Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

VOKIETIJA: SERENGETIS- BRĖMENAS- HEIDĖS PARKAS

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 4.3]

Serengeti parkas yra Hodenhagene, šiaurinėje Vokietijos dalyje. Šis parkas susideda iš dviejų dalių: žvėrys ir karusėlės. Gyvūnijos plotas užima 110ha, o gyvūnų yra apie 1500. Heides parkas- tai vienas didžiausių teminių pramogų parkų Vokietijoje, užimantis 85ha plotą.

1 diena. Ryte 2.00 val. išvykstame iš Šiaulių . Kelionė per Lietuvą, Lenkiją (1092km). Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Serengečio parką. Seregečio safaris- laisvų laukinių gyvūnų karalystė. Keliaujant specialiu autobusiuku galima ne tik stebėti, fotografuoti egzotiškus gyvūnus, bet kai kuriuos jų net paglostyti. Traukinukas nuveža į “Vandenų” šalį su spalvingomis karuselėmis bei kriokliais. Pabaigai, Jūsų laukia “Laisvalaikio” šalis su užkandinėmis, suvenyrų parduotuvėlėmis ir kitomis linksmybėmis (trukmė ~ 3 val.).Vakarop išvykstame į Brėmeną. Pažintis su Brėmeno senamiesčiu (trukmė ~ 2 val). Nakvynė Brėmene.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Heide parką. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas, stiprių pojūčių mėgėjų rojus. Dievinantiems greitį- „Amerikietiški kalneliai“, „Skrajojantis pianinas“, „Limitas“ ir daugelis kitų atrakcionų. Vandens pramogų mėgėjams – „Pašėlusio vandens“ trasos su kriokliais, kalnų upėmis. Romantikams – “Pasakų karalystė” su kalbančiomis ir šokančiomis lėlėmis, pirmykščių žmonių pasaulis. Senovinės technikos gerbėjai galės pasivažinėti senovinėmis mašinėlėmis, traukinukais. Be to, Jūsų laukia įspūdingi delfinų pasirodymai, aligatorių ir jūros liūtų šou, elektroninių paukščių teatras ir t.t.(trukmė ~ 9 val.) Išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijos- Vokietijos pasienyje .

4 diena. Atvykstame į Varšuvą. Laisvas laikas kavai, pavalgymui, pasivaikščiojimui po senamiestį. Vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina- 200,00 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
*Organizacinės išlaidos;
*3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.

Papildomos išlaidos, mokamų objektų lankymas:

*Heide parkas:
Vaikams ir mokiniams: 16,00 Eur
Suaugusiems: 24,00 Eur
Lydintiems asmenims: 24,00 Eir
Vaikams, mažesniems nei 4 metai: nemokamai.

*Serengeti parkas (kaina mišrioms grupėms):
Vaikams (3 iki 12 metų) 13,00 Eur ir 5,00 Eur (už 1 val. ekskursiją Serengeti parko autobusu po gyvūnų pasaulį) viso 18,00 Eur
Suaugusiems 17,00 Eur ir 5,00 Eur (už 1 val. ekskursiją Serengerti parko autobusu po gyvūnų pasaulį), viso 22,00 Eur

Pastaba. Objektų skaičius ir jų rodymo eiliškumas gali keistis. Mokamų objektų kainos gali keistis. Pageidaujantiems medicininių išlaidų draudimo kelionei– draudimo polisas išrašomas „Kelionių centre“. Informacija, registracija, tel.:+370-670-88723,  +370-41-399544, el.p. travel@splius.lt, vadybininkas Rokas.

 

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos arba TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančią ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso ar tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje “Kelionės dokumentai”. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

Į Ukrainą draudžiama įvežti gyvulinės kilmės produktus.

PINIGAI

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN); 1 EUR ~ 4,2 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti pasienyje kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Vokietijos valiuta: Euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, kadangi progamos ruošiamos pries 5-7mėn. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 •  pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėse – Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos:

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 48-52 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos. Kai kuriuose atobusuose tiekiamas arštas vanduo arba yra kavos aparatai. Tualetu daugumoje autobusu naudotis galim TIK esant ekstra situacijoms, kadangi stojama gana daždai degalinėse ar kitose vietose, kur galima pasinaudoti tualetais.

Vieta autobuse
Vietos autobuse skiriamos pagal mokėjimo už kelionę eilę nuo autobuso priekio, nebent pageidaujate sėdėti toleliau. Kelionių organizatorius negarantuoja, jog vietos bus tiksliai tokios, kokių pageidausite.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

 • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
 • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
 • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
 • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
 • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Peržiūrėti sutartį
Nr.:19685
Datos: 2019 04 24 - 2019 04 27
Trukmė: 4d.3n.
Kaina: 200 €
Nr.:19685
Datos: 2019 10 26 - 2019 10 29
Trukmė: 4d.3n.
Kaina: 200 €

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės

  Vardas *
  Pavardė *
  El. paštas *
  Telefono numeris
  Kelionės data *
  Vykstančių asmenų skaičius *
  Jūsų žinutė

  Atsisiųsti PDF

  Serengeti parkas yra Hodenhagene, šiaurinėje Vokietijos dalyje. Šis parkas susideda iš dviejų dalių: žvėrys ir karusėlės. Gyvūnijos plotas užima 110ha, o gyvūnų yra apie 1500. Heides parkas- tai vienas didžiausių teminių pramogų parkų Vokietijoje, užimantis 85ha plotą.

  1 diena. Ryte 2.00 val. išvykstame iš Šiaulių . Kelionė per Lietuvą, Lenkiją (1092km). Nakvynė viešbutyje Lenkijos-Vokietijos pasienyje.

  2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Serengečio parką. Seregečio safaris- laisvų laukinių gyvūnų karalystė. Keliaujant specialiu autobusiuku galima ne tik stebėti, fotografuoti egzotiškus gyvūnus, bet kai kuriuos jų net paglostyti. Traukinukas nuveža į “Vandenų” šalį su spalvingomis karuselėmis bei kriokliais. Pabaigai, Jūsų laukia “Laisvalaikio” šalis su užkandinėmis, suvenyrų parduotuvėlėmis ir kitomis linksmybėmis (trukmė ~ 3 val.).Vakarop išvykstame į Brėmeną. Pažintis su Brėmeno senamiesčiu (trukmė ~ 2 val). Nakvynė Brėmene.

  3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Heide parką. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas, stiprių pojūčių mėgėjų rojus. Dievinantiems greitį- „Amerikietiški kalneliai“, „Skrajojantis pianinas“, „Limitas“ ir daugelis kitų atrakcionų. Vandens pramogų mėgėjams – „Pašėlusio vandens“ trasos su kriokliais, kalnų upėmis. Romantikams – “Pasakų karalystė” su kalbančiomis ir šokančiomis lėlėmis, pirmykščių žmonių pasaulis. Senovinės technikos gerbėjai galės pasivažinėti senovinėmis mašinėlėmis, traukinukais. Be to, Jūsų laukia įspūdingi delfinų pasirodymai, aligatorių ir jūros liūtų šou, elektroninių paukščių teatras ir t.t.(trukmė ~ 9 val.) Išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijos- Vokietijos pasienyje .

  4 diena. Atvykstame į Varšuvą. Laisvas laikas kavai, pavalgymui, pasivaikščiojimui po senamiestį. Vakare grįžtame į Šiaulius.

  Kelionės kaina- 200,00 Eur

  Į kelionės kainą įskaičiuota:
  *Kelionė patogiu autobusu;
  *Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
  *Organizacinės išlaidos;
  *3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.

  Papildomos išlaidos, mokamų objektų lankymas:

  *Heide parkas:
  Vaikams ir mokiniams: 16,00 Eur
  Suaugusiems: 24,00 Eur
  Lydintiems asmenims: 24,00 Eir
  Vaikams, mažesniems nei 4 metai: nemokamai.

  *Serengeti parkas (kaina mišrioms grupėms):
  Vaikams (3 iki 12 metų) 13,00 Eur ir 5,00 Eur (už 1 val. ekskursiją Serengeti parko autobusu po gyvūnų pasaulį) viso 18,00 Eur
  Suaugusiems 17,00 Eur ir 5,00 Eur (už 1 val. ekskursiją Serengerti parko autobusu po gyvūnų pasaulį), viso 22,00 Eur

  Pastaba. Objektų skaičius ir jų rodymo eiliškumas gali keistis. Mokamų objektų kainos gali keistis. Pageidaujantiems medicininių išlaidų draudimo kelionei– draudimo polisas išrašomas „Kelionių centre“. Informacija, registracija, tel.:+370-670-88723,  +370-41-399544, el.p. travel@splius.lt, vadybininkas Rokas.

   

  KELIONĖS DOKUMENTAI

  Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos arba TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančią ne trumpiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso ar tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

  Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

  VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

  Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje “Kelionės dokumentai”. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

  Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

  Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

  Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

  PASIENIO KONTROLĖ

  Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

  Į Ukrainą draudžiama įvežti gyvulinės kilmės produktus.

  PINIGAI

  Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN); 1 EUR ~ 4,2 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti pasienyje kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

  Vokietijos valiuta: Euras (EUR).

  MOKAMI OBJEKTAI

  Pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis, kadangi progamos ruošiamos pries 5-7mėn. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

  REKOMENDUOJAME TURĖTI

  •  pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

  DRAUDIMAS

  Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu.

  Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėse – Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos:

  AUTOBUSAS

  Į keliones vykstame 48-52 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos. Kai kuriuose atobusuose tiekiamas arštas vanduo arba yra kavos aparatai. Tualetu daugumoje autobusu naudotis galim TIK esant ekstra situacijoms, kadangi stojama gana daždai degalinėse ar kitose vietose, kur galima pasinaudoti tualetais.

  Vieta autobuse
  Vietos autobuse skiriamos pagal mokėjimo už kelionę eilę nuo autobuso priekio, nebent pageidaujate sėdėti toleliau. Kelionių organizatorius negarantuoja, jog vietos bus tiksliai tokios, kokių pageidausite.

  Taisyklės keliaujantiems autobusu:

  • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
  • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
  • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
  • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
  • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

  KELIONĖS EIGA

  išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

  Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

  APGYVENDINIMAS

  Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

  Dviviečiai kambariai
  Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

  Jei į kelionę vykstate vienas
  Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

  Palikti daiktai
  Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

  LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

  Peržiūrėti sutartį
  Nr.:19685
  Datos: 2019 04 24 - 2019 04 27
  Trukmė: 4d.3n.
  Kaina: 200 €
  Nr.:19685
  Datos: 2019 10 26 - 2019 10 29
  Trukmė: 4d.3n.
  Kaina: 200 €

  Parašykite atsiliepimą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Pasiteiraukite dėl kelionės

   Vardas *
   Pavardė *
   El. paštas *
   Telefono numeris
   Kelionės data *
   Vykstančių asmenų skaičius *
   Jūsų žinutė