Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

RUSIJA. VALAMO VIENUOLYNAS IR GRAŽIAUSIAS PASAULIO MIESTAS – SANKT PETERBURGAS

[Total: 7    Average: 4.4/5]

1 DIENA 2019.05.24. Išvykstame į Rusiją. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją – iki Priozersko (~860 km). Priozerskas – miestas Rusijos šiaurės vakaruose, Leningrado srityje, netoli Rusijos-Suomijos sienos, prie Ladogos ežeo.  Nakvynė viešbutyje Priozerske.

2 DIENA 2019.05.25. Pusryčiai viešbutyje. Iš Priozersko  laivu plaukiame į Valaamą* – didžiausią ir nuostabiausią Ladogos ežero salą, kurioje buvo įkurtas Šv. Valaamo vienuolynas, vienas įdomiausių kultūriniu ir istoriniu atžvilgiu šiaurinėje Rusijos dalyje. Atvykus į Valaamą – ekskursija su vietiniu gidu rusų kalba*. Pietaujame* ir vėl ekskursija, aplankoma pagrindinė salos šventykla – Spas-Priobraženskio vyrų vienuolyno kompleksas. Laisvas laikas ir išplaukiame į Priozerską.

Iš Priozersko vykstame į Sankt Peterburgą (152 km). Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

3 DIENA. 2019.05.26. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po miestą (istoriniai ir architektūriniai Sankt Peterburgo paminklai), legendinis kreiseris Aurora, Petropavlovsko tvirtovė su soboru*, kuriame palaidoti Rusijos carai, Kuntskamera. Ekskursija į Ermitažą* – vieną iš prabangiausių ir turtingiausių pasaulio muziejų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. 2019.05.27. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į rusų Versalį – Peterhofą* (carų užmiesčio rezidencija), pakeliui pravažiuojame Strelnią (prezidento V. Putino vasaros rezidencija, Kongresų rūmai). Peterhofe susipažįstame su imperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintu fontanų kompozicijų. Grįžtame į miestą. Lankome unikalią Prisikėlimo bažnyčią*, taip pat vadinamą Atpirkėjo krauju (Spas na krovi), kuri pastatyta toje vietoje, kurioje kadaise buvo mirtinai sužeistas imperatorius Aleksandras II. Cerkvės išorė ir vidus buvo kuriami pačių žymiausių ir talentingiausių menininkų ir išsiskiria savo spalvingumu ir mozaikų įvairove. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame paplaukioti Peterburgo kanalais*, nes būtent iš vandens pusės miestas atrodo ypač paslaptingas ir romantiškas. Pageidaujantiems – naktinis Nevos tiltų pakėlimo stebejimas*. Nakvynė viešbutyje Peterburge.

5 DIENA 2019.05.28. Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į Puškino miestą, aplankant Jekaterinos rūmus* su garsiuoju Gintaro kambariu. Tai įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų. Tęsiame pažintį su miestu: Aplankysime Isaakijaus soborą*, kerinti savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui sunaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo soboro kolonados* atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Vykstame į prieplauką.

Vakarinė miesto panorama besigrožint Baltosiomis naktimis, naktinis Nevos tiltų pakėlimas. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Nakvynė autobuse.

6 DIENA 2019.05.29. Kelionė per Latviją. Sugrįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina – 250 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

* 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos:

* Rusijos viza ir draudimas – 75 Eur;

*Valaam sala. Ekskursija, plaukimas Meteoru į Valaam salą – 73 € / asm.;

*Petehofas, žemutinis parkas 1000 rub. – 500 rub / iki 18 m.  +2500 rub ekskursija grupei;

*Jekaterinos vasaros rezidencija  1300 rub. – 400 rub. /  iki 16 m. ;

*Naktinė ekskursija po Sankt Peterburgą /tiltų pakėlimo stebėjimas  6000 rub / grupei;

*Petropavlovsko tvirtovė  580 rub. – 350 rub.;

*Isakijaus soboras  350 rub.  – 100  rub.;

*Isakijaus soboro kolonada  200  rub.;

*Ermitažas 700 rub, vaikai iki 18 m nemokamai + Ekskursija 6000 rub grupei

*Kunskamera – tikslinama ;

*Spas na krovi – 350 rub. – 100 rub.;

*Apžvalginė ekskursija 1d gido paslauga  5000 Rub / diena  grupei;

Pastaba. 1 Eur – 76 rub

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas.

Informacija /registracija 841525059, 860197003. Vadybininkė Ieva Balčiūnienė

 

Patariame į kelionę pasiimti:

• kuprinėlę (ekskursijoms, išvykoms);

• šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų;

• apsiaustą nuo lietaus arba skėtį;

• akinius nuo saulės;

• galvos apdangalą (moterims einant į cerkvę);

• apsauginį kremą nuo saulės;

• rankšluostį;

• plaukų džiovintuvą;

• kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas;

• fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją);

• mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną);

• higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo želė, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t.

• siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis;

• reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų;

• kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas);

• greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos. Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

• Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

• Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

• Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

• Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

• Rusijos rublių (kursas nepastovus, pasitikrinti galite adresu https://e.seb.lt/mainib/web.p?act=currencyrates&lang=LIT). Jeigu vykstate į šalį, kurioje atsiskaitoma vietine valiuta, geriausia vežtis eurus ir juos keistis į vietinę valiutą. Kursas įprastai būna panašus, kaip ir Lietuvoje.

Pagal galimybę, Rusijos valiutos patariame išsikeisti dar Lietuvoje.

Vietine valiuta atsiskaitoma Norvegijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, D. Britanijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir t.t. Taip pat rekomenduojama turėti smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.).

VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS NE LIETUVIŲ KALBA!

Lankomų objektų kainos (bilietų kaina gali kisti):

• Kunstkamera: ~ 400 RUB (suaug);

• Isakijaus soboras: ~ 350 RUB (suaug), ~ 100 RUB (vaikams ir studentams su studento pažymėjimu);

• Isakijaus soboro kolonada: ~ 200 RUB;

• Petropavlovsko tvirtovė: ~ 580 RUB (suaug), ~ 350 RUB (vaikams iki 12 m.);

• Plaukiojimas Nevos upe ir Peterburgo kanalais: ~ 500 RUB (kai grupėje ne mažiau 20 asm);

Ermitažas:

• Ermitažas: ~ 800 RUB; vaikams iki 18 metų ir studentams su studento pažymėjimu – nemokamai;

Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 6500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 25 asm.)

Peterhofas:

• Peterhofo parkas ir fontanai: ~ 1000 RUB (suaug), ~ 500 RUB (moksleiviams, studentams); Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 2500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 30 asm.)

Puškinas:

• Jekaterinos rūmai ir parkas: ~ 1200 RUB, vaikui iki 16 metų 400 RUB (užsakoma iš anksto);

Naudinga informacija:

Pietūs ~ 350 – 500 RUB, kava ~ 100-150 RUB, arbata ~ 90-120 RUB;

Metro bilietas ~ 300 RUB;

Pastaba: dėl Rusijos rublio kurso svyravimo, bilietų kainos gali keistis.

Dokumentai

• LR piliečiui išvykstant iš Europos Sąjungos ir(ar) Šengeno erdvės ribų būtinas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – LR piliečio pasas. Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Pasas, kurio galiojimas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Būtinas vaiko asmens dokumentas – LR pasas (gimimo liudijimas netinka). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Rekomenduojame į užsienio šalis nevykti su apgadintu (suteptu, aplietu, įplėštu ar pan.) dokumentu. Jei abejojate dėl savo dokumento tinkamumo ir/ar galiojimo laiko, būtinai pasitikslinkite: www.urm.lt; www.pasienis.lt; www.migracija.lt Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

• Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie dokumentų tinkamumą pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

• KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „KELIONIŲ CENTRAS“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Draudimas

• Vykstant į kelionę, privaloma turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą). Šis draudimas sudaro galimybę išvengti nuostolių, jei turistas neišvyksta į kelionę dėl su juo susijusių priežasčių. Atidžiai perskaitykite informaciją, pateiktą draudimo polise: išlaidų kompensavimo tvarka ir dokumentai, kuriuos reikalaujama pateikti prašant kompensuoti patirtas išlaidas ar gauti kitokią draudimo išmoką, įvairiose draudimo kompanijose gali skirtis.

• Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja.

Išvykimas

• Į keliones autobusu iš pagrindinės išvykimo vietos išvykstama anksti ryte.

• Ne vėliau kaip 2–3 dienos prieš išvykimą būtinai pasitikslinkite išvykimo į kelionę laiką.

• Į išvykimo vietą atvykite 10–15 min iki nurodyto išvykimo laiko.

Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas

• Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas priklauso nuo daugelio faktorių, kurių neįmanoma iš anksto numatyti: meteorologinių sąlygų, transporto kamščių, kelių būklės bei jų remonto darbų. Kataloge nurodomi apytikriai laikai, kurie gali keistis dėl neįmanomų iš anksto numatyti sąlygų. Paprastai į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 – 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 6:00 – 9:00 val.

