Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

Novaturo pasiūlymas egzotinei kelionei į MEKSIKĄ

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui…
Jei ieškote nuotykių ir egzotikos, rekomenduojame keliauti per šalį, aplankant senovinius actekų ir majų civilizacijos paminklus, didžiuosius kolonijinius miestus, įkurtus ankstesnių civilizacijų miestų vietoje, ugnikalnius, Sierra Madre kalnus, krioklius, kanjonus. Daug iš šių objektų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Norintys atsipalaiduoti, pasimėgauti kokteiliais, saule, šiltu žydru vandeniu, koralais ir paplūdimiais neapsiriks pasirinkę Kankuno, Cozumel salos, Playa del Carmen ar kitus Riviera Maya, Karibų jūros pakrantės kurortus.
Dauguma vykstančiųjų į Meksiką derina poilsį su pažintine programa ir renkasi pažintines-poilsines keliones, kai kelionės pradžioje patirtų įspūdžių gausybę subrandina vėliau ilsėdamiesi paplūdimyje. Taip pat galima užsisakyti poilsinę kelionę ir vietoje pirkti ekskursijas.

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ

Plotas: 1 958 200 kv. km. Meksika Šiaurės Amerikos žemyne tęsiasi nuo šiaurės vakarų į pietryčius daugiau nei 3000 km, susiaurėdama ties Tehuantepeko sąsmauka pietuose ir besitęsdama į šiaurės rytus Jukatano pusiasaliu.
Sostinė: Meksikas – vienas didžiausių miestų pasaulyje, metropolinėje teritorijoje gyvena 21,2 mln. gyventojų.
Gyventojų skaičius: 130 222 815 gyventojai (2017 m.)
Gyventojų sudėtis: 70% metisų, 10% Amerikos indėnų, 20% baltųjų.
Valstybinė kalba: ispanų. Taip pat kalba nahuatlių ir dar 60 kitų indėnų kalbų.
Religija: Romos katalikai (90%), kiti krikščionys (7%), kiti (3%).
Valiuta: Meksikos pensas
Politinė sistema – pagal 1917 m. konstituciją Meksika yra federacinė respublika. Valstybės vadovas – prezidentas, kurio rankose – ir vykdomoji valdžia. Įstatymų leidžiamoji valdžia – Kongresas, sudarytas iš Senato ir Atstovų Rūmų.

VIZA

Lietuvos Respublikos piliečiai šalyje be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

KLIMATAS

Klimatas labai priklauso nuo aukštumos: pakrantėje tropinis, aukštikalnėse – vėsus ar net šaltas.
Šiaurės vakarų Meksika ir šiaurinė žemyninė dalis yra sausesnės nei likusi Meksika. Vasarą žemyninėje dalyje karšta, žiemą šalta, kartais temperatūra nukrenta žemiau nulio. Žemyninėje dalyje aukštumose ir kalnuose klimatas taip pat sausas, o kalnų viršūnės dažnai padengtos sniegu. Likusioje Meksikos dalyje visus metus vyrauja karštas ir drėgnas tropinis klimatas: nuo gegužės iki spalio tęsiasi karštasis ir drėgnasis sezonas, karščiausi ir drėgniausi mėnesiai – nuo birželio iki rugsėjo.

VIRTUVĖ

Meksikietiška virtuvė pasižymi savo aromatų įvairove, plačiu įvairių prieskonių naudojimu, spalvingu dekoravimu. Kukurūzai ir pupelės nuo seniausių laikų buvo svarbiausi meksikiečių maisto produktai. Kukurūzai valgomi virti, tačiau dažniausiai iš jų gaminama tešla (masa), iš kurios ruošiami įvairūs produktai – tortilijos, tamalė, gorditos ir daug kt. Meksikietiška virtuvė žymi savo aštrių prieskonių įvairove: daugelis patiekalų neapsieina be čili pipirų, paprikos, česnakų, svogūnų, taip pat dažnai naudojamas cinamonas, kmynas, raudonėlis, kalendra, kakava ir kt. Kartu su Meksikos užkariavimu po šalį paplito ryžiai ir dabar tai yra vienas svarbiausių maisto produktų. Gausi padažų (salsa, tabasco, guakamolė) įvairovė.

MIESTAI IR KURORTAI

• Meksikas – šalies sostinė ir vienas iš trijų didžiausių pasaulio miestų. Mieste rasite muziejus, sodus, prekybos centrus, kavines, restoranus, klubus. Tai vienas gražiausių Amerikos miestų.
• Gvadalahara – antras pagal dydį Meksikos miestas. Vaikštant mieste galima apsilankyti parkuose, pasigrožėti įspūdingais fontanais, pasiklausyti gatvės dainininkų, paragauti tradicinių patiekalų bei išbandyti tikros meksikietiškos tekilos. Švelnus pavasario oras šiame mieste vyrauja ištisus metus.
• Teotihuakanas – tai galingiausia buvusi Amerikos indėnų sostinė, šiandien tai UNESCO saugomas „Dievų miestas“. Užkopus į saulės ir mėnulio piramides galima išvysti Mirusiųjų alėją, Ketcalkoatlio šventyklą.
• Kankunas – tai kurortinis miestas pietryčių Meksikoje. Anksčiau čia gyveno majai, besiverčiantys žvejyba, tačiau per paskutiniuosius 30 metų Kankunas susiformavo kaip turizmo centras. Ir ne veltui – čia driekiasi 17 km ilgio sidabriškai balto smėlio paplūdimys, kur rytinis turkio spalvos Karibų jūros skalaujamas krantas – puiki vieta banglentininkams, o šiaurinis, apsaugotas nuo bangų – idealus maudytis vaikams ir nemėgstantiems bangų. Maisto ieškojimas – savotiškas potyris, čia karaliauja meksikietiška, itališka, žemyninė virtuvės, restoranai bet kokiam skoniui. Čia lengva apsipirkti – Kukulkan Plaza centre įsikūrusios 250 parduotuvių, tikrai rasite tai, ko ieškote. Gatvėse unikaliais dirbiniais prekiauja vietos menininkai. Kankuno apylinkėse – 2000 metų senumo majų šventyklos ir griuvėsiai. Populiariausios vietos – Čičen Itsa ir Tulumas.
• Merida – tai Jukatano valstijos sostinė ir didžiausias miestas, kuriame gyvena 720 000 gyventojų. Merida – mažiausiu nusikalstamumu ir švarumu išsiskiriantis Meksikos miestas. Ji įkurta 1542 m. ant majų T’ho, penkių kalvų miesto, kuris ilgai buvo majų kultūros ir veiklos centras. Daug majų skaptuotų akmenų panaudoti ispanų kolonistų pastatams Meridos senamiestyje statyti. Jų matyti, pvz., ir seniausios katedros Amerikos žemyne sienose. Meridoje yra antras pagal dydį istorinis centras Amerikoje, dar vadinamas Plaza Grande, pirmą vietą užleidžiantis Meksikui. Tai anksčiau buvo majų šventykla, o dabar stovi viena seniausių Meksikoje San Ildefonso katedra. Čia taip pat išlikę Montecho, Meridos įkūrėjo ir Jukatano pusiasalio nukariautojo, rūmai, išsiskiriantys prabanga ir ištaigingumu. Palei Calle 60 gatvę stovi Iglesia de Jesus, Teatro Peon Contreras, Universidad de Yucatan ir kiti XVII – XIX a. pastatai. Taip pat galima apsilankyti miesto ir regioniniame antropologijos muziejuose. Merida – puiki vieta pradėti vienos ar daugiau dienų ekskursijas: besidomintiems eko turizmu (archeologija, paukščių stebėjimas, gamta, keliavimas dviračiais, plaukimas kajakais), menų ir majų kultūra (vykstama į Čičen Itsą, Ušmalį ir Kalakmulą).
• Cozumel sala – tai sala Karibų jūroje, prie Playa del Carmen su 70 000 gyventojų, 71 km nuo Kankuno. Sala apie 48 km ilgio ir 16 km pločio, tai didžiausia Meksikos sala Atlanto vandenyno pusėje. Prie jos yra ne mažiau kaip 100 pasaulinio lygio nardymo vietų ir ne mažiau kaip tuzinas iš jų tinka plaukioti su vamzdeliu. Saloje siūlomos įvairios atrakcijos atvykusiems: išvykos sausuma džipais, keturračiais motociklais, arkliais, dviračiais; taip pat nardymas, koralų rifų apžiūrėjimas, plaukiojimas laivu, žvejojimas jūroje ir, be abejo, įvairios pramogos norintiems tiesiog atsipalaiduoti. Saloje yra ekologinis parkas, vaizdingas Celarain švyturys, nemažas Jūrų muziejus ir nepakartojami paplūdimiai. Tai pat galima aplankyti majų archeologines vietoves – El Castillo Real ir Aguada Grande.
• Playa del Carmen – tai kosmopolitiškas miestelis Meksikos Riviera Maya širdyje su 60 000 gyventojų. Čia viena geriausių vietų pakrantėje nardyti ir plaukioti su vamzdeliu bei apžiūrėti rifus. Miestas pakankamai mažas, kad galėtumėte pėsčiomis nueiti visur, kur tik reikia. Dėl geografinės padėties ir siūlomų pramogų šis miestas tampa idealia vieta atostogauti mėgstantiems poilsį, siurbčioti „margaritą“, plaukioti šiltoje jūroje ir mėgautis vėsiu vandenyno brizu.
• Rivera Maya – tai turistinė sritis, žymi savo visapusiais ištekliais, viešbučiais, pradedant nuo grandiozinių ir baigiant mažyčiais, išsidėsčiusiais palei paplūdimį. Vidutinė vandens temperatūra 24 °C, ir per metus beveik nesvyruoja, o vidutinė metinė oro temperatūra 25-30 °C. Čia vis dažniau apsistoja mėgstantys prabangą turistai – tai pastebima iš intensyviai statomų prabangių vilų ir jachtų, prisišvartuojančių prieplaukose.

LANKYTINI OBJEKTAI

• Čapultepeko pilis – tai pilis, įsikūrusi Meksike, aplink pilį yra parkas. Šioje pilyje kažkada buvo karo akademija, imperatorių ir prezidentų rezidencija, observatorija, o šiuo metu čia įsikūręs Nacionalinis istorijos muziejus.
• Čičen Iča – Meksikos Jukatano pusiasalyje išlikę majų miesto Čičen Ica griuvėsiai. Garsiausias išlikęs statinys Čičen Icoje – Kukulkano piramidė, turinti 365 laiptelius – po vieną kiekvienai metų dienai. Kukulkano piramidė buvo naudojama kaip kalendorius: 9 piramidės lygius dengia 52 plokštės.
• Senoji katedra – tai didžiausia ir seniausia katedra Amerikoje. Ši katedra buvo pradėta statyti 1573 metais. Dviejuose katedros bokštuose yra 25 varpai ir 16 koplyčių. Kriptose palaidoti beveik visi šalies arkivyskupai.
• El Arco de Cabo San Lucas – arka piečiausiame Kalifornijos pusiasalio taške. Ties šia arka susijungia Ramusis vandenynas ir Kalifornijos įlanka. Cabo San Lucas pasižymi smėlėtais paplūdimiais ir yra labai pamėgtas nardytojų.
• Vario (Koperio) kanjonas – vienas didžiausių kanjonų kompleksų pasaulyje – Vario kanjonas, savo dydžiu keliskart lenkiantis JAV Didįjį Kanjoną. Šis kanjonas yra Meksikos Čihuahua valstijoje. Čia driekiasi 6 didelių kanjonų grupė, ir dar du šimtai smulkesnių kanjonų.
• Majų kelias – tai kelias, kuris veda per Meksiką, Gvatemalą, Belizą ir Hondūrą. Būnant čia rekomenduojama aplankyti Palenque, Tikalio, Kopano miesto griuvėsius, San Cristobal de las Caso miestelį, majų kaimelius.
• Xochimilico – tai Meksiko miesto rajonų, nuo miesto centro esantis apie 28 km. Šis rajonas garsus savo kanalų sistema, kuri yra senovinio Xochimilco ežero palikimas. Turistai čia plukdomi specialiomis valtimis. Vieta yra mėgstama turistų ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

KONTAKTINĖ INFORMACIJA TEL. 8 670 88 723 Indrė

Nr.:116424
Datos: 2023 01 08
Trukmė: 13 n.
Kaina: nuo 1589 Eur/asm.

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Meksika – tai kontrastų kupina šalis. Čia atrasime ir galingų majų bei actekų civilizacijų palikimą, ir kolonijinių miestų. Šalia šiuolaikinių didžiulių miestų – visai nepaliesta gamta, ugnikalnių ir viršukalnių sniegynų panoramos, nuostabūs paplūdimiai, skaidrus žydras vanduo, aštrokas pikantiškas maistas, nesuskaičiuojama gausybė įvairios floros ir faunos ir neįprastas gyvenimo tempas. Visa tai stulbina ir palieka neišdildomą įspūdį visam gyvenimui…
  Jei ieškote nuotykių ir egzotikos, rekomenduojame keliauti per šalį, aplankant senovinius actekų ir majų civilizacijos paminklus, didžiuosius kolonijinius miestus, įkurtus ankstesnių civilizacijų miestų vietoje, ugnikalnius, Sierra Madre kalnus, krioklius, kanjonus. Daug iš šių objektų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  Norintys atsipalaiduoti, pasimėgauti kokteiliais, saule, šiltu žydru vandeniu, koralais ir paplūdimiais neapsiriks pasirinkę Kankuno, Cozumel salos, Playa del Carmen ar kitus Riviera Maya, Karibų jūros pakrantės kurortus.
  Dauguma vykstančiųjų į Meksiką derina poilsį su pažintine programa ir renkasi pažintines-poilsines keliones, kai kelionės pradžioje patirtų įspūdžių gausybę subrandina vėliau ilsėdamiesi paplūdimyje. Taip pat galima užsisakyti poilsinę kelionę ir vietoje pirkti ekskursijas.

  BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ

  Plotas: 1 958 200 kv. km. Meksika Šiaurės Amerikos žemyne tęsiasi nuo šiaurės vakarų į pietryčius daugiau nei 3000 km, susiaurėdama ties Tehuantepeko sąsmauka pietuose ir besitęsdama į šiaurės rytus Jukatano pusiasaliu.
  Sostinė: Meksikas – vienas didžiausių miestų pasaulyje, metropolinėje teritorijoje gyvena 21,2 mln. gyventojų.
  Gyventojų skaičius: 130 222 815 gyventojai (2017 m.)
  Gyventojų sudėtis: 70% metisų, 10% Amerikos indėnų, 20% baltųjų.
  Valstybinė kalba: ispanų. Taip pat kalba nahuatlių ir dar 60 kitų indėnų kalbų.
  Religija: Romos katalikai (90%), kiti krikščionys (7%), kiti (3%).
  Valiuta: Meksikos pensas
  Politinė sistema – pagal 1917 m. konstituciją Meksika yra federacinė respublika. Valstybės vadovas – prezidentas, kurio rankose – ir vykdomoji valdžia. Įstatymų leidžiamoji valdžia – Kongresas, sudarytas iš Senato ir Atstovų Rūmų.

  VIZA

  Lietuvos Respublikos piliečiai šalyje be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

  KLIMATAS

  Klimatas labai priklauso nuo aukštumos: pakrantėje tropinis, aukštikalnėse – vėsus ar net šaltas.
  Šiaurės vakarų Meksika ir šiaurinė žemyninė dalis yra sausesnės nei likusi Meksika. Vasarą žemyninėje dalyje karšta, žiemą šalta, kartais temperatūra nukrenta žemiau nulio. Žemyninėje dalyje aukštumose ir kalnuose klimatas taip pat sausas, o kalnų viršūnės dažnai padengtos sniegu. Likusioje Meksikos dalyje visus metus vyrauja karštas ir drėgnas tropinis klimatas: nuo gegužės iki spalio tęsiasi karštasis ir drėgnasis sezonas, karščiausi ir drėgniausi mėnesiai – nuo birželio iki rugsėjo.

  VIRTUVĖ

  Meksikietiška virtuvė pasižymi savo aromatų įvairove, plačiu įvairių prieskonių naudojimu, spalvingu dekoravimu. Kukurūzai ir pupelės nuo seniausių laikų buvo svarbiausi meksikiečių maisto produktai. Kukurūzai valgomi virti, tačiau dažniausiai iš jų gaminama tešla (masa), iš kurios ruošiami įvairūs produktai – tortilijos, tamalė, gorditos ir daug kt. Meksikietiška virtuvė žymi savo aštrių prieskonių įvairove: daugelis patiekalų neapsieina be čili pipirų, paprikos, česnakų, svogūnų, taip pat dažnai naudojamas cinamonas, kmynas, raudonėlis, kalendra, kakava ir kt. Kartu su Meksikos užkariavimu po šalį paplito ryžiai ir dabar tai yra vienas svarbiausių maisto produktų. Gausi padažų (salsa, tabasco, guakamolė) įvairovė.

  MIESTAI IR KURORTAI

  • Meksikas – šalies sostinė ir vienas iš trijų didžiausių pasaulio miestų. Mieste rasite muziejus, sodus, prekybos centrus, kavines, restoranus, klubus. Tai vienas gražiausių Amerikos miestų.
  • Gvadalahara – antras pagal dydį Meksikos miestas. Vaikštant mieste galima apsilankyti parkuose, pasigrožėti įspūdingais fontanais, pasiklausyti gatvės dainininkų, paragauti tradicinių patiekalų bei išbandyti tikros meksikietiškos tekilos. Švelnus pavasario oras šiame mieste vyrauja ištisus metus.
  • Teotihuakanas – tai galingiausia buvusi Amerikos indėnų sostinė, šiandien tai UNESCO saugomas „Dievų miestas“. Užkopus į saulės ir mėnulio piramides galima išvysti Mirusiųjų alėją, Ketcalkoatlio šventyklą.
  • Kankunas – tai kurortinis miestas pietryčių Meksikoje. Anksčiau čia gyveno majai, besiverčiantys žvejyba, tačiau per paskutiniuosius 30 metų Kankunas susiformavo kaip turizmo centras. Ir ne veltui – čia driekiasi 17 km ilgio sidabriškai balto smėlio paplūdimys, kur rytinis turkio spalvos Karibų jūros skalaujamas krantas – puiki vieta banglentininkams, o šiaurinis, apsaugotas nuo bangų – idealus maudytis vaikams ir nemėgstantiems bangų. Maisto ieškojimas – savotiškas potyris, čia karaliauja meksikietiška, itališka, žemyninė virtuvės, restoranai bet kokiam skoniui. Čia lengva apsipirkti – Kukulkan Plaza centre įsikūrusios 250 parduotuvių, tikrai rasite tai, ko ieškote. Gatvėse unikaliais dirbiniais prekiauja vietos menininkai. Kankuno apylinkėse – 2000 metų senumo majų šventyklos ir griuvėsiai. Populiariausios vietos – Čičen Itsa ir Tulumas.
  • Merida – tai Jukatano valstijos sostinė ir didžiausias miestas, kuriame gyvena 720 000 gyventojų. Merida – mažiausiu nusikalstamumu ir švarumu išsiskiriantis Meksikos miestas. Ji įkurta 1542 m. ant majų T’ho, penkių kalvų miesto, kuris ilgai buvo majų kultūros ir veiklos centras. Daug majų skaptuotų akmenų panaudoti ispanų kolonistų pastatams Meridos senamiestyje statyti. Jų matyti, pvz., ir seniausios katedros Amerikos žemyne sienose. Meridoje yra antras pagal dydį istorinis centras Amerikoje, dar vadinamas Plaza Grande, pirmą vietą užleidžiantis Meksikui. Tai anksčiau buvo majų šventykla, o dabar stovi viena seniausių Meksikoje San Ildefonso katedra. Čia taip pat išlikę Montecho, Meridos įkūrėjo ir Jukatano pusiasalio nukariautojo, rūmai, išsiskiriantys prabanga ir ištaigingumu. Palei Calle 60 gatvę stovi Iglesia de Jesus, Teatro Peon Contreras, Universidad de Yucatan ir kiti XVII – XIX a. pastatai. Taip pat galima apsilankyti miesto ir regioniniame antropologijos muziejuose. Merida – puiki vieta pradėti vienos ar daugiau dienų ekskursijas: besidomintiems eko turizmu (archeologija, paukščių stebėjimas, gamta, keliavimas dviračiais, plaukimas kajakais), menų ir majų kultūra (vykstama į Čičen Itsą, Ušmalį ir Kalakmulą).
  • Cozumel sala – tai sala Karibų jūroje, prie Playa del Carmen su 70 000 gyventojų, 71 km nuo Kankuno. Sala apie 48 km ilgio ir 16 km pločio, tai didžiausia Meksikos sala Atlanto vandenyno pusėje. Prie jos yra ne mažiau kaip 100 pasaulinio lygio nardymo vietų ir ne mažiau kaip tuzinas iš jų tinka plaukioti su vamzdeliu. Saloje siūlomos įvairios atrakcijos atvykusiems: išvykos sausuma džipais, keturračiais motociklais, arkliais, dviračiais; taip pat nardymas, koralų rifų apžiūrėjimas, plaukiojimas laivu, žvejojimas jūroje ir, be abejo, įvairios pramogos norintiems tiesiog atsipalaiduoti. Saloje yra ekologinis parkas, vaizdingas Celarain švyturys, nemažas Jūrų muziejus ir nepakartojami paplūdimiai. Tai pat galima aplankyti majų archeologines vietoves – El Castillo Real ir Aguada Grande.
  • Playa del Carmen – tai kosmopolitiškas miestelis Meksikos Riviera Maya širdyje su 60 000 gyventojų. Čia viena geriausių vietų pakrantėje nardyti ir plaukioti su vamzdeliu bei apžiūrėti rifus. Miestas pakankamai mažas, kad galėtumėte pėsčiomis nueiti visur, kur tik reikia. Dėl geografinės padėties ir siūlomų pramogų šis miestas tampa idealia vieta atostogauti mėgstantiems poilsį, siurbčioti „margaritą“, plaukioti šiltoje jūroje ir mėgautis vėsiu vandenyno brizu.
  • Rivera Maya – tai turistinė sritis, žymi savo visapusiais ištekliais, viešbučiais, pradedant nuo grandiozinių ir baigiant mažyčiais, išsidėsčiusiais palei paplūdimį. Vidutinė vandens temperatūra 24 °C, ir per metus beveik nesvyruoja, o vidutinė metinė oro temperatūra 25-30 °C. Čia vis dažniau apsistoja mėgstantys prabangą turistai – tai pastebima iš intensyviai statomų prabangių vilų ir jachtų, prisišvartuojančių prieplaukose.

  LANKYTINI OBJEKTAI

  • Čapultepeko pilis – tai pilis, įsikūrusi Meksike, aplink pilį yra parkas. Šioje pilyje kažkada buvo karo akademija, imperatorių ir prezidentų rezidencija, observatorija, o šiuo metu čia įsikūręs Nacionalinis istorijos muziejus.
  • Čičen Iča – Meksikos Jukatano pusiasalyje išlikę majų miesto Čičen Ica griuvėsiai. Garsiausias išlikęs statinys Čičen Icoje – Kukulkano piramidė, turinti 365 laiptelius – po vieną kiekvienai metų dienai. Kukulkano piramidė buvo naudojama kaip kalendorius: 9 piramidės lygius dengia 52 plokštės.
  • Senoji katedra – tai didžiausia ir seniausia katedra Amerikoje. Ši katedra buvo pradėta statyti 1573 metais. Dviejuose katedros bokštuose yra 25 varpai ir 16 koplyčių. Kriptose palaidoti beveik visi šalies arkivyskupai.
  • El Arco de Cabo San Lucas – arka piečiausiame Kalifornijos pusiasalio taške. Ties šia arka susijungia Ramusis vandenynas ir Kalifornijos įlanka. Cabo San Lucas pasižymi smėlėtais paplūdimiais ir yra labai pamėgtas nardytojų.
  • Vario (Koperio) kanjonas – vienas didžiausių kanjonų kompleksų pasaulyje – Vario kanjonas, savo dydžiu keliskart lenkiantis JAV Didįjį Kanjoną. Šis kanjonas yra Meksikos Čihuahua valstijoje. Čia driekiasi 6 didelių kanjonų grupė, ir dar du šimtai smulkesnių kanjonų.
  • Majų kelias – tai kelias, kuris veda per Meksiką, Gvatemalą, Belizą ir Hondūrą. Būnant čia rekomenduojama aplankyti Palenque, Tikalio, Kopano miesto griuvėsius, San Cristobal de las Caso miestelį, majų kaimelius.
  • Xochimilico – tai Meksiko miesto rajonų, nuo miesto centro esantis apie 28 km. Šis rajonas garsus savo kanalų sistema, kuri yra senovinio Xochimilco ežero palikimas. Turistai čia plukdomi specialiomis valtimis. Vieta yra mėgstama turistų ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

  KONTAKTINĖ INFORMACIJA TEL. 8 670 88 723 Indrė

  Nr.:116424
  Datos: 2023 01 08
  Trukmė: 13 n.
  Kaina: nuo 1589 Eur/asm.

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė