Išvykimo vieta ir laikas, pagal užsakovo pageidavimą.
Keliaujame į Kemerių nacionalinį parką. Puikiai leisite dieną Kemerių Nacionaliniame parke. Parkas yra ypatingas dėl didelės biologinės įvairovės, unikalaus Kemerių raisto, mineralinių vandenų bei gydomojo purvo. Puikiai leisite laiką keliaudami po parką lydimi vietinio gido*. Aplankysime pelkės ežerėliais garsų Didijį Kemerių raistą, Slokos ežerą – paukščių karalystę. Pasivaikščiosime Didžiojo raisto pažintiniu taku. Kemerių nacionalinis parkas, taip pat, išsiskiria tuo, kad čia esant dolomito giliesiems sluoksniams susidarė sieros vanduo. Todėl, jau 18 a. čia įsikūrė Kemerių kurortas. Ekskursija po Kemerių kurortą pėsčiomis. Senovės šlovę liudija architektūros paminklai, susipažinsime su Kemerių kurorto parku.
Tęsiame kelionę. Keliaujame į Smardę. Smardėje rasime vietą, kuri mus pasitiks su neįprastu pasiūlymu. Čia mėgausimės Graikijos skoniais: alyvuogėmis, alyvuogių aliejumi, skanėstais, saldumynais ir dar daugiau… Dalyvausime graikiškų skanėstų degustacijoje* ir turėsime galimybę jų įsigyti*.
Tęsiame kelionę Rygos link, į Annos Koku medžio mokyklą. Tai – namai medžiams ir žmonėms, kuriuose gamtos vertybės susilieja su žmonių sukurtomis vertybėmis. Mokyklos pastatas pastatytas 2015 m. Pastato architektūra susilieja su apylinkių kraštovaizdžiu, Babites Šv. Onos liuterionų bažnyčia ir senais ąžuolais, pušynu, Babites ežeru. Ypatingą nuotaiką čia sukuria atskiros pastato fasado detalės, skulptoriaus Ritvaro Kalninio sukurti dekoratyviniai meno elementai – medinės ir akmeninės plokštės ir skulptūros. Mokyklos pastate ir sode galima pamatyti daugybę paveikslų, medžio ir akmens skulptūrų bei kitų meno objektų.
Kupini naujų įspūdžių ir potyrių grįžtame į namus.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu
*Kelionės vadovo paslauga
*Kelionės organizacija
Papildomos išlaidos-mokami objektai ir paslaugos pažymėti (*).
Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis. Dėl lankomų objektų kainų teirautis agentūroje. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda. Programa koreguojama, pagal kolektyvo pageidavimus.
MOKĖJIMO BŪDAI:
Grynais, kortele – UAB „Kelionių centras“ adresu: Vilniaus g. 206, Šiauliai
Pavedimu: a/s: LT067300010087001964, AB Swedbank, Banko kodas: 73000
REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.
INFORMACIJA / REGISTRACIJA: 8 618 46 466 Virginija, el.p. [email protected]