Išvykimo laikas ir vietos:
10.45 val. – Šiauliai, PC Akropolis, Gegužių g.
11:00 val. – Šiauliai, Katedra, stotelė Tilžės g.
Ryte išvykstame link Latvijos. Apsilankysime šeimos ūkyje – vyno darykloje „Kaucis Creek Winery”*, kuri įkurta 2020 m. pabaigoje. Ekskursijos po vyninę ir vynuogyną metu išgirsime vynuogių eksperto pasakojimą apie verslą ir vynuogių auginimą, degustuosime vynus. Po degustacijos vyksime link Rundalės.
Garsioji Rundalės pilis, vadinama Baltijos Versaliu, mažai kuo nusileidžia Prancūzijos karališkai rezidencijai. Rūmų ansamblis, įsikūręs 72 ha plote, yra įžymiausias baroko ir rokoko architektūros paminklas Latvijoje. Rūmai pastatyti, pagal žymaus italų kilmės rusų architekto Bartolomeo Rastrelli projektą. Atvykusiam didžiausią įspūdį palieka ne vien rūmai, bet ir įspūdingas baroko stiliaus prancūziškas sodas su architektūriškai suformuotais želdiniais, alėjomis ir fontanais. Pats nuostabiausias laikas čia lankytis, kai žydi rožės. Rundalės pilis turi didžiausią rožyną Baltijos šalyse. Baltojoje rūmų salėje dalyvausime Liepojos simfoninio orkestro koncerte „Liepojos garsai”.
Liepojos simfoninis orkestras jau daugiau nei du dešimtmečius koncertuoja Rundalės rūmuose, kurie yra laikomi barokinės architektūros perlu. Rūmų karališkas interjeras ir Baltosios salės akustika kuria ypatingą atmosferą, leidžiančią mėgautis klasikine muzika. Simfoninis orkestras atliks du ryškius klasicizmo epochos kūrinius: Jozefo Haidno antrąjį koncertą violončelei ir orkestrui, ir Volfgango Amadėjaus Mocarto 40-ąją simfoniją. Tai – vienas visų laikų atpažįstamiausių ir mėgstamiausių klasikinės muzikos kūrinių. Šalia šio kūrinio elegantiškasis Jozefo Haidno antrasis koncertas violončelei ir orkestrui, sukurtas apie 1783 m. Tai – vienas populiariausių koncertų violančelei klasikinės muzikos repertuare. Koncerte diriguos žymus lietuvių dirigentas Modestas Barkauskas. Koncerto violončelei melodiškumo turtingumą atskleis lenkų violončelininkas Kšištofas Mihalskis.
Po koncerto kelionė i namus.
KELIONĖS KAINA: 32 €
Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Transporto paslaugos
*Kelionės vadovo paslaugos – ekskursinė programa.
*Kelionės organizacija
Papildomos išlaidos: mokami objektai ir paslaugos(*)
*Rundalės sodas – 6 €/asm.
*Rundalės muziejus 12 €/asm.; gidas 50 €/grupei;
*Bilieto į koncertą kaina 55 €/asm.
*”Kaucis Creek Winery”– 10 €/asm.
PASTABOS:
*Lankomų objektų eiliškumas, kainos ir paslaugų skaičius gali keistis.
*Dėl nenumatytų aplinkybių išvykimo laikas gali keistis. Tikslūs išvykimo laikai pateikiami dieną prieš ekskursiją.
*Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra nuo 18 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu / žodžiu likus ne mažiau kaip 2 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
*Į ekskursijas / keliones vykstama nuo 18 iki 56 sėdimų vietų turistinės klasės autobusais / mikroautobusais (transportas parenkamas atsižvelgiant į turistų skaičių). Kelionių organizatorius neįsipareigoja informuoti turistų iš anksto apie ekskursijai / kelionei pasirinktą transporto priemonę.
*Vietos autobuse paskiriamos, pagal galutinio apmokėjimo datą. Vietas autobuse nurodo gidas kelionės pradžioje.
MOKĖJIMO BŪDAI:
Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000
INFORMACIJA / REGISTRACIJA: +370 670 88 723 Indrė, [email protected]