – KSIONŽO PILIS – STOLOVE KALNŲ NACIONALINIS PARKAS – KLODZKAS

 1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. Po pietų atvykstame į vieną gražiausių Lenkijos miestų – Vroclavą, Žemutinės Silezijos sostinę, įsikūrusią prie Oderio upės ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltelių. Šis miestas šimtmečius priklausė vokiečiams, todėl ir dabar Vokietijoje vadinamas BRESLAU. Jį lenkai aneksavo, kai po Antrojo pasaulinio karo sovietai patraukė Vokietijos – Lenkijos sieną į vakarus – Oderio link.

Pasivaikščiosime seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurią šiandien drąsiai galime vadinti „Silezijos Vatikanu“, nes Katedros saloje stovi Vyskupų rūmai, gotikinė miesto simboliu tapusi šv. Jono Krikštytojo katedra, įdomi dviejų aukštų globojama šv. Kryžiaus ir šv. Bartalomėjaus bažnyčia, pastatyta kaip susitaikymo ženklas Piastrų hercogo Heinricho IV ir Vroclovo vyskupo Tomo II. Pamatysime „Smėlio“ saloje esančią švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Ekskursiją tęsime siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais: Leopoldina universiteto pastatai, Ossolineum rūmai, „Jonuko ir Gretutės“ namai, šv. Elžbietos bažnyčia ir gausybė Vroclavo nykštukų – miesto simbolių, sprindžio dydžio žmogeliukų. Apie 70 figūrėlių: “Paštininkas”, ”Gaisrininkas”, ”Turistas”, ”Jaunavedžiai”, “Kaliniai” išsislapstę po Vroclavo centrą. Miesto širdyje – Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje (3,8 ha), pasigrožėsime spalvingais pirklių namais, originaliu fontanu „Millenium“, kurį vietiniai vadina „Zdroj“ – „Maudynės“ bei senąja gotikos stiliaus rotuše, kurios bokštas siekia net 86 m aukščio. Turėsime laisvo laiko senamiestyje nusipirkti suvenyrų ar seniausioje Europos užeigoje „Piwnica świdnicka“ paragauti Švidnicės alaus*.

Vakare vykstame į Szczytnicki parką su Japonišku sodu, kas valandą grojančiu ir šokančiu spalvinguoju Vroclavo fontanu, kur pamatysime ne tik fontano šou, bet ir UNESCO saugomą „Šimtmečio salę“, pastatytą 1913 -1914 m., projektuotą vokiečių architekto Max Bergo.


Pageidaujant, Vroclave galima papramogauti viename geriausių vandens parkų Europoje*,
kur puiki atmosfera, smagios maudynės tiek vasarą, tiek žiemą. Daugiau:  www.aguapark.wroc.pl.

Nakvynė viešbutyje Vroclave.


2 diena. Pusryčiai. Keliaujame į Švidnicą (70 km). Švidnica – miestelis, kurio istorija siekia viduramžius. Aplankysime unikalią Taikos bažnyčią*(UNESCO Pasaulio paveldo sąraše). Ši bažnyčia džiugina parapijiečius ir svečius jau daugiau nei 350 metų, nors pastatyta iš neilgaamžių medžiagų – medžio, molio ir šiaudų. Tai – viena iš trijų 17 a. bažnyčių, kurias protestantams Žemutinėje Silezijoje leido statyti Habsburgų Kaiseris Ferdinandas III.

Vykstame į Ksionžo pilį* (15 km), pastatytą 13 a. ant aukštos uolos skardžio. Ksionžo pilis – trečia pagal dydį Lenkijos pilis, ją savo dydžiu lenkia tik Malborko pilis ir Vavelio rūmai. Ši 600 metų, įvairių stilių pilis išaugo iš kažkada Silezijos – Bohemijos prekybinio kelio kryžkelėje stovėjusios tvirtovės. Jos šeimininkai keitėsi nuo Švidnicos Hercogo BolkoI iki ją valdžiusių riterių šeimų, kol 16 a. atiteko garsiai Hochbergų šeimai, savo turtais galėjusia konkuruoti net su Prūsijos kaizeriu. Šiai šeimai pilis priklausė daugiau nei keturis šimtmečius, iki pat Antrojo pasaulinio karo, kai buvo užimta nacių, o vėliau ir Raudonosios armijos. Per Antrąjį Pasaulinį karą suniokota tvirtovė pradėta restauruoti 1974 metais. Pilyje, garsioje įspūdingu interjeru, yra daugiau nei 400 kambarių, ją supa gražus parkas su 11 terasų. Ekskursijoje pamatysime Žaliąją, Baltąją, Kinų sales bei ypatingai puošnią Maksimiljano salę, kurioje vyksta įvairūs koncertai. Pasivaikščiosime po įvairiuose lygiuose įrengtas parko terasas ir esant galimybei, apsilankysime po pilimi Antrojo pasaulinio karo metais įrengtuose tuneliuose.

Vykstame į Stolove kalnų nacionalinį parką* (65 km), vieną unikaliausių gamtos kampelių Lenkijoje. Nesudėtingas žygis (3 val.) vienu iš Stalo kalnų takelių tarp įvairių formų smiltainio uolų iki viršukalnės, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Pasigėrėję vaizdais, keliausime į „akmeninį miestą“ su smiltainio uolienomis, primenančiomis „kupranugarį“, „žmogbeždžionę“, „sostą“…  Išlindę per „adatos skylutę“, apsilankysime „pragaro virtuvėje“…

Nakvynė viešbutyje Kudowa – Zdroj  (11km).


3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Klodzko miestą (38 km), vadinamą mažąja Praha. Trumpa ekskursija senamiestyje: miesto rotušė, švč. Mergelės Marijos bažnyčia, kur palaidotas pirmasis Prahos vyskupas Ernstas von Pardubitz, 40 metrų ilgio akmeninis šv. Jono tiltas – seniausias Lenkijoje. Akmeninis tiltas, statytas 13 a., t.y. tuo pačiu laiku, kaip ir garsusis Prahos Karolio tiltas, todėl vadinamas „mažuoju Karolio tiltu“. Lankysimės prūsų XVII a. statytame Klodzko forte*, kuris per 200 metų buvo išplėstas ir dabar yra didžiausias ir geriausiai išsaugotas fortas Lenkijoje, užimantis 17 hektarų teritoriją.

Esant galimybei, leisimės į vieno kilometro ilgio kelionę tunelių labirintais*. Klodzko tvirtovės tuneliai turėjo dvi paskirtis: buvo naudojami susisiekimui forte, arba iškasti apie 500 m už įtvirtinimų, padėjo pasiekti priešų užnugarį ir sunaikinti jų artileriją. Pageidaujant, galima aplankyti naująją Klodzko turistinę atrakciją – Minieuroland*, kur įsikūręs ne tik miniatiūrų parkas, bet ir arboretumas su išskirtine 500 vienetų medžių, krūmų ir žolynų kolekcija.                                         

Po pietų išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą .

 KELIONĖS KAINA –  dėl kainos teirautis agentūroje!

Kelionės kaina priklauso nuo išvykimo vietos, žmonių skaičiaus grupėje, viešbučio kategorijos.
Į kelionės kainą įskaičiuota :
*Transportas kelionei – patogus 49 vietų autobusas;
*Kelionės išlaidos – kuras, aikštelių, kelių mokestis;
*Kelionės vadovo paslauga;
*2 nakvynės viešbutyje, 2 pusryčiai.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE:
* Ksionžo pilis (90 min. ekskursija) – 45, – PLN (bilietas +gidas );
*Švidnicės Taikos bažnyčia – suaug. 8,-PLN; vaikams ir jaunuoliams 5,-PLN;
*Stolove kalnų nacionalinis parkas – 7,-PLN;
*Klodzko miesto tuneliai – 10,-PLN;
*Klodzko tvirtovė (tvirtovė+ požemiai 2,5 val.) pilnas bilietas 18,-PLN ; su nuolaida14,-PLN; (arba tvirtovė, arba tvirtovės požemiai 1val.) .) pilnas bilietas 12,-PLN ; su nuolaida 10,-PLN (ekskursija tik su vietiniu gidu, grupės įleidžiamos kas 30 min.);
*Alus „Piwnica świdnicka“ – 18,-PLN;
*Minieuroland parkas – 15,-PLN /asm. (grupės kaina; grupė- 15 > asm.);
*Pavalgymas Lenkijoje – pietūs 20 -30 PLN;
*Vroclavas, vandens pramogų parkas suaug. 21,- PLN (1 val. );35,-PLN (3 val.).

Pastaba. Lankomų objektų kainos, skaičius, lankymo eiliškumas gali keistis. Lydintis gidas ekskursijų muziejuose neveda.


INFORMACIJA tel.:  841399544, 869807197, 861846466 – Jovita,Virginija

IŠVYKIMAS

Išvykimas pagal užsakymą .

AUTOBUSAS

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui važiuojant, keleivių saugumui griežtai draudžiama vaikščioti po autobusą ir stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, gerti stiprius alkoholinius gėrimus, šiukšlinti, laužyti inventorių. Sulaužius inventorių, reikės atsiskaityti už sulaužytą inventorių vežėjui, pagal pateiktą vežėjo sąskaitą.Tualetu autobuse naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa ribota. Daiktus kelionei pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o į saloną su savimi pasiimti tik būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo teikiamas tik autobusui sustojus. Karšto vandens kiekis yra ribotas.

Asmeninių daiktų nepalikite autobuse be priežiūros. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos nei kelionės organizatorius nei vežėjas atsakomybės neprisiima.

 KELIONĖS EIGA

Keliaujant autobusu, numatyti sustojimai kas 2,5 – 3,5 val. – po 20 min. Pietų stojama 45 minutėms.

 APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų kvalifikavimo sistemos. Priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Turistai apgyvendinami turistinės klasės 2-3 * viešbučiuose.Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbutis, svečių namai arba pensionai, kurių patogumas (tualetas, dušas arba vonia) gali buti kambaryje arba bendri 2 kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame numeryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti 1 dvigulė lova arba 2 atskiros lovos. Ne visuose viešbučiuose yra 3 – viečiai kambariai, todėl, užsakius vietą 3 – am ar 4 – am asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gal būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti visos kelionės metu ir 3 mėnesius po kelionės.

Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 18 metų, keliaujantys Šengeno šalių erdvėje be tėvų, su lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

 MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS

Rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ar papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti „Kelionių centre“ arba draudimo bendrovių atstovybėse.

Kelionių centro partneris – draudimo kompanija BTA.

 

KELIONĖS METU REKOMENDUOTINA TURĖTI

*Pledą, nedidelę pagalvėlę.

*Patogią avalynę, patogius drabužius, galvos apdangalą, šiltus drabužius.

*Higienos priemones.

*Medikamentų, kuriuos pastoviai naudojate.

*Siūlų, adatą, žirkles.

*Plaukų džiovintuvą, jei kelionėje jis jums būtinas.

*Maisto ir gėrimų.

 PINIGAI

Lenkijos valiuta – ZLOTAS, 1 Eur – 4 zlotai (PLN).

Lenkijoje, pravažiuojant, higienos reikmėms turėti ne mažiau 5 PLN.

Lenkijoje pietums turėti 30 – 40 PLN.

 MOKAMI OBJEKTAI, KAINOS NURODYTOS PROGRAMOJE

Mokamų objektų kainos, skaičius ir rodymo eiliškumas gali keistis.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal poreikius ir galimybes.

 LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI

 

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė

Atsisiųsti PDF

Trukmė – 3 d.2 n.

Kelionės maršrutas: VROCLAVAS – ŠVIDNICE – KSIONŽO PILIS – STOLOVE KALNŲ NACIONALINIS PARKAS – KLODZKAS

 1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. Po pietų atvykstame į vieną gražiausių Lenkijos miestų – Vroclavą, Žemutinės Silezijos sostinę, įsikūrusią prie Oderio upės ant 12 salų, sujungtų daugiau nei 100 tiltelių. Šis miestas šimtmečius priklausė vokiečiams, todėl ir dabar Vokietijoje vadinamas BRESLAU. Jį lenkai aneksavo, kai po Antrojo pasaulinio karo sovietai patraukė Vokietijos – Lenkijos sieną į vakarus – Oderio link.

Pasivaikščiosime seniausioje Vroclavo dalyje – Katedros saloje, kurią šiandien drąsiai galime vadinti „Silezijos Vatikanu“, nes Katedros saloje stovi Vyskupų rūmai, gotikinė miesto simboliu tapusi šv. Jono Krikštytojo katedra, įdomi dviejų aukštų globojama šv. Kryžiaus ir šv. Bartalomėjaus bažnyčia, pastatyta kaip susitaikymo ženklas Piastrų hercogo Heinricho IV ir Vroclovo vyskupo Tomo II. Pamatysime „Smėlio“ saloje esančią švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Ekskursiją tęsime siauromis grįstomis gatvelėmis ir kiemeliais: Leopoldina universiteto pastatai, Ossolineum rūmai, „Jonuko ir Gretutės“ namai, šv. Elžbietos bažnyčia ir gausybė Vroclavo nykštukų – miesto simbolių, sprindžio dydžio žmogeliukų. Apie 70 figūrėlių: “Paštininkas”, ”Gaisrininkas”, ”Turistas”, ”Jaunavedžiai”, “Kaliniai” išsislapstę po Vroclavo centrą. Miesto širdyje – Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje (3,8 ha), pasigrožėsime spalvingais pirklių namais, originaliu fontanu „Millenium“, kurį vietiniai vadina „Zdroj“ – „Maudynės“ bei senąja gotikos stiliaus rotuše, kurios bokštas siekia net 86 m aukščio. Turėsime laisvo laiko senamiestyje nusipirkti suvenyrų ar seniausioje Europos užeigoje „Piwnica świdnicka“ paragauti Švidnicės alaus*.

Vakare vykstame į Szczytnicki parką su Japonišku sodu, kas valandą grojančiu ir šokančiu spalvinguoju Vroclavo fontanu, kur pamatysime ne tik fontano šou, bet ir UNESCO saugomą „Šimtmečio salę“, pastatytą 1913 -1914 m., projektuotą vokiečių architekto Max Bergo.


Pageidaujant, Vroclave galima papramogauti viename geriausių vandens parkų Europoje*,
kur puiki atmosfera, smagios maudynės tiek vasarą, tiek žiemą. Daugiau:  www.aguapark.wroc.pl.

Nakvynė viešbutyje Vroclave.


2 diena. Pusryčiai. Keliaujame į Švidnicą (70 km). Švidnica – miestelis, kurio istorija siekia viduramžius. Aplankysime unikalią Taikos bažnyčią*(UNESCO Pasaulio paveldo sąraše). Ši bažnyčia džiugina parapijiečius ir svečius jau daugiau nei 350 metų, nors pastatyta iš neilgaamžių medžiagų – medžio, molio ir šiaudų. Tai – viena iš trijų 17 a. bažnyčių, kurias protestantams Žemutinėje Silezijoje leido statyti Habsburgų Kaiseris Ferdinandas III.

Vykstame į Ksionžo pilį* (15 km), pastatytą 13 a. ant aukštos uolos skardžio. Ksionžo pilis – trečia pagal dydį Lenkijos pilis, ją savo dydžiu lenkia tik Malborko pilis ir Vavelio rūmai. Ši 600 metų, įvairių stilių pilis išaugo iš kažkada Silezijos – Bohemijos prekybinio kelio kryžkelėje stovėjusios tvirtovės. Jos šeimininkai keitėsi nuo Švidnicos Hercogo BolkoI iki ją valdžiusių riterių šeimų, kol 16 a. atiteko garsiai Hochbergų šeimai, savo turtais galėjusia konkuruoti net su Prūsijos kaizeriu. Šiai šeimai pilis priklausė daugiau nei keturis šimtmečius, iki pat Antrojo pasaulinio karo, kai buvo užimta nacių, o vėliau ir Raudonosios armijos. Per Antrąjį Pasaulinį karą suniokota tvirtovė pradėta restauruoti 1974 metais. Pilyje, garsioje įspūdingu interjeru, yra daugiau nei 400 kambarių, ją supa gražus parkas su 11 terasų. Ekskursijoje pamatysime Žaliąją, Baltąją, Kinų sales bei ypatingai puošnią Maksimiljano salę, kurioje vyksta įvairūs koncertai. Pasivaikščiosime po įvairiuose lygiuose įrengtas parko terasas ir esant galimybei, apsilankysime po pilimi Antrojo pasaulinio karo metais įrengtuose tuneliuose.

Vykstame į Stolove kalnų nacionalinį parką* (65 km), vieną unikaliausių gamtos kampelių Lenkijoje. Nesudėtingas žygis (3 val.) vienu iš Stalo kalnų takelių tarp įvairių formų smiltainio uolų iki viršukalnės, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Pasigėrėję vaizdais, keliausime į „akmeninį miestą“ su smiltainio uolienomis, primenančiomis „kupranugarį“, „žmogbeždžionę“, „sostą“…  Išlindę per „adatos skylutę“, apsilankysime „pragaro virtuvėje“…

Nakvynė viešbutyje Kudowa – Zdroj  (11km).


3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Klodzko miestą (38 km), vadinamą mažąja Praha. Trumpa ekskursija senamiestyje: miesto rotušė, švč. Mergelės Marijos bažnyčia, kur palaidotas pirmasis Prahos vyskupas Ernstas von Pardubitz, 40 metrų ilgio akmeninis šv. Jono tiltas – seniausias Lenkijoje. Akmeninis tiltas, statytas 13 a., t.y. tuo pačiu laiku, kaip ir garsusis Prahos Karolio tiltas, todėl vadinamas „mažuoju Karolio tiltu“. Lankysimės prūsų XVII a. statytame Klodzko forte*, kuris per 200 metų buvo išplėstas ir dabar yra didžiausias ir geriausiai išsaugotas fortas Lenkijoje, užimantis 17 hektarų teritoriją.

Esant galimybei, leisimės į vieno kilometro ilgio kelionę tunelių labirintais*. Klodzko tvirtovės tuneliai turėjo dvi paskirtis: buvo naudojami susisiekimui forte, arba iškasti apie 500 m už įtvirtinimų, padėjo pasiekti priešų užnugarį ir sunaikinti jų artileriją. Pageidaujant, galima aplankyti naująją Klodzko turistinę atrakciją – Minieuroland*, kur įsikūręs ne tik miniatiūrų parkas, bet ir arboretumas su išskirtine 500 vienetų medžių, krūmų ir žolynų kolekcija.                                         

Po pietų išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą .

 KELIONĖS KAINA –  dėl kainos teirautis agentūroje!

Kelionės kaina priklauso nuo išvykimo vietos, žmonių skaičiaus grupėje, viešbučio kategorijos.
Į kelionės kainą įskaičiuota :
*Transportas kelionei – patogus 49 vietų autobusas;
*Kelionės išlaidos – kuras, aikštelių, kelių mokestis;
*Kelionės vadovo paslauga;
*2 nakvynės viešbutyje, 2 pusryčiai.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE:
* Ksionžo pilis (90 min. ekskursija) – 45, – PLN (bilietas +gidas );
*Švidnicės Taikos bažnyčia – suaug. 8,-PLN; vaikams ir jaunuoliams 5,-PLN;
*Stolove kalnų nacionalinis parkas – 7,-PLN;
*Klodzko miesto tuneliai – 10,-PLN;
*Klodzko tvirtovė (tvirtovė+ požemiai 2,5 val.) pilnas bilietas 18,-PLN ; su nuolaida14,-PLN; (arba tvirtovė, arba tvirtovės požemiai 1val.) .) pilnas bilietas 12,-PLN ; su nuolaida 10,-PLN (ekskursija tik su vietiniu gidu, grupės įleidžiamos kas 30 min.);
*Alus „Piwnica świdnicka“ – 18,-PLN;
*Minieuroland parkas – 15,-PLN /asm. (grupės kaina; grupė- 15 > asm.);
*Pavalgymas Lenkijoje – pietūs 20 -30 PLN;
*Vroclavas, vandens pramogų parkas suaug. 21,- PLN (1 val. );35,-PLN (3 val.).

Pastaba. Lankomų objektų kainos, skaičius, lankymo eiliškumas gali keistis. Lydintis gidas ekskursijų muziejuose neveda.


INFORMACIJA tel.:  841399544, 869807197, 861846466 – Jovita,Virginija

IŠVYKIMAS

Išvykimas pagal užsakymą .

AUTOBUSAS

Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui važiuojant, keleivių saugumui griežtai draudžiama vaikščioti po autobusą ir stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, gerti stiprius alkoholinius gėrimus, šiukšlinti, laužyti inventorių. Sulaužius inventorių, reikės atsiskaityti už sulaužytą inventorių vežėjui, pagal pateiktą vežėjo sąskaitą.Tualetu autobuse naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa ribota. Daiktus kelionei pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o į saloną su savimi pasiimti tik būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo teikiamas tik autobusui sustojus. Karšto vandens kiekis yra ribotas.

Asmeninių daiktų nepalikite autobuse be priežiūros. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos nei kelionės organizatorius nei vežėjas atsakomybės neprisiima.

 KELIONĖS EIGA

Keliaujant autobusu, numatyti sustojimai kas 2,5 – 3,5 val. – po 20 min. Pietų stojama 45 minutėms.

 APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų kvalifikavimo sistemos. Priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Turistai apgyvendinami turistinės klasės 2-3 * viešbučiuose.Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbutis, svečių namai arba pensionai, kurių patogumas (tualetas, dušas arba vonia) gali buti kambaryje arba bendri 2 kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame numeryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti 1 dvigulė lova arba 2 atskiros lovos. Ne visuose viešbučiuose yra 3 – viečiai kambariai, todėl, užsakius vietą 3 – am ar 4 – am asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gal būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti visos kelionės metu ir 3 mėnesius po kelionės.

Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 18 metų, keliaujantys Šengeno šalių erdvėje be tėvų, su lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

 MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMAS

Rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ar papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti „Kelionių centre“ arba draudimo bendrovių atstovybėse.

Kelionių centro partneris – draudimo kompanija BTA.

 

KELIONĖS METU REKOMENDUOTINA TURĖTI

*Pledą, nedidelę pagalvėlę.

*Patogią avalynę, patogius drabužius, galvos apdangalą, šiltus drabužius.

*Higienos priemones.

*Medikamentų, kuriuos pastoviai naudojate.

*Siūlų, adatą, žirkles.

*Plaukų džiovintuvą, jei kelionėje jis jums būtinas.

*Maisto ir gėrimų.

 PINIGAI

Lenkijos valiuta – ZLOTAS, 1 Eur – 4 zlotai (PLN).

Lenkijoje, pravažiuojant, higienos reikmėms turėti ne mažiau 5 PLN.

Lenkijoje pietums turėti 30 – 40 PLN.

 MOKAMI OBJEKTAI, KAINOS NURODYTOS PROGRAMOJE

Mokamų objektų kainos, skaičius ir rodymo eiliškumas gali keistis.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal poreikius ir galimybes.

 LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI

 

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė