Kelionės draudimas

Ruošdamiesi poilsinei-pažintinei ar verslo kelionei, mąstome tik apie malonius, džiaugsmą teikiančius dalykus. Kad nenumatytos situacijos nesugadintų kelionės planų, nesvarstyk – apsidrausk kelionės draudimu, kuris padės jaustis apsaugotam nuo nemalonių netikėtumų, esant toli nuo namų. Galite rinktis:

  • Medicinos išlaidų draudimas
  • Nelaimingų atsitikimų kelionės metu draudimas
  • Civilinės atsakomybės kelionės metu draudimas
  • Bagažo praradimo ar sugadinimo draudimas

BTA kelionės draudimas – patikima garantija, kad Tavo kelionė bus saugi ir be rūpesčių.

Ką daryti atsitikus įvykiui?

Susižalojus ar susirgus kelionėje, patariame kreiptis į gydymo įstaigą, kad kuo skubiau būtų suteikta kvalifikuota medicinos pagalba. Prireikus BTA specialistų konsultacijos, susisiekite su mumis draudimo polise nurodytais pagalbos telefono numeriais ir mes patarsime kaip toliau elgtis nelaimės atveju. Atminkite, kad apie įvykį mus informuoti ypač svarbu tuomet, jeigu kelionės užsienyje metu jums yra reikalingas gydymas ligoninėje. Apie tai būtina pranešti BTA nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 72 valandas.

 Jeigu jums prireiktų medicinos pagalbos užsienyje, prieš kreipdamiesi į gydymo įstaigą, būtinai susisiekite su BTA partneriais:

  • Turkijoje (+90 242) 3104444
  • Egipte (+20 122) 1042743.

 Jei esate kitoje šalyje arba negalite susisiekti nurodytais telefonų numeriais kreipkitės į mus tel. +370 52 600 600, [email protected] arba skambinkite į BTA Assistance (24/7 anglų/rusų kalbomis) +371 26 121 212, [email protected].