Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

Partnerių kelionės

Tipas: Partnerių kelionės

2022-ųjų vasaros sezonas atidarytas – startuoja populiariausių vasaros atostogų krypčių pardavimai! 2021-ųjų vasara jau įsibėgėjo - tad pats laikas planuoti ir ateinančius metus – jau dabar ankstyvuosius planuotojus kviečiame rezervuoti poilsio keliones į Turkiją, Graikiją ir Bulgariją...

Tipas: Partnerių kelionės

Meksika, Mauricijus, Seišeliai laukia tavęs...

Tipas: Partnerių kelionės

Tiketa Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.

Tipas: Partnerių kelionės

Kelionių organizatorius Coral Travel Lithuania priklauso OTI Holding grupei, kuri per 28-erius metus įsitvirtino kaip viena iš pasaulio turizmo pramonės lyderių. Lietuvos poilsiautojams siūlo leisti atostogas Turkijos, Egipto kurortuose.

Tipas: Partnerių kelionės

Kanarų gražuolė TENERIFĖ – viena mylimiausių rudens ir žiemos krypčių nenorintiems vykti už Europos ribų. Jau nuo rugsėjo 27 d.!

Tipas: Partnerių kelionės

EGIPTAS – be konkurencijos populiariausia rudens ir žiemos poilsio kryptis! Šilta Raudonoji jūra, turtingas povandeninis pasaulis, puikios sąlygos vandens sportui, dideli, įvairiausių pramogų siūlantys poilsio kompleksai, išskirtiniai istoriniai objektai – apie Egiptą galima pasakoti, pasakoti...

Pagal jūsų užklausą kelionių pasiūlymų neturime