Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

VISI KELIAI VEDA Į ROMĄ!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1diena. Apie 00:30val išvykimas iš Šiaulių (Išvykimo laikas gali keistis). Galimas išvykimas iš Klaipėdos, Kauno, Alytaus.
Atvykstame į
antrą pagal dydį Čekijos miestą – Brno. Aplankysime Brno senamiestį išsidėsčiusį ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė, kuri Austrijos imperijos metu iki 1858 m. buvo naudojama kaip kalėjimas. Aplankysime buvusią turgaus aikštę su Parnaso fontanu ir Senąją rotušę, kuri yra seniausias pasaulietinis pastatas Brno mieste. Rotušėje saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Šiek tiek paėjus iš senamiesčio ant šlaito stovi Tugendhat vilos pastatas iš kur atsiveria graži panorama į Brno miesto centrą čia buvo pasirašyta sutartis Čekoslovakiją padalinti į Čekiją ir Slovakiją.Nakvynė viešbutyje.

2diena. Papusryčiavę vykstame į antrąjį pagal dydį Austrijos miestą – Gracą. Pirmasis mūzų akis pasiekęs statinys, tai žavinga Graco pilis, miestą puošianti nuo 15 amžiaus, kadaise atlikusi gynybinį vaidmenį. Taigi iki šių dienų iš tvirtovės teliko žymusis XVI a. laikrodžio bokštas, dar vadinamas miesto simboliu, ir didžioji varpinė. Norint atsidurti prie buvusios pilies teks įveikti ne vieną laiptelį, vedanti link kalno viršūnės. Bekildami vingiuotų formų laiptų taku prieisite įstabųjį sodą, kupiną vešlios augalijos bei visokiausių rūšių gėlių. Tai nuostabi stotelė atsikvėpti, atitrūkti nuo gatvių triukšmo. Pasivaikščiosime po unikalų senamiestį, kuris užima garbingas pozicijas UNESCO organizacijos įvertintų pasaulinės reikšmės statinių sąraše. Į baroko klestėjimo laikus nusikelsite matydami Šv. Egidijaus katedrą, Šv. Pauliaus vardu pakrikštytus miesto vartus ir Rotušę. Tai puošnūs interjerai bei vienetiniai puošybos elementai. Dar vienas išskirtinis pastatas, kurį pamatysite, tai Landhaus pastatas išsiskiriantis tuo, kad jame posėdžiauja pati regiono valdžia. Nakvynė viešbutyje.

3diena.
Pusryčiaujame ir šiandien lankysime miestą-muziejų – Florenciją. Ekskursijos po miestą metu pasigrožėsime išskirtinio grožio katedra (Santa Maria del Fiore), kuri vadinama Florencijos simboliu. Šalia jos stūkso varpinės bokštas, kurį suprojektavo puikiai žinomas italų menininkas Džoto. Ši katedra išsiskiria tuo, kad yra ketvirta pagal dydį krikščionių bažnyčia visame pasaulyje. Pačios katedros statybos prasidėjo XIII amžiuje ir vyko net du amžius. Stabtelsime pažiūrėti į seniausią tiltą (Ponte Vecchio). Manoma, kad tiltas virš Arno upės buvo pastatytas jau romėnų laikais. Tiltas, kurį galima pamatyti šiandien, pastatytas XIV amžiuje. Didžiausią dėmesį patraukia ant tilto pastatyti namai. Senasis tiltas yra vienintelis Florencijoje, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą. Ekskursija po miestą vyks ir su miesto vietiniu transportu, kuris sustoja prie Santa Croce (Šventojo Kryžiaus) bažnyčios, kurios viduje rasite žymių viduramžių mokslininkų, menininkų antkapius (Mikelandželo, Galilėjaus, Makiavelio…), taip pat Gioto ir Donatelo freskas bei įspūdingus vitražus. Šalia Santa Croce bazilikos stovi dar vieno labai įžymaus Florencijos vyro skulptūra – poeto Dantės Aligjerio. Iš Florencijos kilęs, vėliau iš jos išvarytas, Dantė sukūrė vieną žymiausių ir simboliškiausių literatūros kūrinių – „Dieviškąją komediją“, kurioje Florencija minima labai daug kartų. Vykimas nakvynei, netoli Romos.

4diena. Pusryčiaujame ir vykstame vietiniu transportu į miestą, lydinčiu kelionės vadovu, keliantį susidomėjimą istorija, tai muziejus po atviru dangumi – Romą. Romos senamiestyje kiekvienas pastatas istorinis. Ekskursijos metu aplankysime pagrindinius objektus Romoje: Koliziejų – vienas įspūdingiausių pastatų, išlikusių nuo Romos imperijos laikų. Pradėtas statyti 75 m. e. m. Amfiteatras tuo metu galėjo talpinti net 55 000 žiūrovų. Jame vykdavo gladiatorių kovos su kitais gladiatoriais bei su žvėrimis. Panteono šventyklą, ilgą laiką statinio kupolas buvo laikomas didžiausiu pasaulyje. Vėliau šventykla paversta bažnyčia. Palatino kalvą – viena iš septynių kalvų ant kurios buvo išsidėstęs senovinis Romos centras. Kalvoje statėsi būstus karaliai ir imperatoriai. Apsilankę ant Palatino kalvos pamatysite daug namų, stadiono ir įvairių rūmų griuvėsius. Trevi fontaną – didžiausią, garsiausią ir gražiausią Romos fontaną, kuris yra didelio pastato fasadas. Trevi fontanas garsus ne tik dėl savo skaidraus vandens, bet ir dėl legendos, kuri byloja, kad norint sugrįžti dar kartą į Romą, būtina per kairį petį su dešine ranka atsigręžus nugara į fontaną mesti monetą. Ispaniškus laiptus populiariausią susitikimų vietą Romoje. Laiptų apačioje yra Ispanijos aikštė, kurioje rasite ankstyvojo baroko stiliaus fontaną, pavadintą – „Fontana della Barcassia“. Laisvas laikas. Būdami Romoje būtinai paragaukite skaniausių pasaulyje Itališkų ledų. Nakvynė viešbutyje netoli Romos.

5diena. Šiandien turėtume anksti keltis, pusryčiauti ir vykti į miestą-valstybę – Vatikaną. Aplankysime Šv. Petro Baziliką – pagindinis Vatikano miesto akcentas. Dabartinės bazilikos vietoje Romos imperijos laikais stovėjo cirkas. Pirmoji bazilika buvo pastatyta 324 m. Romos imperatoriaus Konstantino. XV a. pirmoji bazilika ėmė griūti, dėl to buvo pradėta jos rekonstrukcija. Tačiau vėliau nuspręsta senąją bažnyčią iš viso nugriauti ir jos vietoje pastatyti naują.Naująją baziliką projektavo net keli žymiausi to meto architektai – Bramantė, vėliau Rafaelis,, Mikelandželas. Šv. Petro bazilikos statybos užtruko daugiau nei 100 metų, jos kupolas buvo baigtas 1590 m. Išorinis šio kupolo aukštis – 137 m. Kiekvieną dieną bažnyčią aplanko tūkstančiai žmonių. Būtina uždengti kuo daugiau nuogo kūno (neįleidžiama su šortais ir apnuogintais pečiais) Pagal galimybę (jeigu vyksta vestuvių ceremonija, gali turistų ir neįleisti) pabuvosime Siksto koplyčioje. Laisvas laikas. Vykimas link Venecijos, nakvynė viešbutyje.

6diena.
Rytą pradedam pusryčiais ir važiuosime į vieną tų miestų, kuriuos būtina pamatyti bent kartą gyvenime – tai Venecija. Miestą žavi išsivagoję kanalai, siaurutės gatvelės, romantiški tilteliai ir miesto viduramžių dvasia. Plauksime Didžiuoju kanalu – pagrindinis Venecijos kanalas, savo vingiais įsirėžęs miesto centre. Ties šiuo 4 km ilgio kanalu kadaise kūrėsi įtakingiausios ir turtingiausios venecijiečių šeimos. Plaukiant Didžiuoju kanalu galima padaryti puikių nuotraukų ir stebėti kanale verdantį gyvenimą. Pamatysime Šv. Morkaus aikštę – didžiulė ir turistų mėgstama aikštė įsikūrę daugybė lauko kavinių. Aikštėje stovi Šv. Morkaus bazilika – tai didinga Venecijos katedra. Šios didžiulės bažnyčios struktūra atitinka kryžiaus formą, joje saugoma daugiau kaip 100 relikvijų. Čia pat iškilęs bokštas Kampanilė, kurios viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė. Ši 99 m aukščio bokšto apžvalgos aikštelė apdovanoja kvapą gniaužiančiu Venecijos lagūnos vaizdu. Pagal galimybę laisvas laikas. Apžiūrėję Veneciją vykstame į Brno. Nakvynė Brno mieste. Nakvynė viešbutyje.

7diena. Vykstame namo. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą. Vėlai naktį grįšime.

Kelionės kaina – 445 € asmeniui (kaina kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems objektams (vietinis transportas, vietinių gidų paslaugos, pasikėlimas Vatikano Petro Bazilikos kupolą, plaukimas Venecijoje) apie 100 € asmeniui

Pageidaujantiems gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka apie 109 € asmeniui.

Bus sustojimai pietums Lenkijoje, Austrijoje, Italijoje. Pietų kaina nuo 8 iki 20 €.

Pastaba !!!!! Pasikeitus situacijai, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 5 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

 

Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų.

 

Rezervacija/informacija 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė

 

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  1diena. Apie 00:30val išvykimas iš Šiaulių (Išvykimo laikas gali keistis). Galimas išvykimas iš Klaipėdos, Kauno, Alytaus.
  Atvykstame į
  antrą pagal dydį Čekijos miestą – Brno. Aplankysime Brno senamiestį išsidėsčiusį ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė, kuri Austrijos imperijos metu iki 1858 m. buvo naudojama kaip kalėjimas. Aplankysime buvusią turgaus aikštę su Parnaso fontanu ir Senąją rotušę, kuri yra seniausias pasaulietinis pastatas Brno mieste. Rotušėje saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Šiek tiek paėjus iš senamiesčio ant šlaito stovi Tugendhat vilos pastatas iš kur atsiveria graži panorama į Brno miesto centrą čia buvo pasirašyta sutartis Čekoslovakiją padalinti į Čekiją ir Slovakiją.Nakvynė viešbutyje.

  2diena. Papusryčiavę vykstame į antrąjį pagal dydį Austrijos miestą – Gracą. Pirmasis mūzų akis pasiekęs statinys, tai žavinga Graco pilis, miestą puošianti nuo 15 amžiaus, kadaise atlikusi gynybinį vaidmenį. Taigi iki šių dienų iš tvirtovės teliko žymusis XVI a. laikrodžio bokštas, dar vadinamas miesto simboliu, ir didžioji varpinė. Norint atsidurti prie buvusios pilies teks įveikti ne vieną laiptelį, vedanti link kalno viršūnės. Bekildami vingiuotų formų laiptų taku prieisite įstabųjį sodą, kupiną vešlios augalijos bei visokiausių rūšių gėlių. Tai nuostabi stotelė atsikvėpti, atitrūkti nuo gatvių triukšmo. Pasivaikščiosime po unikalų senamiestį, kuris užima garbingas pozicijas UNESCO organizacijos įvertintų pasaulinės reikšmės statinių sąraše. Į baroko klestėjimo laikus nusikelsite matydami Šv. Egidijaus katedrą, Šv. Pauliaus vardu pakrikštytus miesto vartus ir Rotušę. Tai puošnūs interjerai bei vienetiniai puošybos elementai. Dar vienas išskirtinis pastatas, kurį pamatysite, tai Landhaus pastatas išsiskiriantis tuo, kad jame posėdžiauja pati regiono valdžia. Nakvynė viešbutyje.

  3diena.
  Pusryčiaujame ir šiandien lankysime miestą-muziejų – Florenciją. Ekskursijos po miestą metu pasigrožėsime išskirtinio grožio katedra (Santa Maria del Fiore), kuri vadinama Florencijos simboliu. Šalia jos stūkso varpinės bokštas, kurį suprojektavo puikiai žinomas italų menininkas Džoto. Ši katedra išsiskiria tuo, kad yra ketvirta pagal dydį krikščionių bažnyčia visame pasaulyje. Pačios katedros statybos prasidėjo XIII amžiuje ir vyko net du amžius. Stabtelsime pažiūrėti į seniausią tiltą (Ponte Vecchio). Manoma, kad tiltas virš Arno upės buvo pastatytas jau romėnų laikais. Tiltas, kurį galima pamatyti šiandien, pastatytas XIV amžiuje. Didžiausią dėmesį patraukia ant tilto pastatyti namai. Senasis tiltas yra vienintelis Florencijoje, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą. Ekskursija po miestą vyks ir su miesto vietiniu transportu, kuris sustoja prie Santa Croce (Šventojo Kryžiaus) bažnyčios, kurios viduje rasite žymių viduramžių mokslininkų, menininkų antkapius (Mikelandželo, Galilėjaus, Makiavelio…), taip pat Gioto ir Donatelo freskas bei įspūdingus vitražus. Šalia Santa Croce bazilikos stovi dar vieno labai įžymaus Florencijos vyro skulptūra – poeto Dantės Aligjerio. Iš Florencijos kilęs, vėliau iš jos išvarytas, Dantė sukūrė vieną žymiausių ir simboliškiausių literatūros kūrinių – „Dieviškąją komediją“, kurioje Florencija minima labai daug kartų. Vykimas nakvynei, netoli Romos.

  4diena. Pusryčiaujame ir vykstame vietiniu transportu į miestą, lydinčiu kelionės vadovu, keliantį susidomėjimą istorija, tai muziejus po atviru dangumi – Romą. Romos senamiestyje kiekvienas pastatas istorinis. Ekskursijos metu aplankysime pagrindinius objektus Romoje: Koliziejų – vienas įspūdingiausių pastatų, išlikusių nuo Romos imperijos laikų. Pradėtas statyti 75 m. e. m. Amfiteatras tuo metu galėjo talpinti net 55 000 žiūrovų. Jame vykdavo gladiatorių kovos su kitais gladiatoriais bei su žvėrimis. Panteono šventyklą, ilgą laiką statinio kupolas buvo laikomas didžiausiu pasaulyje. Vėliau šventykla paversta bažnyčia. Palatino kalvą – viena iš septynių kalvų ant kurios buvo išsidėstęs senovinis Romos centras. Kalvoje statėsi būstus karaliai ir imperatoriai. Apsilankę ant Palatino kalvos pamatysite daug namų, stadiono ir įvairių rūmų griuvėsius. Trevi fontaną – didžiausią, garsiausią ir gražiausią Romos fontaną, kuris yra didelio pastato fasadas. Trevi fontanas garsus ne tik dėl savo skaidraus vandens, bet ir dėl legendos, kuri byloja, kad norint sugrįžti dar kartą į Romą, būtina per kairį petį su dešine ranka atsigręžus nugara į fontaną mesti monetą. Ispaniškus laiptus populiariausią susitikimų vietą Romoje. Laiptų apačioje yra Ispanijos aikštė, kurioje rasite ankstyvojo baroko stiliaus fontaną, pavadintą – „Fontana della Barcassia“. Laisvas laikas. Būdami Romoje būtinai paragaukite skaniausių pasaulyje Itališkų ledų. Nakvynė viešbutyje netoli Romos.

  5diena. Šiandien turėtume anksti keltis, pusryčiauti ir vykti į miestą-valstybę – Vatikaną. Aplankysime Šv. Petro Baziliką – pagindinis Vatikano miesto akcentas. Dabartinės bazilikos vietoje Romos imperijos laikais stovėjo cirkas. Pirmoji bazilika buvo pastatyta 324 m. Romos imperatoriaus Konstantino. XV a. pirmoji bazilika ėmė griūti, dėl to buvo pradėta jos rekonstrukcija. Tačiau vėliau nuspręsta senąją bažnyčią iš viso nugriauti ir jos vietoje pastatyti naują.Naująją baziliką projektavo net keli žymiausi to meto architektai – Bramantė, vėliau Rafaelis,, Mikelandželas. Šv. Petro bazilikos statybos užtruko daugiau nei 100 metų, jos kupolas buvo baigtas 1590 m. Išorinis šio kupolo aukštis – 137 m. Kiekvieną dieną bažnyčią aplanko tūkstančiai žmonių. Būtina uždengti kuo daugiau nuogo kūno (neįleidžiama su šortais ir apnuogintais pečiais) Pagal galimybę (jeigu vyksta vestuvių ceremonija, gali turistų ir neįleisti) pabuvosime Siksto koplyčioje. Laisvas laikas. Vykimas link Venecijos, nakvynė viešbutyje.

  6diena.
  Rytą pradedam pusryčiais ir važiuosime į vieną tų miestų, kuriuos būtina pamatyti bent kartą gyvenime – tai Venecija. Miestą žavi išsivagoję kanalai, siaurutės gatvelės, romantiški tilteliai ir miesto viduramžių dvasia. Plauksime Didžiuoju kanalu – pagrindinis Venecijos kanalas, savo vingiais įsirėžęs miesto centre. Ties šiuo 4 km ilgio kanalu kadaise kūrėsi įtakingiausios ir turtingiausios venecijiečių šeimos. Plaukiant Didžiuoju kanalu galima padaryti puikių nuotraukų ir stebėti kanale verdantį gyvenimą. Pamatysime Šv. Morkaus aikštę – didžiulė ir turistų mėgstama aikštė įsikūrę daugybė lauko kavinių. Aikštėje stovi Šv. Morkaus bazilika – tai didinga Venecijos katedra. Šios didžiulės bažnyčios struktūra atitinka kryžiaus formą, joje saugoma daugiau kaip 100 relikvijų. Čia pat iškilęs bokštas Kampanilė, kurios viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė. Ši 99 m aukščio bokšto apžvalgos aikštelė apdovanoja kvapą gniaužiančiu Venecijos lagūnos vaizdu. Pagal galimybę laisvas laikas. Apžiūrėję Veneciją vykstame į Brno. Nakvynė Brno mieste. Nakvynė viešbutyje.

  7diena. Vykstame namo. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą. Vėlai naktį grįšime.

  Kelionės kaina – 445 € asmeniui (kaina kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

  Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

  Papildomiems objektams (vietinis transportas, vietinių gidų paslaugos, pasikėlimas Vatikano Petro Bazilikos kupolą, plaukimas Venecijoje) apie 100 € asmeniui

  Pageidaujantiems gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka apie 109 € asmeniui.

  Bus sustojimai pietums Lenkijoje, Austrijoje, Italijoje. Pietų kaina nuo 8 iki 20 €.

  Pastaba !!!!! Pasikeitus situacijai, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 5 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

   

  Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų.

   

  Rezervacija/informacija 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė

   

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė