Susiekite su mumis: 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064, 8 41 399 544, travelcentre@splius.lt

Kelionės

Trukmė: 2d.1n.
Tipas: Kelionės

Keliausite baltų keliu... Patirsite nekasdieninius potyrius Latvijos Kuržemėje. Aplankysite Rucavos kaimo etnografinę sodybą - “Zvanitaji”, Papės gamtos parką, kur ganosi laukiniai arkliai ir taurai... Sužinosite kas tokie Latvijoje yra suitai, susipažinsite su kuršių kulinariniu paveldu...

Trukmė: 2d.1n.
Tipas: Kelionės

Aplankomi du didžiausi, gražiausi Estijos miestai - Tartu ir Talinas. 2024 m. Tartu - Europos kultūros sostinė. Aplankoma viena iš gražiausių Baltijos šalyse Alatskivio pilis ir „Proto išradimų" fabrikas, kur pasinersite į interaktyvų fantazijos pasaulį.

Tipas: Baltijos kruizai

Nuo balandžio vidurio iki pabaigos galima mėgautis žydinčių sakurų žiedais Stokholmo širdyje, parke - Kungstragarden.

Tipas: Kelionės

Tai bus smagi pažintinė-pramoginė kelionė Jūsų kolektyvui. Atrasite gražius miestus Olštyną ir Gdanską, susipažinsite su vokiškuoju palikimu Lenkijoje, su lenkiškomis tradicijomis, dainomis, šokiais ir virtuve...

Trukmė: 2d.1n.
Tipas: Kelionės

Aplankysime legendomis apipintą Punią, Alytaus piliakalnį, Baltosios Rožės tiltą, Žuvinto biosferos rezervatą-gyvūnų pasaulį, Žuvinto ežerą, lankytojų centrą Druskininkuose, aplankysime vienintelį pasaulyje Šakočių muziejų, Druskos studiją. Druskininkuose pakeliausime lydimi plepios ponios...

Trukmė: 4d.3n.
Tipas: Kelionės

Trumpa kelionė į Zakopanę, Krokuvą, Veličkos druskų kasyklas ir Ojcovo Nacionalinį parką Ojcovo parkas yra vienas vaizdingiausių visoje Lenkijoje!

Trukmė: 3d.2n.
Tipas: Kelionės

Aplankysite istorinę Čekijos Moravijos regiono istorinę sostinę Olomoucą, Moravijos karstinį draustinį stalagmitų stalaktitų urvus. Plauksite požemine upe Mocahos urvuose. Aplankysite Kromeržyžo pilį, degustuosite vynus. Susipažinsite su Moravijos sostine Brno, nuvyksite į Jasna Gora vienuolyną.

Trukmė: 4d.3n.
Tipas: Kelionės

Kvapą gniaužiantys kalnai, gaivus oras, akinančio mėlynumo ežerai - visą tai rasite nukeliavę į Slovakiją. Keliaukite aktyviai: pasivaikščiokite kalnais ir požemio urvais, plaukite mediniais plaustais, pažinkite miestų istorijas...

Trukmė: 8d.7n.
Tipas: Kelionės

Aplankysime vieną mažiausių Europos Sąjungos valstybę - San Mariną, kelionės metu grožėsite išskirtiniais gamtos vaizdais, mėgausitės krištolo skaidrumo vandeniu, klaidžiosite viduramžius menančiomis gatvelėmis, o kur dar kvapą gniaužiančios istorijos...

Trukmė: 4d.3n.
Tipas: Kelionės

Važiuosime į „Saksonijos Šveicariją“ – matysime uolas, išraižytas gilių tarpeklių, besitęsiančias lygumas, įvairias reljefo formas, grožėsimės didingomis pilimis Elbės upės pakrantėje. Pažinsime Saksonijos žemės sostinę Drezdeną, seniau vadintą „Florencija prie Elbės upės“.

Tipas: Kelionės

KURŽEMĖS KELIAIS: Gardūs pyragai - Žavingoji Kuldyga - Gėlių ir fontanų oazė. Ventspilis ir išskirtinis miestas Liepojos mieste Karosta.

Tipas: Kelionės

Aplankysite į Lenkijos sostinę Varšuvą – miestą feniksą, po Antrojo Pasaulinio karo prisikėlusį iš pelenų. Karalių rūmai, Mokslo ir Kultūros centras, Turgaus aikštė, Koperniko mokslo centras ...

Tipas: Kelionės

Aplankysite Čekijos miestą Brno ir Olomoucą, žinomą nuo Romos imperijos laikų. Apsilankysite Macohos urvuose, plauksite požemine Punkuvos upe. Aplankysite Vieną ir seniausią atrakcionų parką pasaulyje - Praterio atrakcionų parką.

Tipas: Kelionės

Leisitės į kelionę po druskų pasaulį unikaliose Veličkos druskų kasyklose. Krokuvoje apžiūrėsite karališką Vavelio kalvą. Vaikščiosite Jogailos, Vytauto Didžiojo, Žygimanto Augusto  takais. Sukrečiančios istorijos vingiais keliausite po koncentracijos stovyklą Osvencime.

Tipas: Kelionės

Aplankysite Koperniko mokslo centrą, Karalių rūmus. Susipažinsite su Varšuvos senamiesčiu. Aplankysite „Šiaurėas Venecija“ vadinamą kurortinį miestelį Augustavą ir plauksite garsiuoju kanalu su šliuzais.

Tipas: Kelionės

Tai – pažintinė-pramoginė kelionė moksleivių grupei. Lydintys mokytojai keliauja nemokamai – kas 11-tas grupėje. Susipažinsite su Varšuvos senamiesčiu, su Berlynu. Pramogausite didžiausiuose Europoje pramogų parkuose.

Tipas: Kelionės

Keliausite į Šiaurės Lenkijos pajūrio miestą – Gdanską. Pakeliui aplankysite Malborko pilį, buvusią Štutchofo koncentracijos stovyklą. Aplankysite garsųjį Lenkijos kurortą Sopotą ir pramogausite vandens pramogų parke su rykliais.

Tipas: Kelionės

Aplankysite Vieną–Florenciją–Romą– Vatikaną–Pizą–Veneciją. Kelionės vadovas – profesionali gidė-istorikė Kristina Murauskienė.

Tipas: Kelionės

Kelionė į Vokietiją. Susipažinsite su sostine Berlynu. Pramogausite didžiausiame Šiaurės Vokietijos laisvalaikio ir pramogų parke – Heide parke ir tropikų salų vandens pramogų parke "Tropical island".

Tipas: Kelionės

Aplankysite, pamatysite įspūdingas į dangų šokančias uolas, krioklius. Savarankiškai pasiplaukiosite kalnų ežeru. Aplankysite vieną gražiausių Europos miestų – Prahą ir Kutna Horą, o Kutna Horoje – kaulų koplyčią.

Tipas: Kelionės

Kelionė Lietuvos– Lenkijos–Čekijos keliais į Zalcburgą Austrijoje. Apžiūrimas Lichtenšteino tarpeklis. Aplankomas aukštutinėje Austrijoje įsikūręs Hallstato miestelis...

Tipas: Kelionės

Susipažinsite su 2 seniausiais Estijos miestais Tartu ir Talinu. Tartu aplankysite mokslo centrą AHHAA, Taline analogų neturintį jūrų muziejų Lennusadam, išradimų fabriką „Proto“. Kelionės programa paruošiama, suderinus su užsakovu lankomus objektus. Kelionės kaina derinama agentūroje.

Tipas: Kelionės

Aplankysite Palenkės vaivadijos sostinę Bialystoką. Susipažinsite su šio miesto istorija, miesto istoriniais ir architektūriniais paminklais. Aplankysite "EPI" mokslo centrą, kur mokslas susitinka su pramogomis.

Tipas: Kelionės

Puiki pramoginė aktyvaus poilsio kelionė moksleiviams į Lenkiją. Apsilankysite didžiausiame Europos vandens pramogų parke - „Suntago“ šalia Varšuvos, karalių miestą – Krokuvą, Veličkos druskų kasyklą ir 1 d. pramogausite pramogų parke - „Ebergylandija“ www.energylandia.pl

Tipas: Kelionės

Aplankysite Žemutinės Silezijos vaivadijos sostinę Vroclavą, vadinamą Lenkijos Venecija. Būsite gražiausiame Europos mieste, Čekijos sostinėje Prahoje. Bus galimybė apsilankyti Prahos pilyje ir pasivaikščioti Auksine gatvele bei paragauti čekiško alaus...