Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

Partnerių kelionės

Tipas: Partnerių kelionės

Tiketa Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.

Tipas: Partnerių kelionės

Kelionių organizatorius Coral Travel Lithuania priklauso OTI Holding grupei, kuri per 28-erius metus įsitvirtino kaip viena iš pasaulio turizmo pramonės lyderių. Lietuvos poilsiautojams siūlo leisti atostogas Turkijos, Egipto kurortuose.

Tipas: Partnerių kelionės

Kanarų gražuolė TENERIFĖ – viena mylimiausių rudens ir žiemos krypčių nenorintiems vykti už Europos ribų. Jau nuo rugsėjo 27 d.!

Tipas: Partnerių kelionės

EGIPTAS – be konkurencijos populiariausia rudens ir žiemos poilsio kryptis! Šilta Raudonoji jūra, turtingas povandeninis pasaulis, puikios sąlygos vandens sportui, dideli, įvairiausių pramogų siūlantys poilsio kompleksai, išskirtiniai istoriniai objektai – apie Egiptą galima pasakoti, pasakoti...

Tipas: Partnerių kelionės

Svajojate apie atostogas užsienyje rudenį, tačiau nedrįstate užsisakyti? Patikiname, kad dabar pats laikas! Novaturas rudens ir žiemos sezono kelionėms šiuo metu siūlo ypač patrauklias įsigijimo sąlygas. Užsisakę kelionę dabar apsispręsti galėsite prieš kelionę! Skrendam!

Pagal jūsų užklausą kelionių pasiūlymų neturime