Susiekite su mumis: 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064, 8 41 399 544, travelcentre@splius.lt

NAUJIENA! Kalnuotoji Rumunija – grafo Drakulos šalis

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Išvykimo vietos ir laikas:
00:15 val. – PC Akropolis, Gegužių gatvė
00.30 val. – Katedra, Tilžės gatvė
Galimas turistų paėmimas iš Mažeikių

1 diena
Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Kelionė per Vengriją link Rumunijos. Kelionė per Maramurės regioną į Sapantą, kurioje lankome „linksmąsias kapines“*. Tai kapinės, kuriose nėra jokių tabu, kuriose mirtis yra tema, iš kurios verta juoktis. Kiekvienas antkapis pasakoja mirusio žmogaus istoriją. Tęsiame kelionę grožėdamiesi mažomis bažnytėlėmis, 8 iš jų yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Esant galimybei, pakeliui lankome unikalios medinės architektūros XVIII a. pastatytą Barsana* vienuolyną. Grožėdamiesi nuostabiomis panoramomis vykstame link Gura Humorulu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Prasideda mūsų pažintis su Rumunijos lobynu. Vienas vaizdingiausių  – tapyti Bukovinos vienuolynai. Jų išorines sienas puošia įmantrios XV ir XVI amžiaus freskos, kuriose pavaizduoti šventųjų ir pranašų portretai, Jėzaus gyvenimo scenos, angelų ir demonų atvaizdai, rojus ir pragaras. Šios bažnyčios, laikomos Bizantijos meno šedevrais, yra unikalios architektūrinės vietos visoje Europoje. Lankome *Moldovitos vienuolyną (UNESCO pasaulio paveldas), esantį Vatra Moldovitei kaime, jis buvo pastatytas Moldovos kunigaikščio Petru Rareso užsakymu 1532 m. Išorinės freskos daugiausia auksinės ir tamsiai mėlynos spalvos. Čia yra ir viena garsiausių Rumunijoje freskų „Konstantinopolio apgultis“. Keliaujame iki *Voroneto vienuolyno (UNESCO pasaulio paveldas). Tai pats žymiausias iš visų vienuolynų, pastatytas Stefano Didžiojo 1438 m. Jo eksterjeras stulbina savo ypatinga mėlyna spalva, kuri iki pat šių dienų išliko tokia pat ryški. Įspūdingiausia freska – „Paskutinis teismas“. Susipažinę su Bukovinos vienuolynais, vykstame link Sigišoaros. Pravažiuojame pro Bikazo miestelį, esantį šalia didžiausios Rumunijos Bikazo užtvankos. Sustojame vienoje iš apžvalgos aikštelių, kur atsiveria panorama į garsųjį Ceahlau kalną (1907 m) ir kalnų masyvą, vadinamą Rumunijos Olimpu. Grožimės didingais kalnais bei įspūdingo dydžio uolomis. Kelionę tęsiame Bikazo kalnų tarpekliu, kurio sienos kyla į 300 m aukštį vykstame į Transilvanijos širdį – Sigišoaros apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai. Pradedame pažintį su Transilvanija – kraštu, apipintu legendomis ir padavimais. Transilvanija – Rumunijos Karpatų širdis. Šiandien Transilvanija daugiausia žinoma dėl savo mitų apie vampyrus ir kraujo ištroškusį grafą Drakulą. Čia dunkso aukščiausios šalies viršukalnės, iš kurių išteka ilgiausios Rumunijos upės. Regionas garsėja dakų kultūros palikimu, pilimis, bažnyčiomis – tvirtovėmis, viduramžių miestais, kalnų kurortais ir kerinčia gamta. Pažintis su miestu – tvirtove ant Trnavos upės kranto – Sigišoara. Sigišoara įsikūrusi Transilvanijos regione, Vidurio Rumunijoje. Gyvenvietė pradėjo plėstis, kai čia, XII amžiuje, kviečiami vengrų valdovų, atvyko saksai. Ilgainiui Sigišoara tapo gerai įtvirtintu, vienu svarbiausių regiono prekybinių ir strateginių taškų. Tai vienas seniausių viduramžių miestų Europoje, įtrauktų į UNESCO paveldo sąrašą. „Transilvanijos perlas“ – taip šį saksų XII-XVIIa. pastatytą miestą vadina rumunai. Čia gimė ir vaikystę praleido būsimasis Valachijos valdovas Vladas Tepeš, žinomas Drakulos vardu. Aplankome vienintelę viduramžių tvirtovę, kurioje gyvenama ir dabar. Senamiestyje apžiūrime miesto simbolį – Laikrodžio bokštą, pasivaikštome siauromis senamiesčio gatvelėmis. Aplankome ant Mokyklos kalvos esančią Liuteronų bažnyčią*, į kurią veda 175 pakopų dengti laiptai, joje saugomi vertingi XV a. paveikslai. Tęsiame pažintį su Transilvanija, vykstame į Brašovą – miestą, kurį senos dakų gyvenvietės vietoje 1211 m. įkūrė kryžiuočiai. Tai vienas žavingiausių Rumunijos miestų, savo senosios architektūros dėka išsaugojusių viduramžių dvasią, ne kartą tapęs istorinių kino filmų filmavimo aikštele. Apžiūrime įspūdingas Brašovo gynybines sienas, lankome senąją miesto rotušę, pasivaikštome po rotušės aikštę su spalvingais istoriniais pastatais, apžiūrime Juodąją bažnyčią, kurios bokšte yra 7 tonas sveriantis varpas. Esant galimybei, pasikeliame funikulieriumi* į Timpa kalno viršūnę, iš kur atsiveria įspūdinga miesto panorama. Vingiuotais kalnų keliais keliaujame į Brano pilį, pastatytą 1382 m. kad apsaugotų Brano perėją nuo turkų antpuolių. Pažintis su airių rašytojo Bremo Stoukerio personažu – žymiuoju Vladu Drakula. Lankome Brano* pilį, kurioje Drakula praleido kelias naktis. Brano pilis yra puikus gotikinės architektūros pavyzdys Transilvanijoje. Siauri spiraliniai laiptai veda per šešiasdešimt dekoruotų kambarių, kurių dauguma sujungti požeminiais pasažais. Kambariuose eksponuojamos XIV-XIX a. baldų, ginklų ir šarvų kolekcijos. Gėrimės nuo pilies atsiveriančia vaizdinga jaukaus Brano miestelio panorama. Išvykstame į Sinajos kalnų kurortą. Pažintis su Sinaja – „Karpatų perlu“, kalnų kurortu, įsikūrusiu 1000 m aukštyje virš jūros lygio Bucegi kalnų (Pietų Karpatai) papėdėje, gražiame Prachovos upės slėnyje. Šis kurortas ne veltui vadinamas karališkuoju – karalius Karolis I-asis Sinają buvo pasirinkęs savo vasaros rezidencija. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai. Iš Busteni keltuvu* pakylame į daugiau kaip 2200 m aukštyje esantį Furnikos kalną, kur pasigrožime vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis „Sfinksu“ bei „Senutėmis“. Tolumoje boluoja aukščiausia Bucegi kalnų Omu viršukalnė (2505m). Pageidaujantys gali pasivaikščioti kalnų takeliais. Nusileidus ekskursija po Pelešo* rūmus ir juos supantį parką. Rūmai vadinami vienu iš Rumunijos architektūros šedevrų, pastatyti Karaliaus Karolio I užsakymu 1873 m. ir baigti 1883 m. Pelešo rūmai iki 1947 m. buvo Rumunijos karališkosios šeimos vasaros rezidencija. 160 Pelešo rūmų kambarių puošia Europos meno kūriniai: paveikslai, Murano krištolo sietynai ir Kordobos oda aptrauktos sienos. Kiekvienas kambarys yra dekoruotas skirtingu stiliumi arba tema. Yra mini teatras, Muzikos kambarys (Indija), Turkijos salonas, Didysis salonas (Italija), Tarybos kambarys (Šveicarija), Moor Hall ir dar daugiau. Esant galimybei, apsilankymas garsiajame Sinajos vienuolyne. Nakvynė viešbutyje.

6 diena
Pusryčiai. Kelionę tęsiame į Sibiu. Atvykstame į vieną romantiškiausių šalies miestų ir svarbiausių kultūrinių centrų Rumunijoje. Lankome kadaise Vokietijos pirklių, vadinamųjų Transilvanijos saksonų, lėšomis pastatytą įspūdingą senamiestį. Senąjį miestą sudaro Aukštutinis ir Žemutinis miestai su galingais įtvirtinimais. Apžiūrime Didžiąją aikštę, Patarėjų* bokštą, iš kurio viršutinio aukšto angų galima gėrėtis miesto vaizdais, Melagių tiltą, evangelikų bažnyčią su įspūdingu varpinės bokštu. Esant galimybei, aplankome Brukentalio* rūmų muziejų, kuriame sukauptos neįkainojamos dailės, skulptūros, sidabro dirbinių ir keramikos kolekcijos. Neatsitiktinai Brukentalio rūmai meno pasaulyje vadinami transilvaniškuoju Luvru. Išvykstame iš Sibiu į Hunedoarą. Lankome XIV a. gotikos šedevrą – Hunyado* pilį, kurioje, pasak legendos, buvo kalinamas grafas Drakula. Pilis užima 7000 kv.m. teritoriją, joje yra net 42 kambariai. Pilyje apžiūrime tarybos ir kunigaikščių sales, koplyčią, aplankome pilies muziejų. Nakvynė viešbutyje.

7 diena
Pusryčiai. Keliaujame per Rumuniją, Vengriją. Atvykstame į istorinį vengrų vyndarystės regioną – Tokajų, kuriame nuo 1576m. gaminamas Tokajaus vynas. Tai seniausias iš tauriojo puvinio paveiktų aszu vynuogių spaudžiamas vynas pasaulyje. 2002 m. šis regionas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Esant galimybei, grupės pageidavimu, Tokajaus vyno *degustavimas. Išvykimas į Slovakiją.

Pavakare atvykstame į Košicę – vieną stambiausių ir seniausių Slovakijos miestų, turtingą savo praeitimi ir daugybe unikalių istorijos paminklų. Lankome Košicės pasididžiavimą – istorinį centrą su gotikine Šv. Elžbietos katedra (1345-1508 m.). Aikštės kompleksui priklauso Šv. Mykolo (XIV a) koplyčia ir 14 metrų aukščio maro stulpas, kurio viršūnę vainikuoja Šv. Mergelės Marijos figūra, apačioje – Šv. Josifo, Stepono ir Vladislovo skulptūros. Taip pat apžiūrime istorizmo stiliuje pastatytą teatrą, kurio kupolą vainikuoja Rytinės žvaigždės figūra; rokoko stiliaus miesto rotušę ir jėzuitų bažnyčią, kurios puikiai įsilieja į pagrindinės miesto gatvės Glavna architektūrinį ansamblį. Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

KELIONĖS KAINA: 679 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*kelionė autobusu;
*7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
*kelionės vadovo paslaugos – ekskursinė programa;
*kelionės dokumentų sutvarkymas.

Papildomos išlaidos: mokami objektai, mokamos paslaugos(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~130 €

PASTABA: Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės. 

APMOKĖJIMAS. Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia susimokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

MOKĖJIMO BŪDAI:
Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

REIKALINGI DKUMENTAI:
LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 696 84 064 – Aurelija, el. paštas: bustravel@smail.lt

Nr.:136998
Datos: 2024 08 10 - 2024 08 17
Trukmė: 8 d., 7 n.
Spec. žinutė: GRUPĖ RENKAMA
Kaina: 679 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Išvykimo vietos ir laikas:
  00:15 val. – PC Akropolis, Gegužių gatvė
  00.30 val. – Katedra, Tilžės gatvė
  Galimas turistų paėmimas iš Mažeikių

  1 diena
  Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

  2 diena
  Pusryčiai. Kelionė per Vengriją link Rumunijos. Kelionė per Maramurės regioną į Sapantą, kurioje lankome „linksmąsias kapines“*. Tai kapinės, kuriose nėra jokių tabu, kuriose mirtis yra tema, iš kurios verta juoktis. Kiekvienas antkapis pasakoja mirusio žmogaus istoriją. Tęsiame kelionę grožėdamiesi mažomis bažnytėlėmis, 8 iš jų yra įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Esant galimybei, pakeliui lankome unikalios medinės architektūros XVIII a. pastatytą Barsana* vienuolyną. Grožėdamiesi nuostabiomis panoramomis vykstame link Gura Humorulu. Nakvynė viešbutyje.

  3 diena
  Pusryčiai. Prasideda mūsų pažintis su Rumunijos lobynu. Vienas vaizdingiausių  – tapyti Bukovinos vienuolynai. Jų išorines sienas puošia įmantrios XV ir XVI amžiaus freskos, kuriose pavaizduoti šventųjų ir pranašų portretai, Jėzaus gyvenimo scenos, angelų ir demonų atvaizdai, rojus ir pragaras. Šios bažnyčios, laikomos Bizantijos meno šedevrais, yra unikalios architektūrinės vietos visoje Europoje. Lankome *Moldovitos vienuolyną (UNESCO pasaulio paveldas), esantį Vatra Moldovitei kaime, jis buvo pastatytas Moldovos kunigaikščio Petru Rareso užsakymu 1532 m. Išorinės freskos daugiausia auksinės ir tamsiai mėlynos spalvos. Čia yra ir viena garsiausių Rumunijoje freskų „Konstantinopolio apgultis“. Keliaujame iki *Voroneto vienuolyno (UNESCO pasaulio paveldas). Tai pats žymiausias iš visų vienuolynų, pastatytas Stefano Didžiojo 1438 m. Jo eksterjeras stulbina savo ypatinga mėlyna spalva, kuri iki pat šių dienų išliko tokia pat ryški. Įspūdingiausia freska – „Paskutinis teismas“. Susipažinę su Bukovinos vienuolynais, vykstame link Sigišoaros. Pravažiuojame pro Bikazo miestelį, esantį šalia didžiausios Rumunijos Bikazo užtvankos. Sustojame vienoje iš apžvalgos aikštelių, kur atsiveria panorama į garsųjį Ceahlau kalną (1907 m) ir kalnų masyvą, vadinamą Rumunijos Olimpu. Grožimės didingais kalnais bei įspūdingo dydžio uolomis. Kelionę tęsiame Bikazo kalnų tarpekliu, kurio sienos kyla į 300 m aukštį vykstame į Transilvanijos širdį – Sigišoaros apylinkes. Nakvynė viešbutyje.

  4 diena
  Pusryčiai. Pradedame pažintį su Transilvanija – kraštu, apipintu legendomis ir padavimais. Transilvanija – Rumunijos Karpatų širdis. Šiandien Transilvanija daugiausia žinoma dėl savo mitų apie vampyrus ir kraujo ištroškusį grafą Drakulą. Čia dunkso aukščiausios šalies viršukalnės, iš kurių išteka ilgiausios Rumunijos upės. Regionas garsėja dakų kultūros palikimu, pilimis, bažnyčiomis – tvirtovėmis, viduramžių miestais, kalnų kurortais ir kerinčia gamta. Pažintis su miestu – tvirtove ant Trnavos upės kranto – Sigišoara. Sigišoara įsikūrusi Transilvanijos regione, Vidurio Rumunijoje. Gyvenvietė pradėjo plėstis, kai čia, XII amžiuje, kviečiami vengrų valdovų, atvyko saksai. Ilgainiui Sigišoara tapo gerai įtvirtintu, vienu svarbiausių regiono prekybinių ir strateginių taškų. Tai vienas seniausių viduramžių miestų Europoje, įtrauktų į UNESCO paveldo sąrašą. „Transilvanijos perlas“ – taip šį saksų XII-XVIIa. pastatytą miestą vadina rumunai. Čia gimė ir vaikystę praleido būsimasis Valachijos valdovas Vladas Tepeš, žinomas Drakulos vardu. Aplankome vienintelę viduramžių tvirtovę, kurioje gyvenama ir dabar. Senamiestyje apžiūrime miesto simbolį – Laikrodžio bokštą, pasivaikštome siauromis senamiesčio gatvelėmis. Aplankome ant Mokyklos kalvos esančią Liuteronų bažnyčią*, į kurią veda 175 pakopų dengti laiptai, joje saugomi vertingi XV a. paveikslai. Tęsiame pažintį su Transilvanija, vykstame į Brašovą – miestą, kurį senos dakų gyvenvietės vietoje 1211 m. įkūrė kryžiuočiai. Tai vienas žavingiausių Rumunijos miestų, savo senosios architektūros dėka išsaugojusių viduramžių dvasią, ne kartą tapęs istorinių kino filmų filmavimo aikštele. Apžiūrime įspūdingas Brašovo gynybines sienas, lankome senąją miesto rotušę, pasivaikštome po rotušės aikštę su spalvingais istoriniais pastatais, apžiūrime Juodąją bažnyčią, kurios bokšte yra 7 tonas sveriantis varpas. Esant galimybei, pasikeliame funikulieriumi* į Timpa kalno viršūnę, iš kur atsiveria įspūdinga miesto panorama. Vingiuotais kalnų keliais keliaujame į Brano pilį, pastatytą 1382 m. kad apsaugotų Brano perėją nuo turkų antpuolių. Pažintis su airių rašytojo Bremo Stoukerio personažu – žymiuoju Vladu Drakula. Lankome Brano* pilį, kurioje Drakula praleido kelias naktis. Brano pilis yra puikus gotikinės architektūros pavyzdys Transilvanijoje. Siauri spiraliniai laiptai veda per šešiasdešimt dekoruotų kambarių, kurių dauguma sujungti požeminiais pasažais. Kambariuose eksponuojamos XIV-XIX a. baldų, ginklų ir šarvų kolekcijos. Gėrimės nuo pilies atsiveriančia vaizdinga jaukaus Brano miestelio panorama. Išvykstame į Sinajos kalnų kurortą. Pažintis su Sinaja – „Karpatų perlu“, kalnų kurortu, įsikūrusiu 1000 m aukštyje virš jūros lygio Bucegi kalnų (Pietų Karpatai) papėdėje, gražiame Prachovos upės slėnyje. Šis kurortas ne veltui vadinamas karališkuoju – karalius Karolis I-asis Sinają buvo pasirinkęs savo vasaros rezidencija. Nakvynė viešbutyje.

  5 diena
  Pusryčiai. Iš Busteni keltuvu* pakylame į daugiau kaip 2200 m aukštyje esantį Furnikos kalną, kur pasigrožime vėjo, saulės ir lietaus sukurtomis skulptūromis „Sfinksu“ bei „Senutėmis“. Tolumoje boluoja aukščiausia Bucegi kalnų Omu viršukalnė (2505m). Pageidaujantys gali pasivaikščioti kalnų takeliais. Nusileidus ekskursija po Pelešo* rūmus ir juos supantį parką. Rūmai vadinami vienu iš Rumunijos architektūros šedevrų, pastatyti Karaliaus Karolio I užsakymu 1873 m. ir baigti 1883 m. Pelešo rūmai iki 1947 m. buvo Rumunijos karališkosios šeimos vasaros rezidencija. 160 Pelešo rūmų kambarių puošia Europos meno kūriniai: paveikslai, Murano krištolo sietynai ir Kordobos oda aptrauktos sienos. Kiekvienas kambarys yra dekoruotas skirtingu stiliumi arba tema. Yra mini teatras, Muzikos kambarys (Indija), Turkijos salonas, Didysis salonas (Italija), Tarybos kambarys (Šveicarija), Moor Hall ir dar daugiau. Esant galimybei, apsilankymas garsiajame Sinajos vienuolyne. Nakvynė viešbutyje.

  6 diena
  Pusryčiai. Kelionę tęsiame į Sibiu. Atvykstame į vieną romantiškiausių šalies miestų ir svarbiausių kultūrinių centrų Rumunijoje. Lankome kadaise Vokietijos pirklių, vadinamųjų Transilvanijos saksonų, lėšomis pastatytą įspūdingą senamiestį. Senąjį miestą sudaro Aukštutinis ir Žemutinis miestai su galingais įtvirtinimais. Apžiūrime Didžiąją aikštę, Patarėjų* bokštą, iš kurio viršutinio aukšto angų galima gėrėtis miesto vaizdais, Melagių tiltą, evangelikų bažnyčią su įspūdingu varpinės bokštu. Esant galimybei, aplankome Brukentalio* rūmų muziejų, kuriame sukauptos neįkainojamos dailės, skulptūros, sidabro dirbinių ir keramikos kolekcijos. Neatsitiktinai Brukentalio rūmai meno pasaulyje vadinami transilvaniškuoju Luvru. Išvykstame iš Sibiu į Hunedoarą. Lankome XIV a. gotikos šedevrą – Hunyado* pilį, kurioje, pasak legendos, buvo kalinamas grafas Drakula. Pilis užima 7000 kv.m. teritoriją, joje yra net 42 kambariai. Pilyje apžiūrime tarybos ir kunigaikščių sales, koplyčią, aplankome pilies muziejų. Nakvynė viešbutyje.

  7 diena
  Pusryčiai. Keliaujame per Rumuniją, Vengriją. Atvykstame į istorinį vengrų vyndarystės regioną – Tokajų, kuriame nuo 1576m. gaminamas Tokajaus vynas. Tai seniausias iš tauriojo puvinio paveiktų aszu vynuogių spaudžiamas vynas pasaulyje. 2002 m. šis regionas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Esant galimybei, grupės pageidavimu, Tokajaus vyno *degustavimas. Išvykimas į Slovakiją.

  Pavakare atvykstame į Košicę – vieną stambiausių ir seniausių Slovakijos miestų, turtingą savo praeitimi ir daugybe unikalių istorijos paminklų. Lankome Košicės pasididžiavimą – istorinį centrą su gotikine Šv. Elžbietos katedra (1345-1508 m.). Aikštės kompleksui priklauso Šv. Mykolo (XIV a) koplyčia ir 14 metrų aukščio maro stulpas, kurio viršūnę vainikuoja Šv. Mergelės Marijos figūra, apačioje – Šv. Josifo, Stepono ir Vladislovo skulptūros. Taip pat apžiūrime istorizmo stiliuje pastatytą teatrą, kurio kupolą vainikuoja Rytinės žvaigždės figūra; rokoko stiliaus miesto rotušę ir jėzuitų bažnyčią, kurios puikiai įsilieja į pagrindinės miesto gatvės Glavna architektūrinį ansamblį. Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

  8 diena
  Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

  KELIONĖS KAINA: 679 €

  Į kelionės kainą įskaičiuota:
  *kelionė autobusu;
  *7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
  *kelionės vadovo paslaugos – ekskursinė programa;
  *kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Papildomos išlaidos: mokami objektai, mokamos paslaugos(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~130 €

  PASTABA: Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės. 

  APMOKĖJIMAS. Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia susimokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

  MOKĖJIMO BŪDAI:
  Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
  Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

  REIKALINGI DKUMENTAI:
  LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

  INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 696 84 064 – Aurelija, el. paštas: bustravel@smail.lt

  Nr.:136998
  Datos: 2024 08 10 - 2024 08 17
  Trukmė: 8 d., 7 n.
  Spec. žinutė: GRUPĖ RENKAMA
  Kaina: 679 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė