Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

KRUIZAS “ŠVĘSKIME LAISVĘ”. RYGA-STOKHOLMAS-RYGA

[Total: 2    Average: 3/5]

Išvykimas galimas iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kuršėnų.

Laive Romantika jau antrą kartą organizuojamas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kruizas. Vasario 16-oji yra speciali diena lietuviams. Mes kviečiame jus švęsti laisvę kitaip – švęskite su mumis laive Romantika. Keliaukite maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga, šokite pagal lietuvių tautiškas dainas kartu su folkloro ansambliu Siaudela, karaoke scenoje dainuokite lietuviškas dainas, dalyvaukite dirbtuvėlėse, kur galėsite pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile. Pasimėgaukite gardžiais patiekalais restoranuose, stebėkite gražiausius Baltijos jūros vaizdus ir smagiai praleiskite dieną karališkame Stokholme.

Pasiimkite šeimą draugus ir leiskitės į nuostabią kelionę jūra!

1 diena. 10.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Kelionė į Rygą. Įvažiavę į Rygą, sustosime senamiestyje, prie Dauguvos. Aplankysime milžino Kristoforo su vaiku ant pečių skulptūrą. Gido lydimi, praeisime Rygos senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime viduramžio architektūros statiniais: Rygos pilis, „Trys broliai“ (pastatai), Švedų vartai, „Katės namas“, „Juodagalvių riterių namas“. Senamiestyje gausu bažnyčių: Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios.

Registracija į laivą ir 17.30 val. (Latvijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga  speciali programa laive: koncertuos ansamblis „Siaudela“, veiks dirbtuvėlės, kur galėsite pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile, karaoke bare galėsite dainuoti lietuviškas dainas… Nakvynė laive (pasirinktos klasės kajutėse).

2 diena. Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) Atvykstame į Švedijos sostinę – Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“.

Lankome Hallwylska” muziejųvieną įdomiausių ir ekscentriškiausių namų Stokholmo mieste, priklausiusį grafams Valteriui ir Vilhelminai von Hallwyl.

Keliaujame į Kungsträdgården” – karališkąjį sodą. Ta vieta įdomi ir kultūrine, ir istorine, ir architektūrine, karališkųjų intrigų bei politine prasme. Nuo seno čia švenčiamos didžiosios miesto šventės. Aplankysime Šv. Jokūbo bažnyčią, išvysime ypač prabangų garsųjį Molino” fontaną.

Stokholmo metro sistema vadinama ilgiausia meno galerija pasaulyje su beveik 90-čia stotelių, prie kurių įrengimo prisidėjo virš 150-ies menininkų. Gido lydimi, leisimės įKungsträdgårdsgatan” požeminę stotelę, kuri laikoma viena įspūdingiausių visoje metro sistemoje! Išvysime geometrinio stiliaus modelius bei figūras, išdėliotas tiek ant lubų, tiek ant grindų, kurias nuo 1977 m. iki 1987m. įrengė menininkas Ulrik Samuelson.

Viešuoju transportu* vykstame ikiT-centralen“ stotelės, kuri yra ne mažiau įdomi atrakcija. Akmenines stoties sienas balsvų ir melsvų atspalvių ornamentais, skirtais mažinti stresą kasdien stotyje apsilankantiems per 167 000 keleivių, išdažė minininkas Per-Olof Ultvedt.

Keliaujame į Sergels Torg“ aikštę. Čia susijungia pagrindiniai Stokholmo miesto transporto mazgai. Išvysime pagrindinįjį aikštės akcentą – Lazdele“ arba „Stiklo obelisku“ vadinamą 37 m aukščio skulptūrą. Laisvas laikas kavai, suvenyrams “Karalienės gatve” tituluojamoje pėsčiųjų alėjoje, kurioje gausu kavinių, restoranų, suvenyrų parduotuvėlių…

Seniausiu akmeniniu tiltu, esančiu Stokholmo mieste – Norrbro”, pasiekiame Stokholmo miesto širdį – “Gamla Stan” Stokholmo senamiestį, išraižytą siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kavinukėmis, restoranais, galerijomis ir suvenyrų parduotuvėmis. Išvysime Karalių rūmus, didžiąją katedrą.

Vakare, 17:00 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo į Rygą. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse .

3 diena. 11.00 val. (Latvijos laiku) atplaukiame į Rygą. Laisvas laikas. Vykstame į IKŠKILĘ. Čia apsukrus latvis įsuko unikalaus beržų sulos vyno verslą, įkūrė “SULOS NAMUS”. Apžiūrėsime vyno rūsius, pasiklausysime pasakojimo apie beržų sulos naudą sveikatai. Degustuosime viską kas “Sulos namuose” gaminama iš beržų sulos (5 gėrimai – 5 Eur /žm). Čia pat lauktuvėms galėsime įsigyti beržų sulos, vyno, šampano ir net paties šeimininko išrastą, patentuotą sulos leidimo aparatą..

Vykstame į Lietuvą.

 Kaina asmeniui – nuo 90 €/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
*2 nakvynės kruizinio laivo B kl. kajutėje 4 – vietėje kajutėje (5,6,8-as denis, be lango su dušu ir WC) ;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

*Lankomiems objektams turėti: ~ 100 SEK ~5 €;
*Sveikatos draudimas kelionei (pageidaujant) – 3 € (asm. iki 65 m.); 6 € (asm. 65-75 m.)

Kelionės priemokos (pageidaujant):

Dveji pusryčiai laive – 24 €/suaugusiam; 16 €/ vaikui 12-17 m.; 12 €/ vaikui 6-11 m.

Dvejos vakarienės laive – 68 €/ suaugusiam; 34 €/vaikui 12-17 m.; 24 €/ vaikui 6-11m.

Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje (be lango) – 9 € / asm.

Nakvynė B klasės 2-vietėje kajutėje (be lango) – 27 € / asm.

Nakvynė A klasės 4- vietėje kajutėje (su langu) – 12 € / asm.

Nakvynė A klasės 2- vietėje kajutėje su langu – 40 € / asm.

Informacija/ registracija „Kelionių centre“  tel.: 8 41 399544, 525059, +370 601 97003, +370 670 88723 – vadybininkė Ieva
el. p.: pardavimai_travelcentre@splius.lt

 

IŠVYKIMAS: 

 Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kai kuriuose autobusuose yra karšto vandens aparatas ( naudojamas tik sustojimo metu), vandens kiekis ribotas.

Turistai gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai.
Keltas iš Rygos   išplaukia ~ 17:30 val., atplaukia į Stokholmą ~ 10:30val.
Keltas iš Stokholmo išplaukia ~17:00 val. , atplaukia į Rygą ~ 11:00 val.

APGYVENDINIMAS:

Kelionės metu plaukiančiuose keltuose yra švediško stalo restoranas, a la carte restoranai, kavinės, barai, diskoteka, kazino, parduotuvės, sauna ( mokama), konferencijų centras, vaikų žaidimų kambarys. Kelto kajutės yra kelių kategorijų.

A kategorijos kajutė su langu ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

B kategorijos kajutė be lango ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

C kategorijos kajutė be lango ( 2 žemutinis denis ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 18 metų gali keliauti laivu-keltu tik su tėvais arba lydinčiu asmeniu, ne jaunesniu negu 25 metų.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti);
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes ( jei eisite į sauną laive);
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvijos valiuta: euras (EUR)
Latvijoje: pietūs ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 5 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Švedijos valiuta: Švedijos krona (SEK); 1 EUR ~ 9,8 SEK. Švedijos kronų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galima pasikeisti kelte.
Švedijoje: pietūs ~ 200-250 SEK; taurė vyno ar alaus ~ 50-80 SEK; kava, arbata ~ 30-50 SEK.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 150 SEK ir apie 5 €

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais.

Vykstant į Europos šalis, skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

 Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė
Atsisiųsti PDF

Išvykimas galimas iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kuršėnų.

Laive Romantika jau antrą kartą organizuojamas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kruizas. Vasario 16-oji yra speciali diena lietuviams. Mes kviečiame jus švęsti laisvę kitaip – švęskite su mumis laive Romantika. Keliaukite maršrutu Ryga–Stokholmas–Ryga, šokite pagal lietuvių tautiškas dainas kartu su folkloro ansambliu Siaudela, karaoke scenoje dainuokite lietuviškas dainas, dalyvaukite dirbtuvėlėse, kur galėsite pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile. Pasimėgaukite gardžiais patiekalais restoranuose, stebėkite gražiausius Baltijos jūros vaizdus ir smagiai praleiskite dieną karališkame Stokholme.

Pasiimkite šeimą draugus ir leiskitės į nuostabią kelionę jūra!

1 diena. 10.00 val. išvykstame iš Šiaulių. Kelionė į Rygą. Įvažiavę į Rygą, sustosime senamiestyje, prie Dauguvos. Aplankysime milžino Kristoforo su vaiku ant pečių skulptūrą. Gido lydimi, praeisime Rygos senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime viduramžio architektūros statiniais: Rygos pilis, „Trys broliai“ (pastatai), Švedų vartai, „Katės namas“, „Juodagalvių riterių namas“. Senamiestyje gausu bažnyčių: Domo katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios.

Registracija į laivą ir 17.30 val. (Latvijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga  speciali programa laive: koncertuos ansamblis „Siaudela“, veiks dirbtuvėlės, kur galėsite pinti lietuviškas juostas, susipažinti su tautodaile, karaoke bare galėsite dainuoti lietuviškas dainas… Nakvynė laive (pasirinktos klasės kajutėse).

2 diena. Ryte 10.30 val. (Švedijos laiku) Atvykstame į Švedijos sostinę – Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“.

Lankome Hallwylska” muziejųvieną įdomiausių ir ekscentriškiausių namų Stokholmo mieste, priklausiusį grafams Valteriui ir Vilhelminai von Hallwyl.

Keliaujame į Kungsträdgården” – karališkąjį sodą. Ta vieta įdomi ir kultūrine, ir istorine, ir architektūrine, karališkųjų intrigų bei politine prasme. Nuo seno čia švenčiamos didžiosios miesto šventės. Aplankysime Šv. Jokūbo bažnyčią, išvysime ypač prabangų garsųjį Molino” fontaną.

Stokholmo metro sistema vadinama ilgiausia meno galerija pasaulyje su beveik 90-čia stotelių, prie kurių įrengimo prisidėjo virš 150-ies menininkų. Gido lydimi, leisimės įKungsträdgårdsgatan” požeminę stotelę, kuri laikoma viena įspūdingiausių visoje metro sistemoje! Išvysime geometrinio stiliaus modelius bei figūras, išdėliotas tiek ant lubų, tiek ant grindų, kurias nuo 1977 m. iki 1987m. įrengė menininkas Ulrik Samuelson.

Viešuoju transportu* vykstame ikiT-centralen“ stotelės, kuri yra ne mažiau įdomi atrakcija. Akmenines stoties sienas balsvų ir melsvų atspalvių ornamentais, skirtais mažinti stresą kasdien stotyje apsilankantiems per 167 000 keleivių, išdažė minininkas Per-Olof Ultvedt.

Keliaujame į Sergels Torg“ aikštę. Čia susijungia pagrindiniai Stokholmo miesto transporto mazgai. Išvysime pagrindinįjį aikštės akcentą – Lazdele“ arba „Stiklo obelisku“ vadinamą 37 m aukščio skulptūrą. Laisvas laikas kavai, suvenyrams “Karalienės gatve” tituluojamoje pėsčiųjų alėjoje, kurioje gausu kavinių, restoranų, suvenyrų parduotuvėlių…

Seniausiu akmeniniu tiltu, esančiu Stokholmo mieste – Norrbro”, pasiekiame Stokholmo miesto širdį – “Gamla Stan” Stokholmo senamiestį, išraižytą siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kavinukėmis, restoranais, galerijomis ir suvenyrų parduotuvėmis. Išvysime Karalių rūmus, didžiąją katedrą.

Vakare, 17:00 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo į Rygą. Pramogos laive. Nakvynė laivo kajutėse .

3 diena. 11.00 val. (Latvijos laiku) atplaukiame į Rygą. Laisvas laikas. Vykstame į IKŠKILĘ. Čia apsukrus latvis įsuko unikalaus beržų sulos vyno verslą, įkūrė “SULOS NAMUS”. Apžiūrėsime vyno rūsius, pasiklausysime pasakojimo apie beržų sulos naudą sveikatai. Degustuosime viską kas “Sulos namuose” gaminama iš beržų sulos (5 gėrimai – 5 Eur /žm). Čia pat lauktuvėms galėsime įsigyti beržų sulos, vyno, šampano ir net paties šeimininko išrastą, patentuotą sulos leidimo aparatą..

Vykstame į Lietuvą.

 Kaina asmeniui – nuo 90 €/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
*2 nakvynės kruizinio laivo B kl. kajutėje 4 – vietėje kajutėje (5,6,8-as denis, be lango su dušu ir WC) ;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

*Lankomiems objektams turėti: ~ 100 SEK ~5 €;
*Sveikatos draudimas kelionei (pageidaujant) – 3 € (asm. iki 65 m.); 6 € (asm. 65-75 m.)

Kelionės priemokos (pageidaujant):

Dveji pusryčiai laive – 24 €/suaugusiam; 16 €/ vaikui 12-17 m.; 12 €/ vaikui 6-11 m.

Dvejos vakarienės laive – 68 €/ suaugusiam; 34 €/vaikui 12-17 m.; 24 €/ vaikui 6-11m.

Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje (be lango) – 9 € / asm.

Nakvynė B klasės 2-vietėje kajutėje (be lango) – 27 € / asm.

Nakvynė A klasės 4- vietėje kajutėje (su langu) – 12 € / asm.

Nakvynė A klasės 2- vietėje kajutėje su langu – 40 € / asm.

Informacija/ registracija „Kelionių centre“  tel.: 8 41 399544, 525059, +370 601 97003, +370 670 88723 – vadybininkė Ieva
el. p.: pardavimai_travelcentre@splius.lt

 

IŠVYKIMAS: 

 Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Kai kuriuose autobusuose yra karšto vandens aparatas ( naudojamas tik sustojimo metu), vandens kiekis ribotas.

Turistai gali pasirinkti preliminarią vietą autobuse užsakymo metu. Tikslią vietą autobuse pagal konkretaus autobuso planą galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės pradžios.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai.
Keltas iš Rygos   išplaukia ~ 17:30 val., atplaukia į Stokholmą ~ 10:30val.
Keltas iš Stokholmo išplaukia ~17:00 val. , atplaukia į Rygą ~ 11:00 val.

APGYVENDINIMAS:

Kelionės metu plaukiančiuose keltuose yra švediško stalo restoranas, a la carte restoranai, kavinės, barai, diskoteka, kazino, parduotuvės, sauna ( mokama), konferencijų centras, vaikų žaidimų kambarys. Kelto kajutės yra kelių kategorijų.

A kategorijos kajutė su langu ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

B kategorijos kajutė be lango ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

C kategorijos kajutė be lango ( 2 žemutinis denis ) – skirtos 2-4 asmenims.Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC,dušas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 18 metų gali keliauti laivu-keltu tik su tėvais arba lydinčiu asmeniu, ne jaunesniu negu 25 metų.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę, rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti);
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes ( jei eisite į sauną laive);
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvijos valiuta: euras (EUR)
Latvijoje: pietūs ~ 10–20 EUR, sriuba ~ 5 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-3 EUR.

Švedijos valiuta: Švedijos krona (SEK); 1 EUR ~ 9,8 SEK. Švedijos kronų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galima pasikeisti kelte.
Švedijoje: pietūs ~ 200-250 SEK; taurė vyno ar alaus ~ 50-80 SEK; kava, arbata ~ 30-50 SEK.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 150 SEK ir apie 5 €

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais.

Vykstant į Europos šalis, skiepai nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

 Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas
Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Kelionės data
Vykstančių asmenų skaičius
Jūsų žinutė