Autobusas

• Į keliones vyksta patogūs turistinės klasės 16–66 sėdimų vietų autobusai ar mikroautobusai, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (išskyrus mikroautobusus), tualetas (išskyrus mikroautobusus), vėdinimo sistema; sėdynės dalinai atsilenkia. Keleivių saugumo sumetimais autobusui judant autobuso salone draudžiama stovėti, vaikščioti, gerti ar ruošti karštus gėrimus. Autobuse draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (dėl talpos ribotumo) prašome naudotis tik ekstra atveju, ačiū už supratimą. • Vieno vieneto bagažo svoris neturėtų viršyti 25 kg. Rekomenduojame daiktus pakuoti taip, kad kelionės metu būtiniausi daiktai nedideliame krepšyje būtų šalia Jūsų, kiti – lagamine autobuso bagažinėje.

• Išlipdami iš autobuso, nepalikite jame vertingų daiktų. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju kelionės organizatorius ir/ar transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Apgyvendinimas

• Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standartų. Kataloge aprašytų kelionių autobusu metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės” viešbučiuose. „Turistinė klasė” – tai minimalių

patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose (arba keliems kambariams: Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje) yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

• Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

• Kambaryje esantis kondicionierius gali būti nuomojamas už papildomą mokestį. Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

• Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

Pastabos: Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

P.S. Mokamų objektų kainos sezono metu gali keistis!

Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

• Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

• Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

• Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

• Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

Anketiniai duomenys.

Peržiūrėti sutartį
Nr.:20140
Datos: 2019 05 24 - 2019 05 29
Trukmė: 6d.4n.
Kaina: 250 €
Kelionės ID: KC4I190524

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė
Atsisiųsti PDF

1 DIENA 2019.05.24. Išvykstame į Rusiją. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją – iki Priozersko (~860 km). Priozerskas – miestas Rusijos šiaurės vakaruose, Leningrado srityje, netoli Rusijos-Suomijos sienos, prie Ladogos ežeo.  Nakvynė viešbutyje Priozerske.

2 DIENA 2019.05.25. Pusryčiai viešbutyje. Iš Priozersko  laivu plaukiame į Valaamą* – didžiausią ir nuostabiausią Ladogos ežero salą, kurioje buvo įkurtas Šv. Valaamo vienuolynas, vienas įdomiausių kultūriniu ir istoriniu atžvilgiu šiaurinėje Rusijos dalyje. Atvykus į Valaamą – ekskursija su vietiniu gidu rusų kalba*. Pietaujame* ir vėl ekskursija, aplankoma pagrindinė salos šventykla – Spas-Priobraženskio vyrų vienuolyno kompleksas. Laisvas laikas ir išplaukiame į Priozerską.

Iš Priozersko vykstame į Sankt Peterburgą (152 km). Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

3 DIENA. 2019.05.26. Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po miestą (istoriniai ir architektūriniai Sankt Peterburgo paminklai), legendinis kreiseris Aurora, Petropavlovsko tvirtovė su soboru*, kuriame palaidoti Rusijos carai, Kuntskamera. Ekskursija į Ermitažą* – vieną iš prabangiausių ir turtingiausių pasaulio muziejų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. 2019.05.27. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į rusų Versalį – Peterhofą* (carų užmiesčio rezidencija), pakeliui pravažiuojame Strelnią (prezidento V. Putino vasaros rezidencija, Kongresų rūmai). Peterhofe susipažįstame su imperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintu fontanų kompozicijų. Grįžtame į miestą. Lankome unikalią Prisikėlimo bažnyčią*, taip pat vadinamą Atpirkėjo krauju (Spas na krovi), kuri pastatyta toje vietoje, kurioje kadaise buvo mirtinai sužeistas imperatorius Aleksandras II. Cerkvės išorė ir vidus buvo kuriami pačių žymiausių ir talentingiausių menininkų ir išsiskiria savo spalvingumu ir mozaikų įvairove. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame paplaukioti Peterburgo kanalais*, nes būtent iš vandens pusės miestas atrodo ypač paslaptingas ir romantiškas. Pageidaujantiems – naktinis Nevos tiltų pakėlimo stebejimas*. Nakvynė viešbutyje Peterburge.

5 DIENA 2019.05.28. Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į Puškino miestą, aplankant Jekaterinos rūmus* su garsiuoju Gintaro kambariu. Tai įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų. Tęsiame pažintį su miestu: Aplankysime Isaakijaus soborą*, kerinti savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui sunaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo soboro kolonados* atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Vykstame į prieplauką.

Vakarinė miesto panorama besigrožint Baltosiomis naktimis, naktinis Nevos tiltų pakėlimas. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Nakvynė autobuse.

6 DIENA 2019.05.29. Kelionė per Latviją. Sugrįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina – 250 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

* 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos:

* Rusijos viza ir draudimas – 75 Eur;

*Valaam sala. Ekskursija, plaukimas Meteoru į Valaam salą – 73 € / asm.;

*Petehofas, žemutinis parkas 1000 rub. – 500 rub / iki 18 m.  +2500 rub ekskursija grupei;

*Jekaterinos vasaros rezidencija  1300 rub. – 400 rub. /  iki 16 m. ;

*Naktinė ekskursija po Sankt Peterburgą /tiltų pakėlimo stebėjimas  6000 rub / grupei;

*Petropavlovsko tvirtovė  580 rub. – 350 rub.;

*Isakijaus soboras  350 rub.  – 100  rub.;

*Isakijaus soboro kolonada  200  rub.;

*Ermitažas 700 rub, vaikai iki 18 m nemokamai + Ekskursija 6000 rub grupei

*Kunskamera – tikslinama ;

*Spas na krovi – 350 rub. – 100 rub.;

*Apžvalginė ekskursija 1d gido paslauga  5000 Rub / diena  grupei;

Pastaba. 1 Eur – 76 rub

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas.

Informacija /registracija 841525059, 860197003. Vadybininkė Ieva Balčiūnienė

 

Patariame į kelionę pasiimti:

• kuprinėlę (ekskursijoms, išvykoms);

• šortus, bridžus (sijonus), medvilnines ar kitos lengvos medžiagos kelnes, marškinėlių, apatinių rūbų, pižamą, kelias poras patogių batų;

• apsiaustą nuo lietaus arba skėtį;

• akinius nuo saulės;

• galvos apdangalą (moterims einant į cerkvę);

• apsauginį kremą nuo saulės;

• rankšluostį;

• plaukų džiovintuvą;

• kelis nedidelius buteliukus geriamo vandens – jie pravers ekskursijų ir išvykų metu, termosas;

• fotoaparatą, foto juostų, video kamerą (įkrovėją);

• mobiliojo ryšio telefono įkrovėją (jei vežasi mobilųjį telefoną);

• higienos reikmenis: tualetinio popieriaus, muilo, dušo želė, šampūno, dantų šepetėlį, dantų pastą, kremo veidui ir rankoms, losjoną, drėgnas servetėles ir t.t.

• siūlų, adatą, žirklutes, žibintuvėlis;

• reikalingų medikamentų, pleistrų, repelentas nuo uodų;

• kelionei skirtų stalo įrankių, puodelį (autobuse bus karšto vandens aparatas);

• greitai negendančio maisto kelionei, arbatos, kavos. Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

• Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

• Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

• Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

• Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

• Rusijos rublių (kursas nepastovus, pasitikrinti galite adresu https://e.seb.lt/mainib/web.p?act=currencyrates&lang=LIT). Jeigu vykstate į šalį, kurioje atsiskaitoma vietine valiuta, geriausia vežtis eurus ir juos keistis į vietinę valiutą. Kursas įprastai būna panašus, kaip ir Lietuvoje.

Pagal galimybę, Rusijos valiutos patariame išsikeisti dar Lietuvoje.

Vietine valiuta atsiskaitoma Norvegijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Lichtenšteine, D. Britanijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, Latvijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir t.t. Taip pat rekomenduojama turėti smulkių pinigų (tualetui, gėrimams ir kt.).

VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS NE LIETUVIŲ KALBA!

Lankomų objektų kainos (bilietų kaina gali kisti):

• Kunstkamera: ~ 400 RUB (suaug);

• Isakijaus soboras: ~ 350 RUB (suaug), ~ 100 RUB (vaikams ir studentams su studento pažymėjimu);

• Isakijaus soboro kolonada: ~ 200 RUB;

• Petropavlovsko tvirtovė: ~ 580 RUB (suaug), ~ 350 RUB (vaikams iki 12 m.);

• Plaukiojimas Nevos upe ir Peterburgo kanalais: ~ 500 RUB (kai grupėje ne mažiau 20 asm);

Ermitažas:

• Ermitažas: ~ 800 RUB; vaikams iki 18 metų ir studentams su studento pažymėjimu – nemokamai;

Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 6500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 25 asm.)

Peterhofas:

• Peterhofo parkas ir fontanai: ~ 1000 RUB (suaug), ~ 500 RUB (moksleiviams, studentams); Vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba): ~ 2500 RUB (grupei, kai grupėje ne daugiau 30 asm.)

Puškinas:

• Jekaterinos rūmai ir parkas: ~ 1200 RUB, vaikui iki 16 metų 400 RUB (užsakoma iš anksto);

Naudinga informacija:

Pietūs ~ 350 – 500 RUB, kava ~ 100-150 RUB, arbata ~ 90-120 RUB;

Metro bilietas ~ 300 RUB;

Pastaba: dėl Rusijos rublio kurso svyravimo, bilietų kainos gali keistis.

Dokumentai

• LR piliečiui išvykstant iš Europos Sąjungos ir(ar) Šengeno erdvės ribų būtinas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas – LR piliečio pasas. Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos. Pasas, kurio galiojimas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Būtinas vaiko asmens dokumentas – LR pasas (gimimo liudijimas netinka). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją. Rekomenduojame į užsienio šalis nevykti su apgadintu (suteptu, aplietu, įplėštu ar pan.) dokumentu. Jei abejojate dėl savo dokumento tinkamumo ir/ar galiojimo laiko, būtinai pasitikslinkite: www.urm.lt; www.pasienis.lt; www.migracija.lt Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

• Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie dokumentų tinkamumą pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

• KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „KELIONIŲ CENTRAS“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Draudimas

• Vykstant į kelionę, privaloma turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą). Šis draudimas sudaro galimybę išvengti nuostolių, jei turistas neišvyksta į kelionę dėl su juo susijusių priežasčių. Atidžiai perskaitykite informaciją, pateiktą draudimo polise: išlaidų kompensavimo tvarka ir dokumentai, kuriuos reikalaujama pateikti prašant kompensuoti patirtas išlaidas ar gauti kitokią draudimo išmoką, įvairiose draudimo kompanijose gali skirtis.

• Europos sveikatos draudimo kortelė negalioja.

Išvykimas

• Į keliones autobusu iš pagrindinės išvykimo vietos išvykstama anksti ryte.

• Ne vėliau kaip 2–3 dienos prieš išvykimą būtinai pasitikslinkite išvykimo į kelionę laiką.

• Į išvykimo vietą atvykite 10–15 min iki nurodyto išvykimo laiko.

Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas

• Atvykimo į viešbučius/ sugrįžimo iš kelionės laikas priklauso nuo daugelio faktorių, kurių neįmanoma iš anksto numatyti: meteorologinių sąlygų, transporto kamščių, kelių būklės bei jų remonto darbų. Kataloge nurodomi apytikriai laikai, kurie gali keistis dėl neįmanomų iš anksto numatyti sąlygų. Paprastai į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 – 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 6:00 – 9:00 val.

Autobusas

• Į keliones vyksta patogūs turistinės klasės 16–66 sėdimų vietų autobusai ar mikroautobusai, kuriuose yra garso ir vaizdo grotuvai, karšto vandens aparatas (išskyrus mikroautobusus), tualetas (išskyrus mikroautobusus), vėdinimo sistema; sėdynės dalinai atsilenkia. Keleivių saugumo sumetimais autobusui judant autobuso salone draudžiama stovėti, vaikščioti, gerti ar ruošti karštus gėrimus. Autobuse draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse (dėl talpos ribotumo) prašome naudotis tik ekstra atveju, ačiū už supratimą. • Vieno vieneto bagažo svoris neturėtų viršyti 25 kg. Rekomenduojame daiktus pakuoti taip, kad kelionės metu būtiniausi daiktai nedideliame krepšyje būtų šalia Jūsų, kiti – lagamine autobuso bagažinėje.

• Išlipdami iš autobuso, nepalikite jame vertingų daiktų. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju kelionės organizatorius ir/ar transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Apgyvendinimas

• Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standartų. Kataloge aprašytų kelionių autobusu metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės” viešbučiuose. „Turistinė klasė” – tai minimalių

patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose (arba keliems kambariams: Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje) yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

• Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

• Kambaryje esantis kondicionierius gali būti nuomojamas už papildomą mokestį. Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

• Vienas turistas. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario – apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje. Viešbučio kambario minibare esantys produktai kainuoja papildomai, už juos privaloma atsiskaityti registratūroje išvykstant.

Pastabos: Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

P.S. Mokamų objektų kainos sezono metu gali keistis!

Viza (Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai):

• Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms.

• Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm., spalvota, matinė, šviesiame fone, nesena, be akinių.

• Gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

• Vizos mokestis (jei viza daroma per 14 darbo dienų) – 70 EUR/asm. + privalomas medicininių išlaidų draudimas – 5 EUR/asm.

Anketiniai duomenys.

Peržiūrėti sutartį
Nr.:20140
Datos: 2019 05 24 - 2019 05 29
Trukmė: 6d.4n.
Kaina: 250 €
Kelionės ID: KC4I190524

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė