Susiekite su mumis: +370 41 399 544, 8 601 97003, 8 698 07197, 8 696 84064 travelcentre@splius.lt

Kelionės moksleiviams

Tipas: Kelionės

Kelionė į Vokietiją. Susipažinsite su sostine Berlynu. Pramogausite didžiausiame Šiaurės Vokietijos laisvalaikio ir pramogų parke – Heide parke ir tropikų salų vandens pramogų parke "Tropical island".

Tipas: Kelionės

Aplankysite, pamatysite įspūdingas į dangų šokančias uolas, krioklius. Savarankiškai pasiplaukiosite kalnų ežeru. Aplankysite vieną gražiausių Europos miestų – Prahą ir Kutna Horą, o Kutna Horoje – kaulų koplyčią.

Tipas: Kelionės

Kelionė Lietuvos– Lenkijos–Čekijos keliais į Zalcburgą Austrijoje. Apžiūrimas Lichtenšteino tarpeklis. Aplankomas aukštutinėje Austrijoje įsikūręs Hallstato miestelis...

Tipas: Kelionės

Susipažinsite su 2 seniausiais Estijos miestais Tartu ir Talinu. Tartu aplankysite mokslo centrą AHHAA, Taline analogų neturintį jūrų muziejų Lennusadam, išradimų fabriką „Proto“. Kelionės programa paruošiama, suderinus su užsakovu lankomus objektus. Kelionės kaina derinama agentūroje.

Tipas: Kelionės

Aplankysite Palenkės vaivadijos sostinę Bialystoką. Susipažinsite su šio miesto istorija, miesto istoriniais ir architektūriniais paminklais. Aplankysite "EPI" mokslo centrą, kur mokslas susitinka su pramogomis.