Susiekite su mumis: 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064, 8 41 399 544, travelcentre@splius.lt

Trys istoriniai Švedijos miestai: Upsala-Sigtuna-Stokholmas

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Išvykimo laikas ir vieta:
06.00 val. – Katedra, Tilžės g.

1 diena.
Anksti ryte išvykimas. Kelionė per Latviją, Estiją. Pietums sustojimas Latvijos–Estijos pasienyje. Po pietų atvykstame į Taliną.
Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po viduramžių gynybine siena apjuostą Talino senamiestį. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele, pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus, ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią. Laisvas laikas.
18:00 val. (Estijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu Baltic Queen išplaukiame į Stokholmą. Įvairios pramogos laive: diskotekos, vaikų žaidimų kambariai, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna ir SPA centras. Nakvynė laivo pasirinktos klasės kajutėse.

2 diena.
Pusryčiai* laive. 10.30 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į karališkąjį Stokholmą.
Ekskursija po Stokholmą – vieną gražiausių sostinių pasaulyje. Miestas įkurtas XIII amžiuje – saloje, ties kuria Melareno ežeras susijungia su Baltijos jūra. Čia buvo pastatyta pirmoji tvirtovė, vadinta Trijų Karūnų pilimi ir Didžioji katedra, o vandenyje aplink salą buvo pastatyta daugybė polių, nuo kurių miestas ir gavo savo pavadinimą. Vykstame prie įspūdingos 1923 m. pastatytos Stokholmo rotušės, kurioje gausu Švedijos istorijos motyvų. Rotušėje nuolat vyksta daugybė renginių, vestuvių ceremonijos bei banketas po Nobelio premijos teikimo ceremonijos. Ekskursijos senamiestyje metu pamatysime StorkyrkanDidžiąją katedrą, kurioje daugybę amžių karūnuojami Švedijos karaliai ir vyksta karališkosios šeimos vestuvių ceremonijos. Šalia katedros pamatysime Karalių rūmus, kurie buvo pastatyti XVIII a., gaisrui sunaikinus čia stovėjusią Trijų Karūnų pilį, bei Švedijos Parlamento rūmus, pastatytus greta esančioje mažoje salelėje. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis užsuksime į Stortorget – Didžiąją aikštę, kur senuosiuose Biržos rūmuose dabar įsikūręs Nobelio muziejus. Pamatysime Vokiečių bažnyčią, praeisime siauriausia Stokholmo gatvele, ir apsilankysime Geležies aikštėje, kur viduramžiais vyko geležies rūdos prekyba. Po ekskursijos – laisvas laikas senamiestyje.

Kelionė į buvusią karališkąją vasaros rezidenciją, šiandien Karališkosios šeimos namus – Drottningholmo rūmus – vadinamus „šiaurės Versaliu“. Tai – geriausiai išsilaikiusi karališkoji pilis, reprezentuojanti visą to meto Europos karališkąją architektūrą.
Pilis ir parkas lankytojams dažniausiai atviri ištisus metus. Karališkoji šeima gyvena pilies pietiniame sparne, o likusioji pilies dalis yra atvira lankytojams. Pažintis su karališkąja vasaros rezidencija: pilis, teatras, Kinų paviljonas, baroko ir angliškasis parkai.

Vykstame į Upsalą (~75 km). Nakvynė viešbutyje.

3 diena.
Pusryčiai viešbutyje. Upsala – istorinis miestas centrinėje Švedijoje, garsėjantis savo universitetu ir katedra, Tai – ketvirtasis pagal dydį, esantis prie Fyrisåno upės miestas – Upsalos lėno sostinė.
Ekskursija po Upsalą: Domkyrkan yra didžiausia Skandinavijoje katedra. Upsalos katedra, Švedijos nacionalinė šventovė, pradėta statyti XX a. septintajame dešimtmetyje ir pašventinta 1435 m. Per septynis šimtmečius čia plūstelėjo milijonai žmonių. Jos požemiuose yra palaidotas Švedijos globėjas Šv. Erikas. Miesto katedroje 1594 m. Švedijos karaliumi buvo vainikuotas LietuvosLenkijos valdovas Zigmantas Vaza, Vazų dinastijos ATR pradininkas. Čia ilsisi ir jo motina Kotryna, kurios garbei katedros koplyčia vadinama Jogailaičių vardu, o sarkofagą puošia Lietuvos ir Švedijos herbas.
Upsalos universitetas – seniausias visoje Skandinavijoje (įkurtas 1477 m.). Kelis amžius jis buvo svarbiausias Šiaurės Europos mokslo centras.
Keli žingsniai nuo katedros, patraukli Švč. Trejybės bažnyčia (Helga Trefaldighets Kyrka), kuri buvo atidaryta 1302 m. Lankytojus iš viso pasaulio pritraukia viduramžiais menančios freskos, kurių daugelis yra garsaus viduramžių dailininko Alberto Pictoro (Alberto tapytojo).
Upsalos miesto parkas (Stadsträdgården) buvo sukurtas XIX amžiaus pabaigoje. Pasivaikščiokite po parką, sustokite pasigrožėti nuostabiomis gėlėmis, kurios žydi pavasarį ir vasarą. Upsalos pilis (Uppsala slott), iš kurios atsiveria vaizdas į miestą, yra oficiali apskrities gubernatoriaus rezidencija ir gali pasigirti turtinga istorija.
Vykstame į Švedijos „Kernavę“ – Sigtuną (~39 km). Sigtuna – pirmasis Švedijos miestas muziejus, įkurtas 10 a.,kurio gatvės alsuoja senove, o Melareno ežero pakrantėje stovi prisišvartavusios senosios vikingų valtys. Sigtuna Švedijos istorijoje užima unikalią vietą. Pažintis su miesteliu: Stora Gatan gatvė – išlaikiusi savo senąją architektūrą, mažiausia rotušė Švedijoje, turgaus aikštė, Šv. Petro, Loros ir Olafo bažnyčių griuvėsiai, senosios Sigtunos runos, pasakojančios Švedijos istoriją. Grįžtame į Upsalą.
Nakvynė viešbutyje Upsaloje.

4 diena.
Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Stokholmą (~75 km).
Pasiplaukiojimas Stokholmo kanalais* yra viena iš atrakcijų, kurios nepatyrę tiesiog negalite palikti šio miesto. Viena iš populiariausių kelionių – nusigauti iki Djurgårdsbrunns kanalo, esančio Djurgården saloje, ir sėsti į keltą. Plaukdami aplink Djurgården salą, pamatysite ne tik didingus rūmus ir jų sodų vaizdus, bet ir modernų Stokholmo miestą.
Vykstame į Stokholmo rytuose esančią muziejų salą – Djurgarden, garsėjančią daugybe parkų ir muziejų. Lankome ABBA muziejų*. Tai – interaktyvus, šiuolaikiškas muziejus. Kas nežino grupės „Abba“, kurios dainos buvo ypač populiarios 1970-ais ir 1980-aisiais metais? „Abba“ visam laikui įėjo į pasaulio ir švedų POP muzikos istoriją, o 2013 m. gegužę buvo pagerbti kaip turintys nuosavą muziejų Stokholme. Verta apsilankyti muziejuje vien todėl, kad jis tikrai nepaprastas ir sukurtas naudojant šiuolaikiškas technologijas, kurios leidžia vaikštant muziejumi, aktyviai kurti savo istoriją „Aš ir Abba“.
Abba“ muziejus nuo pat jo atidarymo yra labai populiarus Švedijoje, ypač tų, kurių jaunystė sutapo su grupės populiarumo viršūne. Patariame apsilankyti ten bei sudainuoti „Abba“ dainas arba virtualiai pasijusti penktu grupės dalyviu jų koncerte.
Abba“ muziejaus ekspozicijoje pristatomi sceniniai kostiumai, muzikos instrumentai, asmeniniai dalyvių daiktai, daugybė afišų ir reklaminių bukletų, kino filmai, vaizdo klipai ir dar daug kas… Be to, studijoje galima įrašyti bet kurią „Abba“ dainą ir pasiimti įrašą atminčiai (parsisiųsti iš oficialaus muziejaus tinklalapio). Bet įdomiausia muziejuje – unikali ir ypač šiuolaikiška galimybė pašokti su grupės narių hologramomis ir pasijusti penktuoju grupės nariu.
Apsilankysime populiariausiame visoje Skandinavijoje laivo „Vasa“ muziejuje*, kuriame eksponuojamas 1628 m. Stokholme nuskendęs ir po 333 metų iškeltas karališkasis karo laivas. „Vasa yra vienintelis pasaulyje išlikęs XVII šimtmečio laivas. Išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno lobiu ir vienu iš įžymiausių turistinių objektų pasaulyje. Vakare, 17:30 val. (Švedijos laiku) iš Stokholmo išplaukiame į Taliną. Vakarą galėsite praleisti laivo restoranuose ir baruose, žiūrėdami įvairius pasirodymus, dalyvaudami renginiuose. Nakvynė laivo kajutėse.

5 diena.
Pusryčiai laive* . Ryte, 10:45 val. (Estijos laiku) atplaukiame į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Kai nakvynė B2-B4 kajutėje (be lango) KELIONĖS KAINA: 
1 asm. 4-vietėje kajutėje 469€
1 asm. 3-vietėje kajutėje 495€
1 asm. 2-vietėje kajutėje 546€
Kai nakvynė A2-A4 kajutėje (su langu)
1 asm. 4-vietėje kajutėje 503€
1 asm. 3-vietėje kajutėje 540€
1 asm. 2-vietėje kajutėje 614€

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė turistinės klasės autobusu;
*2 nakvynės 4-vietėje B klasės laivo kajutėje – be lango;
*2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje (Upsala);
*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;
*Kelionės organizacija.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: mokami objektai ir paslaugos(*):
*gido sistema (ausinukai) – 8 € /asm.;
*lankomiems objektams turėti: ~100 eur /asm.;
*kuro mokestis laive – 14 € /asm. (mokama, užsakant kelionę);
*2 pusryčiai laivo švediško stalo restorane (pageidaujant) – 36 Eur /asm.;
*2 vakarienės laivo švediško stalo restorane (pageidaujant) – 78 Eur /asm.

PASTABOS:
*Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
*Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia susimokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

MOKĖJIMO BŪDAI:
Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 601 97 003 Aistė, pardavimai_travelcentre@splius.lt

 

 

Nr.:132487
Datos: 2024 07 03 - 2024 07 07
Trukmė: 5 d. 4 n.
Spec. žinutė: GRUPĖ RENKAMA
Kaina: 469 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Išvykimo laikas ir vieta:
  06.00 val. – Katedra, Tilžės g.

  1 diena.
  Anksti ryte išvykimas. Kelionė per Latviją, Estiją. Pietums sustojimas Latvijos–Estijos pasienyje. Po pietų atvykstame į Taliną.
  Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po viduramžių gynybine siena apjuostą Talino senamiestį. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele, pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų, gildijų rūmus, ir „viduramžių švyturiu“ vadinamą Šv. Olafo bažnyčią. Laisvas laikas.
  18:00 val. (Estijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu Baltic Queen išplaukiame į Stokholmą. Įvairios pramogos laive: diskotekos, vaikų žaidimų kambariai, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna ir SPA centras. Nakvynė laivo pasirinktos klasės kajutėse.

  2 diena.
  Pusryčiai* laive. 10.30 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į karališkąjį Stokholmą.
  Ekskursija po Stokholmą – vieną gražiausių sostinių pasaulyje. Miestas įkurtas XIII amžiuje – saloje, ties kuria Melareno ežeras susijungia su Baltijos jūra. Čia buvo pastatyta pirmoji tvirtovė, vadinta Trijų Karūnų pilimi ir Didžioji katedra, o vandenyje aplink salą buvo pastatyta daugybė polių, nuo kurių miestas ir gavo savo pavadinimą. Vykstame prie įspūdingos 1923 m. pastatytos Stokholmo rotušės, kurioje gausu Švedijos istorijos motyvų. Rotušėje nuolat vyksta daugybė renginių, vestuvių ceremonijos bei banketas po Nobelio premijos teikimo ceremonijos. Ekskursijos senamiestyje metu pamatysime StorkyrkanDidžiąją katedrą, kurioje daugybę amžių karūnuojami Švedijos karaliai ir vyksta karališkosios šeimos vestuvių ceremonijos. Šalia katedros pamatysime Karalių rūmus, kurie buvo pastatyti XVIII a., gaisrui sunaikinus čia stovėjusią Trijų Karūnų pilį, bei Švedijos Parlamento rūmus, pastatytus greta esančioje mažoje salelėje. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis užsuksime į Stortorget – Didžiąją aikštę, kur senuosiuose Biržos rūmuose dabar įsikūręs Nobelio muziejus. Pamatysime Vokiečių bažnyčią, praeisime siauriausia Stokholmo gatvele, ir apsilankysime Geležies aikštėje, kur viduramžiais vyko geležies rūdos prekyba. Po ekskursijos – laisvas laikas senamiestyje.

  Kelionė į buvusią karališkąją vasaros rezidenciją, šiandien Karališkosios šeimos namus – Drottningholmo rūmus – vadinamus „šiaurės Versaliu“. Tai – geriausiai išsilaikiusi karališkoji pilis, reprezentuojanti visą to meto Europos karališkąją architektūrą.
  Pilis ir parkas lankytojams dažniausiai atviri ištisus metus. Karališkoji šeima gyvena pilies pietiniame sparne, o likusioji pilies dalis yra atvira lankytojams. Pažintis su karališkąja vasaros rezidencija: pilis, teatras, Kinų paviljonas, baroko ir angliškasis parkai.

  Vykstame į Upsalą (~75 km). Nakvynė viešbutyje.

  3 diena.
  Pusryčiai viešbutyje. Upsala – istorinis miestas centrinėje Švedijoje, garsėjantis savo universitetu ir katedra, Tai – ketvirtasis pagal dydį, esantis prie Fyrisåno upės miestas – Upsalos lėno sostinė.
  Ekskursija po Upsalą: Domkyrkan yra didžiausia Skandinavijoje katedra. Upsalos katedra, Švedijos nacionalinė šventovė, pradėta statyti XX a. septintajame dešimtmetyje ir pašventinta 1435 m. Per septynis šimtmečius čia plūstelėjo milijonai žmonių. Jos požemiuose yra palaidotas Švedijos globėjas Šv. Erikas. Miesto katedroje 1594 m. Švedijos karaliumi buvo vainikuotas LietuvosLenkijos valdovas Zigmantas Vaza, Vazų dinastijos ATR pradininkas. Čia ilsisi ir jo motina Kotryna, kurios garbei katedros koplyčia vadinama Jogailaičių vardu, o sarkofagą puošia Lietuvos ir Švedijos herbas.
  Upsalos universitetas – seniausias visoje Skandinavijoje (įkurtas 1477 m.). Kelis amžius jis buvo svarbiausias Šiaurės Europos mokslo centras.
  Keli žingsniai nuo katedros, patraukli Švč. Trejybės bažnyčia (Helga Trefaldighets Kyrka), kuri buvo atidaryta 1302 m. Lankytojus iš viso pasaulio pritraukia viduramžiais menančios freskos, kurių daugelis yra garsaus viduramžių dailininko Alberto Pictoro (Alberto tapytojo).
  Upsalos miesto parkas (Stadsträdgården) buvo sukurtas XIX amžiaus pabaigoje. Pasivaikščiokite po parką, sustokite pasigrožėti nuostabiomis gėlėmis, kurios žydi pavasarį ir vasarą. Upsalos pilis (Uppsala slott), iš kurios atsiveria vaizdas į miestą, yra oficiali apskrities gubernatoriaus rezidencija ir gali pasigirti turtinga istorija.
  Vykstame į Švedijos „Kernavę“ – Sigtuną (~39 km). Sigtuna – pirmasis Švedijos miestas muziejus, įkurtas 10 a.,kurio gatvės alsuoja senove, o Melareno ežero pakrantėje stovi prisišvartavusios senosios vikingų valtys. Sigtuna Švedijos istorijoje užima unikalią vietą. Pažintis su miesteliu: Stora Gatan gatvė – išlaikiusi savo senąją architektūrą, mažiausia rotušė Švedijoje, turgaus aikštė, Šv. Petro, Loros ir Olafo bažnyčių griuvėsiai, senosios Sigtunos runos, pasakojančios Švedijos istoriją. Grįžtame į Upsalą.
  Nakvynė viešbutyje Upsaloje.

  4 diena.
  Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Stokholmą (~75 km).
  Pasiplaukiojimas Stokholmo kanalais* yra viena iš atrakcijų, kurios nepatyrę tiesiog negalite palikti šio miesto. Viena iš populiariausių kelionių – nusigauti iki Djurgårdsbrunns kanalo, esančio Djurgården saloje, ir sėsti į keltą. Plaukdami aplink Djurgården salą, pamatysite ne tik didingus rūmus ir jų sodų vaizdus, bet ir modernų Stokholmo miestą.
  Vykstame į Stokholmo rytuose esančią muziejų salą – Djurgarden, garsėjančią daugybe parkų ir muziejų. Lankome ABBA muziejų*. Tai – interaktyvus, šiuolaikiškas muziejus. Kas nežino grupės „Abba“, kurios dainos buvo ypač populiarios 1970-ais ir 1980-aisiais metais? „Abba“ visam laikui įėjo į pasaulio ir švedų POP muzikos istoriją, o 2013 m. gegužę buvo pagerbti kaip turintys nuosavą muziejų Stokholme. Verta apsilankyti muziejuje vien todėl, kad jis tikrai nepaprastas ir sukurtas naudojant šiuolaikiškas technologijas, kurios leidžia vaikštant muziejumi, aktyviai kurti savo istoriją „Aš ir Abba“.
  Abba“ muziejus nuo pat jo atidarymo yra labai populiarus Švedijoje, ypač tų, kurių jaunystė sutapo su grupės populiarumo viršūne. Patariame apsilankyti ten bei sudainuoti „Abba“ dainas arba virtualiai pasijusti penktu grupės dalyviu jų koncerte.
  Abba“ muziejaus ekspozicijoje pristatomi sceniniai kostiumai, muzikos instrumentai, asmeniniai dalyvių daiktai, daugybė afišų ir reklaminių bukletų, kino filmai, vaizdo klipai ir dar daug kas… Be to, studijoje galima įrašyti bet kurią „Abba“ dainą ir pasiimti įrašą atminčiai (parsisiųsti iš oficialaus muziejaus tinklalapio). Bet įdomiausia muziejuje – unikali ir ypač šiuolaikiška galimybė pašokti su grupės narių hologramomis ir pasijusti penktuoju grupės nariu.
  Apsilankysime populiariausiame visoje Skandinavijoje laivo „Vasa“ muziejuje*, kuriame eksponuojamas 1628 m. Stokholme nuskendęs ir po 333 metų iškeltas karališkasis karo laivas. „Vasa yra vienintelis pasaulyje išlikęs XVII šimtmečio laivas. Išsaugota daugiau kaip 95% jo originalių detalių, jis papuoštas šimtais drožinėtų skulptūrų, ir tai daro Vasa unikaliu meno lobiu ir vienu iš įžymiausių turistinių objektų pasaulyje. Vakare, 17:30 val. (Švedijos laiku) iš Stokholmo išplaukiame į Taliną. Vakarą galėsite praleisti laivo restoranuose ir baruose, žiūrėdami įvairius pasirodymus, dalyvaudami renginiuose. Nakvynė laivo kajutėse.

  5 diena.
  Pusryčiai laive* . Ryte, 10:45 val. (Estijos laiku) atplaukiame į Taliną. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

  Kai nakvynė B2-B4 kajutėje (be lango) KELIONĖS KAINA: 
  1 asm. 4-vietėje kajutėje 469€
  1 asm. 3-vietėje kajutėje 495€
  1 asm. 2-vietėje kajutėje 546€
  Kai nakvynė A2-A4 kajutėje (su langu)
  1 asm. 4-vietėje kajutėje 503€
  1 asm. 3-vietėje kajutėje 540€
  1 asm. 2-vietėje kajutėje 614€

  Į kelionės kainą įskaičiuota:
  *Kelionė turistinės klasės autobusu;
  *2 nakvynės 4-vietėje B klasės laivo kajutėje – be lango;
  *2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje (Upsala);
  *Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;
  *Kelionės organizacija.

  PAPILDOMOS IŠLAIDOS: mokami objektai ir paslaugos(*):
  *gido sistema (ausinukai) – 8 € /asm.;
  *lankomiems objektams turėti: ~100 eur /asm.;
  *kuro mokestis laive – 14 € /asm. (mokama, užsakant kelionę);
  *2 pusryčiai laivo švediško stalo restorane (pageidaujant) – 36 Eur /asm.;
  *2 vakarienės laivo švediško stalo restorane (pageidaujant) – 78 Eur /asm.

  PASTABOS:
  *Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos. Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Išvykimo informacija siunčiama likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  *Po registracijos internetu ar telefonu, ar apsilankius UAB „Kelionių centre“ per 3 dienas reikia susimokėti avansą (sudarantį 20 procentų kelionės kainos), likutį reikia susimokėti ne vėliau nei 14 kalendorinių dienų iki numatomos kelionės datos. Kelionei neįvykus dėl kelionių organizatoriaus (nesusirinkus grupėms, atsiradus kitoms nenumatytoms aplinkybėms) sumokėti pinigai bus grąžinami.

  REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

  MOKĖJIMO BŪDAI:
  Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
  Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000

  INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 601 97 003 Aistė, pardavimai_travelcentre@splius.lt

   

   

  Nr.:132487
  Datos: 2024 07 03 - 2024 07 07
  Trukmė: 5 d. 4 n.
  Spec. žinutė: GRUPĖ RENKAMA
  Kaina: 469 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė