Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

Naujiena! BALKANŲ PERLAS JUODKALNIJA, SU POILSIU PRIE ADRIJOS JŪROS (kelionės vadovė Laima)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Išvykimo laikas ir vieta:
00:30 val. – PC Akropolis, Gegužių gatvė

1 diena.
Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė Slovakijos viešbutyje.

2 diena.
Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Serbijos sostinę Belgradą. Kalemegdano parkas su jame iškilusia Belgrado tvirtove, menančia kadaise virusius aršius mūšius su turkais. Įspūdinga tvirtovė nuostabiai įsiliejo į šiuolaikinę miesto dvasią. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu. Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja – miesto širdis, kur gausu kavinių, parduotuvių, kur vietiniai ateina apsipirkti, pasidairyti į vitrinas ar pasivaikščioti. Tai gražus baltas miestas. Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai – turkiškas bei moderniosios architektūros stiliai. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose, gurmanai galės paskanauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

3 diena.
Ryte po pusryčių išvykstame Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui, per Serbiją į Juodkalniją. Įamžinsite unikalius Serbijos ir Juodkalnijos gamtovaizdžius. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, kuris savo nepaprastu ir akinančiu grožiu pakerės Jus. Dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens jis dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Važiuojant automagistrale šalia yra Biogradska Gora nacionalinis parkas, kurį 1878m. įkūrė karalius Nikola. Aukščiausios Bjelasicos kalno viršūnės Crna Glava (2139 m.) šlaitai apaugę šimtamečių kėnių, beržų ir bukų mišku yra vadinami paskutinėmis Europos „džiunglėmis“. Trumpas sustojimas prie XIII a. Moračos vienuolyno*. Atvykstame į Ostrogo vienuolyną*. Tai antras pagal svarbą Juodkalnijos dvasinis centras, įsikūręs įspūdingose uolose, tarsi kabantis ore 900 m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv. Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru.
Važiuojame pro Skadero ežerą, kur atsiveria puiki panorama. Vakare atvykimas į Juodkalnijos kurortą Ulčinį prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje/pensione.

4 diena.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka** į Cetinje miestą ir Lovčeno nacionalinį parką.
Vykstame į Cetinje miestą, buvusią Juodkalnijos sostinę. Pakilę į kalnų aikšteles, gėrėsimės Budvos rivjeros panorama. Apžvalginė ekskursija Cetinje: istorijos muziejus, Cetinje stačiatikių vienuolynas, įkurtas dar 1484 metais. 
Vykstame į Lovčeno nacionalinį parką*, lankomės antroje pagal aukštį Juodkalnijos viršukalnėje įrengtame Petaro II Petrovičiaus – Njegošo mauzoliejuje. Njegošas buvo kunigaikštis, filosofas ir poetas, kurį labai mylėjo vietiniai gyventojai. Njegošų kaime laisvas laikas pietums užeigoje, kur galėsite paragauti tradicinių patiekalų. Į kurortą grįšime įspūdingu zigzaginiu keliu, vedančiu nuo kalnų ir suteikiantis progą pamatyti visą Kotoro įlanką. Vietiniai šį kelią vadina „Kotoro kopėčiomis“ arba „Kotoro zigzagais“.
Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

5 diena.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka** į Albaniją.
Puiki proga susipažinti su Albanija, egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“ Škiperija (Shqiperia), išvertus iš albanų kalbos. Ir būtent šitaip ji dabar žymima Europos žemėlapiuose. Šioje nuostabiai gražioje ir draugiškoje šalyje yra ką pamatyti ir kur pailsėti. Atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero. Apžiūrėsime legendinę Rozafos tvirtovę. Aplankysime Tiraną – Albanijos sostinę. Susipažinsite su miesto centru: Skanderbergo aikšte ir jos prieigomis. Tai vieta, kur pinasi svarbiausi istoriniai momentai: nuo albanų monarchijos, sovietinio komunizmo iki šiandieninio laisvės troškimo tapti europietiška šalimi. Išvykimas į Krują. Tai svarbiausias albanų pasipriešinimo prieš galingą Osmanų imperiją centras. 1443–1478 m. vadovaujant albanų kunigaikščiui Skanderbegui, turkai net keturis kartus čia patyrė pralaimėjimus ir tik iš penkto karto užėmę tvirtovę, numalšino sukilimą. Viduramžių tvirtovė*, etnografinis muziejus*, turkų laikų prekybinė gatvė, kurioje gausiausias albaniškų suvenyrų pasirinkimas. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

6 diena.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka** į Juodkalnijos pakrantės miestelius. Vykdami palei Adrijos jūrą, užsuksime į Senąjį Barą – tai mažas miestelis ant stačios uolos. Senasis Bar įkurtas dar IX a. Nuo antikos laikų žinomas Juodkalnijos uostas, apsuptas alyvuogių giraičių. Sakoma, kad čia 270 dienų per metus šviečia saulė ir miestas laikomas viena saulėčiausių vietų Pietų Europoje. Alyvmedžių giraitės stačiais šlaitais tęsiasi palei visus keliukus. Čia auga patys seniausi tūkstantmečiai alyvmedžiai. Pasigrožėsime vienu seniausių pasaulio alyvmedžių – Senuoju Mirovicos alyvmedžiu*, kuriam jau daugiau nei 2000 metų.
Vykstame į Kotoro įlanką. Tai viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsuptas kalnų, įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime* po Kotoro įlanką. Pamatysime dvi dirbtinas salas, kur vienoje 1630 m. pastatyta Dievo Motinos cerkvė.
Stabtelime Budvoje. Tai pats didžiausias ir prabangiausias Juodkalnijos kurortas, garsėjantis daugiausia saulėtų dienų visoje Europoje. Budva – seniausias Juodkalnijos pajūrio miestas, saugomas galingos tvirtovės ir senųjų gynybinių sienų, nuo kurių atsiveria įspūdinga panorama.
Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

7 diena.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – pramoginis plaukimas** Adrijos jūros pakrante. Ryte pėsčiomis eisime iki Velika Plaža, iš kurio pramoginiu laiveliu leisimės į kelionę palei Ulčinio pakrantę. Mėgaudamiesi saulės voniomis, plauksime iki nuostabaus paplūdimio, kur mėgausitės saule ir krištoliniu vandeniu. Išvykos metu būsite vaišinami vietiniais paveldo gėrimais, kepta žuvimi. Vakarop grįžtame į kurortą. Nakvynė.

8 diena.
Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Nakvynė.

9 diena.
Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame link Kroatijos miesto Dubrovniko. Keliamės keltu per Kotoro įlankos siauriausią vietą. Kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante, pro šiauriausius Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novį, vykstame į Dubrovniką. Dubrovnikas – vienas gražiausių ne tik Kroatijos, bet ir visos Europos miestų. Tai vieta, kuri dvelkia senove ir istorija, o taip pat gali pasigirti ir įspūdingais gamtos turtais. Miestą juosia beveik 2 km gynybinė siena, kuri nukels jus į viduramžių laikus, o esantys pastatai primins apie mieste kadaise gyvus renesanso laikus. Turbūt visi esate girdėję apie serialą „Sostų karai“, kuris buvo filmuojamas viduramžių dvasią išsaugojusiame Dubrovniko mieste. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. Ekskursijos metu – UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės.
Išvykstame į Bosniją ir Hercegoviną. Kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos miestą Mostarą. UNESCO saugomas Mostaras – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Mostaras yra Hercegovinos – pietinio Bosnijos ir Hercegovinos regiono – didžiausias miestas ir neoficiali šio regiono sostinė. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Esant galimybei, užsukame į dervišų kaimą Blagaj. Kelionė per Bosniją link Sarajevo. Nakvynė viešbutyje.

10 diena.
Pusryčiai. Ekskursija Bosnijos ir Hercogovinos sostinėje Sarajeve autobusu ir pėsčiomis. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniškojo gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m.Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną, Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

11 diena.
Pusryčiai. Ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

KELIONĖS KAINA 695€

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
*kelionė autobusu;
*6 nakvynės viešbutyje/pensione Ulčinio kurorte su pusryčiais, 4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
*ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos;
*kelionės organizavimas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 80 EUR;
(**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (pasirinktinai).
Siūlomos poilsio metu įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos ** (Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių):
** išvyka į Cetinje miestą ir Lovčeno nacionalinį parką – 55 EUR
**išvyka į Albaniją -55 EUR.
** išvyka į Juodkalnijos pakrantės miestelius – 45 EUR
**Pramoginis plaukimas Adrijos jūros pakrante: suaugusiam ~40 EUR, vaikui iki 12 metų ~ 30 EUR. Į kainą įskaičiuoti pietūs.
Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS! Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.
Pastabos:
Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos, skaičius ir eiliškumas gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio). Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

PASTABA: lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

APMOKĖJIMAS. Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia sumokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

MOKĖJIMO BŪDAI:
Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 41 399 544, 8 696 84 064 Aurelija, el.paštas: bustravel@smail.lt

Nr.:119983
Datos: 2023 07 13 - 2023 07 23
Trukmė: 11d. 10n.
Spec. žinutė: Garantuotas išvykimas
Kaina: 695 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Išvykimo laikas ir vieta:
  00:30 val. – PC Akropolis, Gegužių gatvė

  1 diena.
  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė Slovakijos viešbutyje.

  2 diena.
  Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją. Atvykstame į Serbijos sostinę Belgradą. Kalemegdano parkas su jame iškilusia Belgrado tvirtove, menančia kadaise virusius aršius mūšius su turkais. Įspūdinga tvirtovė nuostabiai įsiliejo į šiuolaikinę miesto dvasią. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu. Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja – miesto širdis, kur gausu kavinių, parduotuvių, kur vietiniai ateina apsipirkti, pasidairyti į vitrinas ar pasivaikščioti. Tai gražus baltas miestas. Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai – turkiškas bei moderniosios architektūros stiliai. Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose, gurmanai galės paskanauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

  3 diena.
  Ryte po pusryčių išvykstame Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui, per Serbiją į Juodkalniją. Įamžinsite unikalius Serbijos ir Juodkalnijos gamtovaizdžius. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, kuris savo nepaprastu ir akinančiu grožiu pakerės Jus. Dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens jis dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Važiuojant automagistrale šalia yra Biogradska Gora nacionalinis parkas, kurį 1878m. įkūrė karalius Nikola. Aukščiausios Bjelasicos kalno viršūnės Crna Glava (2139 m.) šlaitai apaugę šimtamečių kėnių, beržų ir bukų mišku yra vadinami paskutinėmis Europos „džiunglėmis“. Trumpas sustojimas prie XIII a. Moračos vienuolyno*. Atvykstame į Ostrogo vienuolyną*. Tai antras pagal svarbą Juodkalnijos dvasinis centras, įsikūręs įspūdingose uolose, tarsi kabantis ore 900 m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv. Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru.
  Važiuojame pro Skadero ežerą, kur atsiveria puiki panorama. Vakare atvykimas į Juodkalnijos kurortą Ulčinį prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje/pensione.

  4 diena.
  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka** į Cetinje miestą ir Lovčeno nacionalinį parką.
  Vykstame į Cetinje miestą, buvusią Juodkalnijos sostinę. Pakilę į kalnų aikšteles, gėrėsimės Budvos rivjeros panorama. Apžvalginė ekskursija Cetinje: istorijos muziejus, Cetinje stačiatikių vienuolynas, įkurtas dar 1484 metais. 
  Vykstame į Lovčeno nacionalinį parką*, lankomės antroje pagal aukštį Juodkalnijos viršukalnėje įrengtame Petaro II Petrovičiaus – Njegošo mauzoliejuje. Njegošas buvo kunigaikštis, filosofas ir poetas, kurį labai mylėjo vietiniai gyventojai. Njegošų kaime laisvas laikas pietums užeigoje, kur galėsite paragauti tradicinių patiekalų. Į kurortą grįšime įspūdingu zigzaginiu keliu, vedančiu nuo kalnų ir suteikiantis progą pamatyti visą Kotoro įlanką. Vietiniai šį kelią vadina „Kotoro kopėčiomis“ arba „Kotoro zigzagais“.
  Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

  5 diena.
  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka** į Albaniją.
  Puiki proga susipažinti su Albanija, egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“ Škiperija (Shqiperia), išvertus iš albanų kalbos. Ir būtent šitaip ji dabar žymima Europos žemėlapiuose. Šioje nuostabiai gražioje ir draugiškoje šalyje yra ką pamatyti ir kur pailsėti. Atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero. Apžiūrėsime legendinę Rozafos tvirtovę. Aplankysime Tiraną – Albanijos sostinę. Susipažinsite su miesto centru: Skanderbergo aikšte ir jos prieigomis. Tai vieta, kur pinasi svarbiausi istoriniai momentai: nuo albanų monarchijos, sovietinio komunizmo iki šiandieninio laisvės troškimo tapti europietiška šalimi. Išvykimas į Krują. Tai svarbiausias albanų pasipriešinimo prieš galingą Osmanų imperiją centras. 1443–1478 m. vadovaujant albanų kunigaikščiui Skanderbegui, turkai net keturis kartus čia patyrė pralaimėjimus ir tik iš penkto karto užėmę tvirtovę, numalšino sukilimą. Viduramžių tvirtovė*, etnografinis muziejus*, turkų laikų prekybinė gatvė, kurioje gausiausias albaniškų suvenyrų pasirinkimas. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

  6 diena.
  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – išvyka** į Juodkalnijos pakrantės miestelius. Vykdami palei Adrijos jūrą, užsuksime į Senąjį Barą – tai mažas miestelis ant stačios uolos. Senasis Bar įkurtas dar IX a. Nuo antikos laikų žinomas Juodkalnijos uostas, apsuptas alyvuogių giraičių. Sakoma, kad čia 270 dienų per metus šviečia saulė ir miestas laikomas viena saulėčiausių vietų Pietų Europoje. Alyvmedžių giraitės stačiais šlaitais tęsiasi palei visus keliukus. Čia auga patys seniausi tūkstantmečiai alyvmedžiai. Pasigrožėsime vienu seniausių pasaulio alyvmedžių – Senuoju Mirovicos alyvmedžiu*, kuriam jau daugiau nei 2000 metų.
  Vykstame į Kotoro įlanką. Tai viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsuptas kalnų, įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime* po Kotoro įlanką. Pamatysime dvi dirbtinas salas, kur vienoje 1630 m. pastatyta Dievo Motinos cerkvė.
  Stabtelime Budvoje. Tai pats didžiausias ir prabangiausias Juodkalnijos kurortas, garsėjantis daugiausia saulėtų dienų visoje Europoje. Budva – seniausias Juodkalnijos pajūrio miestas, saugomas galingos tvirtovės ir senųjų gynybinių sienų, nuo kurių atsiveria įspūdinga panorama.
  Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

  7 diena.
  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Pageidaujantiems – pramoginis plaukimas** Adrijos jūros pakrante. Ryte pėsčiomis eisime iki Velika Plaža, iš kurio pramoginiu laiveliu leisimės į kelionę palei Ulčinio pakrantę. Mėgaudamiesi saulės voniomis, plauksime iki nuostabaus paplūdimio, kur mėgausitės saule ir krištoliniu vandeniu. Išvykos metu būsite vaišinami vietiniais paveldo gėrimais, kepta žuvimi. Vakarop grįžtame į kurortą. Nakvynė.

  8 diena.
  Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Nakvynė.

  9 diena.
  Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame link Kroatijos miesto Dubrovniko. Keliamės keltu per Kotoro įlankos siauriausią vietą. Kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante, pro šiauriausius Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novį, vykstame į Dubrovniką. Dubrovnikas – vienas gražiausių ne tik Kroatijos, bet ir visos Europos miestų. Tai vieta, kuri dvelkia senove ir istorija, o taip pat gali pasigirti ir įspūdingais gamtos turtais. Miestą juosia beveik 2 km gynybinė siena, kuri nukels jus į viduramžių laikus, o esantys pastatai primins apie mieste kadaise gyvus renesanso laikus. Turbūt visi esate girdėję apie serialą „Sostų karai“, kuris buvo filmuojamas viduramžių dvasią išsaugojusiame Dubrovniko mieste. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. Ekskursijos metu – UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės.
  Išvykstame į Bosniją ir Hercegoviną. Kelionė į Bosnijos ir Hercegovinos miestą Mostarą. UNESCO saugomas Mostaras – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Mostaras yra Hercegovinos – pietinio Bosnijos ir Hercegovinos regiono – didžiausias miestas ir neoficiali šio regiono sostinė. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Esant galimybei, užsukame į dervišų kaimą Blagaj. Kelionė per Bosniją link Sarajevo. Nakvynė viešbutyje.

  10 diena.
  Pusryčiai. Ekskursija Bosnijos ir Hercogovinos sostinėje Sarajeve autobusu ir pėsčiomis. Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniškojo gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984 m.Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995 m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną, Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

  11 diena.
  Pusryčiai. Ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

  KELIONĖS KAINA 695€

  Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  *kelionė autobusu;
  *6 nakvynės viešbutyje/pensione Ulčinio kurorte su pusryčiais, 4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
  *ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos;
  *kelionės organizavimas

  Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
  (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 80 EUR;
  (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (pasirinktinai).
  Siūlomos poilsio metu įdomios papildomai mokamos ekskursijos pažymėtos ** (Kaina paskaičiuota, kai važiuoja ne mažiau kaip 20 keleivių):
  ** išvyka į Cetinje miestą ir Lovčeno nacionalinį parką – 55 EUR
  **išvyka į Albaniją -55 EUR.
  ** išvyka į Juodkalnijos pakrantės miestelius – 45 EUR
  **Pramoginis plaukimas Adrijos jūros pakrante: suaugusiam ~40 EUR, vaikui iki 12 metų ~ 30 EUR. Į kainą įskaičiuoti pietūs.
  Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS! Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.
  Pastabos:
  Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos, skaičius ir eiliškumas gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio). Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

  PASTABA: lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

  APMOKĖJIMAS. Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia sumokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

  MOKĖJIMO BŪDAI:
  Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
  Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

  REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

  INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 41 399 544, 8 696 84 064 Aurelija, el.paštas: bustravel@smail.lt

  Nr.:119983
  Datos: 2023 07 13 - 2023 07 23
  Trukmė: 11d. 10n.
  Spec. žinutė: Garantuotas išvykimas
  Kaina: 695 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė