Susiekite su mumis: +370 413 99 544, 8 601 97003, 8 698 07197 travelcentre@splius.lt

Į VIENĄ GRAŽIAUSIŲ PASAULIO MIESTŲ – SANKT PETERBURGĄ

[Total: 7    Average: 4.6/5]

Sankt Peterburgas – tai kultūrinis Rusijos centras, įkurtas caro Petro I. Sankt Peterburgas garsus savo architektūra, parkais, fontanais, muziejais, kylančiais tiltais … Vien ko verti Peterhofas, Ermitažas…

Sankt Peterburgas – baltųjų naktų miestas, dieną ir naktį šviesu, miestas pripildytas romantiškos dvasios. Miesto ritmą reguliuoja baltosios naktys… Baltosios naktys Sankt Peterburge tęsiasi pusantro mėnesio.

Miestas, UNESCO duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką. Nevos krantinė Sankt Peterburge primena Paryžių, kanalai ir upės – Amsterdamą, parkai – Prahą.

1 diena. Anksti ryte, apie 4.00 val. Išvykimas iš Šiaulių, PC Akropolis, aikštelė nuo Gegužių g. pusės, 4.15 val. – Tilžės gatvė, stotelė prie Katedros.

Kelionė Lietuva–Latvija–Estija–Rusija . Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pažintį su miestu pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu*. Aplankome Petropavlovsko tvirtovę su soboru*, kur ilsisi Rusijos valdovų palaikai. Ekskursijos metų aplankome vieną gražiausių pastatų, kerintį savo didybe ir prabanga – Isakijaus soborą*. Tai – didžiausia šventykla su nuostabiomis freskomis, vitražais, unikaliomis durimis ir mozaikomis. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados* viršaus atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Esant galimybei, aplankomas pirmasis Rusijos muziejus – Kuntskamera*. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. išvyka į Puškino miestą (Carskoe selo), aplankome Jekaterinos rūmus* su garsiuoju “Gintaro kambariu”*. Tai – įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų.

Kelionė į Pavlovską – dar viena puikioji Rusijos carų vasaros rezidencija (http://www.pavlovskmuseum.ru). Rusijos caro Pavlo I rezidencija: įspūdingas XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užimantis net 600 ha. Skirtingos rūmų salės įrengtos pagal skirtingų tautų tradicijas arba atitinka tam tikrą tematiką, o miškingas parkas suprojektuotas pagal tuomet labai populiarų angliškųjų sodų stilių.

Grįžtame į miestą Sankt Peterburge. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Ermitažą*, vieną didžiausių pasaulio muziejų. Italų architekto B. Rastrelio suprojektuoti 535 kambarių Žiemos rūmai, kuriuose telpa apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt. garsių menininkų kūrinius, antikinių skulptūrų kolekcijas. 

Tęsiame pažintį su Sankt Peterburgu, lankome “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo), kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, brondza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai.

Esant galimybei ir pageidavimui, lankome 18 a. Peterburgo ir jo priemiesčių muziejų-maketą „Petro akvatorija“*. Centrinę ekskpozicijos dalį užima indas, pripildytas vandens, vaizduojantis Nevos ir Suomių įlankos akvatoriją, o pagal visą perimetrą išdėstyti Peterburgo architektūriniai ansambliai, atkurti, kaip jie atrodė 18 a. viduryje… Ekskursijos metu unikali galimybė ne tik pasinerti į XVIII a. Sankt Peterburgo atmosferą, bet ir pamatyti, kaip pasikeitė miestas per jo egzistavimą. Rasite nuostabią kelionę į Sankt Peterburgo „vaikystę“. Jūs tikrai atrasite Peterburgą iš naujos visiškai netikėtos pusės, palygindami modelyje atkurtus pastatus ir statinius su šiuolaikinėmis miesto įžymybėmis.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelione į Kronštatą. Norint patikimai apsaugoti Sankt Peterburgo jūros sienas Suomijos įlankoje Kotlino saloje XVIII amžiaus pradžioje, atsirado šis miestas – uostas – tvirtovė. Aplankoma istorinė Kronštato dalis su didinga Jūrų Katedra, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą.

Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją – į Lietuvą. Išorinės ES sienos kirtimas Rusijos Federacija – Estijos Respublika. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali užtrukti 2-4val.).

Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Kelionės kaina –  

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

*4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos:

* Rusijos elektroninės vizos mokestis – 5 Eur asm. (forminant „Kelionių centre“) + med. išlaidų draudimas – 5 € /asm. iki +65 m.; – 10 € / asm. 65-75 m.;

*Jekaterinos vasaros rezidencija 1300/400 – iki 16 m. – rub /žm.;

*Petropavlovsko tvirtovė 580/350 rub /žm.;

*Isakijaus soboras 350/100 rub.;

*Isakijaus soboro kolonada 200 rub.;

*Ermitažas 800 rub, vaikai iki 18 m. nemokamai + Ekskursija 6500 rub. / grupei;

*Kunskamera – 8000 rub / grupei.;

*Pavlovskas. Parkas, bilietas – 100 -50 Rub /žm.; rūmai, bilietas – 500 – 200 Rub. / žm.;

* ”Spas na krovi” cerkvė – 350 / 100 Rub;

*Muziejus-maketas “Petro akvatorija” , bilietas – 480 Rub /asm.

*Apžvalginė ekskursija 1d gido paslauga grupei 5000 Rub. / 1 diena.

BEVIZIO ĮVAŽIAVIMO SĄLYGOS

Gauti leidimą į Rusijos federaciją reikalingas pasas, galiojantis bent 6 mėnesius po kelionės grįžimo ir skaitmeninė nuotrauka.

Leidimą galite užsisakyti šiuo adresu (savarankiškai ir nemokamai): http// electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html

Leidimas pildomas ne anksčiau, nei 20 dienų ir ne vėliau 4 dienos iki kelionės pradžios. Leidimas galioja 30 dienų nuo jo gavimo, tuo laikotarpiu galima apsilankyti 1 kartą ir būti ne ilgiau negu 8 dienas.

Atsiųstą atsakymą, kad viza jums suteikta, turite atsispausdinti (parodyti leidimą telefone ar kompiuterio ekrane pasienio kontrolės punkte netinka). Pasienyje privalu parodyti ir sveikatos draudimo poliso kopiją.

Leidimą galite užsisakyti ir kelionių centre. Paslaugos kaina – 5 Eur /žm.

Būtinas sveikatos draudimas kelionei. Sveikatos draudimo kaina kelionei – 5 Eur /asm. Iki 65 m.; (65-75 m. – 10 €)

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. iki kelionės pabaigos.

Informacija tel.: +370 41 525059, +370 601 97003 – Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMO INFORMACIJA
IŠVYKIMO VIETOS

Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

Klaipėda, Akropolio aikštelė nuo Dubysos g. pusės;
Šiauliai, Akropolio aikštelė nuo Gegužių g. pusės;
Šiauliai, Katedra, autobusų stotelė Tilžės g.;
Joniškis, autobusų stotelė prie bažnyčios.

Svarbu:

Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo.

Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu, likus 2 d. iki kelionės.
Į išvykimo vietą prašome atvykti likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

KELIONĖS DOKUMENTAI
Vykstant į kelionę, privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA
Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje “Kelionės dokumentai”. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS
Nuo 2019 m. spalio 1-osios Sankt Peterburge ir visoje Leningrado srityje galioja elektroninės vizos, kurios yra nemokamos.

Rusijos el. vizai gauti reikalingi šie dokumentai, kuriuos reikia pateikti ne vėliau, kaip likus 1 savaitei iki išvykimo:

Medicininių išlaidų draudimo polisas (minimali draudimo suma 40 000 EUR). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vykstama į Rusiją, ne į NVS;

1 skaitmeninė dokumentinė nuotrauka (3,5 × 4,5 cm, 70 proc. veido, spalvota, baltame fone, be šėšėlių, JPG formatu);

užpildyta anketa.

Elektroninės Rusijos vizos forminimo mokestis (jei tvarkotės per agentūrą) – 5 EUR. Rekomenduojame el. vizą pasidaryti patiems nemokamai: http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home.html
Dėl Rusijos pasienio tarnybų darbo ypatybių, įvažiuojant į Rusiją, galimi užtrukimai pasienyje. Vykstant su el.viza, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza. El. vizų išdavimo reikalavimai gali keistis.
Prašome turėti su savimi rašymo priemonę, nes pasienyje reikia pildyti migracines korteles.

PASIENIO KONTROLĖ
Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI
Estijos valiuta: euras (EUR).

Latvijos valiuta: euras (EUR).

Rusijos valiuta: Rusijos rublis (RUB) 1 EUR ~ 70 RUB. Rusijos rublių rekomenduojame įsigyti iš anksto Lietuvoje.

MOKAMI OBJEKTAI
Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Iš anksto užsakomas trijų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Peterhofas, Ermitažas): suaugusiems – 75 EUR, vaikams iki 15 m. – 40 EUR, vaikams iki 18 m. – 50 EUR;

Pastaba: jeigu planuojate nesilankyti nors viename iš šių lankomų objektų, prašome informuoti agentūros darbuotoją iš anksto.

Petrapovlovsko tvirtovė: suaugusiems ~ 600 RUB, moksleiviams ir studentams ~ 350 RUB;

Isakijaus Soboras: suaugusiems ~ 350 RUB, studentams su ISIC ~ 250 RUB, vaikams 7-18 m. – 100 RUB;

Prisikėlimo bažnyčia (Spas na Krovi): suaugusiems ~ 350 RUB, studentams su ISIV, mokiniams 7-18 m. – 100 RUB;

Isakijaus soboro kolonada: ~ 200 RUB;

Kunstkamera: suaugusiems ~ 300 RUB, moksleiviams ir pensininkams ~ 100 RUB;

Naktinis plaukimas laivu Nevos upe ar kanalais: ~ nuo 600 RUB/grupei nuo 20 asm.

1 d. vietinio gido paslauga (rusų kalba) – 5000 rub / grupei.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

Pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu; patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių; nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės; higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas; medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS
Vykstantiems į kelionę, PRIVALOMA turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biure ar internetu. Mūsų partneris – BTA draudimas. Perkant kelionę, draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima, likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

AUTOBUSAS
Į keliones vykstame 49-52 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę, galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos eilėmis (gido, vairuotojo pusė). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės, užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA
Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Klaipėdos, Šiaulių) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 1:00 ir 04:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min). Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS
Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS
Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos.

Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė

Atsisiųsti PDF

Sankt Peterburgas – tai kultūrinis Rusijos centras, įkurtas caro Petro I. Sankt Peterburgas garsus savo architektūra, parkais, fontanais, muziejais, kylančiais tiltais … Vien ko verti Peterhofas, Ermitažas…

Sankt Peterburgas – baltųjų naktų miestas, dieną ir naktį šviesu, miestas pripildytas romantiškos dvasios. Miesto ritmą reguliuoja baltosios naktys… Baltosios naktys Sankt Peterburge tęsiasi pusantro mėnesio.

Miestas, UNESCO duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką. Nevos krantinė Sankt Peterburge primena Paryžių, kanalai ir upės – Amsterdamą, parkai – Prahą.

1 diena. Anksti ryte, apie 4.00 val. Išvykimas iš Šiaulių, PC Akropolis, aikštelė nuo Gegužių g. pusės, 4.15 val. – Tilžės gatvė, stotelė prie Katedros.

Kelionė Lietuva–Latvija–Estija–Rusija . Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pažintį su miestu pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu*. Aplankome Petropavlovsko tvirtovę su soboru*, kur ilsisi Rusijos valdovų palaikai. Ekskursijos metų aplankome vieną gražiausių pastatų, kerintį savo didybe ir prabanga – Isakijaus soborą*. Tai – didžiausia šventykla su nuostabiomis freskomis, vitražais, unikaliomis durimis ir mozaikomis. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados* viršaus atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Esant galimybei, aplankomas pirmasis Rusijos muziejus – Kuntskamera*. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. išvyka į Puškino miestą (Carskoe selo), aplankome Jekaterinos rūmus* su garsiuoju “Gintaro kambariu”*. Tai – įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų.

Kelionė į Pavlovską – dar viena puikioji Rusijos carų vasaros rezidencija (http://www.pavlovskmuseum.ru). Rusijos caro Pavlo I rezidencija: įspūdingas XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užimantis net 600 ha. Skirtingos rūmų salės įrengtos pagal skirtingų tautų tradicijas arba atitinka tam tikrą tematiką, o miškingas parkas suprojektuotas pagal tuomet labai populiarų angliškųjų sodų stilių.

Grįžtame į miestą Sankt Peterburge. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Ermitažą*, vieną didžiausių pasaulio muziejų. Italų architekto B. Rastrelio suprojektuoti 535 kambarių Žiemos rūmai, kuriuose telpa apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt. garsių menininkų kūrinius, antikinių skulptūrų kolekcijas. 

Tęsiame pažintį su Sankt Peterburgu, lankome “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo), kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, brondza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai.

Esant galimybei ir pageidavimui, lankome 18 a. Peterburgo ir jo priemiesčių muziejų-maketą „Petro akvatorija“*. Centrinę ekskpozicijos dalį užima indas, pripildytas vandens, vaizduojantis Nevos ir Suomių įlankos akvatoriją, o pagal visą perimetrą išdėstyti Peterburgo architektūriniai ansambliai, atkurti, kaip jie atrodė 18 a. viduryje… Ekskursijos metu unikali galimybė ne tik pasinerti į XVIII a. Sankt Peterburgo atmosferą, bet ir pamatyti, kaip pasikeitė miestas per jo egzistavimą. Rasite nuostabią kelionę į Sankt Peterburgo „vaikystę“. Jūs tikrai atrasite Peterburgą iš naujos visiškai netikėtos pusės, palygindami modelyje atkurtus pastatus ir statinius su šiuolaikinėmis miesto įžymybėmis.

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelione į Kronštatą. Norint patikimai apsaugoti Sankt Peterburgo jūros sienas Suomijos įlankoje Kotlino saloje XVIII amžiaus pradžioje, atsirado šis miestas – uostas – tvirtovė. Aplankoma istorinė Kronštato dalis su didinga Jūrų Katedra, kuri įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą.

Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją – į Lietuvą. Išorinės ES sienos kirtimas Rusijos Federacija – Estijos Respublika. Pasienio formalumų sutvarkymas (gali užtrukti 2-4val.).

Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

Kelionės kaina –  

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

*4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos:

* Rusijos elektroninės vizos mokestis – 5 Eur asm. (forminant „Kelionių centre“) + med. išlaidų draudimas – 5 € /asm. iki +65 m.; – 10 € / asm. 65-75 m.;

*Jekaterinos vasaros rezidencija 1300/400 – iki 16 m. – rub /žm.;

*Petropavlovsko tvirtovė 580/350 rub /žm.;

*Isakijaus soboras 350/100 rub.;

*Isakijaus soboro kolonada 200 rub.;

*Ermitažas 800 rub, vaikai iki 18 m. nemokamai + Ekskursija 6500 rub. / grupei;

*Kunskamera – 8000 rub / grupei.;

*Pavlovskas. Parkas, bilietas – 100 -50 Rub /žm.; rūmai, bilietas – 500 – 200 Rub. / žm.;

* ”Spas na krovi” cerkvė – 350 / 100 Rub;

*Muziejus-maketas “Petro akvatorija” , bilietas – 480 Rub /asm.

*Apžvalginė ekskursija 1d gido paslauga grupei 5000 Rub. / 1 diena.

BEVIZIO ĮVAŽIAVIMO SĄLYGOS

Gauti leidimą į Rusijos federaciją reikalingas pasas, galiojantis bent 6 mėnesius po kelionės grįžimo ir skaitmeninė nuotrauka.

Leidimą galite užsisakyti šiuo adresu (savarankiškai ir nemokamai): http// electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html

Leidimas pildomas ne anksčiau, nei 20 dienų ir ne vėliau 4 dienos iki kelionės pradžios. Leidimas galioja 30 dienų nuo jo gavimo, tuo laikotarpiu galima apsilankyti 1 kartą ir būti ne ilgiau negu 8 dienas.

Atsiųstą atsakymą, kad viza jums suteikta, turite atsispausdinti (parodyti leidimą telefone ar kompiuterio ekrane pasienio kontrolės punkte netinka). Pasienyje privalu parodyti ir sveikatos draudimo poliso kopiją.

Leidimą galite užsisakyti ir kelionių centre. Paslaugos kaina – 5 Eur /žm.

Būtinas sveikatos draudimas kelionei. Sveikatos draudimo kaina kelionei – 5 Eur /asm. Iki 65 m.; (65-75 m. – 10 €)

Lankomų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Lydintis kelionių vadovas ekskursijų muziejuose neveda. Vizai į Rusiją gauti reikalingas galiojantis pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. iki kelionės pabaigos.

Informacija tel.: +370 41 525059, +370 601 97003 – Ieva Balčiūnienė

IŠVYKIMO INFORMACIJA
IŠVYKIMO VIETOS

Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

Klaipėda, Akropolio aikštelė nuo Dubysos g. pusės;
Šiauliai, Akropolio aikštelė nuo Gegužių g. pusės;
Šiauliai, Katedra, autobusų stotelė Tilžės g.;
Joniškis, autobusų stotelė prie bažnyčios.

Svarbu:

Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti, likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo.

Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu, likus 2 d. iki kelionės.
Į išvykimo vietą prašome atvykti likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

KELIONĖS DOKUMENTAI
Vykstant į kelionę, privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA
Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje “Kelionės dokumentai”. Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS
Nuo 2019 m. spalio 1-osios Sankt Peterburge ir visoje Leningrado srityje galioja elektroninės vizos, kurios yra nemokamos.

Rusijos el. vizai gauti reikalingi šie dokumentai, kuriuos reikia pateikti ne vėliau, kaip likus 1 savaitei iki išvykimo:

Medicininių išlaidų draudimo polisas (minimali draudimo suma 40 000 EUR). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vykstama į Rusiją, ne į NVS;

1 skaitmeninė dokumentinė nuotrauka (3,5 × 4,5 cm, 70 proc. veido, spalvota, baltame fone, be šėšėlių, JPG formatu);

užpildyta anketa.

Elektroninės Rusijos vizos forminimo mokestis (jei tvarkotės per agentūrą) – 5 EUR. Rekomenduojame el. vizą pasidaryti patiems nemokamai: http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home.html
Dėl Rusijos pasienio tarnybų darbo ypatybių, įvažiuojant į Rusiją, galimi užtrukimai pasienyje. Vykstant su el.viza, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza. El. vizų išdavimo reikalavimai gali keistis.
Prašome turėti su savimi rašymo priemonę, nes pasienyje reikia pildyti migracines korteles.

PASIENIO KONTROLĖ
Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Kelionių centras“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI
Estijos valiuta: euras (EUR).

Latvijos valiuta: euras (EUR).

Rusijos valiuta: Rusijos rublis (RUB) 1 EUR ~ 70 RUB. Rusijos rublių rekomenduojame įsigyti iš anksto Lietuvoje.

MOKAMI OBJEKTAI
Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Iš anksto užsakomas trijų ekskursijų paketas (Jekaterinos rūmai, Peterhofas, Ermitažas): suaugusiems – 75 EUR, vaikams iki 15 m. – 40 EUR, vaikams iki 18 m. – 50 EUR;

Pastaba: jeigu planuojate nesilankyti nors viename iš šių lankomų objektų, prašome informuoti agentūros darbuotoją iš anksto.

Petrapovlovsko tvirtovė: suaugusiems ~ 600 RUB, moksleiviams ir studentams ~ 350 RUB;

Isakijaus Soboras: suaugusiems ~ 350 RUB, studentams su ISIC ~ 250 RUB, vaikams 7-18 m. – 100 RUB;

Prisikėlimo bažnyčia (Spas na Krovi): suaugusiems ~ 350 RUB, studentams su ISIV, mokiniams 7-18 m. – 100 RUB;

Isakijaus soboro kolonada: ~ 200 RUB;

Kunstkamera: suaugusiems ~ 300 RUB, moksleiviams ir pensininkams ~ 100 RUB;

Naktinis plaukimas laivu Nevos upe ar kanalais: ~ nuo 600 RUB/grupei nuo 20 asm.

1 d. vietinio gido paslauga (rusų kalba) – 5000 rub / grupei.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

Pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu; patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių; nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės; higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas; medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS
Vykstantiems į kelionę, PRIVALOMA turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biure ar internetu. Mūsų partneris – BTA draudimas. Perkant kelionę, draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima, likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

AUTOBUSAS
Į keliones vykstame 49-52 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę, galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos eilėmis (gido, vairuotojo pusė). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės, užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA
Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Klaipėdos, Šiaulių) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 1:00 ir 04:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min). Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS
Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS
Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos.

Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Peržiūrėti sutartį

Parašykite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Pasiteiraukite dėl kelionės
Vardas

Pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Vykstančių asmenų skaičius

Jūsų žinutė