Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

VARŠUVA – KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

[Total: 5    Average: 4.6/5]
Atsisiųsti PDF
Kelionės ID: K1

Atostogų kelionė moksleivių grupei

Trukmė 2d. /1n.

 Prieš ketvertą metų Varšuvoje iškilęs Koperniko mokslo centras užima 20 tūkst. kv. metrų teritoriją. Šį technologijų muziejų geriausiai būtų vadinti laboratorija. Čia nėra jokių gidų ar popierinių informacinių bukletų, kuriuose būtų pasakojama istorija. Prie kiekvieno eksponato kabo tik instrukcija.  Pažinti jį privalo pats lankytojas- liesdamas, klausydamas, ragaudamas ar žiūrėdamas. Magnetinė kortelė, kurią gauni muziejuje, tampa tavo atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno bandymo duomenis, nuotraukas ir kt. informaciją. Vėliau išsiunčia juos į lankytojo registracijos metu pateiktą el.p. dėžutę. Ten gali gauti savo atvaizdą po paties pasidarytos plastinės operacijos arba sužinoti,  ar tavo reakcija tokia pat greita, kaip Pietų Amerikoje gyvenančios salamandros, kuri medžioja liežuviu.. Muziejuje svajonės tampa realybe. Norėjote išmokti groti instrumentu- čia tai padarysite per keletą minučių… Čia galėsite patikrinti savo balso stiprumą su žvėrių balsais ir net pajusti jų jėgą. Išbandysite savo rankų jėgą…Daug čia žaismingų eksperimentų… Verta atsidurti kambaryje, kur vyksta žemės drebėjimas arba tapti skęstančio povandeninio laivo kapitonu… pabandyti pakilti nuo žemės- ant skraidančio kilimo. Jūsų laukia pažinimo džiaugsmas.

1 diena. Anksti ryte išvykstame į Lenkiją.  Apie pietus atvykstame į Lenkijos sostinę- Varšuvą. Apžvalginė ekskursija autobusu po Lenkijos sostinę: gynybinis fortas Citadelė,   fontanų parkas, Lazienki parkas, paminklas F. Šopenui, Trijų kryžių aikštė, Rondo Ch. de Gaulle ‘a  žiede besipuikuojanti 15 m aukščio  datulinė palmė,  pravažiuosime Marszalkowska prospektu,  matysime J. Stalino dovaną  Varšuvai – Mokslų Akademijos pastatą, šiuolaikinius Varšuvos dangoraižius, Saksų sodą, Didįjį Teatrą, paminklą Varšuvos sukilėliams, žydų geto vietą. Apžvalginės ekskursijos metu numatyti trys išlipimai: 1. Pasivaikščiojimas po vieną gražiausių Europoje parkų – po  karališkąsias Lazienkas, kurios dar vadinamos rūmais ant vandens. 2. Stabtelėjimas prie Kultūros ir mokslo rūmų, kur 30 – me aukšte (114 m aukštyje) yra įrengta apžvalgos aikštelė iš kur  į Varšuvą žvelgsime iš paukščio skrydžio. 3. Pasifotografuosime Saksų sode.

Pažintį su Varšuva, gražiausiomis senamiesčio vietomis tęsime pėsti.   Ekskursija: Karalių rūmai – buvusios Lenkijos karalystės simbolis, Karališkasis traktas, Šv. Jono Krikštytojo katedra, Senoji Turgaus aikštė, Pilies aikštė su Zigmanto II-jo Vazos kolona, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota kompozitoriaus Šopeno širdis, Barbakano gynybinės sienos. Galima aplankyti (pasirinktinai ) modernų Šopeno muziejų* arba Evoliucijos muziejų. Muziejus populiarina žinias apie gyvybės evoliuciją žemėje, pamatysite dinozaurų griaučius ir kitus eksponatus, atrastus Gobio dykumoje.

Laisvas laikas kavai, pavalgymui. Pagal pageidavimą, galėsime dalyvauti fontanų parke vykstančiame muzikos, vandens, šviesų ir mutimedijos šou, kur skamba muzika nuo Fr. Šopeno iki Lady Gagos, keičiasi apšvietimo spalvos, fontano srovių aukštis. Nakvynė viešbutyje. 

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Koperniko mokslo centrą. Savarankiškas Mokslo ir žinių centro “Kopernikas” lankymas. Apsilankote ir Koperniko centro planetariume (Filmas 2D arba 3D). Čia, šiuolaikinių technologijų dėka, susipažinsite su kosmoso platybėmis bei organizmais, nematomais plika akimi.  Vakare išvykstate namo. Apie 24 val. sugrįžtate į namus.


Kelionės kaina – dėl kainos teirautis agentūroje!

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė 49 v. autobusu;
Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

Papildomos išlaidos:
*Karalių pilis. Bilietas – 23 PLN, gidas – 5 PLN /žm.;
*Šopeno muziejus, bilietas 22 -18 PLN. Gidas grupei – 50 PLN;
*Mokslo Akademijos rūmai, apžvalgos aikštelė 20 -14 PLN/žm;

*Maršrutinio autobuso bilieto kaina 3,80 – 4,40 PLN/žm.;

* Koperniko muziejus (mokslo centras) – 16 PLN/žm.;
*Evoliucijos muziejus- 8-4 PLN; gidas – 7 PLN/žm.;
*Sveikatos draudimas kelionei (jeigu pageidaujate) – 2 – 2,50 Eur/žm.;

*Pavalgymas Lenkijoje 25 – 30 Pln.

Pastaba. Kelionės programa, užsakovui pageidaujant, gali būti koreguojama.  Lankomų objektų skaičius gali būti ir didesnis, priklausomai nuo aplinkybių. Kelionės kaina priklauso nuo grupės dydžio (žm. skaičius), išvykimo vietos.

„Kelionių centras” iš anksto turi rezervuoti bilietus į Koperniko mokslo centrą.

Informacija tel.: 841399544,861846466, 869807197 – Jovita, Virginija . Rašyti el.p.: travelcentre@splius.lt

IŠVYKIMAS

Informacija apie tikslų išvykimo laiką, vietą likus iki kelionės 2 – 3 dienoms galite sužinoti mūsų internetinėje svetainėje arba agentūroje tel.: 8642 19000. Likus vienai dienai iki kelionės, išvykimo informaciją gausite SMS žinute.

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo laiko ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta laiku, už pasekmes atsako jis pats.

 AUTOBUSA S

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų , pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

 KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

 APGYVENDINIMAS

Kelionei rezervuotas turistinės klasės viešbutis 2-3*. Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbučiai. Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba 2 atskiros lovos. Ne visi viešbučiai turi 3- viečius kambarius, todėl užsakius trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sulankstomas fotelis arba sulankstoma lova. Vienvietis kambarys užsakomas už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, apgyvendinamas su kitais po 1 vykstančiais turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentaliniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18 m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę, rekomenduotina turėti MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

*pledą, nedidelę pagalvėlę;

*patogią avalynę , kelionei autobusu – šlepetes;

*patogius drabužius, galvos apdangalą ir šiltesnius drabužius , skraistę nuo lietaus;

*higienos priemones (dantų pasta , muilas, tualetinis popierius , drėgnos servetėlės , šampūnas , dantų šepetėlis);

*nedidelę kuprinę ekskursijoms;

*medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate;

*siūlų , adatą , žirkles, plaukų džiovintuvą;

*maisto ir gėrimo kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Pravažiuojant Lenkiją, higienos reikmėms reikia turėti 5 PLN.

Lenkijoje pietūs 30 – 40 PLN, kava , arbata 4-8 PLN

MOKAMI OBJEKTAI, PASLAUGOS:

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

 

 

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė

Atsisiųsti PDF

Atostogų kelionė moksleivių grupei

Trukmė 2d. /1n.

 Prieš ketvertą metų Varšuvoje iškilęs Koperniko mokslo centras užima 20 tūkst. kv. metrų teritoriją. Šį technologijų muziejų geriausiai būtų vadinti laboratorija. Čia nėra jokių gidų ar popierinių informacinių bukletų, kuriuose būtų pasakojama istorija. Prie kiekvieno eksponato kabo tik instrukcija.  Pažinti jį privalo pats lankytojas- liesdamas, klausydamas, ragaudamas ar žiūrėdamas. Magnetinė kortelė, kurią gauni muziejuje, tampa tavo atminties kortele. Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno bandymo duomenis, nuotraukas ir kt. informaciją. Vėliau išsiunčia juos į lankytojo registracijos metu pateiktą el.p. dėžutę. Ten gali gauti savo atvaizdą po paties pasidarytos plastinės operacijos arba sužinoti,  ar tavo reakcija tokia pat greita, kaip Pietų Amerikoje gyvenančios salamandros, kuri medžioja liežuviu.. Muziejuje svajonės tampa realybe. Norėjote išmokti groti instrumentu- čia tai padarysite per keletą minučių… Čia galėsite patikrinti savo balso stiprumą su žvėrių balsais ir net pajusti jų jėgą. Išbandysite savo rankų jėgą…Daug čia žaismingų eksperimentų… Verta atsidurti kambaryje, kur vyksta žemės drebėjimas arba tapti skęstančio povandeninio laivo kapitonu… pabandyti pakilti nuo žemės- ant skraidančio kilimo. Jūsų laukia pažinimo džiaugsmas.

1 diena. Anksti ryte išvykstame į Lenkiją.  Apie pietus atvykstame į Lenkijos sostinę- Varšuvą. Apžvalginė ekskursija autobusu po Lenkijos sostinę: gynybinis fortas Citadelė,   fontanų parkas, Lazienki parkas, paminklas F. Šopenui, Trijų kryžių aikštė, Rondo Ch. de Gaulle ‘a  žiede besipuikuojanti 15 m aukščio  datulinė palmė,  pravažiuosime Marszalkowska prospektu,  matysime J. Stalino dovaną  Varšuvai – Mokslų Akademijos pastatą, šiuolaikinius Varšuvos dangoraižius, Saksų sodą, Didįjį Teatrą, paminklą Varšuvos sukilėliams, žydų geto vietą. Apžvalginės ekskursijos metu numatyti trys išlipimai: 1. Pasivaikščiojimas po vieną gražiausių Europoje parkų – po  karališkąsias Lazienkas, kurios dar vadinamos rūmais ant vandens. 2. Stabtelėjimas prie Kultūros ir mokslo rūmų, kur 30 – me aukšte (114 m aukštyje) yra įrengta apžvalgos aikštelė iš kur  į Varšuvą žvelgsime iš paukščio skrydžio. 3. Pasifotografuosime Saksų sode.

Pažintį su Varšuva, gražiausiomis senamiesčio vietomis tęsime pėsti.   Ekskursija: Karalių rūmai – buvusios Lenkijos karalystės simbolis, Karališkasis traktas, Šv. Jono Krikštytojo katedra, Senoji Turgaus aikštė, Pilies aikštė su Zigmanto II-jo Vazos kolona, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota kompozitoriaus Šopeno širdis, Barbakano gynybinės sienos. Galima aplankyti (pasirinktinai ) modernų Šopeno muziejų* arba Evoliucijos muziejų. Muziejus populiarina žinias apie gyvybės evoliuciją žemėje, pamatysite dinozaurų griaučius ir kitus eksponatus, atrastus Gobio dykumoje.

Laisvas laikas kavai, pavalgymui. Pagal pageidavimą, galėsime dalyvauti fontanų parke vykstančiame muzikos, vandens, šviesų ir mutimedijos šou, kur skamba muzika nuo Fr. Šopeno iki Lady Gagos, keičiasi apšvietimo spalvos, fontano srovių aukštis. Nakvynė viešbutyje. 

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Koperniko mokslo centrą. Savarankiškas Mokslo ir žinių centro “Kopernikas” lankymas. Apsilankote ir Koperniko centro planetariume (Filmas 2D arba 3D). Čia, šiuolaikinių technologijų dėka, susipažinsite su kosmoso platybėmis bei organizmais, nematomais plika akimi.  Vakare išvykstate namo. Apie 24 val. sugrįžtate į namus.


Kelionės kaina – dėl kainos teirautis agentūroje!

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė 49 v. autobusu;
Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

Papildomos išlaidos:
*Karalių pilis. Bilietas – 23 PLN, gidas – 5 PLN /žm.;
*Šopeno muziejus, bilietas 22 -18 PLN. Gidas grupei – 50 PLN;
*Mokslo Akademijos rūmai, apžvalgos aikštelė 20 -14 PLN/žm;

*Maršrutinio autobuso bilieto kaina 3,80 – 4,40 PLN/žm.;

* Koperniko muziejus (mokslo centras) – 16 PLN/žm.;
*Evoliucijos muziejus- 8-4 PLN; gidas – 7 PLN/žm.;
*Sveikatos draudimas kelionei (jeigu pageidaujate) – 2 – 2,50 Eur/žm.;

*Pavalgymas Lenkijoje 25 – 30 Pln.

Pastaba. Kelionės programa, užsakovui pageidaujant, gali būti koreguojama.  Lankomų objektų skaičius gali būti ir didesnis, priklausomai nuo aplinkybių. Kelionės kaina priklauso nuo grupės dydžio (žm. skaičius), išvykimo vietos.

„Kelionių centras” iš anksto turi rezervuoti bilietus į Koperniko mokslo centrą.

Informacija tel.: 841399544,861846466, 869807197 – Jovita, Virginija . Rašyti el.p.: travelcentre@splius.lt

IŠVYKIMAS

Informacija apie tikslų išvykimo laiką, vietą likus iki kelionės 2 – 3 dienoms galite sužinoti mūsų internetinėje svetainėje arba agentūroje tel.: 8642 19000. Likus vienai dienai iki kelionės, išvykimo informaciją gausite SMS žinute.

Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo laiko ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta laiku, už pasekmes atsako jis pats.

 AUTOBUSA S

Kelionei skiriamas patogus 44 – 49 v. turistinės klasės autobusas. Autobuse yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti salone.

Autobuse griežtai draudžiama rūkyti, vartoti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota. Pageidautina, kad vežamo bagažo svoris neviršytų 25 kg. Daiktus supakuokite taip, kad kelionės metu būtų patogu. Į saloną galima pasiimti tik pačius būtiniausius reikmenis.

Karštas vanduo teikiamas tik sustojus autobusui. Karšto vandens kiekis ribotas.

Negalima autobuse be priežiūros palikti vertingų daiktų , pinigų. Turto vagystės ar sunaikinimo atveju nei kelionės organizatorius nei transporto paslaugų tiekėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę, galite išreikšti savo pageidavimus dėl sėdimos vietos, esant galimybei, bus atsižvelgta.

 KELIONĖS EIGA

Keliaujant daromi 20 min. trukmės sustojimai , pietums – 0,45 min. sustojimas.

 APGYVENDINIMAS

Kelionei rezervuotas turistinės klasės viešbutis 2-3*. Turistinė klasė – tai minimalių patogumų viešbučiai. Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba 2 atskiros lovos. Ne visi viešbučiai turi 3- viečius kambarius, todėl užsakius trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pristatoma papildoma lova, sulankstomas fotelis arba sulankstoma lova. Vienvietis kambarys užsakomas už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, apgyvendinamas su kitais po 1 vykstančiais turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentaliniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateiktas pusryčių paketas.

 KELIONĖS DOKUMENTAI

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduotina į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduotina į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams asmenims iki 18 m., keliaujantiems be tėvų ar su lydėti įgaliotu asmeniu, tėvų sutikimo nereikia, jeigu keliaujama į Šengeno erdvei priklausomą valstybę.

 DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę, rekomenduotina turėti MEDICININIŲ IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.Tokį draudimą galite įsigyti “Kelionių centre”, draudimo bendrovių atstovybėse.

Vykstant į ES šalis, Norvegiją, Islandiją, Šveicariją rekomenduotina turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietos gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja privačiose sveikatos įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti (jei turite grįžti namo greitosios pagalbos arba oro transportu). Daugiau informacijos: www.ehic.europa.eu.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausomų aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę, turi nutraukti kelionę paties arba artimo giminaičio mirties ar netikėtos sunkios ligos ar traumos prieš kelionę ar kelionės metu, prieš kelionę ar kelionės metu prarastas turtas, įvykęs eismo įvykis ir kt.

Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

*pledą, nedidelę pagalvėlę;

*patogią avalynę , kelionei autobusu – šlepetes;

*patogius drabužius, galvos apdangalą ir šiltesnius drabužius , skraistę nuo lietaus;

*higienos priemones (dantų pasta , muilas, tualetinis popierius , drėgnos servetėlės , šampūnas , dantų šepetėlis);

*nedidelę kuprinę ekskursijoms;

*medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate;

*siūlų , adatą , žirkles, plaukų džiovintuvą;

*maisto ir gėrimo kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Pravažiuojant Lenkiją, higienos reikmėms reikia turėti 5 PLN.

Lenkijoje pietūs 30 – 40 PLN, kava , arbata 4-8 PLN

MOKAMI OBJEKTAI, PASLAUGOS:

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

 

 

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė