Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

Motinos dienos pasiūlymai

Tipas: Motinos dienos pasiūlymai

Pagrindinis Pakruojo dvaro ansamblio akcentas – puošnūs dviaukščiai rūmai su portiku ir dorėnų stiliaus kolonomis, piliastrais, kapiteliais, arkomis bei vazomis balkonų kampuose. Rūmai buvo dengti čerpėmis, šildomi krosnimis ir židiniais. Jie buvo pilni meno turtų. Kviečiame pailsėti dvariškai!!!

Tipas: Motinos dienos pasiūlymai

Padovanokite sau viešnagę 4* viešbutyje Vilniuje ir atsikvėpkite nuo kasdienybės patirdami išskirtinį poilsį ir aplankant Vilniaus senamiestį, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą...

Tipas: Motinos dienos pasiūlymai

Visus metus veikiančio kurorto senamiestyje, šalia miesto gydyklų, vandens pramogų parko, pėsčiųjų alėjos, M.K.Čiurlionio muziejaus, konferencijų centro, lauko teniso kortų, miesto paplūdimio, pasivaikščiojimo bei dviračių takų įsikūręs BEST BALTIC DRUSKININKAI CENTRAL kviečia pailsėti!!!

Tipas: Motinos dienos pasiūlymai

Best Western Vilnius viešbutis įsikūręs pačiame sostinės centre, moderniame verslo, prekybos ir pramogų rajone, šalia Neries upės, netoli Vilniaus senamiesčio, kurio svarbiausi objektai – Katedra, Valdovų rūmai, Gedimino pilis...

Trukmė: 3d.2n.
Tipas: Motinos dienos pasiūlymai

Palanga - poilsis prie jūros... Atsinaujinęs ,,Žilvinas‘‘ pasitinka svečius ne tik siūlydamas visus šiuolaikinio žmogaus poilsiui būtinus patogumus, bet ir kviesdamas prisiminti šio išskirtinio pastato istoriją. Visi šiuolaikinio žmogaus poilsiui būtini patogumai kvies pamiršti kasdienius rūpesčius.

Pagal jūsų užklausą kelionių pasiūlymų neturime